Opinie o GDG Acoustic Sp. z o.o. w Bojszowy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie GDG Acoustic Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GDG Acoustic Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GDG Acoustic Sp. z o.o. w Bojszowy

Gs

Praca niezbyt ciężka jednak praca gdzie w biurze siedzą osoby co nie mają zielonego pojęcia o produkcji. Po śmierci P.G.Chroboka zarobki w dół a roboty BEZSENSOWNEJ coraz więcej dziś robisz panel a jutro go rozcinasz kątówką nie wiadomo czemu. Żeby zarobić trzeba jezdzić na delegacje pomimo tego że praca miała być na miejscu młodsi pracownicy to (usunięte przez administratora) każdy z lepszą wymówką a ty jak chcesz rodzine utrzymać musisz jezdzić. Więcej kierowiniczków brygadzistów niż pracowników. Jedyny plus kostka lata i próbuje to wszystko usprawnić raz lepiej raz gorzej mu wychodzi.

gss
@Gs

Witam. Gadka ze składasz panele a nastepnie je rozcinasz dla mnie jest bezsensowne bo jezeli masz za to zaplacone to powinieneś grzecznie przyjac zadanie i je wykonac a nie uzalac sie nad sobą. Zarobki masz niskie bo pewnie jestes jedną ze sztucznych osob poruszających sie po firmie które nic nie wnoszą do firmy a jedynie stoją i narzekają. Skoro musisz jezdzic na delegacje widocznie jestes niepotrzebny na hali produkcyjnej. Co do mlodszych pracownikow sie nie wypowiem bo tekst zostal usuniety. Jezeli nie potrafisz utrzymac rodziny za te pieniadze znaczy ze jestes nieudolny bo zamiast szukac czegos za lepsze wynagrodzenie wywalasz smuty w internet. Kierownik jest jeden od jakiegos czasu.Temat brygadzistow byl ustalany za życia pana G. Chroboka to on wiedzial kto sie nadaje a kto nie a ze sie nie zalapales to znaczy ze niemasz do tego glowy i chęci. Mniej gadki wiecej zaangażowania i moze cos osiagniesz. Pozdrawia jeden z tych młodych który juz cos osiągnoł w GDG

@gss

Pozdrawia jeden z tych młodych który juz cos osiągnoł w GDG- Zuzanno to chyba Ty jesteś tym młodym ambitnym który juz cos osiągnĄł.

Katarzyna

Chciałam zapytać o dojazd do pracy. Zwracają koszty? Bo mam kawałek drogi do firmy...

@Katarzyna

Nawet niech Pani na to nie liczy jeśli chodzi o takie rzeczy jak urlop czy wcześniejsze wyjście z pracy nigdy nie ma z tym problemu, jednak jeśli chodzi o pieniądze to trójka wspaniałych ma taki problem że aż dostają drgawek na samą myśl.

Karolina Nowy wpis

Piszecie, że praca jest lekka, a wypłata na czas. Mam jednak wrażenie, że atmosfera nie jest dobra, pracownicy chyba podzielili się na dwie grupy, tych z długim stażem pracy i młodych. Wspominacie też o delegacjach, ile mniej więcej jest wyjazdów w jednym miesiącu? Czy są to delegacje jednodniowe, czy dłuższe z zakwaterowaniem?

@Karolina

Nie ma czegoś takiego jak delegacje jednodniowe :) Najczęściej jedziemy w poniedziałek i wracamy w piątek. Noclegi opłaca pracodawca w hotelach raz lepszych raz gorszych. Delegacje są już od ponad roku praktycznie bez większych przerw

Ad

Są jakieś przyjęcia do Was w sprawie pracy?

GC
@Ad

Tylko na delegacje

Czy rozmowa kwalifikacyjna w GDG Acoustic Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Leszno
Czarek

A jak się pracuje teraz kiedy wiele obostrzeń sanitarnych zostało wprowadzonych w nasze funkcjonowanie.?

GC
@Czarek

U nas nie ma żadnych:-)

Git

Super świetna praca najlepsza jaką miałem Pozdrawiam całą ekipę

Jochan

Socjalu dla ludzi mimo ciągłych obietnic nie widać, wiele obietnic a realizacji nie wiele. Praca lajtowa nie trzeba się przemęczać kasa na czas. Szału nie ma, tragedii trochę tak, może kiedyś będzie lepiej jak się napcha wory z kasą. Dobra robota dla świeżaków po szkole i emerytów. Nie polecam nie długo już mnie tam nie będzie. Chyba że ktoś lubi słuchać obiecanek

St.
@Jochan

To po co tam robisz jak do małolatów i emerytów?

Zostaw merytoryczną opinię o GDG Acoustic Sp. z o.o. - Bojszowy

• Jak się pracuje w GDG Acoustic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GDG Acoustic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GDG Acoustic Sp. z o.o.?

GDG Acoustic Sp. z o.o.
  • Kowola 11