TAURON Wytwarzanie Serwis sp. z o.o.

Jaworzno

Opinie o TAURON Wytwarzanie Serwis sp. z o.o.

raluk

Na stanowisko głównego księgowego w tej firmie oprócz wykształcenia wyższego, widziałem, że wymagają co najmniej 3 lat doświadczenia, w sumie to nie tak dużo

Jinguang
@raluk 15.04.2016 16:25

3 tysiące z hakiem zarabia się w ścianie przy wydobyciu na stanowisku mechanik. Praca w weekendy jeśli chcesz 4 z przodu. W tamtym roku na święta nie dali ani grosza ciekawe jak w tym roku będzie. Poza tym również nadgodziny bardzo często, jest taki pracownik który ma ciężką sytuacje i zostaje po 10 i w górę żeby zarobić a ta szajka tylko to wykorzystuje. Każdy boi się wypowiadać na ten temat bo po prostu się boją, sam mam stracha pomimo że mam przeglądarkę na maksymalnym ukrywaniu danych o nadawcy. Dlaczego strach? Bo my pracownicy dołowi jesteśmy z każdym rokiem przepracowanym na dole wręcz skazani na te pracę ze względu na jej rodzaj i to nas w pewnym sensie upośledza zawodowo na nowe inne zawody. Wszechobecny NEPOTYZM.

Monter

Tauron Serwis- Zarobki najgorsze z możliwych jeśli chodzi o pracę na elektrowniach jako monter itp. Takich pieniędzy to się można spodziewać, ale jako dostawca pizzy (~1800 netto- 160h pracy).Dziękuje dobranoc. Niedziele - niepłatne (wybitkę sobie można wziąć w tygodniu, pytanie tylko po co). JEśli się uda to można na remoncie zarobić.. przy dużej ilości nadgodzin może wyjdziesz 3 tys. Ale nie jest to adekwatne do wykonywanej pracy. Nie ma nawet co porównywać zarobków do innych firm. Chcesz pracować w tauronie to na pewno nie w serwisie, no chyba że jako mistrz :)

Zostaw opinię o TAURON Wytwarzanie Serwis sp. z o.o. - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TAURON Wytwarzanie Serwis sp. z o.o.