Opinie o Tauron Wydobycie w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tauron Wydobycie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tauron Wydobycie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tauron Wydobycie w Jaworzno

A czemu jest brak ofert pracy na głównej stronie taurona, jest jakiś przestój czy o co chodzi? Wydawało mi się ze w takie miejsca cały czas szukają ? Chciałbym die Dostać na górnika ale zastanawiam się tez czy jesy jakiś oddział który na ten moment polecacie ? Coś konkretnego ? Widzę ze tutaj chłopaki czekali po pare miesięcy na odpowiedz po rekrutacji, czym to jest spowodowane jest tak małe zapotrzebowanie ?

Tadek Nowy wpis

Witam powie ktoś bliżej jakie są zarobki na grp czy ścianie warto iść na te oddziały?

Henia Nowy wpis

Wymagania i obowiązki które stawiają koordynatorom zajmują, bez przesady, dwie strony A4. Szkoda, że nie napisali konkretnie co oni proponują na tym stanowisku. Spełniam kryteria i mam już spore doświadczenie, jaka cyferka z przodu byłaby jeśli chodzi o pensję? I w jakim trybie odbywa się praca, dają hybrydę czy tylko biuro wchodzi w grę?

Ryl Nowy wpis

Witam mam pytanie ile można zarobić jako gornik na przodku czy przebudowie 5 lat dołu

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ROBOTNIK TOROWY/CZYŚCICIEL WAGONÓW
Jaworzno
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
logo firmy Mistrz lakierni
ZRE Katowice
Grażyna

Mój mąż interesuje się ich ofertą pracy jako górnik w oddziale wiertniczym. Obowiązkiem jest rozpoznawanie zagrożenia podczas wykonywania czynności na danym stanowisku, możecie mi powiedzieć jak jest u nich ze wskaźnikami metanu, czy zdarzają się mocne przekroczenia normy? Czy górnicy mają zapewnione ubrania robocze, w tym maseczki przeciw pyłowi kamiennemu? Mile widziane jest u nich kurs wiertacza, czy jeśli mój mąż ma ten kurs skończony to może ubiegać się o większe zarobki?

Grażyna

Ale co chciałbyś mi wysłać? :) Chciałabym dostać odpowiedzi na swoje pytania tutaj na forum, bo przy okazji inni też mogliby czegoś się dowiedzieć :)

Pat

Po rozmowach kwalifikacyjnych zawsze oddzwaniają po jakimś czasie, czy trzeba dzwonić i pytać ? Bo trochę od rozmowy minęło i nie wiem co robić.

Zbyszek

Witam. Warto zapisywać się do związków, jakie są korzyści z tym związane będąc w związkach? Z góry dzieki za odp.

Ben
@Zbyszek

Nie warto, pieniądze wyrzucone w błoto, żadnych korzyści

Witam, jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne w Tauron Wydobycie na stanowiska dołowe ? Zadają jakieś dziwne pytania czy raczej na luzie ?

@Nowy

Ogólnie pytają, jeżeli masz doświadczenie to zwykle o tym co robiłeś, poszukaj w postach niżej, gdzieś to już pisali ;)

@Vati

A dzięki za odpowiedź, przeczytałem kilka postów niżej, myśle że nie będzie tak źle w takim bądź razie :)

Łukasz

Witam mam pytanko, miałem rozmowę o pracę 3 listopada jako górnik , wspominali że do 2 tygodni będą oddzwaniać a tu nadal cisza, a człowiek by chciał wiedzieć na czym stoi, czy oni o dzwonią z informacją zwrotną? Pozdrawiam ????

Koko
@Łukasz

W czwartek była rozmowa więc luz poczekaj do konca tygodnia odezwią się napewno, do znajomy kiedyś czekał niecale 3 tygodnie. A jak tam rozmowa duzo pytan czy na luzie?

@Łukasz

Na spokojnie ja byłem w marcu na rozmowie zacząłem robić w czerwcu ;) a pierwsza informacje dostałem na koniec kwietnia ;)

@Koko

Witaj, rozmowa w sumie szybko przeszła 4 pytania i szybka odpowiedź i jak to się mówi następny ????

@Vati

O to widzę że czekania trochę miałeś a na jaki oddział zostałeś oddelegowany?

Koko
@Łukasz

Kumpel jak byl to go troche maglowali nie wiem czy tez tak miałes ale on coś wspominiał, np. krok po kroku budynek jak wyglada, jak sie mierzy kierunki, niwelacja, zagrozenia, dokumetacja, tasma, polecenia itp.

@Łukasz

Na taśmowy, aż się dziwię ze z takimi papierami na taśmy, ale w sumie to na kopalni nic mnie nie zdziwi ;p

@Koko

Mnie z tego co pamiętam też wypytywał nadsztygar, ale raczej nic szczególnego, wysokość zawieszenia lampy benzynowej, skład powietrza, ogólnie luźna rozmowa o górnictwie, ale wiedział że robiłem wcześniej na kopalni więc w sumie pytał o to co powinienem wiedzieć, nie robił pod górkę, więc jeśli nie ma się masła zamiast mózgu to bez problemu :) a idąc na rozmowę należy w

@Łukasz

Witam Łukasz dostałes juz moze informacje zwrotna odnośnie pracy czy nadal cisza?

@Tomek

Na tą chwilę cisza, nie dostałem żadnej informacji zwrotnej również czekasz na telefon może się odezwą do końca tygodnia...

xaxax
@Łukasz

czasami oddzwaniali nawet i po 2 miesiącach - tak było np w moim przypadku jeżeli Cie przyjmą to będziesz o tym wiedział, nie martw się :)

@xaxax

A myślisz jak by tam zadzwonić powiedzieć że mieli Państwo dzwonić w ciągu 2 tygodni a mija miesiąc czy mogą jakieś info udzielić?

@Tomek

Ja tak zrobiłem, Zadzwoń na centralę, Poproś z działem zatrudnienia i powiedz że chciałbyś się dowiedzieć czy jest jakaś szansa na zatrudnienie bo byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w takim i takim dniu mi tam od razu miła pani odpowiedziała że jeszcze są rozmowy w trakcie, ale raczej żeby się szykował na przyjęcie. No i faktycznie zadzwonili jakieś dwa tygodnie później

@Vati

Dzięki, dam im jeszcze czas do poniedziałku :) a powiec mi nieorietujesz sie moze na jakie zarobki tak plus minus można liczyc w przodku?

Łukasz

Dostał ktoś informacje zwrotną związku z rozmową o pracę?

Nadal cisza ... :/

@Łukasz

Jak tam Łukasz odezwali się do Ciebie? Dostałem telefon że mam się zgłosić do kadr po skierowanie na badania.

@Borys

Tak tak również o dzwonili i tak jak wspominałeś narazie skierowanie na badania ???? wiesz jaki oddział?

@Łukasz

Wydaje mi się skoro juz na badania wyslali to juz pewniak że do przyjecia. O odziale nic nie mówiła ale wydaje mi się że na GRP bo ludzi na przodki potrzebują.

Kamil
@Łukasz

Łukasz a Tobie mówili jaki odział?

Przemysław
@Kamil

To nie mówią od razu jak się aplikuje? Ty jeszcze nie masz info co do przydziału? Napisz jak coś się dowiesz bo ciekawi mnie jak ludzie i atmosfera w poszczególnych miejscach.

Kamil
@Przemysław

Przydział mam, bo jak się aplikowało to było na stanowisko górnik do przodka, tak samo rozmowa i pytania były ukierunkowane typowo pod przodki tylko jestem ciekaw czy ma poczatku z doskoku czy jest tylu kandydatów ze poprostu nowe brygady porobią.

Stary

Witajcie. Widzę oferty pracy na elektromontera na powierzchni na Sobieskim i Janinie na dole. Moje pytanie warto? Na jakie zarobki można liczyć ?

Borys

A wiadomo juz jaka spółka przejmnie kopalnie po Tauronie? Pgg?

@Borys

Szczerze wątpie że będzie to PGG, ale nie mam informacji więc plotek nie sieję :)

Jakie zarobki na elektromontera w Janinie wie ktoś? Mowa o nowym pracowniku.

@Nowy

Pewnie koło 3500, chyba że masz pit 0 to trochę lepiej, ale ja nie z Janiny więc może ktoś inny odpowie dokładniej :)

@Hmm

Tak w sumie to byłoby fair gdyby się różniło?

@Dominika

W sumie to tak, co kopalnia to inne warunki, zagrożenia, praca sama w sobie, w jednej chodzisz po kolana w wodzie, w drugiej w suchym pyle. Nie mówię już o różnicach w zarobkach między spółkami bo to akurat nie jest fair, Robiąc praktycznie to samo tauron da 4, pgg 5, jsw 8, reszty nie znam. A najbardziej nie fair jest to jak chodzisz z kimś cały miesiąc na taką samą robotę, tyle samo dni w miesiącu i lat pracy, a na wypłacie różnica ok 700zl, ale takie jest to nasze górnictwo :) ktoś ma mniej by drugi miał więcej :)

@Hmm

Ok, nie rozumiem chyba skąd aż taka różnica? O jakieś znajomości chodzi czy coś? Rozumiem, że tego zgłosić się nie da, skoro nikt jeszcze tego nie zrobił?

@Dominika

Nie chce mi się szukać umowy żeby dokładnie napisać, ale mniej wiecej jest tam zapis taki: "Stawka zaszeregowania - gr. 8 - 110zł/dn + dodatki określone w ustawie... bla bla bla" (zarobki wymyślone dla przykładu, nie pamiętam ile jest dokładnie wpisane) W każdym razie chodzi o tą drugą część, jeżeli dniówka wynosi ok. 110zł, a wypłaty przychodzi ok. 4tyś za 20 dniówek to łatwo policzyć że same "dodatki określone w ustawie" to ok. 90zł/dn. I teraz wszystko zależy komu co się należy, udziały, premie, szkodliwe 1, 2, 3, %karty górnika, staż pracy, i wszystko co "określone w ustawie". Stąd pojawiają się róznice ;)

Jan
@Hmm

Weź też węgiel do wypłaty tak jak Twój kolega z którym chodzisz na robotę plus wypisz się z PKZP i różnica będzie 0 a nie 700 zł.

@Jan

wypisać się? to bycie tam tyle kosztuje, że wystarczy tak tylko zrobić? sporo osób to praktykowało?

ŁukiŁuki

Cześć chopy, ile można zarobić w kolejkowym jako operator ? 15 lat dołu i uprawnienia na kolejki.

@ŁukiŁuki

Pracowałem w gpd przez 12 lat moje zarobki to ok 3 tys na rękę bez świat już nie pracuje szkoda czasu

@Tomek

Zgodzę się, szkoda czasu. Jednak nie lepiej było dorobić do 15 chociaż i iść na 55 na emeryturę? Chociaż pewnie i tak z 1.8 miales słabo ;/

@Tomek

Ale to jakkolwiek wzrastało przez te lata?

Cześć chłopy robię aktualnie w pgg i szukam lepszej kasy. Ile u was można zarobić za cały miesiąc przodka lub ściany ?

Tyyk

Janina

4000 spokojnie. 5 swait. Kolo 6

@Janina

4k po ilu latach pracy ?

Janina
@Kandydat

Ja mam 8 lat dołu. Zawsze te 4 mam...bez sobót. A jak zrobilem 4 święta w kwietniu to mialem 5700

ŁukiŁuki
@Kandydat

Lepszej? Zależy na której kopalni robisz,w PGG Nie ma złej kasy bynajmniej na Sośnicy.

@ŁukiŁuki

Ja na piaście pracuje i mam 3,5k na grp ;)

Twd
@Kandydat

W Tauron wydobycie to możesz zarobić 3000 jak nawalisz 6 świąt... Nie polecam.

MIKI
@Kandydat

Nie bier się w tauron. Chyba że się wymienimy...

Gabriela
@MIKI

Czemu? Weź No coś więcej powiedz co źle jest?

Tomekc

Robiłem 12 lat bez świat w gpd ok 3 tys na rękę plus karti

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Tauron Wydobycie?

Bakaj yajaa

Tak wyjazdy i zjazdy na 500 i wycieczki za darmo pociągiem. Są też piesze wędrówki jak odstawa stoi. Imprezy w weekendy może na jakieś 0.5 się załapiesz

Przemysław
@Bakaj yajaa

To chyba sarkazm co? Nic wam nie organizują z pakietu socjalnego? To może chociaż są jakieś benefity? Powiesz jakie?

@Bakaj yajaa

Lubię to! Coś z cyklu: "Kocham górnictwo..."

homar
@Przemysław

Niestety nic nie organizują.

@homar

A tak ogólnie to wiadomo czemu? :(

Tc

Pracowałem 12 lat w gpd zarobki żenada na rękę 3000 około pon-piatek.

@Tc

Nie wiem czy moja opinia jest pozytywna czy negatywna, ale niestety prawda jest taka jak kolega wyżej napisał no może jakieś 3200.

Bakaj yajaa

I co ? Inne kopalnie dbają o pracowników a tauron jeszcze z wypłaty (usunięte przez administratora)!!!

@Bakaj yajaa

Podobno coś chcą kartki podnieść, haha, (usunięte przez administratora) na wypłatach pięknie, tu się muszę zgodzić

Bzyk

Panie w dziale socjalnym to totalna tragedia. Pracuja jak by to robily za kare. Wiecznie problemy i robienie pracownikowi pod górke. Zapomnialy kto jest dla kogo. Niech sie przeniosa do prywaciarza to z takim podejsciem nie przepracuja tygodnia. Larwy i nieroby. Niestety związki zawodowe to biura podrozy wiec maja w dupie jak sie traktuje ludzi ktorzy na nich robia

Irena
@Bzyk

w jaki sposób robią pracownikom pod górkę? o co tutaj właściwie chodzi? ;>

OjOj
@Irena

Widać Panie z socjalnego też tu zaglądają ;) i znowu wtopa kolego ;D

@OjOj

A ktoś odpowie czy już nieaktualne?

OjOj
@Dominika

Pewnie nikt nie odpowie bo to najczęściej tak jest ze ktoś w przypływie emocji po nieudanie załatwionej sprawie coś napisze, a później już nawet nie da znać o co chodzi, norma...

Arek

Co to za pajac W.P przyszedł za Szefa Ochrony na Elektrownie II.Podobno nie było chętnych na to stanowisko i on tylko startował do konkursu więc wyboru nie mieli żadnego hihi

Ciekawski

Byli ludzie na rozmowach jak mamy nowych pracowników dzwonili do kogoś?

@Ciekawski

A są już nowi przyjęci? Ja byłem na rozmowie prawie 3tyg temu, mówili że jak coś to ok 2-3 tyg i będą dzwonic jeśli przyjmą, póki co cisza, może jeszcze zadzwonią z życzeniami na święta ;)

Ciekawszy

Na jakie stanowisko?

@Ciekawszy

A ja to zwykły ryl jestem, wykształcony, ale dalej tylko ryl ;) górnik (to tak jakby ktoś nie wiedzial kto to ryl ;p) Ale w dalszym ciągu podobno rekrutacja jest nie zakończona, tak udało się dowiedzieć od tej miłej Pani z działu rekrutacji :)

Teresa
@Vati

I jak tam, ludzie od rekrutacji dali ci jakiś feedback? Jak w ogóle wygladala rozmowa? :) Pytali o jakies konkrety?

Zostaw merytoryczną opinię o Tauron Wydobycie - Jaworzno

• Jak się pracuje w Tauron Wydobycie?

Zobacz opinie na temat firmy Tauron Wydobycie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tauron Wydobycie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tauron Wydobycie?

Kandydaci do pracy w Tauron Wydobycie napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tauron Wydobycie