Wypyski Firma Kazimierz Wypyski

Libiąż

Opinie o Wypyski Firma Kazimierz Wypyski

Ala

Nie polecam!!!!! Na początku wszyscy mili,ale jak otrzymaliśmy troje złych drzwi i prosiliśmy o poprawe szanowny Pan już nie odbiera telefonów. Mimo obietnic poprawy tychże drzwi do tej pory nie mamy własciwych drzwi. Ponadto, w jednych drzwiach brak klucza do zamka, a wszystkie uszczeliki do każdych drzwi cięte byle jak-jedne 20 cm krótsze od drugich. Niestety nikt nie raczy nic z tym zrobic. Odradzam.

Zostaw opinię o Wypyski Firma Kazimierz Wypyski - Libiąż

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wypyski Firma Kazimierz Wypyski