Kompania Węglowa S.A

Piekary Śląskie

Opinie o Kompania Węglowa S.A

janek

czesć wszystkim, jakoś strasznie tu cicho od zeszłego roku, lipa... Może ktoś tu wchodzi ? Jeśli tak to chciałbym wiedzieć jak u nich to wszystko funkcjonuje chodzi mi o atmosferę, zarobki oraz umowę, mam trochę na karku więc interesuje mnie poważna praca

arek

GUS opublikował zarobki górników, na powierzchni prawie 6000 brutto, pod ziemią 7000 brutto, a inżynier 7000 brutto, do tego czternastki, barburka, 8 ton węgla.

adam90

Witajcie. Mam takie dwa pytania. Chcąc złożyc podanie o prace na trzeba kierować sie z nim do działu kadr czy gdzies indziej ? i czy w podanie kopalnie tytułować kwk Piekary czy kwk Julian ?

osobnik

smieszne jest to co napisales ze wykwalifikowani gornicy nie maja pracy chyba kwalifikacje gornika zdobedziesz pracujac tylko na dole i to przez lata a nie po paru miesiacach wiec smiesza mnie tacy ludzie jak ty i dobrze ze tacy nie robia na dole

górnik

Powiedzcie mi koledzy komu tam trzeba dać w łapę żeby się tam dostać do roboty:( bo podań niby nie przyjmują,ale ci którzy mają znajomości zanoszą i po jakimś czasie pracują.Myślę że nie jeden z nas,czyli osób młodych silnych,chętnych do pracy.Będzie bardziej szanował tą prace i osoby pracujące w kopalni jak ten który wszystko załatwił za pieniądze lub przez znajomości .Wiadomo że w naszym kraju bez znajomości ani rusz:( Szkoda tylko że Ci którzy nie mają pojęcia o dole dostają się szybciej na dół ja wykwalifikowani górnicy.Szczęść Boże:)

Słowa kojarzące się z KWK "JULIAN" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w KWK "JULIAN": Najbardziej nie podobało mi się w KWK "JULIAN":

Zostaw opinię o Kompania Węglowa S.A - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompania Węglowa S.A