BAYER PLUS

Sosnowiec

Opinie o BAYER PLUS

Alicja

@Były pracownik mimo tego, że musiałeś jeździć do Czeladzi poleciłbyś pracę w BAYER PLUS osobom, które pilnie potrzebują zarobić? Bo z tego, co piszesz to właśnie praca dla osób które przez dłuższy czas nie mogą znaleźć pracy. Czy właśnie tak jest?

Pracowałam tam w zeszłym roku. Sądząc po rotacji ludzi potencjalni pracownicy, którym "zależy" wolą nie zarabiać nic niż nawet te marne grosze na umowie zlecenie. Jak ktoś ma nóż na gardle i rodzinę do wyżywienia to każde pieniądze są na wagę złota. Praca jak praca. Trzeba robić swoje. Fajnie, że na jedną zmianę. Żal tylko, że trzeba jeździć do zakładu w Czeladzi. Mówią, że na tydzień lub dwa, a potem wychodzi, że zostajesz tam miesiąc albo dłużej. To nie jest fair. A tam się pracuje znacznie gorzej niż w Bayerze.

Łukasz Wower

Tragiczna firma, do tej pory zastanawiam sie dlaczego sie tam w ogole zatrudnilem. Poza wykonywaniem swojej pracy szanowna Pani kierownik, ktora wyglada i zachowuje sie jak ekspedientka z miesnego bedzie kazala Wam umyc samochod, za co oczywiscie nie podziekuje i powie, ze jej sie nie podoba. Stolowka to maly pokoik z brudnymi scianami i rozwalonymi stolami. Cala miejsce pracy wyglada jak jakis garaz, po prostu rudera az nie mam slow zeby to opisac. Stawka smieszna, praca smieszna, smieszny zaklad. Jak dla mnie to takie miejsca pracy nie powinny w ogole istniec, wstyd, ze ludzie musza tam pracowac.

damiano

Może wiecie czy niedługo pokaże się u nich jakieś ogłoszenie?

Człowieku i co byś ty jeszcze chciał. Jaka premia, jakie benefity

Człowieku i co byś ty jeszcze chciał. Jaka premia, jakie benefity

byko

A jak kurcze myślisz pewnie że, na rękę to nie Anglia żeby mieć tygodniówki ani budowlanka więc tyle zarobisz miesięcznie.

Adam - D.G.

@Adam - D.G. 01.09.2016 15:34
ile tam można wyciągnąć na rękę za cały miesiąc pracy - bo ja mam rodzinę i za coś trzeba żyć. Praca na jedną zmianę jest super...

1200-1300na rękę.

przerażona

Ktoś się wypowie jeszcze jak jest teraz? Planuje sie tam zatrudnic i jestem troche rpzerażona opiniami...

DesDemona

Wypowiem się i ja.Pracowałam tam od lutego.Nie było tragedii.W gorszych firmach pracowałam.Każdy chciałby mieć 2,000tys na ręke za to,że w ogóle przyszedł.Nie wymagajmy cudów biorąc pod uwagę to co się dzieje w Polsce.Ludzie jak ludzie,większość fajna i można było pogadać i pomogli. Czasem spójrzmy na samych siebie jak się zachowujemy lub odnosimy do innych...potem oceniajmy innych

cuda wianki

do pagini : powiedz jakież to szkolenia masz w tej zasranej firmie? Ludzie się nie zwalniają? nie po prostu na drugi dzień już nie przychodza!!! ot co!!! owszem umowa jest zależy u kogo jeśli pod sam bayer to masz najnizsza krajowa a jeśli pod firme corke to masz mniej i tyle popytaj ludzi z zakładu .

cuda wianki

do postu aitora : mamo - co to za bzdury ze tam trudno się dostać ? przyjmują każdego z urzędu w lutym było około 4 osbo z tego wybrano 10 i z tej 10 każdy odszedł dzień po dniu , szkoda słów

cuda wianki

wszystko się zgadza : umowa zlecenie 6,00 a umowa o prace jak będziesz mieć szczęście to najnizsza krajowa , ludzie którzy tam pracują dluzej -coz pracują bo raczej większego wyboru nie maja (z całym szacunkiem), a nowi :nikt ich nie szkoli , badania? badania na miejscu w pokoju obok wielka ani doktor kresli na stole na 3 lata -szok,bhp? w jadalni czyli onskurnej sali gdzie jemy sniadanie nie polecam tego miejsca i szkoda ze ludzie którzy sa w wieku 50 i więcej nie odzywaja się ze nie wolno uprawiac mobbingu w pracy bo to sadem smierdzi , coz taka Polske mamy wlasnie , szkoda

pracowalam

Jedyna normalna kierowniczka to Benia.Fajna babka z niej. Szkoda, ze sie marnuje w takiej pracy.

kropka@op.pl

rekin
@kropka@op.pl 17.01.2016 14:52
ZGADZAM SIĘ Z TĄ OPINIĄ!MAŁO TEGO DOPUSZCZAJĄ DO PRACY OSOBY POD WPŁYWEM ALKOHOLU ,ALE WYCHODZI NA TO ŻE IM TO ZWISA !!!!!...

znam tam ludzi którzy maja i doświadczenie (średnia wieku 50-60)i mają wykształcenie , ludzie którzy kierują natomiast nie mają za grosz szacunku nie tylko dla starszych od siebie, ale dla nikogo, o czym mówimy jeśli sama szefowa używa słow ze jak się komus nie podoba to może spier,,,,dosłownie takimi słowami na forum oficjalnie czyli śmiesznym zebraniu na srodku hali

Były operator paleciaka

Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem.

sosnowiec

Już to tu pisałem, ta praca jest dla młodych ludzi bez doświadczenia, dla absolwentów. Stawka nie jest najgorsza a najlepsza wcale. Na magazynie czy na produkcji przez agencje pracy ludzie mają minimum 10.50 zł brutto i umowe o prace na miesiąc. A i coraz cześciej więcej bo 11- 12 zł brutto. Nawet na ochronie mają lepszą stawke niż w tej firmie.

sosnowiec

Zgadzam się z twoją opinią. Te zarobki to dla studentów mieszkających z rodzicami lub dla uczniów na wakacje a nie dla ludzi pracujących na swoje utrzymanie albo mających dzieci. Dlatego ludzie nie będą tam długo pracować. Ta praca jest na chwile dopóki człowiek nie znajdzie coś lepszego. Czyli rotacja była, jest i nadal będzie. Wystarczy jedno zebranie na środku hali i wyponinanie przy wszystkich błędów a nastepnego dnia nie przyjdzie już wogóle kilka osób.

arya

Jeśli ktoś chce sobie dorobić to ok, nie ma nadgodzin praca od dzwona do dzwona (6-14) ale żeby z tego wyżyć to nie ma szans. Hmm jakby tą firme opisać w dwóch słowach... Bayer ch..

paleciak

Ja za tą stawke byłem nie tylko na kontroli jakości ale zasuwałem na hali paleciakiem, na dworze i pod wiatą wózkiem widłowym. Czyściłem z innymi metalowe ogrodzenie ze starej farby. Przygotowywałem elementy do elektrycznego pastucha ( słupki czyściłem z rdzy i malowałem i specjalnie gięte pręty ) dla szefa do stadniny w Sarnowie. Malowałem jadalnie itp. itd. Wszystko to było na dniówce. Żadnego grosza więcej nie dostałem za robote która do mnie nie należała a ją wykonałem. Czy to nie był wyzysk za 6.70 ? Dlatego stamtąd uciekłem

widlak

Pomnóż sobie tą stawke przez ilość godzin w miesiącu. Jeśli masz 21 dni roboczych to bedzie 168 godz. x 6.70 to jest 1125 zł. A nie ma żadnych nadgodzin.

widlak

Jest jedna stawka 9 zł brutto czyli 6.70 na rękę dla osoby nie uczącej się. Ta firma to niezly bajer.

szukam job

Są przyjęcia może??

anonimus

Byłem, zbaczyłem i uciekłem a wytrzymałem aż trzy miesiące tam. Ale to była kompletna porażka. Zero szacunku do pracownika.

one

To co tam zobaczyłyśmy przerosło nasze najśmielsze wyobrażenia. Po 4 godzinach pracy zrezygnowałyśmy.PRACA NA AKORD ZA UWAGA 6.60 NA GODZINĘ w dodatku na zlecenie i przez pośrednika co daje ponad 1000 zł w miesiącu czyli dużo poniżej najniższej krajowej. Najgorszy zakład w Sosnowcu. Musicie to sami zobaczyć.

casperos

Właśnie jak tam z pracą jako kierowca,dajcie znać,gdzie się jeździ,po ile godzin,ile da się zarobić?

mop

znalazłem ogłoszenie że szukają kierowców, jak tam wygląda robota ? z czym się jeździ ? jakie samochody ?

kontrola

My też nie mamy do niego tel. Może poszukaj go nie wiem na fejsie

były

Ankę niby brygadzistkę jak zwał tak zwał już dawno powinni wywalić. Rudzielec jest tam do niczego nie potrzebny. Benia zastanów się przecież ona nic sobą nie prezentuje. Pozdr.

pylello

Pracuje tam jeszcze Przemek Mosna??? Razem się zatrudnialiśmy.

bayer
@ona 24.03.2015 16:50
Nie pracuje

anka straszna osoba widać ze nie ma pojęcia o tym jak się pracuje , jak nimi kierowac bo krzyczenie na hali na kogos -słabe i nieodpowiedzialne . Nie można bezkarnie chodzic i krzyczeć na ludzi , caly dzień jak ją widać to z telefonem i tylko facebook , smski itp nic nie robi , nowych pracowników nikt nie szkoli daja ci szmaty brudne i jedziesz,a Agnieszka nie wiem z jakim yksztalceniem sa te osoby ale nie ich miesce na bank

zrezygnowany
@bayer 01.02.2016 16:22

coz widać jaki zakład tacy ludzie jakies nieporozumienie to miejsce zastanawiam się dlaczego urząd pracy który nas tam skierowal nie sprawdza co się dzieje w takich miejscach

hanys

Co tam słychać, ten górnik dalej tam pracuje? A może pod wiatą zrobił sobie siłownie.

kiro

Kopalniok pewnie poszedł na kopalnie tylko kurde co on tam bydzie robił jak tam ni ma wózków widłowych. A zebrania na środku hali jeszcze są i wytykanie błędów przy wszystkich a może jeszcze jakieś stare spleśniałe kanapki się znalazły???

wózkowy

Nie po to robiłem kurs żeby z paleciakiem po hali zapieprzac za takie grosze a inni będą pod wiatą się bawić. Kopalnioki i te inne.

wózkowy

Co tam w tej firmie?

gość

to co się tam dzieje to jest MASAKRA, jedna wielka poniewierka ludzi, ciągłe obrażanie ludzi i wyzywanie. Jeśli nie jesteś pupilem kierowniczek to masz przerąbane, a kierowniczka to głupia baba, która się nie zna na niczym.Mogłoby się wydawać, że czasy niewolnictwa dawno się skończyły a tu jednak niespodzianka.

@gość 03.01.2015 14:15

Beńka w porównaniu do Anki czyli brygadzistki nie jest taka zła bo ta dostała troche w ładzy to juź obrosła w piórka a pozatym jest ruda a co rude to w...

romek

To robota dla małolatów którzy z rodzicami mieszkają a nie dla kogoś kto ma rodzine. To co tam się działo, warunki jakie tam są i zasady jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Przyjmują ludzi co chwila i zwalniają po jednym dniu. Trzeba czekać pod biurem kierowniczki ( akwarium ) do punkt 14 zeby sie podpisać i można było się przebrać i iść do domu. Jak się spóźnisz to możesz nie przychodzić wcale tego dnia. Wyjść wcześniej też nie możesz jedynie bierzesz dzień wolny. A wtedy jest człowiek stratny jedną dniówke bo praca jest na zlecenie. A te dziwne zebrania na środku hali i wypominanie błędów przywszystkich albo pretensje że ktoś zostawił ksnapki w szafce na stołówce i one spleśniały no normalnie smiech. Mała firma a takie rzeczy tam się działy że masakra.

niezadowolony

Pracowałem w tej firmie i nic dobrego nie moge o tej pracy powiedzieć. Zarobki marne bo na rękę 6.70 na umowe zlecenie i na dodatek przez pośrednika.

Zostaw opinię o BAYER PLUS - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAYER PLUS