Opinie o ZG Janina w Libiąż Grunwaldzka 37

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZG Janina. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ZG Janina o rekrutacji.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZG Janina w Libiąż Grunwaldzka 37

Tomy

Mają coś wypłacać na święta? Jakaś jednorazówki?

@Tomy

Podobno mają być, kopalnia ma zyski więc będzie wypłacać pieniążki.

Do ryla

No będzie istniał węgiel ale nie polski poczytaj ile polska sprowadza węgla i to kontrakty podpisane do 2030 roku a tłumaczą się tym że to prywatne przeciembiorstwa a naprawdę to elektrownię a wasz na haldy

Do pewniaka

Jedyne co dobre że dalej można sprowadzać węgiel z zagranicy tańszy lepszej jakości ale czekanie 1 tydz teraz są szybsze terminy bo nad morzem są zwały a do Małopolski i Śląska przyjeżdża 3 razy w tygodniu pociąg ale to też może ten i następny rok bo taniej wychodzi gazem tylko tu jest zainteresowanie bo ekogroszek jest po 800 zł ale za 2 lat nie będzie wolno palić węglem dobrze że mamy nową kopalnie nad morzem

Do pracownika
@Do pewniaka

A wegiel z zagranicy płynie nikt na tym nie panuje prywatne firmy podpisały kontrakty do 2027 roku z kopalniami z zagranicy tani węgiel wygrał A naszego nikt nie chce

Do pewniaka

Tylko że Polacy odchodzą od węgla czy ktoś widzi kolejki za waszym węglem , no tylko zwały a w gazowni do podłącza aż czarno od ludzi każdy chce iść w gaz taniej bez roboty , wy sobie palcie , nie widzicie że ludzie chcą wygodniej żyć a nowe domy nie dostają pozwolenia na węgiel tylko gaz pompy ciepła a wasz węgiel w odstawkę , a poza tym węglem można palić do 2030 roku

Polak

Zagłosowali ludzie na Tuska to macie rolników leją,co obiecali teraz się już nie da hahahaha skąd ja to znam , poczekajcie jeszcze to by początek

Bartek

Kiedy(usunięte przez administratora)jakaś podwyżka.. już marzec, a nic nie słychać o podwyżkach na 2024.. ani pism, ani protestów nic.. za grosze pracujemy i dalej dajemy się zbywać...

Górnik

Ile pracowales na dole? Ja mowie ze wogule a prezes do mnie,pojdziesz do sugu 2 tam zarobisz i nauczysz sie pracy w trybie przyspieszonym. Flachy nie mialem bo nie wiedzialem???? a szkoda bo dostalem stawke 22zl/h a pewnie z flacha wiecej by bylo tak mi chlopaki mowili. Szkoda ze janina jest zaniedbana bo praca po 2 tygodniach sie podoba

Palisz? To uwazaj bo kara jest ktora podpisales. Nie pracowales na kopalni to wiecej pytan nie mam. Wyjdzie na dole co potrafisz

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Zadowolony

A ja pochwalę zakład. Poszedłem na układ z dyrekcją i pozwolono mi wyjeżdżać o 13,50 z rana w zamian za tatuaż z marką i numerem dyskietki. Moim zdaniem warto, przynajmniej do pralni idę bez kolejki a jak pójdę na emeryturę to tatuaż sobie poprawię na coś ładniejszego

zainteresowany

To prawda ze w Żarkach w latach 60 XX wieku postawiono pierwszy wychodek to potomkowie klaczy i Tatara zrobili w nim ołtarz?

Pracownik mm

Serio planują wolne środy? Od kiedy? Skąd to info?

Górnik

Kontrmanifestacja 8 mają 10 przyjdźcie walczyć o kopalnie .wyzucmy tych Tatarów i emerytów z kopalni co tera- chcą walczyć za zmkniecie kopalni bo im czepię domami ale jak pracowali to i to nie przeszkadzalo

Saper

Od kiedy wolne środy ?

Witam.Czy ma ktoś pojęcie jak wygląda kwestia ubrań spawalniczych?bo wychodzi na to że najlepiej gdyby spawacz sam sobie kupił...

Kiedy w końcu ktoś się weźmie od serca za przekop Wschodni na 800, w jednym miejscu błoto, w innym zalane, a jeszcze gdzie indziej nawalone materiału. Jeżeli tak ma wyglądać przyszłość to słabo to widzę niestety. Między 800 a 350 jest ogromna przepaść. Wiadomo wybrani ze ścian czy przodków jeżdżą ferritami ale niestety 3/4 załogi czy to fizyczni czy dozór musi (usunięte przez administratora) przez to pobojowisko to niejednokrotnie z materiałem na plecach czy to śruby, mufy, kanistry i beczki z olejami czy telefony. Gdzie jest BHP ?

G2

To prawda ze zamówiono dla dozoru baty ,paralizatory oraz buty oficerki i kursy jak siłowo zmusić pracownika do większej wydajności ?

Witam Panowie. Mam takie małe pytanie do Was jak dlugo dacie sie gnoić i zastraszać mam tutaj na myśli ostatnie wydarzenia kiedy to sami wiecie kto zastepca dyrektora szalał i pokazywał władze. Jak tak dalej pojdzie i nic z tym nie zrobimy to równie dobrze niedługo możemy dać sobie numery na rekach wytatuować bo już wszystko do tego zmierza że ten zakład zamoenia sie w (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Pewniak

Polski węgiel jest jakościowo najlepszy na świecie, dlatego Polacy go tak chętnie kupują.

Pewniak

Wszędzie ludzie kupują nasz węgiel, dobrze że jest go dużo bo zapotrzebowanie rośnie i braknąć nie może, wydobycie w kopalniach rośnie, tak trzymać. !!

bakajoko

i do wypłaty podobno 2200

elektromonter

Przenieś się na powierzchnię , tam nie zarabiają już dużo mniej od chłopa ze ściany, też jest 14-ka, węgiel, kartki, barbórka, premie i to w prawie takiej samej wysokości co dół. A wiesz , że minimalna płaca podnoszona co pół roku dogania dołowców :) tak , że i słoneczko zawsze świeci, i kobitki są , warto się zastanowić. Związki jeszcze walczą o dodatkowy urlop dla sortowni to i może biurowiec i powierzchnia też dostanie ............. bo czemu NIE? A na dole to (usunięte przez administratora) jeszcze szychty emerytalne z urlopu chcą(usunięte przez administratora) Premie obniżać bo sprzedaży nie ma, ludziom co do ścian i przodków doworzą materiały , tych co chodzą na parę godzin weryfikują szychty emerytalne i (usunięte przez administratora) nas z pozostałych przywilejów. Tak za niedługo bardziej się będzie opłacało na powierzchni robić.

Yoo
@elektromonter

nie wiesz chłopie co mówisz. Przyjdziesz i daje ci tydzień, bd z tej przeróbki gnał na dół. I nie pierd o zarobkach Bo tu ludzie robią po 35 lat A 4 z przodu nie mają.

ryl
@Yoo

Jak ty z przeróbki chcesz mieć 4 z przodu jak dołowcy po tyłach mają ledwo ponad 4 . To taki pojeb@ny system płac ,że jakbyś nie liczył i tak nie doliczysz się nigdy pieniędzy . Wóz wystawili przed szyb VI , zdjęcia reportery robiły , że 2 mln 400 tyś Ton JANINA za 2023 rok nafedrowała , a ja się pytam I CO Z TEGO MIAŁA ZAŁOGA ?? Chyba tylko garba .

Brzeszczanin
@elektromonter

Na Brzeszczach To samo ! Zawsze było za gruszę 1.8 teraz nie ma jakieś roboty na ścianie nbez prawa do emerytalnej ,Przewóz bez emerytalnej Tłumacza to że Janina i Sobieski tego nie maja od dawna ! Kopiujcie to i pokazujcie na dole bo chcą nas zrobić w bambuko najwięcej straci Nadsztygar i główny co zarabia na naszym garbie 16 tyś netto co miesiąc ! Póki co Przewóz na Brzeszczach nie pracuje w weekendy na znak protestu jakie cyrki się oddalają to śmiech na sali Wysoko postawieni ludzie moplikiem materiał worzą byle im nie zabrano premii.

@ryl

My 4 rolę z rzędu mamy garba,ale góra się bawi a ja idę zapisać się na wycieczkę do związków

Ryl
@Brzeszczanin

Wy na Brzeszczach macie duże cojones . Na JANINIE nikt by tak nie zrobił , że nie przyszedłby do roboty jak mu sztygar każe . Zastraszeni pracownicy posłusznie wykonują polecenie przyjścia do pracy w dni wolne , nie chcąc narażać się dozorowi . Myślę ,że książkę napisać na temat patologii jaka istnieją na JANINIE , to tak jakby nic nie napisać. To musiałaby być napisana cała trylogia .

Górnik z Brzeszcz
@Ryl

Witam.Mój kolega pracuje na Janinie i opowiada jak wyglądają weekendy-chmara ludzi w sobotę,niedzielę i święta.Na Brzeszczach pracuje się ewentualnie w soboty,ale tu chodzi o wybitki.W niedzielę pusto... i tu trzeba się zastanowić czy na Janinie to przymus czy zwykła chciwość.

Zbyszek 1234

Szczęść Boże braci górniczej wiecie może panowie kiedy będzie wypłacona 14?

Miki

Były ja 6700 z 3 świętami na ścianie

G2

Związkowcy co tak cicho siedzą ,nie poinformują załogi że Małopolska dostała kasę za zamknięcie kopalń? Kiedy się dowiemy ze Janina i Brzeszcze idzie do zamknięcia w tym czy przyszłym roku , kasa zatwierdzona dla pow Oświęcimskiego i Chrzanowskiego więc nie pitolcie ze Janina się obroni bo ma wyniki , Ministerstwo klimatu odrzuciło wniosek o koncesje dla rozpoznania złoża dla malutkiej prywatnej kopalni EKOPLUS Bytom nadchodzi era zamykania kopalń a my jak pi^^^ zdy siedzimy cicho zamiast z rolnikami iść oni widzą ze beż roboty będą a wy? Wy widzicie tylko wycieczkę ze związkowcami i byle przerobić Sobotę i Niedzielę i (usunięte przez administratora) się na karczmie .

@G2

Dokładnie kolego, tu trzeba łączyć siły z rolnikami innymi branżami bo następuje szybki demontaż Polski.Ludzie obudzcie się bo za chwilę nie będziecie mieć nic !!!!

@G2

Źle zostałeś poinformowany, bo do zamknięcia idzie tylko i wyłącznie Sobieski na który już od lat fedruje Janina, Brzeszcze sobie jakoś same radzą, a wagony już od lat jeżdżą z Janiny do Jaworzna, także nie siej fermentu tylko doinformuj sie - to jest pewna wiadomość hej :)

@Pewniak

Żyj dalej w iluzji aż nadejdzie tylko jeden telefon z Warszawy ,parę lat temu sam mówiłeś że Janina Tylko na Brzeszcze fedruje itp itd , jak tam wasze zwałowisko miałów ? średnio tysiąc ton Dobowo wozicie na Brzeszcze wannami bo już miejsca u was nie ma . Możecie mieć i 3 miliony ton wydobycia a i tak to nic nie da jak nie ma kto tego kupić .

Trener Górników
@G2

Czemu mieliby Janinę zamknąć, jak to pół darmowe źródło węgla, pracownicy (usunięte przez administratora) którzy nie upominają się o swoje a związki siedzą cieplutko w kieszeniach kierownictwa, mydląc oczy wszystkim ich członkom i załodze, nie pozbywa sie kury znoszącej złote jajka.

Spokojnie do 2048 , największe zasoby węgla w Polsce

ELEKTROMONTER
@Pewniak

Na Brzeszczach był ruch drugi "Jawiszowice" zamknięte poprzez SRK a tam tereny nie są zrekultywowane, raczej tam potrzeba wsparcia po byłym ruchu. Z teego co wiem to związki w całej europie sie udzielają , aby jutro w uni podpisali umowę społeczna jaka jest wynegocjowana w obecnym kształcie . Inaczej idźmy razem z rolnikami i walczmy o POLSKĘ

@ELEKTROMONTER

w Jawiszowicach zostały 2 szyby z nadszybiami plus budynek sprężarek chyba o ile się nie mylę poza tym wszystko zorane do równa z glebą a same szyby zasypane po dekiel szyb nr 3 i 4 zostało przejęte przez stowarzyszenie reszta zostanie sprzedana wiec nie gadaj głupot ze nie zostało zrekultywowane nie ma tam nic żadnych torowisk niczego , tak samo to wygląda jak była Janeczka

Elektromonter
@G2

Masz racje w 100 procentach , właśnie mówię o inwestycjach w nowe miejsca pracy poprzez nowe technologie, nowe obiekty które będą rozwijały nasz teren itp. Tak toprzedstawiano.

On

Mają okroić premie za akcję ratowniczą,ale związki już działają hahha

@W grupie siła
@On

W grudniu nie wiedzieli że będzie akcja a już było postanowione o premii 40% więc skończ siać propagandę i zapisz się na wszystkie święta mimo że cię (usunięte przez administratora) na podwyżkach... tutaj pod szybem jak jest (usunięte przez administratora) to każdy ma odwagę drzeć ryja ale jeśli przyjdzie się przeciwstawić i zawalczyć o swoje to każdy glowa w dół...

Bardzo prosto

Okroją premię z 48% do 30% do tego minus 10zł na dniówce i witaj najniższa krajowa po podwyżjach.

On

Ma być okrojona premia za akcję ratowniczą ale na pewno związki już działają hahahaha, przecież chyba kopalnia mam ubezpieczenie ,masakra ale ci to chwalą związki teraz siedzą cicho

Giepol

Ale gadacie glupoty premia jest 40% i to nie przez akcje tylko od lipca tamtego roku bylo b.dobre wydobycie stad premia 48% a ze teraz starujemy od "nowa"premia na poziomie 40% z drugie strony ciekawe ile bylo na Sobieskim skoro nie jechali za bardzo!!! A wiec ta niby podwyzka 10% w cale nie bedzie zauwazalna ...porażka

Zostaw merytoryczną opinię o ZG Janina - Libiąż

• Jak się pracuje w ZG Janina?

Zobacz opinie na temat firmy ZG Janina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZG Janina?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1083, z czego 272 to opinie pozytywne, 123 to opinie negatywne, a 688 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZG Janina?

Kandydaci do pracy w ZG Janina napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZG Janina
3.6/5 Na podstawie 2724 ocen.

ZG Janina