Optifloor Sp. z o.o. Sp.k.

Oświęcim

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Optifloor Sp. z o.o. Sp.k.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optifloor Sp. z o.o. Sp.k.

Prac

Bardzo porządna firma. Wypłaty zawsze na czas można dobrze zarobić jeśli swoje obowiązki wypełnia się solidnie. Pracuje tam już kilka lat i nie zamierzam zmieniać. Zawsze znajdzie sie ktoś kto będzie narzekał, ja osobiście nie mam powodów jak zresztą większość pracowników.

byly pracownik

Odkad przyjal sie (usunięte przez administratora) (Zwolnony z innej firmy za przekrety) Atmosfera stala sie nie do wytrzymania a starzy pracownicy mysla nad zmiana pracy. Nikomu nie poleam tam pracowac, potraktuja cie jak niewolnika a o dzien wolny trzeba wrecz blagac. A zarobki sa bardzo kiepskie, wiecej dostaniecie w byle typowej budowlance bez umiejetnosci. Nie wierzysz? Mozesz sie przekonac

Gumulak
@byly pracownik 19.02.2015, 20:37
Odkad przyjal sie (usunięte przez administratora) (Zwolnony z innej firmy za przekrety) Atmosfera stala sie nie do wytrzymania...

Może nie jest wirtuozem, ale wyrabia się w terminach :-)

Zostaw opinię o Optifloor Sp. z o.o. Sp.k. - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optifloor Sp. z o.o. Sp.k.