Opinie o Optifloor Sp. z o.o. w Oświęcim

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Optifloor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Optifloor Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka kamieni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optifloor Sp. z o.o. w Oświęcim

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Optifloor Sp. z o.o.? 18 października na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Posadzkarz. Ktoś z Was aplikował?

Nick Nowy wpis

Na początek można liczyć na 33 zł brutto na godzinę to jakieś 23 zł na rękę.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Optifloor Sp. z o.o.?

Gumulak

Staramy się nie pracować dłużej niż 10godzin dziennie.

Panoramix Nowy wpis
@Gumulak

Nie którzy dobijają w samochodzie siedząc pod magazynem

byly pracownik

Odkad przyjal sie (usunięte przez administratora) (Zwolnony z innej firmy za przekrety) Atmosfera stala sie nie do wytrzymania a starzy pracownicy mysla nad zmiana pracy. Nikomu nie poleam tam pracowac, potraktuja cie jak niewolnika a o dzien wolny trzeba wrecz blagac. A zarobki sa bardzo kiepskie, wiecej dostaniecie w byle typowej budowlance bez umiejetnosci. Nie wierzysz? Mozesz sie przekonac

Gumulak
@byly pracownik

Może nie jest wirtuozem, ale wyrabia się w terminach :-)

Łucja Nowy wpis

ale musisz go nie lubić, ale po co od razu tak brzydko publicznie pisać? :( Jak on to niby robi, że te pochwały i kasę za każdego zgarnia sobie od tak?

Tom

Nie ma co narzekać, wszyscy pracujemy na umowę o pracę, wypłaty są w terminie. Ludzie w porządku. Minusem mogą być częste delegacje ale taka jest specyfika pracy. Jednemu to pasuje innemu nie. Ja akurat nie lubię siedzieć w jednym miejscu więc dla mnie spoko.

Mateusz
@Tom

Pewnie autkiem służbowym się wszędzie jeździ coś tam gdzieś tam się ciągnie I toyota w garażu stoi z salonu Lexusa ha ha

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Optifloor Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno

Czy w Optifloor Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

wald

Nie, umowa na okresie próbnym jest umową o pracę na czas określony.

Dariusz
@wald

Po jakim czasie w tej firmie można otrzymać umowę na czas nieokreślony? Jestem pewien, czy jest to w jakiś sposób uregulowane w wewnętrznym regulaminem firmy.

Jacek

@wald o superowo, czyli nawet na próbnym od razu dostanę umowę o pracę?

Stefan

@Essa Bardzo dobry pracodawca tylko zabrakło pewnie chęci do pracy?

Essa

Omijajcie szerokim łukiem, na słuchawce dostalem więcej niż u nich robiac po 10godzin, niedomówienia, cwaniactwo, duzo ciezkiej roboty za smieszna stawke, z(usunięte przez administratora)

pracownik 11

Pracuje w tej firmie już 7 lat. Płacą dobrze i terminowo. Atmosfera jest bardzo dobra choć zdarzają się zgrzyty miedzy pracownikami. Jeśli ktoś chce dobrze zarobić a przy tym dobrze pracuje to na pewno znajdzie tu miejsce na stale. Pewnym mankamentem mogą być częste wyjazdy ale to ze względu na charakter działalności firmy trzeba uznać za normalne. Jeśli to się akceptuje to trudno na cokolwiek innego narzekać. Jak komuś praca w delegacji nie odpowiada nie powinien tu aplikować. Ja osobiście polecam pracę w tej firmie, oczywiście jeśli ktoś szuka pracy i zamierza naprawdę pracować a nie udawać że pracuje i kryć się po kątach.

Dariusz
@pracownik 11

Fajnie, że znalazła się na forum osoba, która tak długo pracuje już w firmie Optifloor. Mógłbyś napisać, czy przez te 7 lat Twojej pracy na rzecz tej firmy pracodawca docenił Cię i zwiększył Ci wynagrodzenie względem tego, jakie otrzymywałeś na początku? Zastanawia mnie również, czy często dochodzi do rotacji wśród zatrudnionych osób?

Gogol

Dobrze pracując nie ma powodów do narzekania na kolegów czy nawet na zarobki!!

Dżon

Nie polecam. Na początku wszystko ok a później wykorzystywanie pracownika na maksa. Niedziele święta długie weekendy - zapomnij o wolnym. Ogólnie jak na budowlankę to ciężka praca za słaby hajs. Mobing i konfidenctwo na porządku dziennym.

Prac

Bardzo porządna firma. Wypłaty zawsze na czas można dobrze zarobić jeśli swoje obowiązki wypełnia się solidnie. Pracuje tam już kilka lat i nie zamierzam zmieniać. Zawsze znajdzie sie ktoś kto będzie narzekał, ja osobiście nie mam powodów jak zresztą większość pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Optifloor Sp. z o.o. - Oświęcim

Optifloor Sp. z o.o.