SOMEFI SP. Z O.O.

Bieruń

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o SOMEFI SP. Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOMEFI SP. Z O.O.

iga

ul. Rynek 9, 43-150 Bieruń - to jest ich siedziba przyjacielu, przynajmniej tak wynika z wpisu w krsie. ja tez będę się wybierała do nich do pracy wkrótcer, ciekawe czy nadal można u nich złapać jakąś fuchę przy warsztacie kotlarskim

pacownik

Niestety ta pani, zapomniała dodać że gdyby nie zachęta ze strony firmy, ta pani zrezygnowałaby z pracy po pierwszym dniu, wiem bo sama ją namawiałam mówiąc " uwierz w siebie". Narzekała i użalała się nad sobą od pierwszego dnia. Nie miała jak dojeżdżać do pracy to zmieniłam trasę dojazdu żeby móc ją podwozić do pracy. Pracuję w tej firmie i wiem , że starają się zawsze wyjść na przeciw pracownikowi, starają się pomóc, np. kiedy miałam problem z dojazdem do pracy ponieważ nie miałam samochodu a inaczej nie byłam wstanie się dostać do Tychów, pogadałam z szefem i wynajęli mi samochód na kilka miesięcy. Wszystko zależy od tego czy ktoś jest fair i czy potrafi rozmawiać. Ta pani natomiast od samego początku przejawiała lekkie niezrównoważenie emocjonalne, więc wcale mnie nie dziwią jej komentarze tutaj. A z wszystkim innym, sama jest sobie winna. W dodatku jest osobą dosyć bezczelną.

anonim

Witam zainteresowanych tą firmą, może dla pracowników fizyczynych jest to praca opłacalna bo daja umowę i emerytom przede wszystkim idą na rękę ... Kombinują jak każdy. Ale jesli zrezygnowałam z pracy w jednej firmie i znalazłam pracę w tej mogłam spokojnie mieć ciągłość umów a tego nie posiadam ponieważ firma Somefi przez ponad miesiąc zwlekała z umową choćby na okres próbny. w momencie kiedy musiałam iść do szpitala a co za tym idzie mieć ubezpieczenie firma mi dała umowę na dwa tygodnie!!! Podziękowałam podpisując ... oczywiście do firmy już nie wracając.

Zostaw opinię o SOMEFI SP. Z O.O. - Bieruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOMEFI SP. Z O.O.