Opinie o Ergoreno Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ergoreno Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ergoreno Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ergoreno Sp. z o.o. w Katowice

Kolejny pokrzywdzony Nowy wpis

Zainteresowanych wspólnym pozwem proszę o kontakt na maila kontaktwsergo@gmail.com

pokrzywdzona

Czy ktoś otrzymał wykup obligacji? Czy Firma posiada jakiekolwiek nieruchomości , czy istnieje tylko na papierze. Czy biuro to tylko puste pomieszczenie czy ktokolwiek tam pracuje?Za rok nastąpi przedawnienie z wykupem Kancelaria na ul Domaniewska 52 zarzadzająca milczy czy też na papierze? Wiele pytań na które nie ma odpowiedzi

pokrzywdzony Nowy wpis
@pokrzywdzona

Dotychczas nie otrzymałem, żadnego zwrotu z obligacji. Administrator Hipoteki na żądanie czasem podstawia do odpowiedzi pracownicę biura, ktora niezmiennie od 3 lat twierdzi: a) prezes firmy stara sie sprzedać nieruchomość i spłacić wierzycieli b) toczy się postępowanie komornicze dot. gruntu stanowiącego zabezpieczenie Nie udaje mi sie nawiązać kontaktu z prawnikiem z tego biura. NIe daje sie nawiązać kontaktu z prezesem. Nie wiem jak dalej postąpić. Administrator Hipoteki rozgrywa nas wierzycieli osobno. Nie ma jak nawiązać kontaktu z innymi i ustalić wspólny sposób postępowania. Nie rozumiem dlaczego pieniądze z obligacji miałyby przepaść? Chciałbym nawiązać kontakt z innymi wierzycieli, a może ktoś ma bardziej konkretną wiedzę jak zadziałać w kierunku odzyskania środków?

Hanna Nowy wpis
@pokrzywdzony

A próbowałeś może zgłosić się do jakiegoś prawnika z tą sprawą? Myślę, że sami nie dacie rady tego wyegzekwować, a nie można odpuszczać takich rzeczy. Powodzenia!!

pokrzywdzony

Rowniez jestem pokrzywdzony. Chcialbym podjac jakies dzialania w tej sprawie. Prosze o kontakt

trup
@pokrzywdzony

Czy ktokolwiek widział tego Pana , który obiecywał złote góry a teraz ulotnił się . Gdzie on jest? Wyjechał z nasza kasą za granicę? Gdzie zakopał tyle kasy?

trup Nowy wpis
@pokrzywdzony

Cz ktoś podał już do Prokuratury?

daniel

Niestety firma niewypłacalna, zalega wielu firmom z wynagrodzeniem.

trup
@daniel

Bardzo proszę o podanie komu jest winien , na pewno za nie wykupione obligacje co jeszcze?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ergoreno Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o Ergoreno Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Ergoreno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ergoreno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ergoreno Sp. z o.o.?

Ergoreno Sp. z o.o.
  • Francuska 8