Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

Krokodyl

Porwanie Baltazara Gabki , polecam świetna baja

ciekawy

sa przyjecia, czy beda zwolnienia?

Bezpieczenstwo

Chciałbym się dowiedzieć dlaczego nie są podjęte w naszej firmie żadne środki ostrożności w sprawie koronawirusa Dlaczego nie ma płynów dezynfekujących przy wejściu. Powinny być również jak się wchodzi do budynku drzwi otwarte żeby nie dotykać klamek Każdy powinien iść na swoje stanowisko pracy a nie stać w skupisku i czekać na rozdanie pracy W takim przypadku Kierownik czy majster powinien podejść do stanowiska i powiedzieć pracownikowi ze będzie pracować na innym stanowisku.Kolejny przykład który bym tutaj podał to taki że jeśli ktoś ma kaszel lub się zle czuje powinien być odesłany do domu proszę brać przykład z innych firm np nie odbijają kart żeby zmniejszyć ryzyko przenoszenia wirusa Bo wystarczy jeden przypadek w naszej firmie i nasza firma leży !! Więc podejście do tego tematu poważnie bo nikt nie chce ryzykować swojego życia ani najbliższych z swojego otoczenia!!!.Pozdrawiam i życzę wszystkim w tak ciężkim czasie jak teraz dużo zdrowia.

Bemol

Dzięki za info, poszukam czegoś innego

BHP

Do specjalisty od spraw niepotrzebnych. Przydaj się no coś chłopie przestań robić zdjęcia krzywo stojących pojemników i zrób zebranie dla pracowników. Powiedz nam jakie firma wprowadziła procedury w przypadku zachorowania przez pracownika na koronowirusa i czy zapewni nam środki ochrony indywidualnej albo dezynfekcje stanowisk?

Pusty wózek

Spieszmy się wykorzystywać wózkowych tak szybko odchodzą

zdalnie sterowany
@Pusty wózek

jak widać firma kogucik zarobił pierwsza wypłata i uciekł

NołNoł problem
@Pusty wózek

To że ich nie ma są tu osoby które muszą być wszędzie i robić wszystko nie ważne co mają w umowie jak ogarną same korzyści dla zakładu lecz w finansach zero A jeśli coś będzie nie tak to i im się zabierze same plusy mniejszość robi większość za bezcen

Elżbieta
@NołNoł problem

Obstawiam, że jesteś zatrudniony w Die Tech. Wiem, iż zajmujecie się w niej projektowaniem i produkcją narzędzi, sprawdzianów, oprzyrządowania specjalnego oraz produkcją wytłoczek na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego oraz elektronicznego. Tak się zastanawiam, czy osoba, która nie ma doświadczenia w tej materii, może ubiegać się tam o pracę? Zostanie przyjęta?

NołNoł problem
@Elżbieta

O nic się nie martw napewno cię przyjmą Nawet mi jakbyś pracowała przy tresurze kangurów

Kokos

Koniec bajek i Koniec pieśni jest tu (usunięte przez administratora) wyzysk i stres przed kamerami które łysy ogląda nawet nocami zero szacunku zero podziękowania (usunięte przez administratora) bałagan tak nie będzie i się zmieni My nie będziemy robić na tych leni sami nic nie robią u góry oby do domu A my na produkcji łatamy dziury i nie wiemy co to weekend i wolne bo reszta ma frywolne Skończy się to wszystko........ Nie będziemy Napier.....nie jesteśmy jak za dawnych lat murzynami ????????????????????????

kibol

Jak GKS DajTek stoi w tabeli z punktami bo nie mogę nigdzie znaleźć ?

Bolec
@kibol

Jak tak wpisujesz nazwę firmy to się nie dziwię ????‍♂️

szczerze

Nie dziękuję firmie za to że w nagrode za moje zaangażowanie co kilka miesiecy podnosi mi normy zamiast wynagrodzenia. Nie dziękuję osobie która uważa że przedłużenie umowy nie jest jednoznaczne z podwyżką. Nie dziękuję za premie wakacyjną która ledwie starczyła na jeden rodzinny wypad do KFC. Nie dziękuję za to że firma zabiera mi 25 złotych za każdy dzień urlopu bo nie było mnie w pracy. Nie dziękuję za system wideoweryfikacja VAR dzięki któremu czuję się w pracy szpiegowany a nie ochraniany przed złodziejami. Nie dziękuję za to że mając tylko 1 dzień L4 w miesiącu firma zabiera mi 500 złotych z wypłaty ale najbardziej nie dziękuję za to że kiedy dla firmy to był dobry rok ja zamiast aneksu dostaje tylko nieszczere podziękowania.

???

Wnet podziękuję za wszystko i się porzegnamy....

Jak szefostwo w Die Tech? Spoko traktują ludzi?

NO H8

Kiedy ponad 2300 opinii to za mało, żeby się dowiedzieć jak (usunięte przez administratora) w Die Tech traktuje ludzi, a Twoje pytania to nie prowokacja zarządu firmy, która ma na celu wywołanie lawiny hejtu i rozpoczęcie procesu namierzania nieudaczników odpowiedzialnych za hejt nawet jeśli nieudacznicy piszą szczerze. Pod warunkiem, że powyższe to prawda to we własnym zakresie możesz dowiedzieć się jak firma traktuje swoich pracowników wchodząc na zakładkę praca na oficjalnej stronie Die Tech. Oferty pracy to nie tylko ogłoszenia, ale także pewnego rodzaju wizytówka firmy. Przeważnie pracownik dobrze traktowany przez swojego szefa nie będzie myślał o zmianie roboty dlatego pracodawca, który szanuje i odpowiednio wynagradza zatrudnionych u siebie ludzi w zakładce rekrutacja powinien mieć max 2-3 oferty pracy, które znikają po kilku dniach, a nie wiszą na stronie kilka miesięcy. Obecnie firma Die Tech, która w dużym stopniu opiera swoją produkcję na pracy rąk chętnie zatrudni kogoś na stanowisko: magazyniera, tokarza, pełnomocnika ds. bezpieczeństwa wyrobu, elektryka utrzymania ruchu, ślusarza, pracownika produkcji, operatora pras postępowych i operatora robotów spawalniczych. Skąd takie kłopoty z rekrutacją w firmie, która zainteresowanym oferuje między innymi: stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjny system premiowy, konkurencyjne wynagrodzenie, przyjazny proces wdrażania, możliwość dalszego rozwoju zawodowego, dużą swobodę w działaniu i realizacji własnych pomysłów, dobrą atmosferę pracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie? Domyśl się!

Cicho

Dlaczego taka cisza Fajnie jest oczekiwania jak w kopalni złota A o rzeczywistości temat zamknięty Cud miód płynący A wymagania za co i czemu ktoś jest ślepy są badania okresowe jak nie widzi rzeczy i sytuacji to do okulisty lub za bramę Pozdrawiam ????

Dajtechowskie hieny
@Cicho

Podobno firma wykupiła konto premium, tak więc forumowicze wasze 5 minut minęło. Piszcie, wymyslajcie, obrażajcie. Nieudacznicy zostaliscie namierzeni. HAHAHA...

Niemiec

To nie zakład to OBOZ COS JAK OŚ WIECIM

Elżbieta
@Niemiec

Twoja opinia jest bardzo negatywna, jednak nie zawiera żadnych konkretnych informacji. Możesz uzasadnić swoją wypowiedź? Co spowodowało, że tak negatywnie wypowiadasz się na temat pracodawcy?

Wygaszanie produkcji?

Roboty miało być, tyle że podobno nawet ludzie z biura mieli pracować na trzy zmiany. Dopiero wrzesień, a detali do produkcji tak dużo jak włosów na głowie kierownika. Łysy powtarzasz w kółko na zebraniach, że mamy robić do równej, ale co produkować przez 8h jak już na początku zmiany kilka osób słyszy: nie ma detali nie wiem co dzisiaj będziesz robić. Zanim zaczniesz wymagać od pracowników stwórz im warunki do tego, żeby mogli sprostać Twoim aktualnie nierealnym wymaganiom.

Niemiec
@Wygaszanie produkcji?

Jeszcze jak ja pracowałem to łysy z braciszkiem mieszał a teraz jest w swoim zywiole i nigdy nie będzie jego wina że buble puszcza

Krótka piłka

W poprzednim sezonie przed awansem do ekstraklasy podczas spotkania z kibicami trener GKS DajTek chwalił swoich zawodników mówiąc, że stworzył z nich drużynę do zadań specjalnych. Zapewniał fanów, że od początku rozgrywek każde spotkanie będzie kończyć z kompletem punktów, a przy okazji pokaże innym drużyną jak szybko i sprawnie rozwiązuje się problemy. Szkoda, że po takich deklaracjach ostatni mecz wyjazdowy zakończył się wynikiem 30000:0 dla gospodarzy. Po pierwszej kolejce mieliśmy udowodnić, że zasługujemy na grę w Lidze Mistrzów, ale z taką ilością drewna w drużynie mamy marne szanse na to, żeby zagrać w Turnieju o Puchar Orlika. Trenerze informacje przekazane na konferencji częściowo nie pokrywają się ze stanem faktycznym. Kuriozum poza skalą. Miały być Czerwone Diabły, a wyszły czerwone pojemniki.

znowu bez punktów
@Krótka piłka

Czy trener wyciągnął jakieś wnioski z porażki? kto będzie grzał miejsce na ławce? a może zawinił fryzjer od trenera bo nie skrócił mu grzywki?

Parodja

Krycha dalej jesteś liderem, pamietam jak czabyło się prosić o wszystko i z łachom robił. Jaki zakład taki lider.

Wiecie czy w Die Tech szukają chętnych na staż?

Prr

Witam państwa w ostatniej kolejce ekstraligi zespół tyski doznał sromotnej porażki w meczu wyjazdowym do Legnicy Trener tłumaczył się że ostatnio w jego drużynie są sporze problemy oraz słabość zawodników Ciekawe jak taka słaba forma i wyniki wpłyną na managera i jego ruchy za oceanu

Brawo góra

Znowu się na was nie zawiodłem :P tylko wy mogliście dopuścić do produkcji detal którego nie da się zamontować u klienta 30 tysięcy sztuk pojechało i wszystkie to braki :D lepiej nie dało się tego spartaczyć hahaha rekord nie do pobicia 100% bubli w pierwszej wysyłce :) ciekawe co na to nasi kochani Amerykanie ???

Prr

@Prorok "Dlaczego dopiero po kilkunastu miesiącach od rozwiązania związków zawodowych odegrano tę szopkę z wyborami?" Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, pewnie jest już jakieś pisemko-aneks lub coś w ten deseń klepnięte no i ktoś to musi podpisać czyli "osoby które od dawna siedzą u dyrektora w kieszeni" To nie dzieje się bez powodu, a zbliżają się święta.

prezes

Dziękuję że jeszcze pamiętacie że na tym zakładzie były Związki Zawodowe Solidarność.

@prezes

Jest wspaniałe I cudownie Tak nowy przedstawiciel super J... karierowicz i wirtuoz wycieczek z (usunięte przez administratora) Sytuacja piękna i wspaniała Łysy graty oslepniesz od tego patrzenia w kamery zobacz co się dzieję Czepiasz się meczysz dreczysz a roboty tyle co kot nasral A Panie P tak idziemy jak burza wszystko piękne I cudowne A takie bajki nam mówili czas na porządki u gory bo na dole już zrobiliście totalny pustostan Bo wnet wywiesimy biała flagę poddajemy się A wszystko to jak grochem o ścianę Przecież Wy jesteście the Best Pozdro produkcja damy radę kupią 20 diaks 200000 tarczek I git

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy