Opinie o Kompania Węglowa S.A. w Piekary Śląskie

Kompania Węglowa S.A.
counter
3 16 21 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy Kompania Węglowa S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Luka Nowy wpis

Z pewnością nastroje mogą być w tym momencie słabe ,ale firma dobra, więc po powrocie to się zmieni.

Daro Nowy wpis

Górnicy nie poddawajcie się covid też pokonacie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 104 dni.

Czy w firmie Kompania Węglowa S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

sztajger
Nazwa działu: Produkcja

Ludzie. Nie wiem czym sie tak podniecacie. W tej firmie sa uklady i ukladziki. Ludzi traktuje sie jak bydlo. Mobbing przez duze M. To nieliczna firma, w ktorej mgr inż. z 10 letnim stażem na dole zapiepsza przy łopacie, a mlodziak z 2 letnim stazem po wieczorowej szkole cukierniczej jest sztygarem! Wyplata w tej firmie to kpina! 3500 zl na reke za caly miesiac pracy w porze nocnej z dwoma przepracowanymi weekendami. O zetki trzeba żebrać, o urlop planowany trzeba żebrać. Charytatywne nadgodziny w tej firmie to norma. Można by jeszcze wiele wymieniać. Ja ucieklem z tego syfu do PGG i nie zaluje. Napalencow troche ostudze bo narazie zadnych przyjec nie bedzie z uwagi na alokacje sporej czesci zalogi z ruchu Piekary. Sama przyszlosc Bobrka tez jest watpliwa. Ja obstawiam przy dobrych wiatrach max 8 moze 10 lat...

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 205 dni.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Kompania Węglowa S.A.?

bezrobotny

Nigdy ofert pracy z tego komunistycznego tworu nie było.

Janusz Kowalski
Nazwa działu: Produkcja

Witam, kasa podobna do PGG, węgiel, bony 18,90 zł za szychte do wybranych sklepów Społem 14 co kwartał miesiąc po zakończeniu kwartału czyli za 1 kwartał w kwietniu do 25 i tak kolejno co kwartał Barbórka i socjal na dzieci też , wczasy pod grusza 800 zł - ponad 3300 zł z węglem do wypłaty bez świat to nie ma źle , Dozór niema pojęcia o zarządzaniu i robocie młodzi karierowicze nic więcej ludzie na oddziałach jak zwierzeta.... Tak jak wszedzie.....

Tak7Nie1
Wilczek
@Janusz Kowalski

Potwierdzam

fdhb
@Janusz Kowalski

To nie ma węgla w talonach? Tylko trzeba do wypłaty?

Robert
@fdhb

Kolega chybna miał na myśli, że zamiast talonów jest wypłacany ekwiwalent w gotówce na opał. Czy wcześniej w firmie były stosowane talony?

Karol

Podpowie mi ktoś czy prowadzą aktualnie rekrutacje? Warto w ogóle aplikować?

Bolo

Cześć Panowie. Czy ktoś wie na temat zarobków w Węglokoksie? Lepsze jak w PGG, gorsze czy porównywalne. Jak atmosfera i dozór?

Antoni
@Bolo

Może warto najpierw napisać, jakie wynagrodzenie byłoby dla Ciebie akceptowalne. W ten sposób inne osoby być może szybciej udzielą Ci odpowiedzi. Niektórzy pracownicy temat zarobków nadal traktują jak temat tabu. Wyjątkiem są tutaj młode pokolenia. Dobrym rozwiązaniem może też być bezpośredni kontakt z firmą. Czy zastanawiałeś się nad tym?

Wojciech

Zachęcam osoby, które obecnie pracują dla firmy Kompania Węglowa w Piekarach Śląskich, do pisania o aktualnych wieściach dotyczących rozwoju tego pracodawcy oraz tworzeniu nowych miejsc pracy. Nowe opinie pozwolą przybliżyć tego pracodawcę nowym kandydatom, którzy są zainteresowani podjęciem pracy w tej firmie.

janek

czesć wszystkim, jakoś strasznie tu cicho od zeszłego roku, lipa... Może ktoś tu wchodzi ? Jeśli tak to chciałbym wiedzieć jak u nich to wszystko funkcjonuje chodzi mi o atmosferę, zarobki oraz umowę, mam trochę na karku więc interesuje mnie poważna praca

arek

GUS opublikował zarobki górników, na powierzchni prawie 6000 brutto, pod ziemią 7000 brutto, a inżynier 7000 brutto, do tego czternastki, barburka, 8 ton węgla.

adam90

Witajcie. Mam takie dwa pytania. Chcąc złożyc podanie o prace na trzeba kierować sie z nim do działu kadr czy gdzies indziej ? i czy w podanie kopalnie tytułować kwk Piekary czy kwk Julian ?

TakNie1

osobnik

smieszne jest to co napisales ze wykwalifikowani gornicy nie maja pracy chyba kwalifikacje gornika zdobedziesz pracujac tylko na dole i to przez lata a nie po paru miesiacach wiec smiesza mnie tacy ludzie jak ty i dobrze ze tacy nie robia na dole

górnik

Powiedzcie mi koledzy komu tam trzeba dać w łapę żeby się tam dostać do roboty:( bo podań niby nie przyjmują,ale ci którzy mają znajomości zanoszą i po jakimś czasie pracują.Myślę że nie jeden z nas,czyli osób młodych silnych,chętnych do pracy.Będzie bardziej szanował tą prace i osoby pracujące w kopalni jak ten który wszystko załatwił za pieniądze lub przez znajomości .Wiadomo że w naszym kraju bez znajomości ani rusz:( Szkoda tylko że Ci którzy nie mają pojęcia o dole dostają się szybciej na dół ja wykwalifikowani górnicy.Szczęść Boże:)

Tak8Nie

Słowa kojarzące się z KWK "JULIAN" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w KWK "JULIAN": Najbardziej nie podobało mi się w KWK "JULIAN":

Tak4Nie

Zostaw opinię o Kompania Węglowa S.A. - Piekary Śląskie

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kompania Węglowa S.A.