TAURON Ekoenergia

Jelenia góra

Opinie o TAURON Ekoenergia

Quisak

Pikan - pracuję w Ekoenergii kilka lat i nie muszę mieć własnej działalności. O awansie raczej zapomnij. O podwyżce zapomnij. To co dostaniesz na starcie tak zostanie na długo. Chyba że będziesz miał szczęście lub jesteś z kręgu znajomych, rodziny, z ratusza lub nadania politycznego - to wtedy nawet jeżeli ukończyłeś hotelarstwo to znajdziesz tam pracę. Klany rodzinne się powoli tworzą. Te same nazwiska w wielu miejscach. Kadra zarządzająca jest zdania że za bramą na Twoje miejsce czekają dziesiątki chętnych. Zwolniono wiele osób obiecując im, że mogą współpracować z Ekoenergią jako firmy zewnętrzne - już nie współpracują. Ze względu na braki kadrowe na najniższych stanowiskach przepisy BHP staja się przeszkodą. Firma tworzy tony kartek papieru które nikomu nie są potrzebne. Zmiana schematu organizacyjnego goni kolejną zmianę schematu, a za tymi zmianami kroczą zwolnienia. Można pisać wiele złego. Dobrych rzeczy jest kilka, ale te złe są na tyle wielkie, że skutecznie zasłaniają pozytywy. Już nawet sprzedają mniejsze elektrownie.

Karkonosz

Zwolnień ciąg dalszy.

No nie do końca tak jest. Tam też zaczęły się zwolnienia

tauron

w wytwarzaniu zawsze jest dobrze :)

Zostaw opinię o TAURON Ekoenergia - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TAURON Ekoenergia