Opinie o ZG Janina w Libiąż Grunwaldzka 37

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZG Janina. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ZG Janina o rekrutacji.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZG Janina w Libiąż Grunwaldzka 37

Gornik

A dlaczego zwiazkowy z Polskich kopaln nie prostestuja!!!ostatnio związkowiec sie wypowoda (chyba z solidarnosci) ze główny problem naszych kopaln to fakt ze nie spalany jest w pierwszej kolejkosc wegl od nas tylko sprowadzany!! I tak od 30lat temat jest nie do przeskoczenia!!a zwiazkowcy tylko zlamdaja co rok!!!!!ze niby cos robia!!!!zero tu logiki od jednego rzadu do drugiego!!!!!dramat

Praca
@Gornik

Związki ja Janinie w solidarności prawie same baby gdzie indziej to samo, kiedy podkreślam kiedy mieliście jakiś strajk pytam kiedy jakiś związek zaprotestował kiedy NIGDY ale propaganda że związków idzie jakie one nie są dobre , dobre to mają fuchu ich rodzinki

elektromonter
@Praca

Jak są baby w związkach to dla nich walczą , wywalczyli dla nich barbórki, czternastki , kartki, węgiel......... A górnicy to zwykłe (usunięte przez administratora) i dla nich nikt nie walczy haha. Nikt za was nie będzie walczył!!! Sami musicie się ogarnąć i wyciepnąć związki za bramę , tak !! To te które w jednym szeregu z dyrektorami stoją przeciw wam.

Ja też czekałem ale jest wart dobry węgiel 800 zł tona

Gornik

Czy to prawda ze (zwaly pelne ) i premia juz nie bedzie tak duza jak byla ostatnio doliczajac podwyzki 10% minus premia to tak jak bysmy dostali 2% podwyzki ktos zdementuje te plotki (a nie wyjdzie na kwitku to sie ludzie zdziwia )i skad ta cena wegla 1200 za tone minus podatek do tona okolo 900 zl dziwne te przeliczniki ktos to ogarnia ?

@Gornik

Tak to prawda węgiel po 1200 zł zwały pełne bo ludzie nie kupują wola tańszy za granicy podobno po 800 zł tona

Witek
@Gornik

Podatek za węgiel masz ściągany co miesiąc i do 30 listopada dostaniesz przelew 9600 za 8 ton

@Do ryla

Węgiel leci w dół importowany 800 zł tona kupiłem 6 ton już ostatni raz bo przechodzę na gaz wygoda i ekonomia

@Do pewniaka

Ja zostaję przy naszym węglu, jest najlepszy jakościowo.

@Pewniak

Ja tam wolę z zagranicy bo z zagranicy jest zawsze lepsze jak proszek do prania samochody węgiel dojze tańsze to lepsze tylko na węgiel cza czekać 2 tygodnie bo duże zainteresowanie wśród Polaków

Do pewniaka

Ja od tego roku grzeje gazem i jestem zadowolony

@Do pewniaka

Dobry węgiel jakościowo z zagranicy tylko cza czekać 1 tydz a nawet 2 tygodnie cieszy się bardzo wśród Polaków 800 zł tona idzie jak Świerże bułeczki jesteśmy Polacy bardzo zainteresowani węglem z zagranicy

Do pewniaka

Niczym się nie różni aby kupować polski węgiel a jest tańszy tylko do 2 tygod cza czekac

@Do pewniaka

A to prawda że ludzie przerzucili się na węgiel , z zagranicy bo u nas zwały nie ma kto kupować , źle to wygląda tylko my górnicy , co polskim węglem jeszcze palimy nawet elektrownię ściągają z zagranicy , a prezesi mówią ekonomia a jeszcze podobno podpisane jest że do 2040 roku staniemy się państwem neutralnym klimatycznie i dostajemy kasę z UE teraz 2 pula a w tym roku jeszcze mają być 3 pulę przeznaczone na OZE wiatraki pompy ciepła i fotowol

@Do ryla

U nas mają być dotacje do pieców węglowych, nowa fabryka powstaje takie jest zapotrzebowanie na piece węglowe, Polacy masowo zaczęli kupować Polski węgiel.

G2

Na Kwitku z Grudniowej wypłaty mam potrącenia 500 zł zaległy podatek a z Barbórki aż 1300 o co chodzi?

regfbd
@G2

Pewnie weszło Ci na 32 % bo przekroczyłeś 120 tys dochodu.

Górniczek

Czy ktoś ma oficjalne pismo odnośnie podwyżek? Czy po prostu każdy tylko słownie powiela?

Górnik

Ile pracowales na dole? Ja mowie ze wogule a prezes do mnie,pojdziesz do sugu 2 tam zarobisz i nauczysz sie pracy w trybie przyspieszonym. Flachy nie mialem bo nie wiedzialem???? a szkoda bo dostalem stawke 22zl/h a pewnie z flacha wiecej by bylo tak mi chlopaki mowili. Szkoda ze janina jest zaniedbana bo praca po 2 tygodniach sie podoba

Palisz? To uwazaj bo kara jest ktora podpisales. Nie pracowales na kopalni to wiecej pytan nie mam. Wyjdzie na dole co potrafisz

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Czy wiecie może kiedy jest możliwe wypisywanie kartek na węgiel ?

Dołowy Sug

Jak nazywa się,gdzie znajdę aplikacje pracowniczą , czy pracując w Sugu też będę mógł w miej sprawdzać urlop itd ?

Pany, kaj w tej aplikacji pokazuje na kwicie jaka była premia i ile dniówek 1.8?

Ryl
@Andrzej

Wchodzisz sobie w dział finanse, później płace, wybierasz sobie okres za który chcesz żeby pokazało czyli przykładowo od grudnia 2023 do lutego 2024, klikasz SZUKAJ, wyskoczą ci paski ale tylko za ten miesiąc bo apka dopiero weszła i ściągasz sobie na komórke bądź laptopa plik w PDF i masz cały wgląd bo w aplikacji masz tylko uproszczoną wersje i podstawowe informacje o podatkach i potrąceniach. Tam u góry będziesz miał niebieską ikonke kartki, klikasz na nią i pobierze plik na dysk lub komórke. Żeby otworzyć plik musisz mieć zainstalowany Adobe Acrobat, program obsługujący pliki PDF

Nierób

To prawda że cała centrala w Jaworznie dostała prawie 3 tysiące premii?

Ryl rylowi rylem

Nie robię świąt mam 30 lat mam 4700-5000 wypłaty około i tak Barborka minus 1300 zł zaległy podatek wypłata 10 Grudnia mi nUS 500 zł zaległy podatek wypłata wczoraj minus 350 złotych za co ? Zaległy podatek o UJ tu chodzi wprzyszlym tygodniu Jak wpadnę do rachuby to nie ręczę za siebie

Kasa

Czy ktoś ma sprawdzone informacje na temat kasy, która rzekomo mają płacić?

Yoo
@Kasa

Żadnej kasy teraz nie płacą. Dopiero 2500 brutto W lutym Do 14 w jednym przelewie

Do ryla

To się zaczyna (usunięte przez administratora)już mówi o ekonomi fiat FCA do zwolnienia ludzie powód za dużo samochodów nie sprzedanych a dopiero jak skończą autyt kopalń to że 3 kopanie do likwidacji za dużo węgla przy kopalniach i elektrowniach a nikt nie będzie dopłacał do 2025 a potem to czarno widzę wybraliśmy to mamy

Pewniak

Panowie teraz mają być podwyżki mówili w związkach, także zapraszamy na kopalnie bo do 2050 jeszcze daleko :)

Pewniak

Wiatrak to sobie możesz drewniany wystrugać i postawić koło domu. Polska węglem stoi i przy nim zostanie , maja powstawać nowe kopalnie, UE jednak chce aby węgiel był w Polsce.

pp

Faktycznie sukces. Pożyczka którą nigdy nie spłacimy, ale odsetki do końca istnienia naszego kraju będą zasilać banki i międzynarodowe fundusze. Gdyby jeszcze te pieniądze na coś pracowały, a one będą przejedzone. Tak jak to do tej pory było.

Pewniak

Kiedy te pieniądze mają dawać, bo nam się należy

@Pewniak

Jakie pieniądze ? Za co, i dla kogo ? Tylko dla ludzi spod Kopalni ?

Gery
@Widzewiak

A sugowcy za co mieliby dostać? W święta do roboty nie chcę się chodzić

@Gery

Ja robię 3-4 święta w miesiącu wiec nie mierz wszystkich taka sama miara. Robimy to samo w pracy. Pozdro

Pjoter
@Widzewiak

Ile można zarobić z taką ilością świąt w sugu ? Nie wiem czy nie aplikować, ale wiadomo że każdy chce godnie zarobić.

@Pjoter

Około 4000 zł plus kartki wiec daje to około 5300

Pjoter
@Widzewiak

4000 z 3 świętami to bardzo słaby zarobek.

Rylek

Witam. Panowie orientuje sie ktos kiedy mozna wypisywac kartki na wegiel. Pozdro

Aaa
@Rylek

No.jak przeciez miało być 10 tys za przejęcie pod skarb Państwa, to co mowisz ze ktoś mu nagadał bzdur?

marek z janci

czy wiecie Panowie może kiedy będą płacić te pieniążki za przejęcie przez skarb i zmianę nazwy???podobno w tym miesiacu

Górnik

Kiedy te 4000 mają płacić?

aaa

Ponoc mamy cos dostac teraz jakies pieniadze

No to panowie i panie dzis tauron nam wyjasnił ze na karte płatnicza nie ma co liczyć bo sug wazniejszy!jak zwykle sie nie oplaca ..swoja droga ciekawe gdzie te 300punktow.i to samo bedzie z drugim pismem w związku z rownaniem do zarobkow do PGG juz pismo ze tauron moze stracic płynność finansowa tylko gdzie byly zwiazki przy zawieraniu umow czy wegiel byl po 800 czy 1600 energetka płaciła tyle samo za tone wegla!!!!tauron bił kase bo tani wegiel a ceny pradu do gory dla odbiorcow czysty zysk!!!! Czemu o tym nikt nie mowi!!!!A teraz nagle brakuje pieniedzy!Ale wina przede wszystkim rządu w pierwszej kolejnosci wegiel z polskich kopaln a nie importuja na potęgę a potem kopalnie nie rentowne!!!dramat wegiela nie ma zle wegiel jest nie ma odbioru o takie bledne koło! Szczęśc Boże

nienaserio, ale

Oby jeszcze policję zlikwidowali, bo śpią tylko w radiowozach. No i lekarzy niech zamkną za to co robią, a właściwie czego nie robią. Ludzie składki płacą, a i tak przyjmują tylko prywatnie. Aha. Najgorsi są nauczyciele. Nic nie nauczą i dzieciaki muszą korepetycje u nich brać. Skandal. Rodzice dokładają się do systemu edukacji na które płaci całe społeczeństwo. Praca powinna być tylko w korporacjach, małych firmach i urzędach. Urzędnicy to przynajmniej cicho siedzą i nie krzyczą żeby do ich ciężkiej pracy cokolwiek dopłacać. Jakoś potrafią się z własnej pracy utrzymać. Taki urząd potrafi się zmieścić w corocznym budżecie ze wszystkimi wydatkami. Tak więc jestem za zamknięciem tamtych i górnictwa także. Po co nam własny węgiel wydobywać, skoro można kupić za granicą. Przecież smartfony tez sprowadzamy i nikt nie robi z tego sensacji. Kopalnie zamknąć to będzie można więcej lasów na ich miejsce posadzić. Przy okazji pozbędziemy się uciążliwego przemysłu który współpracuje z kopalniami: skończy się produkcja gumowców z tej okropnej gumy, szwaczki nie będą musiały ciężko pracować szyjąc ubrania robocze, stalownie i producenci stali nie będą mieli tylu odbiorców to pewnie obniżą ceny, żeby pozbyć się setek tysięcy ton stali i wyrobów z niej. Może nawet zamkną hutę, która truje nas, bo nie będzie miała zbytu. Same plusy, a jest tego więcej. Tysiące samochodów nie będą się zjeżdżać w jedno miejsce, pod duży zakład pracy. Węglowe kopciuchy tez można zamknąć. Możemy kupić czysty prąd ze Skandynawii lub tani prąd z niemieckich elektrowni węgla brunatnego. Nie musimy być zależni od drugiego Polaka, który pracuje na kopalni. Możemy dywersyfikować naszą zależność, rozszerzając grono państw skąd kupimy energię. W razie problemów to ktoś nam pomoże. Jak zawiedzie Skandynawia to nam Niemcy swój prąd wyślą. W 1939 roku tez dobrze, że mieliśmy Francję i Anglię jako sojuszników. Jeden mógłby nas zawieść, a tak to jeden pilnował drugiego. Tak samo jest z prądem. Po co mieć własne kopalnie monopolistyczne, skoro można być zależnym od kilku podmiotów obcych, a nie od jednego swojego. Swojego samochodu też warto się pozbyć, bo można kupić przejazd od taksówkarza, busiarza itp. Po co dopłacać do własnego auta. To bez sensu. Te naprawy, parkowanie itp. Tak, zamawiasz usługę i już cię wiozą. Ale nie jesteś zależny od stacji paliw, mechaników, opłat, ubezpieczycieli. Tzn. nie do końca tak jest. Jesteś od tego zależny ale nie bezpośrednio tylko przez pośrednika (czyli, np. taksówkarza). Wniosek jest prosty. Zlikwidować wszystko, bo będziemy nie sami sobą rządzić, ale ktoś nami. I to on będzie miał problem jak nami rządzić, a my będziemy mogli z nimi walczyć. Organizować co kilka lat powstania narodowe, przegrywać i cieszyć się z tego, bo mamy wpojone "Gloria Victis" - "Chwała Zwyciężonym".

Ryl
@nienaserio, ale

Nauczyciele teraz mają wczasy,podwyżki ,a jeszcze mniej godzin i obowiązków . Zrobić zdalne nauczanie ,bo i tak (usunięte przez administratora) Uczą ,zredukować etaty ,ile potrzeba ,aby obsłużyć zdalna naukę i problem z głowy .W Polsce bardzo nieekonomicznie jest wszystko zarządzane . Jak za komuny,czy się stoi czy się leży 2 tys się należy. Nie bronie policji czy straży,bo oni jak idą wcześniej na emeryturę to mają to procentowo . A weź takiego kopidola,dostanie więcej jak zarabiał . Niech idą po 25 latach ,ale dostają np 50% tego co zarabiali,robią do 65 mają 100% ( zresztą i tak pod firmami emeryty dorabiają,czyli się da i nie jest ta praca taka ciężka jak tu piszą . Nas,zapraszają pod ziemię ,a my już szykujemy miejsca na powierzchni dla nich ,jak zamkną ten kopidolek

On
@Ryl

Wywalczyli mają,ale to nie pojęte za ile godzin pracy będą mieć tak duże wynagrodzenia masakra

@On

Od nowego roku na Śląsku i małopolsce ma stanąć na razie 100 wiatraków kasa z UE i unowocześnienie lin aby nie wyłączać fotowoltaika bo ludzie chcą czyste powietrze a (usunięte przez administratora)

@Do pewniaka

A my będziemy otwierać nowe kopalnie, niż są plany i projekty, węgiel wraca na top

Do pewniaka

A co będziemy robić z węglem po świętach podobno ma być wolę bo nie ma miejsca na węgiel przy kopalniach a elektrownię zasypane węglem nie ma co z nim robic

@Do pewniaka

Po świętach każdy rył otrzyma w zapłacie węgiel zamiast kasy

Do pracownika
@Do ryla

Właśnie piszą na nttg że Tauron wydobycie może nie mieć wypłaty na styczeń szok co się dzieje na kopalniach a podobno w tamtym roku 30 procent ludzi przeszło na gaz z braku na węgiel to teraz jest szok nie ma kto go kupić elektrownię też mniej biorą węgla bo fotowol zapewni prąd a my po mały nie jesteśmy potrzebni i tak się będzie działo jeszcze jak dojdą wiatraki to będzie nasz koniec

Do ryla

KAzda kopalni powinna sama sobie szukać odbiorcow węgla 30 procent ludzi przeszło na gaz powód w tamtym. roku nie było węgla a w tym roku jest za dużo a jeszcze cały czas napływa z zagranicy Sopot zasypany węglem kopalnie zasypane a znad morza pociągi przywożą na Śląsk węgiel bo jeszcze najwięcej ludzi na slasku i małopolsce pali węglem ale to już niedlugo

Pewniak

Nasze do 2048 , wszystko podpisane i nic tego nie zmieni, a Janina być może nawet dłużej..

pp
@Do ryla

Odbiorca indywidualny nie ma wielkiego znaczenia dla spółek górniczych. Pierwsze kopalnie też nie powstawały by zapewnić węgiel dla domów. One służą gospodarce, a konkretnie energetyce i ciepłownictwu. To odchodzenie od spalania węgla przez duże podmioty powoduje zmniejszenie wydobycia, a nie, że ktoś w domu pali czy nie węglem. Niewłaściwa polityka rządu który jest właścicielem tego wszystkiego, powoduje problemy.

Ded

Jakie 2000?

aaa
@Ded

nie 2000 a 4000 3 stycznia 2024

Jolo

Czyli teraz nie widzicie ze dlatego ceny prądu rosną bo tak naprawdę jesteśmy zmuszani przez Unię do płacenia coraz to większych kar za emisję? Nieopłacalność wynika wyłącznie z kar, nie z ekonomii i wydajności tych elektrowni czy wegla.

Fryzjer
@Jolo

Tylko, że do wydobycia węgla trzeba będzie tylko w tym roku dopłacić 7 miliardów. Biorąc pod uwagę, że w Polsce jest 13,5 mln gospodarstw domowych to każde do węgla dopłaci po 500 zł. I ta kwota powinna być doliczona do rachunków za prąd. A idzie z podatków czyli płacą te same osoby tylko kwoty nie widzą w rachunku za prąd.

Prezes
@Fryzjer

A ogarniasz że dopłacamy tylko przez to że takie podatki wymyśliła unia żeby lobbować nieopłacalne ekonomicznie inne źródła? Jakby te pieniądze przeznaczyć na dodatkowe wyłapywanie dwutlenku węgla z elektrowni to byśmy mogli dalej jechać na węglu, tylko nikt na tym nie zarobi, a przecież tutaj tylko o to chodzi żeby zarobił jakiś chińczyk albo arab który produkuje te urządzenia

elektromonter

Nie za darmo bo , jesteś takim "mądrym człowiekiem" , że przedpłaciłeś za prąd około 100tys złotych w postaci inwestycji pompy ciepła i fotowoltaiki. A niech ci długo bezawaryjnie służy, choćby z 10-15 lat to i tak na miesiąc cie wychodzi dużo , dużo więcej. Np. 100000zł inwestycja - 40000 ulgi = wychodzi około 60000zł , podziel to przez 15 lat to na miesiąc wychodzi około 330 zł plus twój rachunek 30 to daje 360zł. Ale jak 10 lat bezawaryjnie pochodzi to wyjdzie już około 530 zł/mc . Tak wiec nic za darmo nie ma. Dopiero po tym okresie zaczniesz zarabiać.

Jest jak jest
@elektromonter

zarobki średnio w kopalni: 7000zl na rękę (wypłata śrdnia + barbórka+14+węgiel+kartki) i tak zaniżam ilość godzin przepracowanych w miesiącu 168 i tak zaniżam :D roboczo-godzina (czyli ile kosztuje mój czas) 42 zł Piec + kotłownia 17 000 zł i tak zaniżam :D cena średnia węgla przez 10 lat 1 000 zł i tak zaniżam :D węgiel 5t przez 10 lat 50 000 zł transport węgla 5 000 zł obsługa pieca 700h przez 10 lat średnio 1h w tygodniu + 4h zrzucenie węgla raz w roku + zamówienie + inne Koszt mojej pracy przez 10 lat 27 300 zł Prąd do obsługi pieca przez 10 lat 5 000 zł Suma wszystkich kosztów przez 10 lat 104 300 zł Średni koszt na miesiąc 869 zł i tak zaniżam :D Każdy liczy po swojemu - tylko po co komu do łóżka zaglądać

xaxax
@Jest jak jest

skoro jesteś pracownikiem kopalni to czemu doliczasz 50k zł za węgiel ? przecież masz go w ramach deputatu

Jaa6

Wiecie juz kto będzie rządził MAP?? To juz nawet tepoki z Janiny wiedzą co z kopalniami. I nie uwierzę że ktoś dalej wierzy w 2049...

KomanacheGPD
@xaxax

Taki deputat, za który miesiąc w miesiąc potrącają, a w grudniu potrącają dwukrotnie... Nie znasz tematu to nie komentuj

xaxax
@KomanacheGPD

Potrącają podatek od deputatu, w grudniu podwójny, za to w stycznie nie robią tego w ogóle... Nie znasz tematu to nie komentuj

Witam.Orientujesz się może za jaki okres pracy jest ta kwota naliczana?

Już mam na koncie 7 tys dobrze że pracuje na kopalni jest super

Aa

Jak się tam zarejestrować?

Górnik

Nic tam prawie nie ma.. wniosku o urlop się nie da wysłać... uż pokazuje błędnie.. niby mam 4/4, a wykorzystane ???? zresztą masa błędów pewnie..

Lol
@Górnik

Po co wprowadzają nie dopracowany system?Źle pokazuje stan urlopów na żądanie,nie załatwisz wolnego(obiegówkę musisz dalej ogarniać),zero info na temat kwitków itd.Ale co się spodziewać po Zarządzie, zamiast się zająć sprawami ułatwiającymi życie pracowników to dzbany pokazują czasy odbicia wejście,wyjście stan nadgodzin bo dla nich to jest najważniejsze DRAMAT. (usunięte przez administratora)na tej kopalni to nigdy nie będzie normalnie.

spokojnie
@Górnik

Od stycznia ma wystartować możliwość elektronicznego wniosku o urlop. Będzie pięknie, ładnie i cyfrowo, czyli nowocześnie. Jednocześnie wszystko banalnie proste. Najważniejsze, że niewiele trzeba będzie się nauczyć. Tak jak do tej pory planistka wypisze obiegówkę, kierownik ja podpisze. Pójdziesz tam gdzie wydawali kwitki i zeskanują ci tą obiegówkę. Skan automatycznie będzie wprowadzony do systemu i w ciągu zaledwie kilku minut będzie zamieszczony w programie. Po otrzymaniu potwierdzenia prawidłowości skanu, udasz się z tym certyfikatem do nowego biura zatwierdzonych certyfikatów elektronicznych obiegówek (BZCE) i oni podbiją ci obiegówkę. I już tylko oddasz ją na markowni. Wszystko będzie na najwyższym poziomie i zgodnie z najnowszą polityką cyfrową UE. Info pewne. Wiadomość prosto od nadsztygara informatyków dołowych. :)

Elen

Ludzie patrzcie na to kopalnia pod aktywami państwowymi a tauron robi co chcę. Miały być karty a nie ma bo tauron ma sug. I na tym jadą. Weźcie sie za zwiazki bo to porażka. Na innych kopalniach mają karty a tu się nie da?

Aa
@Elen

CO Z TYMI KARTAMI ŻYWNOŚCIOWYMI??? PODZIEKUJCIE ZWIĄZKOM ZE NIE MA, Jako jedyna kopalnia nie mamy, DZIEKUJEMY ZA WSZYSTKO

Do ryla

Zajmuiecje się kartami a w styczniu nie będzie na wypłaty węgiel przy kopalniach nikt nie kupuje elektrownię zasypane nie ma co robić z węglem za dużo porty pełne węgla a my kartami się zajmujemy jeszcze tego nie było żeby kopalnie miały problem z węglem że nie ma go gdzie sprzedać nie mówiąc o lecie

Do ryla

Jo jestem zadowolony z nowego rzadu

Zostaw merytoryczną opinię o ZG Janina - Libiąż

• Jak się pracuje w ZG Janina?

Zobacz opinie na temat firmy ZG Janina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZG Janina?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1080, z czego 271 to opinie pozytywne, 123 to opinie negatywne, a 686 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZG Janina?

Kandydaci do pracy w ZG Janina napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZG Janina
3.6/5 Na podstawie 2723 ocen.

ZG Janina