Tauron Wydobycie

Jaworzno

Opinie o Tauron Wydobycie

Grunwaldzka

W ubiegłym roku zakończyłem współpracę z tą często zmieniającą nazwę i zarządy spółkę. Na odchodne widziałem obraz ludzi skaczących sobie do gardeł o stawki i premie gdzie ogólnie panuje zastój którego dawniej nie było, a teraz odbywa się dla osób z plecami - zasłużonych, ale nie w pracy dla spółki tylko w donosicielstwie i podlizywaniu się niekompetentnym przełożonym, których nikt nie rozlicza.

Marceli
@Grunwaldzka 01.01.2018 12:40

Kiedy kilka lat temu zaczynałem pracę w Tauron Wydobycie było dużo pracy, dobra pensja, system premiowy, integracja, szkolenia i świetna atmosfera, dziś A.D. 2018 zostało dużo pracy, pensje obniżono, premii nie ma, integracja polega na obrażaniu się na wzajem przez współpracowników, szkolenia zastąpiono hasłem PRO na ścianach korytarzy, a parking jest dla wybrańców, przykre jaka upiorna korporacja się zrobiła bez zdolności decyzyjnych tylko dokładanie pracy z centrali.

Tylko dla desperatów

Przeszedłem przez stanowiska fizyczne i umysłowe i podsumowując nie polecam pracy dla tej firmy. Jak powyżej zero rozwoju, płaca jest składowa niska podstawa i jedynie dodatki sprawiają że ludzie tu przychodzą ale jak są dłużej to mają porównanie do zarobku. Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo.

Jinguang

3 tysiące z hakiem zarabia się w ścianie przy wydobyciu na stanowisku mechanik. Praca w weekendy jeśli chcesz 4 z przodu. W tamtym roku na święta nie dali ani grosza ciekawe jak w tym roku będzie. Poza tym również nadgodziny bardzo często, jest taki pracownik który ma ciężką sytuacje i zostaje po 10 i w górę żeby zarobić a ta szajka tylko to wykorzystuje. Każdy boi się wypowiadać na ten temat bo po prostu się boją, sam mam stracha pomimo że mam przeglądarkę na maksymalnym ukrywaniu danych o nadawcy. Dlaczego strach? Bo my pracownicy dołowi jesteśmy z każdym rokiem przepracowanym na dole wręcz skazani na te pracę ze względu na jej rodzaj i to nas w pewnym sensie upośledza zawodowo na nowe inne zawody. Wszechobecny NEPOTYZM. Zachęcam do wypowiadania się ze względu na bezkarność i pewność siebie tamtejszej władzy.

winterowka
@Jinguang 06.12.2017 12:20

Na święta bony dostali pracownicy SUG zaś w wydobyciu dostanie zarząd premie reszta ma się cieszyć że ma gdzie pracować jak powiedział jeden menedżeżyna. Co ciekawe oprócz królującego wspomnianego tu nepotyzmu gdzie pensje czy premie są tylko dla znajomych jest rozwinięta sieć donosicieli także osoby wyrażające głośno swoje niezadowolenia są natychmiast pacyfikowana, kolejną ciekawostką jest bierność i brak działania licznych związków zawodowych o których można usłyszeć że siedzą w kieszeni zarządu i coś w tym jest, a skoro nie reprezentują interesów pracowników to za co biorą składki?

jaworznianin

Pracownicy umysłowi np. administracji zarabiają w przedziale (na rękę) od 1700 zł do 4500 zł, kierownicy 5000 zł do 9000 zł, o reszcie się nie wypowiadam bo nie wiem. Natomiast od tej informacji powinno się zaczynać rekrutację pracowników! Bo słowo Referent, Specjalista czy Inspektor niewiele mówią, potem ludzie z wykształceniem wyższym oraz ponadprzeciętnymi umiejętnościami mają pretensję że zarabiają np. 2200 zł a szanse na podwyżkę pensji mają bardzo odległą nierzadko niemożliwą. Jeśli chodzi o możliwości rozwoju to są one tylko dla wybrańców.

Zostaw opinię o Tauron Wydobycie - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tauron Wydobycie