Opinie o TSL International Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TSL International Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w TSL International Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TSL International Sp. z o.o. w Sosnowiec

Amadeusz Nowy wpis

Pracowałem w paru firmach transportowych ale takich cudów jak tu są to nigdzie nie było. Jest jedna zaleta tej psudo firmy: na pewno nic mnie już nie zaskoczy :) tankowanie po 200 zł - 500 zł standard, czekanie parę godzin na stacjach na to 200 zł to kolejna normalna sytuacja. Nie pracuje już od paru miesięcy więc może coś się zmieniło ale nie chce mi się wierzyć. Co do samochodów to jest jedna zasada, jak coś się zepsuło, to na zawsze będzie zepsute. Co do siedziby firmy to faktycznie jedno wysypisko śmieci i skupisko opon ale to jakby nie powinno mieć znaczenia, jakby cała reszta było ok to to by nikogo nie interesowało. (usunięte przez administratora) tego nazwać nie można, bo obraziłbym prawdziwych (usunięte przez administratora). Nie polecam.

Stanisław Nowy wpis

Witam, całe życie jeżdżę jako kierowca i nigdy nie spotkałem tak złej firmy.... To co sie tutaj dzieje to jakaś katastrofa... Wpłaty w ratach.... Na paliwo po 200 zł... Autostrad unikaj... Śpij na darmowych parkingach... Nie polecam!! A siedzibą firmy to jakiś żart.. Jedno wielkie gruzowisko i wysypisko!!

Martyna Nowy wpis

Czy ten dodatek na tankowanie wynosi 200zł zawsze, nie ważne jak długa jest trasa?

Jerzy Nowy wpis

Zawsze dostajecie 200zł na zatankowanie, bez względu na trasę czy jak to wygląda?

Firma TSL International Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
iveco daily

uwaga !!!!! OMIJAĆ Z DALEKA

Juzek5559

Firma porażka, wypłaty po 500 zł i z opóźnieniem lub w cale, tankowania samochodów za 200 zł i jazda. nie polecam.

Niedowiarek

Wszystko cudnie a rąk do pracy wciąż potrzeba. Dziwy jakieś.

Szybki

Pieniądze na czas miła obsługa jest ok

Bury

Miła obsługa I rzetelnie fachowo podchodzą do zleceń Moje sugestie dla TSL International Sp. z o.o.: Miła obsługa profesjonalny podchodzenie do zleceń

Zostaw merytoryczną opinię o TSL International Sp. z o.o. - Sosnowiec

TSL International Sp. z o.o.
  • Plonów 22
    41-200 Sosnowiec

TSL International Sp. z o.o.