Zakład Produkcji Form ŁABĘDY Sp.zo.o.

Gliwice

Opinie o Zakład Produkcji Form ŁABĘDY Sp.zo.o.

KK

ja jestem zadowolony, pracuje od 3 lat

Jiom

Pracowałem tam maskara dostaniesz na początek 11,45 brutto hehe niewiem skąd biorą te stawki.Powiem tak oszczędza się na wszystkim ogrzewaniu,wodzie,i oświetlenie jest ciemno jak u Murzyna w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zimno jak były mrozy to na hali było -1 hehe.Co do zarobków jak zrobisz 180 nadgodzi to będziesz miał te 3 tysiaki z kawakem obiecują niewiem co na początku a potem zdziwienie kto lubi marznac i pracować w syfie to polecam ten zakład i za pół darmo nie docenia się tu ludzi wogole

bob
@Jiom 08.02.2017 13:22

To dziwne co piszecie- na olx/praca/gliwice podaja stawke od 2500- do 3500 brutto dla operatora cnc.

mikel

ja pracuje od ponad roku i jest ok, trzeba robić swoje to na pewno docenią

SLOOK

A na jakie zarobki moge liczyc na początek???Widze, ze sa przyjecia do was

oo
@out 10.10.2016 18:09
A na jakie zarobki moge liczyc na początek???Widze, ze sa przyjecia do was

Na wielkie nie masz co liczyc chłopaki dostają grosze z tego co się wypowiadaja

SEBA

pracodawca godny polecenia, wypłata na czas, premia wysoka jak się nie ściemnia i nie udaje, dodatki na święta i wakacje, ostatnio słyszałem że wypłacają konkretne premie na koniec roku,

Zostaw opinię o Zakład Produkcji Form ŁABĘDY Sp.zo.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcji Form ŁABĘDY Sp.zo.o.