Opinie o ZG Sobieski w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ZG Sobieski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ZG Sobieski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZG Sobieski w Jaworzno

Taki

Chciałem spytać czy wiecie że wasze związki zwłaszcza solidaruchy odrzuciły rozmowy ma temat pieniędzy za 2 półrocze, Brawo fajnie macie na Jaworznie, spytajcie każdy o tym mówi

Panowie mam 2 pytania. Gdzie się obecnie składa papiery pod kopalnie ZG Sobieski, jeśli chcialbym pojechać osobiście na ul. Grunwaldzkiej czy Sułańskiego? A drugie po jakim czasie jak ktoś z was złożył papiery pod kopalnie to ile czekał na telefon?

Normalny

Panowie planuje aplikowac na Zg Sobieski i prosze o rzetelna odpowiedz. Ile racjonalnoe mozna zarobic np. w odziale tasmowym a ile na przodku? Z gory dzieki za odp.

Zmianowy

Witam. Na jakie zarobki może liczyć sztygar zmianowy na kopalniach Tauron z kilkunastoletnim stażem górniczym ? Czy zarobki na kopalniach Tauron Zg Sobieski, Janina, Brzeszcze są takie same czy różnią się od siebie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZG Sobieski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Zakupów
ICB Pharma Sp.j.
logo firmy Specjalista ds. spawalnictwa
ZRE Katowice
Abracadabra

Witam koledzy. We wrzesniu 2020 roku napisałem post na gowork o tragicznym zarządzaniu nasza kopalnia. Nie spotkal się on z Wasza aprobatą. Dzisiaj mamy czerwiec 2022 i mamy efekty pracy naszych rządzących. SZCZEGOLNIE PIONU GORNICZEGO!!!! 56 TON (PIECDZIESIAT SZESC!!!!!!!) I 10m PRZODKAMI!!!!!!!! To jest ostatnie osiągnięcie naszych panów K. recydywisty, W. nieudacznika z braku laku cale życie i S. fachowiec od wszystkiego i niczego oraz T. któremu się wydaje, że pozjadał wszystkie rozumy. Gratuluję panowie!!!! Zapisaliście się złotymi zgłoskami w annałach zg Sobieski! 56 ton i 10m....

Taki

Widzę że u was cisza zarobki super heheh

Panowie, którego płacą czternastkę?

Czy jest możliwość pracy w ZG Sobieski na część etatu?

Karol

Tak jest taka możliwość

Jakie zarobki na przeróbce?

Suski

Kto wie dlaczego nadsztygarzy wentylacji zjeżdżają na dół tylko po to żeby się przewietrzyć. Czy widział ktoś jakiegoś w rejonie oddziału w ścianie czy w przodku? Obchodowych (usunięte przez administratora), że już nikt nie chce pracować tam. Ktoś wie co tam się dzieje? Mówią że są jak yeti.

Jaki jest wkład kierownictwa ZG Sobieski w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Sisi

Co to za pytanie?Brzydko pachnie

Sztygar

Szczują tylko. Podpuszczają, no i boją się ludzi jak ognia. Fajne fałszywe wujki. A ogólnie hamy. Nic dobrego nie robią, a atmosfery nie ma. Głównym celem jest pacyfikacja naszego kierownictwa. Na marginesie karierowicze, bez doświadczenia i empatii.

NIE PEWNY grubas dawid to ty

SIEMA CHŁOPAKI MAM PYTANIE GDZIE SIE UKRYWA dawid bosak dawidzie pul Jaworzna sprzedałeś jak się flecie nie bałeś chłopaki jechać z nim farmazon kolejny to bartek jaszczerski następny kocopol były ćpun kolegę rumuna zostawiłeś jak wpadła celna mandzur spakowales takie sa z was pseudo charakterniaki przesiąknięte farmazonem dzieciaki bartek j na Jaworzno towar rzucales w (usunięte przez administratora) od ryżego dostałeś ogarnijcie się dzieciaki tatuaże nie robią z was twardziela kaDy wie że jest z was kawał cwela

?
@NIE PEWNY grubas dawid to ty

Wie ktoś może co to za oddział ONW?

Gal

Panowie, gdzie lepsze zarobki na tych samych stanowiskach. Tauron czy PGG?

Rychard

To mozna sie pakowac bo juz kopalni nie bedzie...szybka likwidacja

Mariusz

Czyli firma nie ma pieniędzy?

Gibcio

Wiecie co z Grzegorzem ?Podobno kasy nie mają na dalszą prace

Łukasz
@Gibcio

Jak to nie ma środków na dalszą pracę? Chcesz przez to napisać, że firma ta ma aktualnie jakieś problemy finansowe? Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem teraz Twój wpis? Wyjaśnij proszę bo brzmi to strasznie niepokojąco? Z góry serdecznie Ci dziękuję.

Były kret
@Gibcio

I bardzo dobrze, szkoda już ładować kasy w coś, do czego dokłada całe społeczeństwo. Era kopalni się kończy, może to i smutne, ale inne potężne firmy dawno zamknięto i nikt po nich nie płakał. Górników przeszkolą do innego zawodu, firmy otwierają motoryzacyjne, więc jest to przygotowane, aby tam przeszli.

szukajac pracy w sobieskim

witan czy sa przyjecia na przerobke ? i jakie zarobki mam uprawnienia na przeroke a takze dolowe kto wie gdzie uderzyc zeby dostac sie pod zg sobieski

andrzej

urlopy górnicze od 15 lat , duzo osob odejdzie, i bedzie porozumienie reszta na najblizsza kopalnie , tak powinno byc ale grzegorz musi być ! na miejscu elektrownia

Kret
@andrzej

Pgnig wezmie elektrownie,to kopalnia nie potrzebna,bo beda gazem opalac. Niestety ,ale kopalnie ida utarta droga do zamkniecia

dfg
@andrzej

Ale po co grzegorz jak na Janinie jest szyb VI już gotowy.

romek
@dfg

Janina to najgorsza kopalnia same straty, miała isc na sprzedaż

ewf
@romek

Nie miała iść na sprzedaż bo przynosiła straty, tylko miała iść na sprzedaż bo miała jakąś wartość, sobieskiego i brzeszcz nikt by nie kupił za nawet 1 zł.

zainteresowany
@andrzej

jakie ma zarobek w kopalni pracownik na kopalnie przez sug

Samson

Czy słyszał ktoś dzisiejszą wypowiedź Ministra Dworczyka w PR1, że jeśli do końca roku nie dojdzie do fuzji Sobieski-Janina, to jedna z kopalń zostanie przekazana do SRK? Ponoć jest już firma, która ma wykonać audyty w obu zakładach, pod względem wydobycia, perspektywiczności i zasobów i to właśnie słupki mają zdecydować o zamknięciu jednej z kopalń? Ojciec dziś tego słuchał.

Vidorsky
@Samson

Było w radiu, było w tvp. O wszystkim zdecyduje nowy minister d/s rozwałki górnictwa. We wszystkich spółkach będą likwidacje. W Tauronie jedna kopalnia ma iść pod nóż, od nowego roku.

Od października łączenie kopalni "Sobieski i Janina w jeden podmiot górniczy. Jeśli do końca roku nie dojdzie do fuzji i przekształcenia, jeden z zakładów zostanie przekazany Spółce Restrukturyzacji Kopalń. Decyzja który, ma zapaść w oparciu o bieżące wyniki finansowe z ostatnich 12 miesięcy, wydobycie, zasoby i perspektywiczność" - Szef KPRM Michał Dworczyk.

bolo
@Piotr

W tvpi Dworczyk mówił że albo fuzja na dwa ruchy albo likwidacja jednego zakładu. A wczoraj Sasin mówił, że może być niebawem minister d/s restrukturyzacji górnictwa, spec od branży i to on będzie "reformował".

Zostaw merytoryczną opinię o ZG Sobieski - Jaworzno

• Jak się pracuje w ZG Sobieski?

Zobacz opinie na temat firmy ZG Sobieski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZG Sobieski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZG Sobieski