Opinie o Przemysław Miziołek Spec Machina Frbk Trans w Żarki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przemysław Miziołek Spec Machina Frbk Trans. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Przemysław Miziołek Spec Machina Frbk Trans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przemysław Miziołek Spec Machina Frbk Trans w Żarki

Kamil Nowy wpis

Projekt mojej kostki wykonała ta firma i jestem bardzo zadowolony z jej wykonania mogę godnie polecać :)

Marek Nowy wpis

Fajnie jeśli klienci są zadowoleni z pracy bo to znaczy, że pracuje się dobrze. Tak też jest tutaj.

Julka86 Nowy wpis

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z prac brukarskich firmy spec machina . Firma godna polecenia!

Hłdy65 Nowy wpis

Według mnie (usunięte przez administratora)ma bardzo dużo wiedzy i pomysłów na na wykonanie potrzeb klienta. Polecam również z tej strony iż posiada swoje maszyny.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przemysław Miziołek Spec Machina Frbk Trans? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Agata

Rzetelna firma Pana (usunięte przez administratora), zwinnie szybki czas realizacji, bardzo solidnie i dokładnie.Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam.

majster

Cisza na forum to wyraźny sygnał, że dobrze się ludziom pracuje a klienci tylko potwierdzają dobre opinie.

Wojek86

Co jak co ale pracę brukarskie jak i ogrodzenie które nadzorował Pan Przemysław przechodziły bez zastrzeżeń szybko, zwinnie i efektownie. Widać że zna się na tym co robi. Uważam że ma wyobraźnię dlatego polecam :)

Parkan

Co za partacze. Robiąc jedno zlecenie niszczą wszystko inne i tak zlecenie warte 1000 zł powoduje konieczność napraw za 5000zł. Odnoszę wrażenie, że ogólnie mają coś z głową.(usunięte przez administratora)

Jarek

Rzetelna i godna polecenia firma, osobiście jestem bardzo zadowolony.

Konrad

Witam. Dziwię się że Pan Miziolek nie sprawdzi kto wystawia taka opinia negatywna opinie o Waszej Firmie....Pomówienia są karane...dlatego daje tylko pomysł... Pracowałem jako firma podwykonawców u nich i żadnych problemów nie miałem.

Fhu

Niestety podzielam opinie poprzedników, schemat działania tej pseudo firmy wygląda następująco: najpierw kilka zakupów za gotówkę, później prośba o przelew. Jak już przyjdzie zapłacić to a to za tydzień, a to jutro, a to dzisiaj będzie,a to był u nas ale nas nie było. Firma ta jest tylko przykrywką zarejestrowana na syna a rządzi ojciec. Prawdopodobnie też firma jak i syn nie posiada żadnego" majątku ". Mają druga firmę,zarejestrowana na ojca. Można bez problemu znaleźć ich na giełdzie długów.

Alda

Robota spierd..... Kasa utopiona. Na poprawki nie chcą przyjechać. Zgadzam się z przedmówca mi.

wierzyciel

Unikać jak ognia! (usunięte przez administratora)

Niezadowolony klienta

Nigdy w życiu nie zlecilabym wykonania usługi tej firmie jedyny filar firmy to pan Przemek i na tym się kończy co do pracowników chyba pod sklepami monopolowymi ich rektrutujecie , co do wykonanych usług porażka nie wspominając juz o usterkach

Monia

Polecam, Przemek i jego firma.... super, jestem bardzo zadowolona z wykonanych prac, solidna, terminowa i bardzo dokładna ekipa, Przemek to prawdziwy fachowiec... Polecam

.......haha

DO Jawaszałatwie???? Miej odwagę się podpisać pod postem bo takich jak Ty tchórzy jest na pęczki.. . I oczerniac każdy umie...ale żeby się ujawnić już nie ... Pozdrawiam cieplutko

Niedawno zakończono u mnie na posesji prace brukarskie. Prace wnadzorował osobiście Pan Przemek. Bardzo się cieszę, że zleciłam tak poważną inwestycję firmieSpec Machina i że to właśnie oni podjeli się wykonania projektu położenia kostki. Jestem bardzo zadowolona z efektów wykonanej pracy i przebiegu tych prac. Doskonała organizacja, fantastyczni wykonawcy i idealne wykonanie projektu. Z całą pewnością polecam Spec Machina ponieważ doskonale wywiązują się z wykonania prac brukarskich i idealnie radzą sobie z bardzo skomplikowanymi projektami. A Pan Przemek pomimo młodego wieku bardzo dobrze zna się na tym co robi. Polecam!!!

Jawaszalatwie

Omijać szerokim łukiem. Nie dawać nic na przelew!!! Gotówka albo wy....! Nie płacą kontrahentom, nie tylko mnie (w internecie kilkanaście różnych wpisów się znajdzie). Są na giełdzie długów- do wielu sklepów,hurtowni nie mają już mozliwosci nawet wejścia! Za usługi pobierają inne zupełnie inne kwoty niż ustalone, jak nie pasuje to straszą sądem. Omijać, omijać i jeszcze raz omijać.

Kris

UWAGA !!! Zlodzieje , (usunięte przez administratora) firma rodzinna na syna a tak to rządzi w niej ojciec straszny (usunięte przez administratora) !! Nie polecam z daleka od takich ludzi

Przem
@Kris

Witam Kris.:) osoba ( Firma) która napisala ten post powinna zacząć wyplacac pieniądze swoim podwykonawca, a nie chodzic i oczerniać ludzi jak sami sa niewypłacalni.

Zostaw merytoryczną opinię o Przemysław Miziołek Spec Machina Frbk Trans - Żarki

Przemysław Miziołek Spec Machina Frbk Trans
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Astronautów 78
    32-593 Żarki