Opinie o ZG Sobieski w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ZG Sobieski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ZG Sobieski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZG Sobieski w Jaworzno

Robert Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Witajcie, napisze ktoś jak wyglada robota ślusarza na dole i ile można zarobić ?

Lolo Nowy wpis

Parking na Sobieskim to jakaś porażka. Dyrektor pracowniczy ma gdzieś że ludzie nie mają już miejsca do parkowania. Przychodzą nowe firmy nowi ludzie nowe przodki i jeszcze policję wzywa żeby mandaty wlepiała jak nie ma gdzie parkować!!!

eq Nowy wpis
@Lolo

za pare lat aut będzie coraz mniej. Bo coraz droższe i podatki na nie nałożone, tak że systematycznie się zmniejszy zapotrzebowanie na miejsca parkingowe. Kopalnia powinna zainwestować w przystanek pod samą kopalnią i jakis autobus zakładowy.

Damianek Nowy wpis

Witam powiedzcie mi sa przyjęcia na grube na powierzchnie Czy przez SUG czy normalnie pod kopalnia

Czy firma ZG Sobieski kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZG Sobieski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. spawalnictwa
ZRE Katowice
logo firmy Archiwista
Służba Cywilna
Max

Witam czy na kopalni Sobieski Barborka 4 grudnia jest dniem wolnym od pracy dla wszystkich?

Czym w ZG Sobieski zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Kolega

Szczęść Boże. Mam pytanie do ślusarzy i elektryków zatrudnionych na ścianach i przodkach. Czy poinformowano was o tym, że jest możliwość zarabiania 100% udziału a nie 95% jak jest do tej pory? Bo jest duże prawdopodobieństwo, że do tego dojdzie bo mamy zielone światło z Brzeszcz i Janiny, niestety wasze związki twierdzą, że wy jesteście przeciwni takiemu układowi a pracujecie dokładnie w tych samych warunkach i wam się to należy.

Czy w ZG Sobieski występują paczki/bony świąteczne?

Czy w ZG Sobieski jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

xaxax

przychodzisz na takiej grupie do jakiej uprawniają Cię kwalifikacje bądź ilość dniówek, jak zdobędziesz odpowiednie to z automatu dostajesz nową grupę, po za tym na wypłacie nie ma praktycznie różnicy czy masz np 7 czy 8 grupę :) jeżeli tak Ci na tym zależy to zapraszam do przodka lub ściany, tam masz dniówki pisane z 12 grupy - wtedy już różnica jest :)

Xxx
@xaxax

Co ty piszesz karta górnika i premia są liczone od grupy

Xxx

Odradzam przyjście na oddział elektryczny na powiechrzni kierownictwo nie liczy się pracownikami ci co mają krótki staż na oddziale.

Mysłowice

Cześć Jeździ ktoś z Mysłowic Brzezinki ,Morgów/Larysza/Wesołej na Sobieski ? Mam tam pracować ale nie mam dojazdu i się zastanawiam. A może jest jakiś "ukryty" transport ?

Kwk

52,35 zł

Praca za granicą?

Mam nowe informacje. Z uwagi na to że jest kryzys na świecie każda firma w Polsce ma obniżać pensję do najniżej krajowej....już 3 firmy obniżyły pensję. Tak więc nie ma dodatkowego wynagrodzenia . Firmy dzięki tym Maja możliwość utrzymania się w kryzysie .Jedna firma wypowiedziała się że odkąd daje pracownikom najniższą krajową! To lepiej wychodzi w kryzysie. Chyba czas szukać pracy za granicą.....ale kto jest leniem to nigdzie nikomu nie będzie dobrze.

Dostal juz ktos z was informacje zwrotną po rozmowie kwalifikacyjnej która odbyla się z początkiem listopada?

Nsw
@Tomek

Jak składałeś podanie i jak dawno ? I na jaki oddział miałeś rozmowę ?

@Nsw

Podanie skladalem online z paczątkiem pazdziernika, odezwali się, rozmowe miałem z poczatkiem listopada jako górnik na przodki. Mialo byc 2 tyg na tel. Niezależnie od decyzji a tu 4 tydz. Sie zaczyna i cisza...

Tom
@Tomek

Jak u was baby , wszyscy się podobno śmieją z was jakimi to nie jesteście górnikami

Górnik ZG Janina

Dlaczego na Brzeszczach i na Jaworznie nic się nie dzieje, tak wam dobrze, na Janinie potrafią się zjednoczyć i coś działają i działają na wszystkie trzy kopalnie, bo jak coś wywalczymy to wy także to dostaniecie. Wstyd!!!

Prac
@Górnik ZG Janina

Sobieski klapa nic poprostu wstyd za ludzi i związki masakra po tylu latach na Janinie zjednoczyły się związki szacunek a wy śmieją się z was

@Górnik ZG Janina

Jak tam u was baby z Sobieskiego

IQ

A u Was co ?? Nie potraficie zablokować torów jak w ZG JANINA ?? Tak Wam dobrze ?? Ledwo fedrujecie ale pieniędzy macie widać pod dostatkiem??? HONORU nie macie !!!!!!!

Paul
@IQ

Jak związki z ZG Janina dojda do porozumienia z postulatami i ugrają te pieniądze to górnicy z ZG Sobieski i ZG Brzeszcze powinni gów.... Dostać za brak Solidarności!!!! Wszystkie trzy kopalnie powinny blokować tory. Jest zimno, mroźno, elektrownie i elektrociepłownie potrzebują węgla. Tylko razem możemy wygrać z zarządem, jak zacznie brakować węgla na składach przy elektrowniach i będą musieli się posiłkowac dostawcami z innych spółek to im pa.....zmieknie!! Co z tego że Janina blokuje węgiel jak mogą braki przezucić z Sobieskiego. Niech górnicy i związkowcy z Brzeszcze i Sobieski niech wreszcie rusza (usunięte przez administratora) do działania!!!!!

Gg

Stary na Sobieskim niema górników same dziewczynki zostały wstyd moje panie

Tom
@IQ

Nasze związki nie istnieją koledzy z Janiny śmieją się i mają rację

Pop

Pozwalamy im na to ,mi jest wstyd i dlatego się wypisuje bo nic dla nas nie robiąc,tylko robią z nas baby,nawet w pgg się śmieją z Sobieskiego

Tomi
@IQ

Śmieją się z was i tyle w temacie,takie związki tacy pracownicy

Prac
@IQ

Masakra wstyd za was i wasze związki,po tylu latach zamiast zjednoczyć się to taki wstyd

@IQ

Podobno na Jaworznie pracują same babki

Kuku

Powinniście (usunięte przez administratora) dostać co wywalczyła Janina jesteście pozerami i nic więcej.

Cześć , chciałem was was zapytać , co u Was słychać w sprawie doniesień, że mamy blokować tory kolejowe z pociągami chcącymi wyjechać z zakładu ja TPE nie zgodzi się na wypłatę jednorazowej premii w wysokości 15200 brutto na pracownika ?? Ja pracuję w ZG Janina , jesteśmy za , a co wy o tym myślicie ???

W temacie

Haha 15 tys brutto w tych czasach ???? związki są chuj*we. Może dostaniemy jakieś ochłapy 3 tysie

Zły

Co z tą kasą?? Wszystkie kopalnie dostały lepsze wyrównania inflacyjne a tauron jak zwykle najmniej. Wypisuje się ze związków nic nie umieją załatwić

Abracadabra

ZG Sobieski to kopalnia o ogromnym potencjale. Stwarza pracownikom możliwości rozwoju i awansów zawodowych, jak na dzisiejsze czasy nieźle płacą. Jednak jest to kopalnia tragicznie zarządzana. Obecna władza pionów min. górniczego ciągnie ta zasłużona kopalnie w odmęt. Mimo wszystko uważam, że warto u nas pracować.

@Abracadabra

Witam koledzy. We wrzesniu 2020 roku napisałem post na gowork o tragicznym zarządzaniu nasza kopalnia. Nie spotkal się on z Wasza aprobatą. Dzisiaj mamy czerwiec 2022 i mamy efekty pracy naszych rządzących. SZCZEGOLNIE PIONU GORNICZEGO!!!! 56 TON (PIECDZIESIAT SZESC!!!!!!!) I 10m PRZODKAMI!!!!!!!! To jest ostatnie osiągnięcie naszych panów K. recydywisty, W. nieudacznika z braku laku cale życie i S. fachowiec od wszystkiego i niczego oraz T. któremu się wydaje, że pozjadał wszystkie rozumy. Gratuluję panowie!!!! Zapisaliście się złotymi zgłoskami w annałach zg Sobieski! 56 ton i 10m....

@Abracadabra

Spytajcie wasze związki jak was wyrolowali nie rozpoczynając rozmów na temat pieniędzy, zwłaszcza pan z solidar....masakra kto was reprezentuje,szok

@On

O tak!!! "Koledzy" z S to wysokiej klasy manipulatorzy i maciciele. Prawda taka, że każdy patrzy tylko na swoje (usunięte przez administratora) u nas na kopalni. Ale myślę, że tak jest wszędzie dzisiaj.

Zostaw merytoryczną opinię o ZG Sobieski - Jaworzno

• Jak się pracuje w ZG Sobieski?

Zobacz opinie na temat firmy ZG Sobieski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZG Sobieski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZG Sobieski