Hotel Sympozjum

Kraków

Opinie o Hotel Sympozjum

Weronika

@dat B'oi na jakim stanowisku pracujesz w Hotelu Sympozjum? Piszesz o zaleganiu z wypłatami. Czy masz na myśli opóźnienia, czy może coś więcej? Piszesz też o umowach zlecenie, odnawianych co miesiąc. Nie jest to na pewno do najbardziej korzystne dla pracownika rozwiązanie, jednak czy właśnie takie warunki zatrudnienia przedstawiono Ci na rozmowie kwalifikacyjnej? Wiedziałeś o nich przed podjęciem pracy?

@Weronika 22.11.2017 15:11

Hotel jest zadłużony od dawna, wypłaty są ale z dużym poślizgiem pojawiała się nawet inspekcja pracy niestety nic to nie zmieniło, często pieniądze są wypłacane "w ratach".

And

Czy ktoś pracuje/pracował tam w 2017 roku ? Prośba o opinię.

@And 05.06.2017 10:35
Czy ktoś pracuje/pracował tam w 2017 roku ? Prośba o opinię.

hej trzymaj się od tego hotelu z daleka, obecnie pracuję i nic się nie zmieniło w nawiązaniu do innych opinii

dat B'oi

Witam pracuję obecnie w tym hotelu i to jest obraz nędzy i rozpaczy zaleganie z wypłatami to normalność, umowy zlecenia odnawiane co miesiąc. hotel nie zasługuje na 4 gwiazdki. NIE POLECAM !

Weronika

@And zastanawiasz się nad aplikowaniem? Jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Ogólne warunki pracy, atmosfera mogą się od siebie trochę różnić w zależności od docelowego stanowiska.

Weronika

A jak Hotel Sympozjum prezentuje się w 2017 roku? Jesteście tam zatrudnieni?

ertg

@kiss całkiem ciekawa oferta powiem Ci..ale jesgt tez dla kierowniak recpecji do zadan takiej ososby nalezy m.in. organizacja pracy Recepcji oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi Gości hotelowych przez pracowników Recepcji,obsługa portali rezerwacyjnych

ginger

Witam, Czy sytuacja w tym hotelu sie moze poprawila od tamtego roku? Wiem z pewnych zrodel, ze faktycznie firma miala duze problemy finansowe w roku 2014-15, zalegali z platnosciami nie tylko pracownikom ale i kontrahentom. Czy sytuacja nadal tak wyglada?

były pracownik

no nie mają płynności bo toną w długach. A to co mówią to np ze mają wazniejsze rzeczy do zaplacenia niż wypłaty dla pracowników.

ANN

Zgadzam sie z opiniami, a pracujesz normlanie powyzej 160h w miesiacu, ale wyplacaja wynagrodzenie w smiesznych ratach, koniec koncow dostaje sie kwote jaka ma sie w umowie, ale trzeba prosic caly czas o wyplate... dziwne, ze Inspekcja Pracy tam nie zawitala jeszcze, a raczej byla, ale nic nie pomoglo.

pracownikk

Nie polecam. Wszystkie pipowyższe opinie to sama prawda. Nie wyplacalni, Czekasz na wypłate po 2 miesiące, wyplacą ci 200 lub 300 zl na miesiąc i masz za to zyć. To smiech na sali ze chdząc do pracy nie masz za co zyć bo cała kasa jest trzymana w rekach prezesa. Gdy upominasz sie o wypłate słyszysz ze sa wazniejsze sprawy do opłacania niz wypłaty dla pracowników. Nie ktore działy dostają regularnie pieniądze, reszta musi czekać az laskawie po paru miesiacach dostaną w końcu zasłuzona wypłate. Nie polecam!

Wrogowi nie można by polecić pracy tam!!! Nie wypłacalni! skandal żeby w XXI wieku trzeba było upominać się, co miesiąc o wypłatę! a jak już łaskawie wypłacą to w ratach - kazałby Im Ktoś żyć za przykładowo wypłacone 200 zł za miesiąc pracy... Na dodatek słabo wyszkolona kadra pracownicza i wgl mała ilość pracowników do ilości pracy, więc pracujesz sporo ponad normę, mimo, że etat 160h, nikogo nie obchodzi, że nie żyjesz tylko pracą tam. Ludzie niektórzy niekompetentni, że aż razi w oczy, są też zatrudniani po znajomości, osoby w niektórych działach nie ogarniają, co się dzieje, na dodatek panie nie umieją zwracać się do innych z szacunkiem, chamstwo i prostactwo. Do tego ogólny bałagan, zamieszanie, zła organizacja pracy. 4 *, ha ha ha! KONTROLA POTRZEBNA, bo bez tego to jakiś dramat. Aż dziwne, że tego cyrku jeszcze nie zamknęli! NIE POLECAM!!!

Maniek

Uciekajcie dlaeko od pracy w tym hotelu. Nie placą, często zalegają z wyplatami ok 2 msc. A jeżeli już łaskawie coś przeleją to w śmiesznych ratach. Prezes i jego zonka oszczędzają na wszystkim i do wszystkiego sie przyczepiają. Umowy śmieciowe, śmieszne umowy o dzieło i zleceniówki przedłuzane co miesiąc. Wolnego nie dostajesz wtedy kiedy chcesz pomimo umowy smeiciowej i niekogo nie obchodzi ze jestes uczniem i obiecali wolne wtedy kiedy masz nauke, albo że masz lekarza itp. bo kto bedzie pracował jak nie ma kto niby? a prezesik zawsze mówi ze jest za dużo pracowników. Hotel 4 gwiazdkowy, a standard nie zasługuje nawe na 3. Czysta pozerka i złe traktowanie pracowników, bo jak można dobrze pracować jak nie płaca? i nikogo nie obchodzi za co masz żyć. Ważne,że właściciele mają, a pracownicy świca oczami jeśli czegoś w hotelu nie ma a jest tak cały czas i jeszcze kasy nie dostajesz za wykonana pracę a tyrasz i poswiecasz sie.

zniesmaczony

poprzednie opinie zdecydowanie zbyt łagodnym językiem pisane, totalny bałagan kadrowy, umowy wymyśla chyba idiota/ka (kadrowa do zwolnienia od razu!) nie potrafi przczeczytać co napisała i nie zna prawa pracy...ciekawe ile zarabia bo sam chciałbym mieć taką robotę,każdy kto choć trochę liznął tematu zagnie ją w 3 sek.,prezesowi gratuluję doboru personelu, kadry bez pojęcia, HR (osoba odpowiedzialna za rekrutację, wyjaśniam dla prezesa) czy to Kierownik, zatrudnia jak leci, cytuję...nawet spod TESCO (bez obrazy dla pracowników), personel z kadry Kiero... i nie tylko bywają pod "wpływem", to jest jakaś totalna porażka. Prezes bije rekordy niby przychodzi wkurzony na śniadania (łosoś,kawka, na bogato!),żeby pracownicy nie upominali się o pensje, no bo kto podejdzie do właściciela jak ten ma zły dzień? Wypłacalność w ratach i lepiej się nie oddzywaj bo Cię zwolnią! Niby 4 gwiazdki , pusty śmiech mnie ogarnia.

Kasia

nie wypłacalni, nie polecam

sroka
@Kasia 31.08.2014 17:26
nie wypłacalni, nie polecam

nie polecam nie płaca ,ni umieja pisać umów ,ogólnie porazka hotel nie zasługuje na 4 gwiazdki

Zostaw opinię o Hotel Sympozjum - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Sympozjum