Prefamet-Zremb S.A.

Gliwice

Opinie o Prefamet-Zremb S.A.

Marek

Fakt za dużo od 2015 roku na ich stronie się nie zmieniło. Co prawda wygląda bardzo profesjonalnie, ale zakładki typu Kariera brak. Nie widzę również aktualnych ofert w internecie. Czy ktoś z obecnych pracowników wie czy aktualnie prowadzony jest proces rekrutacji?

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie Prefamet-Zremb S.A.!

Zostaw opinię o Prefamet-Zremb S.A. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prefamet-Zremb S.A.