GREENBET POLSKA SA

Rybnik

Opinie o GREENBET POLSKA SA

Maciek

Mam wrażenie, że można tutaj fajnie sobie pożyć w GREENBET POLSKA SA jeśli się człowiek zna na tym co miałby robić, uważam, że lepiej trudno trafić, warto próbować tutaj dostania pracy, serio, warto..

bydg

wejdź w neta i spójrz w KRS

korab

No i są wreszcie w upadłości. :-)

Jazo

:-))) Gwiazda Prezesa Lercha błyszczy teraz w firmie Elpologistyka na zaszczytnym miejscu Wiceprezesa i Dyrektora Handlowego. Wyrazy współczucia dla Pracowników... A co do produktów Greenbet - marketing stosuj kolego "fikuch" gdzie indziej...:-)

pulchniaczek

Cześć, a gdzie teraz gwiazda prezesa Lercha błyszczy ?

Rozczarowany

Jako były pracownik raczej firmy nie polecam. Pracownicy się ze sobą dogadują "w grupach" i da się ze sobą pracować, ale gorzej z szefostwem. Nie wiem, czy pomysł na biznes firma ma "rewelacyjny' bo nieco naciągają. Zarobki bardzo złe. Stabilność pracy - bardzo słaba.

Zombie

Nie polecam firmy jako Pracodawcy. Zarobki słabe, ciągłe kontrole, atmosfera zła. Ciągłe zmiany powodują, że ludzie nie czują się bezpiecznie.

Korab

Do sin.... Przestałem pracować jakiś czas temu. Zarobki poniżej przeciętnej. Nie ma dodatkowych bonusów. Nie wiem jakie stanowisko Cie interesuje? Produkcja - ok. 1500,00 na rękę. Handlowiec - ok. 2200,00 na rękę.

Zniesmaczony

Nie polecam firmy. Atmosfera fałszywa, plotkarstwo kwitnie na potęgę. Kontakty z szefostwem - niezbyt zgodne z normami. "System nagród" ? wolne żarty.... :-) Twoją motywacją jest ciężka sytuacja rynkowa, więc cieszysz się że masz pracę (póki się komuś nie narazisz).

Korab

Nie polecam tej firmy jako Pracodawcy. Dużo się w niej zmieniło w kwestiach zarządzania, ale wredne traktowanie pracowników jest dalej.

John

Nie polecam pracy w tej firmie. [usunięte przez moderatora]

Beton

Mam pytanko do pracujących tam osób. Jak wygląda praca, jakie panują stosunki miedzy pracownikami, klimat itp? Zarząd daje po tyłkach, czy to sa ludzie którzy zasiadają w tym biznesie od dłuszego czasu?

Zostaw opinię o GREENBET POLSKA SA - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GREENBET POLSKA SA