Opinie o Tauron Dystrybucja Pomiary Sp. z o.o. w Tarnów Kryształowa 1 lok. 3

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tauron Dystrybucja Pomiary Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tauron Dystrybucja Pomiary Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tauron Dystrybucja Pomiary Sp. z o.o. w Tarnów Kryształowa 1 lok. 3

baner wywiady
Icfg Nowy wpis
Były pracownik

Przyjęcia tylko po układach czy to placówka w Tarnowie czy Dąbrowie Tarnowskiej, ludzie piszą prawdę możesz nieumieć nic a jak masz plecy to masz robotę w kieszeni, a później przyjeżdża ci taki wał co nieumie licznika podłączyć albo sprawdzić napięcia, większy bałagan niż w PRL, bo wtedy był jeden zakład na cały kraj i jednakowe normy, a nie co inna placówka to swoje przepisy wprowadza.

Janusz Nowy wpis
@Icfg

Czyli wystarczy, że masz znajomości i już cię przyjmą do pracy mimo, że się nie ma doświadczenia i kwalifikacji? Przecież to działa na niekorzyść firmy. Nikt o tym nie myśli, nawet kierownictwo?

Budrys Nowy wpis
Pracownik
@Janusz

Wątpie, żeby kogoś to obchodziło. Liczą sie szerokie znajomości.

Samuel

Jeśli ktoś nie spełnia oczekiwań firmy już podczas rekrutacji to logiczne, że nie dostanie pracy. Ja polecam firmę.

Obserwator
Klient
@Samuel

O odezwała się rodzina z Tauronu. Firma, jak piszesz używając dzisiejszej nowomowy ma całkowicie wyj...ne na rozmowy kwalifikacyjne. I po co ta gadka wszyscy wiedzą, kto tam pracuje i po kim. Gdyby nie nepotyzm wielu by tam się nie znalazło.

Tomasz
@Obserwator

Mam przez to rozumieć, że nie są przeprowadzane żadne rozmowy kwalifikacyjne? W takim razie w jaki sposób rzekomo można tam się dostać skoro rozmów takich nie ma? Dziwny jest Twój komentarz, dlatego też chcę to ustalić. Sprecyzujesz swój wpis, aby mi nieco pomóc?

Rysiek Nowy wpis
Pracownik
@Tomasz

Sa prowadzone rekrutacje wewnetrzne i zewnetrzne. A robi sie to tak ze oglasza sie rekrutacje na która zaprasza sie ludzi z zewnatrz i swoich. Swoi juz wiedza o co beda pytani, i raczej robote maja w reku. A z zewnatrz ludzie sa tylko po to zeby nie było problemu ze ktos sie przyczepi. Patologia tutaj to słowo klucz. Lepiej nie pokazywac ze jest sie bystrym i ze cos sie umie bo nieuki cie wykonczą

Paweł

@samuel a czego oczekują ?

Obserwator
Klient

W Tauronie Dystrybucji w Tarnowie nad przyjęciami do firm wchodzących w skład spółki(usunięte przez administratora) Ona skrupulatnie pilnuje, by do Tauronu nie dostał się ktoś z poza rodziny. Mechanizm rekrutacyjnej selekcji podparty jest dodatkowo przez umowy Tauronu z Zespołem Szkół Technicznych i PWSZ-tem w Tarnowie. Świadomość tej pani, że system kontroli spółek skarbu państwa w tym zakresie praktycznie nie istnieje oraz jej długoletnia pozycja w firmie poparta licznymi odznaczeniami sprawia, że nie liczy się ona z nikim i z niczym. Jej wysoką moralność potwierdza zaangażowanie religijne, któremu daje wyraz w pielgrzymkach organizowanych przez Tauron za pieniądze podatników.

1
 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy Tauron Dystrybucja Pomiary Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Operator Kotwiarki
Tarnów
SANTEX
(5 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Tarnów
Mardi Sp. z o.o. Zakłady Mięsne Warmia
(126 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektryk/Elektromechanik - Utrzymanie Ruchu
Tarnów
Grupa Steinhof Sp. z o.o.
(41 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca sezonowa w Wielkiej Brytanii bądź Irlandii
Tarnów
Ametros Facilities Management
(253 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Romek

Bylem tam w tym tygodniu na rozmowie. Komisja składala sie z przemiłej Pani i smutnego goscia, ktory nie specjalnie wiedzial o co pytac, co wrecz dziwne. Pierwsze wrazenie slabe

JJ

Stara ekipa ma sie tutaj dobrze. Miejsce pracy oblegane kolesiami. Nowi pracownicy traktowani jako z zło konieczne. Przyszedl do spolki nowy dyrektor z ambicjami i chcecia zmiany na lepsze to stara gwardia robi mu pod góre. Jesli sie nic nie zmieni do starzy kierownicy z swoimi synusiami i ich kumplami ze wsi pogrązą tą spółke.

Olga

Tak dobrze wam się pracuje, że przestaliście korzystacć wątku?

Administrator

Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od pracujących bo nie ma tu jeszcze żadnych wieści odnośnie firmy Tauron Dystrybucja Pomiary Sp. z o.o. w mieście Tarnów, a każda opinia jest pomocna.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Tauron Dystrybucja Pomiary Sp. z o.o. - Tarnów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Tauron Dystrybucja Pomiary Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Tauron Dystrybucja Pomiary Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tauron Dystrybucja Pomiary Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Tauron Dystrybucja Pomiary Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii