Tauron Wydobycie
2 44 280 5 1
Miko Nowy wpis

Witam mam pytanie gdzie mogę wykupic bony świąteczne z sug

Mi Nowy wpis
@Miko

Tam gdzie kartki żywnosciowe

Gołota Nowy wpis

Witam panowie pracuje od maja mam pytanie czy 14tka zostanie mi wyliczoną jak Barbórka czy jej nie dostanę

Adamek Nowy wpis
@Gołota

To zależy od tego czy przed popalbia pracowałeś w sugu bo jeśli nie to nie należy Ci się a jeśli tak to masz szansę powalczyć o 14

Abdul

Chopy, jak sytuacja na przodkach? 4tys idzie zarobić za czarne dni czy trzeba z 2 święta zrobić na taką wypłatę? Staż dwa lata dołu i kurs na kombajn chodnikowy. Odezwijcie się w komentarzach, dzięki.

Cyka blyat
@Abdul

No z tymi 4 tys bez św może być ciężko z tym stażem ale jak masz ulgę podatkowa to na luzie a jak nie masz to na kombajnie myślę że 3.5 na spokojnie powinieneś wyjść bez św

Nazwa działu: Produkcja

A orientuje się ktoś ile mniej więcej dostanę Barbórki zatrudniłem się w kwietniu.Barborka jest obliczana od stycznia tak?

@Edek

Nikt ci na to pytanie nie odpowie musisz być cierpliwy i czekać na przelew albo uzupełnij dane bo to pytanie brzmi tak jak bym ciebie zapytał: ty stary mam działkę jak myślisz ile ma powierzchni? A nawet jaj nie widziałeś czyli musiałbyś podać ile zrobiłeś od stycznia do października bo za tan okres jest to liczone i ile miałeś dni przepracowane to wtedy ci policze albo sam możesz wzór masz na układzie zbiorowym tw ale biorąc pod uwagę że masz tam z 3 tys średnio i z 20 dni średnio w miesiącu jesteś to około 4 tys powinieneś na rękę wziosc bez problemu a jeszcze mi powiedz czy przed tw pracowałeś w sugu?

@Hagie

A jak od kwietnia to sb 3/4 policz 3 k i myślę że to możliwe że dostaniesz tylko pisz czy w sugo robiłeś i przeszłe z dnia na dzień do tw bo sug to ta sama firma

@Hagie

Już nie miałem wczoraj czasu bo jak pracowałeś w sugu to jest tak że to tak jakby spółka tauronu więc praca tam się wlicza jako ciągłość pracy w tw teraz już chyba za późno żeby ogarnąć cało barburka ale nie masz w tw całego roku może być tak że ci powiedzą że nie masz 14 bo od kwietnia pracujesz i teraz tak w jakiej kopalni pracujesz jak na Brzeszczach to załatwiaj to w sierpniu 80 a na innych to nie wiem ale chodzi o to że sug to poniekąd spółka tw więc ten okres pracy wlicza się w tw czyli masz w ich spółkach przepracowanych cały rok i masz prawo do 14 tylko musisz mieć ciaglasc nie ze się zwolniles i 2 tygodnie na bezrobociu i pod tw bo wtedy mogą nie uznać i nie możesz mieć porzucenia pracy

@Hagie

Nie nie pracowałem w sugu.Dniowke urlopowa mam 209zl.Zarobki ok 4 tys gornik.Srednio 5 świat.

@Edek

To ładna barburke powinieneś dostać jak jeszcze święta robiłeś to myślę że na luzie 4 k weźmiesz barburki a ja jak się przyjmował kilka lat temu to za 2 miesiące na rękę około 900zl dostałem

@Hagie

Dzięki jutro się przekonam.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Ash

Czesc. Poprawily sie cos zarobki? Bo czytajac wpisy z lata to slabo u Was jest. Mysle przeniesc sie z innej kopalni z racji na dojazd. Ile mniej wiecej zarobie w przodku z 2-4 swietami. Aktualnie biore z 4000 5l pod ziemia.

Krecik
@Ash

Spokojnie 5 pocałujesz,jak tyle swiąt

Juzik
@Krecik

Gdzie chyba chyba jak dostanie stawkę nadsztygara najwyżej co dostanie to 4k z tymi 5 św o ile będzie 22 dni robocze

Sug brzeszcze

Czy sug też dostanie Barbórke

Toto
@Sug brzeszcze

Musisz zapytać najlepiej związki ale wątpię żebyście coś dostali jeszcze nie słyszałem żeby w sugu była Barbórka a szkoda bo może by było więcej chętnych do pracy tam

@Toto

No niestety bony znów i w określonych sklepach do wykorzystania 450 lub 550 zł w zależności od dochodu ta sama praca co ludzie z taurona a różnica prawie 100 proc

Toto
@Sug

No tak wy jak macie coś dostać i kopalnia też to kopalnia ma ok 100% więcej a zakład ten sam ale sug miał być niby taka firmą przejściowa żeby sprawdzić ludzi i wzi@ść tych którzy się nadają pod kop zamiast tego stawki się firma która wykorzystuje ten fakt żeby zatrudnić dla kop tańszych pracowników i zwiększyć administrację w ten sposób robiąc niby inna firmę a tak naprawdę to jedno

Gołota

Witam zbliża się Barbórka wiecie może kiedy ma być przelana

@Gołota

W grudniu o ile się nie myle

Taurek

Pod koniec maja.

Tak3Nie
@Taurek

Tak masz rację potwierdzone info dziś się dowiedziałem ale są plusy bo będzie większa bo policzka do maja a następna normalnie w grudniu będzie też za cały rok czyli 2 razy na pół roku zapłacą czyli nasza korzyść i do tego co pół roku kasa ja już zaciera ręce przyszły rok obfity będzie

Oj
@Adamek

Hmm policzka do maja no coz do szkoly z powrotem

@Oj

Piszę na tel z t9 więc czasem samo wrzuca ale tak patrzę na twoją wypowiedź i chyba w jednej ławce będziemy siedzieć bo są takie znaki interpunkcyjne jak przecinek więc popatrz na siebie zanim kogoś innego ocenisz kolego i ja również nie stawiam przecinków zaoszczędzę ci pisania

Mi
@Adamek

Nie tylko przecinków brakuje...

Mi
@Mi

Chodzi mi o @oj

Slusarz z kwk Paryz.
Nazwa działu: Produkcja

Witam .Złożyłem cv i jade na rozmowe. Jaką mam szanse po 20 latach przerwy na dole koledzy?

Ułan
@Slusarz z kwk Paryz.

Chłopie załatw sb dobra fuche odrazu najlepiej na powierzchni bo jak po takim czasie zjedziesz na dół to się za głowę chwycisz jaki teraz jest (usunięte przez administratora) na kopalnich i ludzie teraz

Slusarz z kwk Paryz.
@Ułan

Wiem. Zmienilo sie bardzo duzo! Technika poszla mocno do przodu! Napisz cos wiecej. Jak mozesz?

Ułan
@Slusarz z kwk Paryz.

Raczej chodziło mi o ten chaos na dole olewanie przepisów bhp brak sprzętu remontów i pociskanie robotami chcieli by niewiadomo ile a ludzi posyłaja garstke no jest teraz kryzys nie ma co ukrywać

Byku

Mam pytanie czy są przyjęcia i jaka kasa na początek

Kizo
@Byku

Jak nie masz opcji na inną spółkę niż tauron to możesz spróbować ale jeśli nigdy nie przcowales na kopalni albo jesteś osobą młoda to nie wiem czy jest sens iść na kopalnie nie wiem czy górnictwo w Polsce jeszcze się podniesie jest wyziskiwane z każdej strony więc chcąc nie chcąc to nie ma racji bytu więc może być tak że przerobisz 15 lat zamkną kopalnie braknie ci lat i stracisz czas i zdrowie pozatym ale jeśli jesteś młody i szukasz tam pracy dla zdobycia doświadczenia co może być pomocne w szukaniu ogólnie pracy to jak najbardziej polecam wiem że z takim problemem boryka się zawód elektryka nikt nie chce młodego niedoswiadczonego El a tu jest taki deficyt że można się łatwo dostać z tym łatwo mam namysli podfirme bo na kopalnie niby stałe potrzebują ale jakoś tak nadal wygląda to jakby po plecach przychodzili co do kasy był już wiele razy taki temat trzeba grzebnąć

ostry

Tauron zaczął szukać tych którzy wynoszą z kopalni ich mienie tak jak na Brzeszczach a tu na olx wystarczy wejść i kupisz wszystko co z kopalnią związane gumowce ubrania robocze kartki na węgiel urządzenia elektryczne np: (usunięte przez administratora)

Sug brzeszcze
Nazwa działu: Produkcja

Czy sug też dostanie większe kartki

@Sug brzeszcze

Pasują A4? Jak tak to do odebrania u sporysza

@Aro

Nie pasują bo mi się do portfela nie zmieszczą jak jesteś taki mądry aro

Michu
@Sug

Perspektywa zwiększenia dochodu miesięcznego dzięki podwyżce kartek no niestety niesie za sobą konsekwęcje w postaci jednorazowych wydatków na zakup nawego większego portfela w którym takowe większe kartki się zmieszczą pozdrawiam miłego dnia

@Michu

No niestety na kartki portfela nie kupię

@Sug

Jak to nie kupisz? Są portfele w intermarsche w libiążu w Trzebini nic tylko kupić za pierwsze nowe kartki a potem je w nim trzymać

Kicior
@Aro

Tak są i można kupić sam tam kupowałem a co do A4 to zawsze segregator albo taczka się nada na takie większe kartki

Kicior
@Kicior

*teczka. Sory t9

Dział tw
Nazwa działu: IT

Panowie jaki będzie zarobek na stawce 86.25 dziewiąta grupa bo niewiem na ile mogę liczyć grupa niby spoko ale końcowy efekt wszystkich dodatków to zawsze jest magia. Zastanawiam się czy składać wypowiedzenie w obecnej firmie. Dzięki zgory za opinie

@Dział tw

A powiedz mi czy masz jakiś staż w górnictwie? I ile bo z tego liczy się kartę górnika jeden z najważniejszych dodatków.

Bruno

To jest żenada z tą wyplatą za miesiąc czerwiec ja (usunięte przez administratora) Dokąd będziemy robić za damski(usunięte przez administratora) Jak tu pomyśleć o jakimś kredycie na zakup mieszkania lub na remont mieszkania. Gdzie są związki gdzie są masówki ludzie zacznijcie się wypisywać ze związków bo może wtedy zaczną coś robić to jest kpina żenada brak poszanowania do człowieka.

Tak10Nie1
Adam
@Bruno

Masakra znówu 200zł mniej niż w poprzednim miesiącu. 2800 z jednym świętem 15 lat pracy ,70 %karty górnika .Jeszcze parę takich miesięcy to zawijam się z tego zakładu .To już jest przesada gdzie są związki itd

Tak5Nie1
@Adam

Coś tu krecisz kumpel tyle zarobił na 7 gr i z 40 % kg staż 5 l na dole a może ty z tych co nie liczą że splacaja kasę oszczędnościową? Tylko widzą ror

Tak3Nie1
robol

2635 górnik w scianie tylko alimenty 500 tak to zero potracen jakas masakra

Gorol
@Bob

Adaś, nowoprzyjęci dostają ósmą grupę, a 40% kg to być może po zawodówce. Tak czy siak kasa w górnictwie jest z akordu. Z podstawy nawet tyle nie ujrzysz!

erw
@Gorol

Nie dostają 8, w tamtym roku dawali 7 grupą.

Nowy
@erw

Z Górnikiem bez doświadczenia dostalem 6

TakNie2
Gornik z sosnicy
@Bob

3200 bez nadgodzin z weglem pytam czy to duzo??????? Tak duzo gornik zarabia plus 400 zl kartki co to jest za taka prace!!!!!!!!!!

trouble
@Gornik z sosnicy

a gdzie dają więcej?

Krecik
@Gornik z sosnicy

Jak Ci malo,to trzeba sie zwolnic i isc gdzie lepiej płacą.

@trouble

W JSW

trouble
@Ryl

dokop się do węgla koksowego to bedziesz zarabiał jak w JSW

@trouble

W brzeszczach maja koksujacy i co jakie mają wypłaty? Przestań głupoty gadać do tego metan sprzedają zarabiają tyle co inne kopalnie tauronu gdzie są te pieniądze?

Tak2Nie1
@erw

Potwierdzam poza tym sprawdźcie sobie układ zbiorowy nowo przyjęty nie ma szans na 8 gr

Lidia
@Hary

Piszecie tutaj o kasie w górnictwie. Pozwolę się wtrącić i zapytać, czy wiecie jak wygląda praca w Tauron bardziej od strony kobiet?

@Lidia

Powiem tak nie mam pojęcia ale jest jedno pewne jak masz znajomości to się dostaniesz na maskowanie czy lampownie ale musisz mieć mega znajomości a jak nie to raczej przeróbka a jeśli chodzi o kasę to się musisz zastanowić bo jak wejdziesz na yt to na ostatnim spotkaniu z dyrekcja na janinie jedna z kobiet pokazała pasek nawet 2 tys nie zarobiła co prawda słaby miesiąc był no ale czy w dzisiejszych czasach jest normalne za pracę w takich warunkach? Przemysł sobie do tego masz barburka 14 węgiel różne premie dodatkowe niby ci się uzbiera a też kartki ci się należą żywnościowe więc to twój wybór zawsze możesz się przyjąć zobaczyć jak to wszystko i zwolnić

jo

W brzeszczach wydobywa się węgiel energetyczny typ.33

@jo

Ale nie dało by się go przerobić na koksujacy? bo na jednym ze szkoleń gadali że się da ja nie wiem bo się na tym nie znam jestem slusarzem

ad
@Hary

Brzeszcze posiadają 20 mln ton węgla koksującego typ 34 w złożach według publikacji z 2010 roku.

Klamiecie
@robol

Plus 400 zl ksrtki to wychodzi ok 3.5 tys jak malo to sa inne zaklady proste

Arni
@Klamiecie

Ja w zeszłym miesiącu 4 św i 3680 do tego 21 kartek po 20.25 i 100 na pkzp rata i nie narzekam ponad 4 można powiedzieć wpadła do tego mogę pomyśleć że zarobiłem jeszcze dodatki które mi wypłaca w częściach razem daje mi to dodatkowe 1.5k czyli ponad 5.5k za zaszły miesiąc więc gdzie ja bym na lini tyle dostał więc spoko ja zadowolony

Klamiecie
@Arni

No wlasnie a polowa gornikow zapomina o dodatkach tylko podaje gole pensje zenada dla nich 400 zl za kartki to nie dochod? To co to jest pytam. Nie licze juz wegla 14 i barborki bo dla wieksxosci ryli to tez nie dochod ciemna masa naprawde jak mozna byc az tak glupim

Dział tw
@Adam

Jaka masz stawke

Nazwa działu: IT

Witam mam pytanie czy w Tauron są jakieś bony paczki dla dzieci na święta? Jestem też zapisany w zzg i w kasie czy są jakieś dodatki na święta?

Będą paczki i końcem roku premia ponad 800zl

Nazwa działu: Handlowy
@Kol

A paczki będą ze związków czy od Tauron tak jak na dzień dziecka?

@Ryl

Że związków to zależy do jakiego należysz bo w niektórych coś dadzą a z tauronu ma być paczka ale czy to będzie tylko na Mikołaja czy na św czy na oba to jeszcze nie wiadomo coś ma byc

@Kol

A napisałeś że w zzg nie zauważyłem. To nie wiem czy mają musisz zapytać

Szczęść Boże

Panowie jak z zarobkami na wydziale kolejowym. Zamierzam złożyć CV ze względu na to,że mam bliżej do roboty ale nie wiem czy warto odchodzić od prywaciarza.

@Szczęść Boże

Teraz to państwówka to dno ale ładnie można pościemniać jak w większości państwowek

Znawca

Ogólnie firma sug Z Jaworzna najgorsza firma płacowa miałem styczność z panią i prezesem w sufit na rozmowie wszyscy(usunięte przez administratora) zarobki grosze płacą nie polecam tej firmy nawet (usunięte przez administratora) na Wesoła nie nazekam ludzie omijajcie szerokim łukiem sug nie mają ludzi do pracy wystawiają ogłoszenia jeszcze (usunięte przez administratora)

@Znawca

Potwierdzam też miałem z tą panią styczność no nie zbyt miłi i nie ogarnięty jest a i w tej firmie rok się zmagałem z wypłatami słabymi tylko dlatego że miałem pochytane że przejdę pod kopalnie tak ty bym nigdy do sugu nie poszedł za te poeniądze

górnik
Nazwa działu: IT

czesc dostałem propozycję przejscia na sobieski do działu tw jak tam zarobki? dodam ze pracuje w pgg staz dołowy 12 lat i mam obawy co by to nie był srzał w kolano

Prawda
@górnik

Przejście z PGG do Tauron Wydobycie, to tak jak byś sobie w głowę strzelił, a nie w kolano.

@górnik

A gdzie masz bliżej bo czasem jest tak że gdzieś zarobisz trochę mniej ale masz dużo bliżej i na jedno wychodzi pozatym realnie ci powiem jak ja na Brzeszczach zarobie 8 lat stażu kg 50 i 8 gr na oddziale wydobywczy ale nie jako górnik tylko specjalista od napraw hehe za zeszły miesiąc miałem wypłatę 3400 bez św z okrojona premia o 10 pro bo tak dyr sobie wymyślił kartka 20.25zl do tego mieliśmy już 2 razy dodatkowa premie w ciągu roku i mamy wiadomo 14 węgiel barburka kartę multi sport za 100 jak dobrze pamiętam a ty jak tam zarabiasz?

Zenujace
@górnik

Hehe ale ponoc w pgg zarabiaja mniej niz w tw taka byla wypowiedz pseudozwiaxkowca hutka (usunięte przez administratora).

Gornik
@górnik

Na sobieski mam 30 a do siebie 11km zarobki różnie bez świat bez węgla z dodatkiem rat. Min 3500zltak wychodzi z 4 w zastepie 4.5k ale warunki przej. Ciepło met. I tapania na rozmowę mnie już zaprosili do działu tw.

@Gornik

To można powiedzieć że podobna kasa tylko więcej na dojazd ale czasem warto dojechać gdzieś dalej i pracować w lepszych warunkach a jak tam jest na Sobieskim to nie wiem może ktoś się wypowie jakie są warunki pracy bo ja tylko Brzeszcze i Janine z tw zwiedziłem

@górnik

Byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej i możesz napisać jakie warunki finansowe Ci zaproponowano? Interesują mnie dodatkowe benefity i możliwość uzyskania deputatu węglowego. Z góry dziękuję za odpowiedź.

TakNie3
Kaligula
@Bronisław

A może tak warto poszukać wysilić się tutaj wszystko pisze a nie ciągle o to samo każdy pyta masakra

Tak3Nie
Gornik

BBB

Z jednej strony przyjmują , z drugiej zwalniają , nie rozumiem tej polityki , jak można chcieć rozwiązać umowę z pracownikiem , który przeorał na tej kopalni 10,15 czy dwadzieścia lat i nagle się rozchorował bo miał operacje, wypadek czy może czasem go nie zgłosił a w następstwie się pochorował , a teraz mu się daje kopa w (usunięte przez administratora) , jak tak ma wyglądać program naprawczy w T Wydobycie to gratuluję pomysłu , jak żyję już trochę lat większego idiotyzmu nie widziałem . Pracownicy powinni teraz zgłaszać każde zdarzenie i wypadek , nie dajcie się (usunięte przez administratora) ludzie , za takie pieniądze śmieszne się pracuje , a tu presja prawie że mobbing , zwolnienia itp. ciekawe c czym nas jeszcze T ...zaskoczy.

Jajec
@BBB

A gdzie są w tym wszystkim związki? POzwalają zarządowi na takie działanie? To jest hore co pesesy wyprawiają, wydobycia nie ma to się wyrzywają na fizycznych. Chyba trzeba znow pojechać pod fontanne....

Emeryt
@BBB

To dopiero początek!!!!! Nasz Dudus dopiero się rozkręca, poczytajcie sobie co zrobił z załogą na sosnicy, jak ja zeszmacil i sprzedał sierpuchom!!!!!!!!!!...(usunięte przez administratora)!!!Tak latwo sie gi niepozbedziecie - nakezy do tzw.dobrej zmiany!$$$

TakNie2
Seba
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora) Widzimy się panowie w poniedziałek tylko żeby każdy był brać wolne pokażmy że nie jesteśmy zadowoleni

Tomek

Witam, Mam prośbę do was Panowie. Dostałem telefon zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko szt. Zm ddział wiertniczy. Na co można w tauronie liczyć zarobki, dodatki, węgiel, 14. Proszę o obiektywne opinie. Pozdrawiam

@Tomek

Z dodatków są szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe i pakiet socjalny. Jeśli chodzi o deputat węglowy to takich szczegółów zapewne dowiesz się na rozmowie kwalifikacyjnej. Chętnie dowiem się jak Ci poszło i czy zostaniesz przyjęty.

Fafor
@Bronisław

Nie no Bronek napewno mu pomogłes dodatek to nie szkolenia coś tu nie tak chyba ani nic mu o kasie nie powiedziałeś. Ale ja mu powiem węgiel jest 8 ton w naturze albo do zapłaty w maju cena zależy od tego ile kosztuje na wadze więc jak się powinnaś kapnąc w lecie jest tańszy węgiel. 14 też jest no tu już fajna kasa od 4k się powinno zacząć barburka też podobnie i masz też bony za każdy zjazd 20.25 zł no a co do wypłaty to ci nie pomogę bo to już zależy do twoich preferencji a i w ciągu roku 1 może 2 razy jakąś premia koło 1-1,5 k brutto

Tomek

Jakich pytan mozna sie spodziewac na rozmowie?

Ik
@Tomek

Też jestem ciekaw i do kogo jeszcze tauron dzwonił pomagamy sobie

Jsw sig

Panowie. Ja robię w jsw sig i dopiero co robię od 12 sierpnia dziś pasek 3250 za ile??? Za 14 dniowek w tym 10 ze szkoleniowego. Tak że zobaczcie jak się w kopalni jsw zarabia. Powtarzam pierwszy zjazd 12 sierpnia 3250 :)

@Jsw sig

Dowiadywałeś się może, czy wraz z rosnącym stażem pracy będziesz mógł liczyć również na ewentualną podwyżkę wynagrodzenia podstawowego? Ciekawi mnie, czy staż pracy ma w tej kwestii kluczowe znaczenie.

Jsw sig
@Bronisław

To na poczatek tak jako nowo przyjęty do sigu zarobki między 3500 a 4000 po pół roku poprostu pod jsw przenoszą i odrazu 1000 woedzej Ściana. Przodek od 5500 w górę. Z 4 sobotami 7 koła :) Tsk że tu staż i lata pracy się Tak nie liczą. Poprostu cza robić w jsw i sie zarobi dużo mamony

Nazwa działu: Produkcja

Podobno ludzie się na dół przyjmują i rezygnują po kilku wypłatach młodzi zdolni ludzie to jest już upadek górnictwa z kilkoma pracowałem mieli chęci zapał do pracy i szybko się uczyli ale no cóż za coś muszą żyć a wokół jak sami mówili każdy z ich kolegów zarabia więcej od nich byli w szoku po 2 pierwszych wypłatach

@Ejdzej

Też byłem w szoku jak się przeszedlem z sugu pod tauron ja w sug miałem lepsze wypłaty niż pod kop ale jednak na koniec roku te dodatki rekompesuja wiele

@Ejdzej

Jak tak słabo płaca to poco o tam pracujecie ? trzeba mieć jaja i szukać gdzie indziej a nie tylko narzekać. PG Silesia potrzebuje górników firmy Jsw potrzebują do wyboru do koloru

TakNie4
@007

Wruc lepiej do szkoły i zacznij czytać ze zrozumieniem wypowiadasz się a jak widać nie wiesz o kim pisze ale ci to wytłumaczę pisze o młodych zaczynających przygodę z gornictwem ludziach nie o sobie ją mam dobrze płacone bo już tam robię dziesiąty lat kolego a oni mają porównanie bo ich rówieśnicy zarabiają więcej od nich na lżejszych stanowiskach na powierzchni mylse że już Ci nie będę musiał tego tłumaczyć i zrozumiesz o czym tu piszemy

@Ejdzej

Taki wyksztalcony a dalej siedzisz w tym bagnie i robisz za psie pieniadze powodzenia

TakNie3
@007

Oj gdybyś ty mój pit widział to byś z tej zazdrości pękł

@007

Nie każdy w Tauronie zarabia słabo bo przodowi na start bez świą startują od 5k na luzie a dodatki 14 barburka itd jak robi święta to ma w.... Jak kolega mówi widziałem pit przodowego z przodka nie chcę sklamać ale koło 2 razy więcej niż mój

masakra
@Ejdzej

wróć się piszę, dziesiąty rok , masakra....

@masakra

Weź się już tak nie podniecaj bo bardziej jesteś irytujący niż ten typ co pisać nie potrafi

Tak7Nie
Bart

Wruc???

AF
@Arek

Barbórka tak się pisze poprawnie

Dawid
@AF

Poprawiasz Arka, a sam nie piszesz poprawnie swoich zdań.

Riko

Kupię kartki zywnościowe

@Riko

Chętne sprzedam za 25 jak nie pasuje to wolę zakupy zrobić i kupić dzicia cukierki za to

On

Witam. Wczoraj dostałem telefon z tauron że dostałem się na kopalnie. Tylko mam czekać na drugi telefon w sprawie skierowania itp. Nie wiecie ile trzeba czekać na ten drugi telefon ?

Johan

Szczerze wspolczuje

@On

Jak widać kolega cię zniechęca ale nie przejmuj się tacy tam pracują co by brali a nic nie robią żeby było z czego brać poza tym przyjmij się sprawdź jak jest samemu i wtedy masz 2 drogi zostajesz albo nie co tu dużo mówić nic nie tracisz a jest to jakieś doświadczenie

@On

A z czekanie na tel jest różnie niekiedy czekają 2 tyg niekiedy miesiąc ale jak już dzwonili to pewne

On
@Bob

Dzięki Bob za odpowiedź. Tak jak mówisz nic nie tracę a chcę spróbować. W każdej pracy jest dużo ludzi którym nic nie pasuje i chcą za darmo kasę dostawać ;) mam nadzieje , że będzie git i uda mi się zaczepić na dłużej. Pozdrawiam

No
@On

Też dostslem tel pozalatwialem już papiery i od kilku osób słyszałem, Szału Nima.. Nigdzie niema szału, wszędzie trzeba robić czy to kopalnia czy prywaciaz.. Nie robiłem wcześniej na kopalni więc pewnie zderze się z rzeczywistością ale tak jak Ty kolego.. Co mamy do stracenia, piona!

rylus

czy ktoś się orientuje czy są jakies dotacje na rozpoczecie roku szkolnego ?? oraz ile wynoszą wczasy pod gruszą?

@rylus

Mam dobrą radę zadzwoń sobie do ewidencji i po problemie nie znasz nr to przez centrale i już.

Nowy

Jakie zarobki w Tauronie za elektryka, elektromontera na powierzchni, a jakie na dole?

Ryll
@Nowy

Nie przyjmuj się,w całym tauronie wydobycie za fizola jeden wielki dramat

@Nowy

Nie słuchaj typa za elektryka na dole z 8 gr i 7 lat stażu za 20 dni roboczych 3200 + kartki 400 zł i dolicz sobie dodatki średnio jak rozlozysz ta kasę na miesiące to 1000 zł dodatkowo wpada czyli ja za zeszły rok według potu zarobiłem na miesiąc 4500 + 400 kartek żywnościowych no tak to wygląda jak nie masz stażu odejmij sb tak musle koło 700 zł a i to mówię o pracy na przodku za elektryka

Zbyszek
Nazwa działu: Produkcja

Jaworzno dołączajmu się do kolegów z Janiny, czy dalej chcecie być okradani Związki precz, jutro idę wypisać się.

Tak10Nie
@Zbyszek

Tak już widzę jak się wypisujesz hhehehe

Marcin

JEŚLI BY KTOS JECHAŁ NA BRZESZCZE PROSZĘ O POMOC W DOTARCIU JESTEM Z JAWORZNA MARCIN MÓJ NUMER TELEFONU POWYŻEJ POCZĄTEK 501 SZKOLENIE 8 GODZINA BRZESZCZE

Zostaw opinię o Tauron Wydobycie - Jaworzno

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie