Opinie o Budgips Rafał Patyk Sławomir Sak sp.j. w Oświęcim

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Budgips Rafał Patyk Sławomir Sak sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Budgips Rafał Patyk Sławomir Sak sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budgips Rafał Patyk Sławomir Sak sp.j. w Oświęcim

Czy do dziś większość omijała pracodawcę tak jak sugerowano czy może cos się zmieniło w warunkach? sam bym przyszedł na kierowcę o ile jeszcze szukają i robota byłaby w porządku, widziałem te oferty z kiedyś na kat C. w tym roku było cos w ogóle publikowane? chyba ze nie było już rotacji jednak?

Cześć, tylko kierowców zapraszacie czy na magazyn też można w teorii przyjść? wiem ze coś w tamtym roku było od was wystawiane ale nie zgłaszałem się, bo to oferta na zlecenie wtedy była. dajecie teraz ludziom umowę o prace?

Maria

czyli robota nawet spoko tak jak ktoś pisał? napiszcie mi czy stawka tutaj dalej jest od najniższej czy można na coś więcej liczyć jako kierowca / magazynier? pytam, bo szukali niedawno i badamy z bratem ile da radę wyciągnąć. generalne praca spokojna? sporo się dźwiga?

Jarek
@Maria

Praca fajna ale to tyle z plusów. (usunięte przez administratora) Wymaga byś był idealny. Nigdy nie ma żadnych pochwał ani motywacji, co najwyżej nie ma (usunięte przez administratora) od niego. Pracownicy, szczególnie ci starsi stażem sprzedadzą cie przy pierwszej okazji. Zawsze szukają czegoś na ciebie i mimo że pracownicy sklepowi popełniają większe błędy to poprostu " im wolno " . Atmosfera w pracy to jakiś dramat. Ty jako pracownik masz sie interesować robotą, ale tobą sie nie interesują. Ogromna rotacja pracowników. Omijajcie tą pseudo firme z daleka. Szkoda nerwów

Irena Nowy wpis
@Jarek

A jest tu ktoś z tych starszych kolegów by móc wyrazić opinię od swojej strony? Ciekawi mnie jakie warunki pracy mają w rzeczywistości skoro tak stabilnie się trzymają? Może warto przepracować dłuższy okres, żeby się wdrożyć i załapać co i jak? Czy stawka wraz ze stażem wzrasta?

Rafał Nowy wpis
@Jarek

Niepokojące to co napisałeś Ogłaszają się w sprawie przyjęcia do pracy. Sam nie wiem teraz. Już miałem coś podobnego

Zwykła robota dla (usunięte przez administratora), zimno i dużo dźwigania

@Andrzej

Pewnie mówisz o magazynie? Wózków nie macie żeby odciążyć plecy? Mam już doświadczenie w takiej pracy, więc ciekawi mnie jak kasa tam. Wynagradza dobrze te warunki? I czemu tak zimno tam, nie dostajecie ciuchów roboczych dostosowanych do warunków?

Wojtbud

Nawet spoko robota.

Czy kandydat na stanowisko KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT C w firmie Budgips Rafał Patyk Sławomir Sak sp.j. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Budgips Rafał Patyk Sławomir Sak sp.j. - Oświęcim

• Jak się pracuje w Budgips Rafał Patyk Sławomir Sak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Budgips Rafał Patyk Sławomir Sak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Budgips Rafał Patyk Sławomir Sak sp.j.
  • Kolbego 15
    32-600 Oświęcim

Budgips Rafał Patyk Sławomir Sak sp.j.