Opinie o Hotel Sympozjum w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hotel Sympozjum. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hotel Sympozjum o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Sympozjum w Kraków

Czy pracownicy Hotel Sympozjum mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Ryszard Nowy wpis

Podobno hotel zmienia się na lepsze. Przynajmniej tak ktoś napisał. To jak jest teraz z wypłatami? Można dobrze zarobić? Rozglądam się za pracą na sezon wakacyjny. Przyjmują tu tymczasowych pracowników?

Kojak Nowy wpis
@Ryszard

Pensja jest wypłacana regularne. Można dobrze zarobić na sprzedaży wycieczek zagranicznym turystom.

Weronika

@Pracownik, a jakie stanowisko Cię interesuje w Hotel Sympozjum? Wysyłałeś już swoje CV do tej firmy? Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje? W Internecie nie widziałam żadnych ofert pracy, ale może pracownicy Hotel Sympozjum wiedzą coś na ten temat?

Tom Nowy wpis
@Weronika

Ostatnio wszystko jest ok. Pensja na czas i hotel zmienia się na lepsze. Wymiana telewizorów pościeli i ręczników.

Weronika

@Boii, a długo już pracujesz w Hotel Sympozjum? Czy takie sytuacje często mają miejsce, czy może po prostu to miejsce ma chwile problemy i stąd te opóźnienia? Mógłbyś jeszcze napisać w jakim trybie pracuje się w Hotel Sympozjum? To ciekawe informacje dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w tej firmie.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hotel Sympozjum? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Witam . Chcialwm tam pracowac jak wyglada teraz praca w tym hotelu ?? Wynagrodzenia i tak dalej bo nie lubie jaki ktos wisi wyplate ...

Boii

sytuacja w hotelu nic się nie zmieniła. Omijaj to miejsce szerokim łukiem , po wypłatę chodziłem kilka razy żeby otrzymać ją ... ponad 2 miesiące później , inspekcja pracy to stali bywalcy (udało mi się porozmawiać z osobą kontrolującą i dowiedziałem się, że inspekcja pojawia się dość często na wezwania pracowników.) Najgorzej jest na spa tam "pieniądze trafiają "jako ostatnie w kolejce. Jak coś to pytaj smiało

Weronika

@maciek, rozumiem, że już nie pracujesz w Hotel Sympozjum, tak? A jak wspominasz pracę w tym miejscu? Na podstawie jakiej umowy odbywa się zatrudnienie? Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w Hotel Sympozjum w Krakowie? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Natalia

Hotel z cała pewnością ma dużo konkurencji, która może inspirować do pisania!!

maciek

Generalnie narzekaja ci którym nie chce sie pracowac .Były opóznienia w zapłatach lecz wszystko było wypłacone i nie ma już takich problemów.Pracowałem tam i nie moge narzekać na prace .

Weronika

@dat B'oi na jakim stanowisku pracujesz w Hotelu Sympozjum? Piszesz o zaleganiu z wypłatami. Czy masz na myśli opóźnienia, czy może coś więcej? Piszesz też o umowach zlecenie, odnawianych co miesiąc. Nie jest to na pewno do najbardziej korzystne dla pracownika rozwiązanie, jednak czy właśnie takie warunki zatrudnienia przedstawiono Ci na rozmowie kwalifikacyjnej? Wiedziałeś o nich przed podjęciem pracy?

@Weronika

Hotel jest zadłużony od dawna, wypłaty są ale z dużym poślizgiem pojawiała się nawet inspekcja pracy niestety nic to nie zmieniło, często pieniądze są wypłacane "w ratach".

@Weronika

mały update, tak pracownicy są informowani o tym, inspekcja pracy to już stali bywalcy w tym hotelu.

shogun68

Z tego co czytam nic się nie zmieniło,pracowałem tam w 2006/2007,wyzysk człowieka,cały czas inwigilacja,i czepianie się o byle co.

@shogun68

nic a nic się nie zmieniło zastanawia mnie dlaczego ludzie tam nadal pracują

And

Czy ktoś pracuje/pracował tam w 2017 roku ? Prośba o opinię.

@And

hej trzymaj się od tego hotelu z daleka, obecnie pracuję i nic się nie zmieniło w nawiązaniu do innych opinii

dat B'oi

Witam pracuję obecnie w tym hotelu i to jest obraz nędzy i rozpaczy zaleganie z wypłatami to normalność, umowy zlecenia odnawiane co miesiąc. hotel nie zasługuje na 4 gwiazdki. NIE POLECAM !

Weronika

@And zastanawiasz się nad aplikowaniem? Jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Ogólne warunki pracy, atmosfera mogą się od siebie trochę różnić w zależności od docelowego stanowiska.

Weronika

A jak Hotel Sympozjum prezentuje się w 2017 roku? Jesteście tam zatrudnieni?

ertg

@kiss całkiem ciekawa oferta powiem Ci..ale jesgt tez dla kierowniak recpecji do zadan takiej ososby nalezy m.in. organizacja pracy Recepcji oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi Gości hotelowych przez pracowników Recepcji,obsługa portali rezerwacyjnych

ginger

Witam, Czy sytuacja w tym hotelu sie moze poprawila od tamtego roku? Wiem z pewnych zrodel, ze faktycznie firma miala duze problemy finansowe w roku 2014-15, zalegali z platnosciami nie tylko pracownikom ale i kontrahentom. Czy sytuacja nadal tak wyglada?

no nie mają płynności bo toną w długach. A to co mówią to np ze mają wazniejsze rzeczy do zaplacenia niż wypłaty dla pracowników.

ANN

Zgadzam sie z opiniami, a pracujesz normlanie powyzej 160h w miesiacu, ale wyplacaja wynagrodzenie w smiesznych ratach, koniec koncow dostaje sie kwote jaka ma sie w umowie, ale trzeba prosic caly czas o wyplate... dziwne, ze Inspekcja Pracy tam nie zawitala jeszcze, a raczej byla, ale nic nie pomoglo.

pracownikk

Nie polecam. Wszystkie pipowyższe opinie to sama prawda. Nie wyplacalni, Czekasz na wypłate po 2 miesiące, wyplacą ci 200 lub 300 zl na miesiąc i masz za to zyć. To smiech na sali ze chdząc do pracy nie masz za co zyć bo cała kasa jest trzymana w rekach prezesa. Gdy upominasz sie o wypłate słyszysz ze sa wazniejsze sprawy do opłacania niz wypłaty dla pracowników. Nie ktore działy dostają regularnie pieniądze, reszta musi czekać az laskawie po paru miesiacach dostaną w końcu zasłuzona wypłate. Nie polecam!

Wrogowi nie można by polecić pracy tam!!! Nie wypłacalni! skandal żeby w XXI wieku trzeba było upominać się, co miesiąc o wypłatę! a jak już łaskawie wypłacą to w ratach - kazałby Im Ktoś żyć za przykładowo wypłacone 200 zł za miesiąc pracy... Na dodatek słabo wyszkolona kadra pracownicza i wgl mała ilość pracowników do ilości pracy, więc pracujesz sporo ponad normę, mimo, że etat 160h, nikogo nie obchodzi, że nie żyjesz tylko pracą tam. Ludzie niektórzy niekompetentni, że aż razi w oczy, są też zatrudniani po znajomości, osoby w niektórych działach nie ogarniają, co się dzieje, na dodatek panie nie umieją zwracać się do innych z szacunkiem, chamstwo i prostactwo. Do tego ogólny bałagan, zamieszanie, zła organizacja pracy. 4 *, ha ha ha! KONTROLA POTRZEBNA, bo bez tego to jakiś dramat. Aż dziwne, że tego cyrku jeszcze nie zamknęli! NIE POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Sympozjum - Kraków

Hotel Sympozjum
1.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Kobierzyńska 47
    30-363 Kraków