Pwp Trans Sp. z o.o.

Katowice

Pwp Trans Sp. z o.o.

Opinie o Pwp Trans Sp. z o.o.

Franciszek

@blady guminek Dlaczego tak twierdzisz? Może byś jakoś uargumentował swoje zdanie tak, by inni użytkownicy forum dowiedzieli się czegoś więcej o pracodawcy, jakim jest firma Pwp Trans? Jednocześnie upominam Cię, że zgodnie z regulaminem Gowork nie wolno tutaj nikogo wyzywać i obrażać. Proszę zatem, byś się do tego stosował. Zapraszam do dyskusji.

Franciszek

@blady guminek Dziękuję Ci za to, że postanowiłeś wziąć udział w dyskusji o Pwp Trans. Jednak Twój komentarz jest trochę zbyt ogólny i może mało mówić nowym użytkownikom forum. Mógłbyś go zatem rozwinąć? Pracowałeś albo pracujesz u wyżej wymienionego pracodawcy?

blady guminek
@Franciszek 05.06.2018 15:13

nie ma się co rozpisywać o mendach

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PWP Trans? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

blady guminek
@Administrator 17.02.2018 11:05

Jaka atmosfera? jak ta firma wystawia faktury na fikcyjne usługi. Rok umie się sprzedać, aby inni płakali.

nowy

Arkadiusz rok nawet nie zdaje sprawozdań do KRS z działalności spółki powinno się go zamknąć!!!

Hilo

@gtr ty jaka atmosfera pajacu przecież to jest firma słup do wyciągania kasy.

gtr

@cicho noo ja tam uwazam ze wazne jest to jaka atmosfera panuje w pracy to polwoa sukcesu jezeli przeciez przychodzi sie tam z checia i jest fajnie :)

jasiu z kawałów

Cała ta firma to porażka a pan prezes to kręt całą gębą.

trans

w transie to jest staniu omijac jego

ilililil

Nie polecam tej firmy atmosfera dusząca

Zostaw opinię o Pwp Trans Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pwp Trans Sp. z o.o.