Kazimierz Wypyski Stoltrans

Opinie o Kazimierz Wypyski Stoltrans

Ala

Nie polecam!!!!! Na początku wszyscy mili,ale jak otrzymaliśmy troje złych drzwi i prosiliśmy o poprawe szanowny Pan już nie odbiera telefonów. Mimo obietnic poprawy tychże drzwi do tej pory nie mamy własciwych drzwi. Ponadto, w jednych drzwiach brak klucza do zamka, a wszystkie uszczeliki do każdych drzwi cięte byle jak-jedne 20 cm krótsze od drugich. Niestety nikt nie raczy nic z tym zrobic. Odradzam.

Zostaw opinię o Kazimierz Wypyski Stoltrans - Libiąż

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kazimierz Wypyski Stoltrans