"Komfort ZET" Spółka z o.o.

Tarnów

Opinie o "Komfort ZET" Spółka z o.o.

Lidia

@Lolo, rozumiem, że nie byłeś zadowolony z procesu rekrutacyjnego. Czy jesteś pracownikiem "Komfort ZET" Spółka z o.o.? Jeżeli tak, to użytkownicy forum, którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie, chętnie dowiedzą się, na jakich warunkach zatrudnienia opiera się Twoja współpraca z tym pracodawcą.

Lolo

Lolo Temat : spotkanie rekrutacyjne. Na spotkanie z pracownikami ochrony elektrociepłowni przysłano negocjatora który w ogóle nie ma pojęcia o pracy na obiektach obowiązkowej ochrony obiecuje złote góry ale nie potrafi odpowiedzieć na podstawowe pytania dotyczące warunków pracy odpowiada pół zdaniami cytuje ,, Nie wiem,tym zajmuje się góra a ja mam ustalić ile osób podpisze umowę " więc nie pracując jeszcze w tej firmie uważam że to jest naprawdę firma kogucik która się zajmuje wszystkim i niczym a egzystuje bo Tauron Dystrybucja kupiła udziały w tej firmie i uratowała ją przed likwidacją

ertertert

ertgrertert

Mira

Czy może ktoś napisać kilka informacji jak jest w firmie po zmianach?

Roman Str

Teraz ta firma ma się nazywać"Tauron Wsparcie|" ciekawe czy u góry się pozmieniało,bo jeśli nie to będzie tak samo jak w Komfort Z.

Janusz

Z tą firmą kogucik się akurat zgodzę, bo firma nie dość że płaci grosze, to czasem i po kilka miesięcy nie płaci. Ja się pytam gdzie jest Państwo?Ktoś się powinien wreszcie zająć takimi oszustami i wyzyskiwaczami!

Mary_71_

Coś w tym jest, bo jak jeszcze tam pracowałam kilka miesięcy temu przy Tauronie, to pewien stary SB-ek na ochronie razem z synalkiem próbowali rządzić firmą, gnębili i wyżywali się na sprzątaczkach, a przy tym donosili też na resztę pracowników, jak "za starych, dobrych czasów", za którymi tatuś pewnie tęskni. Nie wiem jak się ma tam teraz sytuacja, ale widać, że niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Kamil

W Biedronce ochroniarze zbierają koszyki, a w komforcie odśnieżają auta pracownikom, stare SB-ki których kupisz za papier toaletowy.

Mlody

Super firma "komforcik" tzn " kogucik", jako koordynator pozbyłem się pracownika który rozkradał i wynosił towar w następstwie pracownik zadzwonił do PIPu (rzekomo tak na prawdę to się nie dziwie bo to firma przekręt) i nie przedłużono mi umowy. Nie polecam spółeczka Taurony którą powinno się rozwiązać. Nie szanują pracowników, zwykłym panią sprzątającym płacą ochłapy a przy tym robią przekręty podpisując za nich rachunki.

oij

@monik musisz z cala pewnoscia miec tutaj odpowiednie wyksztalcenie

lady B

Sprzątaczki w Myszkowie i Lublińcu mają ponad 1200 za 1,5 h sprzątania dziennie-nie sądze by gdziekolwiek tyle zarobił nawet w Mariocie.Srednia na godzinę wynosi 50 zł

Strapiony pracownik swoją marną dolą (nie)wolniczą

Niebawem Komfort zet ma przejmować pracowników AUTOZETU. Biedni ludzie nie wiedzą co ich tam czeka. Smutne że dobrzy fachowcy a tak marnie skończą. Cudów nie ma/jak wiekszość z nas otrzymają głodowe stawki lub jeśli dostaną umowę o prace to 1350zł na reke i za to mają utrzymać rodziny. Te stawki ma większość pracowników więc niech panie z otoczenia szefostwa nie wazelinują że jest tam super i na wysokim poziomie. Że jak się pracuje pilnie i ponad godziny to cie docenią i gratyfikują. Guzik prawda. No chyba że ktoś inne.usługi świadczy to może i więcej dostanie...

Gieorgij

Firma która nie liczy się z człowiekiem i łamie prawa pracownicze. Komfort zet ciągnie kase z PFRON oraz Taurona który zleca mu różne czynności by się utrzymali. Dzięki Tauronowi ta firma jeszcze istnieje. Nikt kto miałby WŁASNYMI pieniędzmi płacić za ich usługi "PROFESJONALNE, na wYSOKIM poziomie" nie wybrałby tej firmy. Bo w sumie nie można się dziwić pracownikom że pracują jak pracują i czym pracują....bo jaka płaca taka praca. A że płaca byle jaka to i praca do....

Jacenty

Haha dobre sobie. Kilkanaście lat chyba, wiadomo dlaczego ( nie są to kwalifikacje) Wazelina w nadmiarze jest szkodliwa ;)

Lili

Pracuje w Komforcie kilkanaście miesięcy i jestem zadowolona. Są niestety tutaj pracownicy którzy mają swoją prace w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] odklepać dniówkę (i to nie bardzo). Prezes i v-prezes w porządku.

leoonidas

co najwyzej godziny do odebrania buahaha

jan

Do tego trzeba dodać większość kierownikow nie ma pojecia opodległym działom.Brak odpowiedzialności kierownictwa Ochrona dzwonila po serwisach a władza z ponem dyrektorem obchodziła z dala.Obchodzą ich tylko słupki i wypłaty ktore dzięki wspołpracy z zakładem otrzymują,sami nie są w stanie nic wymyśleć

obi
@jan 14.02.2016 18:43

złośliwy naród

@obi 19.02.2016 12:57
złośliwy naród

Jest ktoś w stanie zaprzeczyc tym faktom

jacenty

to Ci sie tylko wydaje, nie pracowales w twej firmie wiec nie wiesz jak to dziala, zostaja tylko osoby wygodne i pomocne prezesowi a wolne miejsca zajmuja znajomi i znajomi znajomych, bez wzgledu na kwalifikacje. Nawet stanowiska administracyjne obsadzane sa osobami bez podstawowych wiadomosci z zakresu obslugi worda czy excela. Te osoby ktore dostaja wyzsze stanowiska tez czesto nie maja o nich bladego pojecia, no i "zarzadzaja" ludzmi wg wlasnego widzimisie. kierownik remontow- porazka, kierownik kuchni - dno, nie ma bladego pojecia o gastronomii. Jednym slowem dramat

jan

Prezes komfortu obicywal bylym pracownikom szansę przyjęcia.Slowa nie dotrzymal.Brak mu odwagi przyjąć ludzi kturych zwolnił.Sa to ludzie którym brakuje od kilku miesięcy do kilku lat aby osiągnąć świadczenia przedemerytalne

komfort

Firma komfort oto cała prawda o niej- za sprzątanie /codziennie/ np. posterunku niecałe 180 zł za MIESIĄC. Kto to wie gdzie idzie reszta forsy z przetargu w każdym bądź razie nie do kieszeni sprzątającego.

Lena
@komfort 28.01.2016 21:12

CO NIEKTÓRZY SIĘ BUDUJĄ A TO SĄ KOSZTY

jan

tak są to potwierdzone informacje . Zwolnił4czy5 pracowników ochrony ze stażami od35 do 39 lat stażu Pracownicy ci zostali przeniesieni do Komfort w latach 97

jan

prezesunio zwalnia pracowników którzy budowali firmę od podstaw i są w wieku przedemerytalnym

stachu

Myślałem,że będę dalej ściemniał,ale niestety u nas zostaje tylko dwóch.Pomimo moich znajomości z pewnym kierownikiem nie zostałem CRY:(

piotr

za sprawą nieudolnego prezesa firma idzie na dno w zastraszającym tempie.(Nie będę nikogo obrażał , jak coś się zmieni w tym kraju to na pewno jakiś sąd zainteresuje się poczynaniami prezesa.) Straciła już ochronę rejonu Częstochowa, od kwietnia straci też portierów i prawdopodobnie konserwatorów.a potem poleci cała reszta... TONĄCY STATEK!!!!Szykuje się pozew do sądu pracy o nie wypłacanie dodatków zagwarantowanych w umowie(szkodliwe) Ja na szczęście w porę podziękowałem.Ale straszny niesmak pozostał...

wioletta

Czy słowo "ZŁODZIEJ" jest niecenzuralne. Szanowny pan Prezes sam zapracował na taką opinię. A słowo "ZŁODZIEJ" jest tylko określeniem

wioletta

Firma która tylko wyzyskuje, a szanowny prezes to typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

ja

nie dosc ze na umowe zlecenie -to jeszcze jakie przekrety -nie placa ubezpieczenia

waldek

Jak długo można pracować na umowie zlecenie ,rok a może dłużej w komforcie .

maniek

podobno komfort kupił impel,wiec szykuje sie jeszcze wieksza lipa.

jArOsZ

w częstochowie było spoko do kiedy koordynatorem był Wojtek,teraz jest lipa,grafiki układa jak mu się podoba,zamiast pod starych pracowników,na rękę idzie nowym do tego emerytom,którzy mają ponad 3 tys emki-do tego im mało muszą dorabiać- śmiech na sali.

xxx
@jArOsZ 26.09.2014 13:22

Zawsze można zgłaszać prośby,które są uwzględniane w grafikach.Co do pracowników czy stary czy nowy to wykonuje tą samą prace.

MAX1024

Firma już dawno spadła na PSY zatrudniając byłych funkcjonariuszy i rencistów z grupami INWALIDZKIMI byle wyrwać dofinansowanie PFRON.Już dawno powinna być tam kontrola NIK-u i innych instytucji sprawujących nadzór i kontrolę.

EWA.BOR

Ja nie narzekam,sprzątam godzinę czasami półtorej i mam co miesiąc ponad tysiąc na koncie,wychodzi średnio 50 zł na godzinę i nikt mi nie wnika w moją pracę,myślę że na te czasy nie jest źle,bo pracuję w międzyczasie w drugiej firmie sprzątającej i muszę siedzieć 7 godzin dziennie by drugi tysiąc zarobić.Jak na takie małe miasteczko i tak rewelacja.

bodzia
@EWA.BOR 19.08.2014 17:59

udajesz,ze szprzata i wiesz o tym dobrze.Juz dawno nie powino cie tam byc.NIEROBIE

odradzam pracę w komfort zet

Firma która dziękuje starym pracownikom za pracę,po to by nie dać kolejnej umowy-zatrudnia nowych mało doświadczonych ludzi.Radzę omijać z daleka.

roman

i co kupił ktoś spółkę?bo do 28.07.14r można było składać oferty

Roman Zwadroń

dobra firma...5 zł za godzinę i posterunki na drugim końcu kraju Wypłato 1100 za cały miesiąc, 500 na paliwo...praca życia...A i odpowiedzialność za magazyn na milion;)

J-23

1jerzy - 2013-03-15 15:28:36 kol.Bronisław moze cos dopisze innego a nie jedno i to samo.Moze ktos napisze cos o tej firmieTak rok temu firmę odwiedziło CBA

1jerzy

1jerzy

moze bys cos innego napisal

Osam

Bronislaw - 2010-11-16 07:31:48 Witam i pozdrawiam. Chcę dodać opinie o Komfort-Zet Sp. z o.o. dlatego że Komfort-Zet Sp. z o.o. jest dobrą firmą. Robota w Komfort-Zet Sp. z o.o. jest na wyższym poziomie i również pensje też całkiem niezłe. Jeśli posiadacie jakieś swoje zdanie to proszę piszcie. Kol. Bronisławie po tym co piszesz to stwierdzam, że prawdopodobnie zostałeś porażony prądem przez słabej jakości firmowy odkurzacz lub inne tandetne urządzenie jakich w komfort ZET jest przewaga.

Zostaw opinię o "Komfort ZET" Spółka z o.o. - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Komfort ZET" Spółka z o.o.