Opinie o Tauron Wydobycie w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tauron Wydobycie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tauron Wydobycie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tauron Wydobycie w Jaworzno

Wolf

Witam panowie czy ktoś się orientuje jak z pogłębianiem nowego szybu ponoć firma stanęła na siedemdziesiątym metrze i na tym jak na razie koniec a znowu inni mówią że to nie to miejsce co powinni drążyć . Więc jak to jest

Juri
@Wolf

Z tego co słyszałem to lada moment mają drążyć dalej bo czekali na kasę.

BEk
@Wolf

A jest możliwe przeniesienie drążenia w inne miejsce czy raczej będzie i koniec całej inwestycji i powolny koniec sobieskiego

Kqz
@Wolf

Stoi drążenie od lutego na 79m. Nie ma pieniędzy, trwają negocjacje. PBSz chce sie wycofać z robót, nawet kosztem kart umownej.

Jo
@BEk

Skąd taki pomysł z przeniesieniem drążenia w inne miejsce?Jnwestycja była planowana w tym miejscu nie bez powodu.

Matt

Witam. Jakie zarobki są dla nowego pracownika w Tauron Jaworzno?

Helmiec

1 maj 2020 16:00 gornicy jedziemy na warszawe pojdziemy w pochodzie z przedsiebiorcami i rlnikami, trzeba sie postawic w obronie wegla i zakazie dprwadzania z zagranivy i jebnc pięścią w stol!!!

Mason
@Helmiec

Helmiec kto ci pojedzie, póki sprawa nie dotyczy naszego taurona, każdy to ma gdzieś obudzą się dopiero z ręką w nocniku, teorii spiskowych jest dużo, może i ten niby virus pomoże komuś wygasić te kopalnie tylko to muszą robić małymi kroczkami , żeby inteligętne społeczeństwo nie robiło dymu. Każdy się śmieje dogaduje, dopiero jak bieda zajrzy niektórym w oczy może wtedy inaczej spojrzą na świat. Pozdro dla normalnych, baranów nie pozdrawiam

Matal
@Helmiec

do sosnowca se jedź, bliżej a efekt ten sam, duda was sprzedał...no ale jakie górniole, takie zwiazki

PanKaro

witam Panowie. chciałbym sie dowiedziec ile zarabia górnik strzałowy w kwk jaworzno. mam opcje przejscia pod tauron i nie wiem jak nastawic sie na negocjacje stawki .może koledzy pomożecie i podpowiecie na co i ile moge liczyc?? mam kursy na kombajn chodnikowy , technika górnictwa , strzałowego , sanitariusza, wiertacza , ładowarki bocznosypiace i na przenosniki tasmowe. prosze o opinie , bede wdzieczny pozdrawiam

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierownik robót elektrycznych i AKPiA
ZRE Katowice
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Kuba

Witam mam takie pytanko do osób pracujących w Tauron czy tez Sug. Posiadam wykształcenie średnie techniczne w zawodzie elektryka mysle o uprawnieniach sep z kat E D do 1kv mam 33 lata i nigdy nie pracowalem na kopalni jakie mialbym szanse na przyjecia do jednej z kopalni taurona na jakie stawki mozna liczyć na poczatku oraz ewentualnie na jaki zaklad starac sie o przyjęcie zaznacze tez ze nie posiadam za bardzo doswiadczenie w swoim zawodzie. Pracowalem w innych branżach prosze o porady jak zaczac kariere w gornictwie bo chcialbym na jesien startowac . pozdrawiam wszystkich. Oraz z gory przepraszam ze zadaje takie pytanie na tej grupie ale w internecie ciezko o jakies wskazówki konkretne

Glaca

Dostałem propozycję pracy w sugu, mam 2 lata doświadczenia, szkole górnicza i kurs kombajnisty chodnikowego. Zaproponowali 3600 na rękę plus dodatki. Jak w późniejszym terminie wygląda przeniesienie pod tauron? Ile mniej więcej się czeka na przeniesie? Z góry dzięki za pomoc.

Uuu
@Glaca

Fajna stawka A jak nie pasi to do.prywaciarza za 2200zl będzie lepiej co nie???

Taki

Teraz jak kryzys to ciężko stwierdzić jak to będzie wyglądać grunt to się zahaczyc

Górnik jsw

Panowie mam pytanie całkiem ciekawe i innego rodzaju... Więc... Jako pracownik Śląskiego zakładu górniczego Na Śląsku ( podkreskam) a ja jako typowy polak co Śląskiego nie zna. Bo wychowałem się na Śląsku w mieście a nie na wsi widzę że na kopalni strasznie jadą na tak zwanych goroli... Mowa o typowych chanysach bezmuzgach. Bo takich jest najwięcej. Na slaskich kopalniach. A jak wygląda sytuacja na kopalni Janina która jest położona w województwie małopolskim??? Gorole czy chanysy guruja?? Czego więcej i co słuchać na dole :) pozdrawiam z jsw sa

Bruno

Słyszałem panowie że stoicie z pracą pogłębiania szybu Grzegorz z tego co się orientuję to pogłębiono jest na głębokość 80 metrów . A tak się smialiscie z braci górniczej z Janiny a na Janinie poziom 800 zaczął dawać węgiel żeby tak nie było że przyjdziecie na Janinie a wtedy będziecie zarabiać tyle co bracia na Janci a wam wara opadnie bo już blisko koryta nie będziecie

@Bruno

Ah ta nienawiść... Spokojnie z tego co wiem to jeszcze 3 lata jest to bardzo długi okres na taką robotę miło że się martwisz o tą kopalnie naprawdę.. Haha tak myślę czy już Ci psycha nie siada co już Ci na innych forach nie odpisują że tutaj wpadles z takim trolem?

@Giga

A szyb na Janinie to ta twoja brać Górnicza z Janiny robiła? Bo ja wiem ze firma zewnętrzna i pełno Ukraińców się w niej plontało?

@Giga

Przecież oczywiste że firma buduje szyb a co u was szyb Grzegorz pogłębiają kilofami koledzy po fachu czy też firma zewnętrzna a czy to będą Chińczycy czy Ukraińcy nie ważne kto ważne żeby zrobić. Tylko dla uzmysłowienia Twojego wypompowano miliony i stoi teraz w miejscu żeby się nie okazało że to będzie dół bez dna .

Jurek
@Bruno

Kogoś twój temat tu interesuje? No chyba nie więc uciekaj na swoje forum o Janinie

Bruno

To jest żenada z tą wyplatą za miesiąc czerwiec ja (usunięte przez administratora) Dokąd będziemy robić za damski(usunięte przez administratora) Jak tu pomyśleć o jakimś kredycie na zakup mieszkania lub na remont mieszkania. Gdzie są związki gdzie są masówki ludzie zacznijcie się wypisywać ze związków bo może wtedy zaczną coś robić to jest kpina żenada brak poszanowania do człowieka.

@Bruno

Masakra znówu 200zł mniej niż w poprzednim miesiącu. 2800 z jednym świętem 15 lat pracy ,70 %karty górnika .Jeszcze parę takich miesięcy to zawijam się z tego zakładu .To już jest przesada gdzie są związki itd

Bob
@Adam

Coś tu krecisz kumpel tyle zarobił na 7 gr i z 40 % kg staż 5 l na dole a może ty z tych co nie liczą że splacaja kasę oszczędnościową? Tylko widzą ror

robol

2635 górnik w scianie tylko alimenty 500 tak to zero potracen jakas masakra

Gorol
@Bob

Adaś, nowoprzyjęci dostają ósmą grupę, a 40% kg to być może po zawodówce. Tak czy siak kasa w górnictwie jest z akordu. Z podstawy nawet tyle nie ujrzysz!

erw
@Gorol

Nie dostają 8, w tamtym roku dawali 7 grupą.

@erw

Z Górnikiem bez doświadczenia dostalem 6

Gornik z sosnicy
@Bob

3200 bez nadgodzin z weglem pytam czy to duzo??????? Tak duzo gornik zarabia plus 400 zl kartki co to jest za taka prace!!!!!!!!!!

trouble
@Gornik z sosnicy

a gdzie dają więcej?

Krecik
@Gornik z sosnicy

Jak Ci malo,to trzeba sie zwolnic i isc gdzie lepiej płacą.

Ryl
@trouble

W JSW

trouble
@Ryl

dokop się do węgla koksowego to bedziesz zarabiał jak w JSW

@trouble

W brzeszczach maja koksujacy i co jakie mają wypłaty? Przestań głupoty gadać do tego metan sprzedają zarabiają tyle co inne kopalnie tauronu gdzie są te pieniądze?

@erw

Potwierdzam poza tym sprawdźcie sobie układ zbiorowy nowo przyjęty nie ma szans na 8 gr

Lidia
@Hary

Piszecie tutaj o kasie w górnictwie. Pozwolę się wtrącić i zapytać, czy wiecie jak wygląda praca w Tauron bardziej od strony kobiet?

@Lidia

Powiem tak nie mam pojęcia ale jest jedno pewne jak masz znajomości to się dostaniesz na maskowanie czy lampownie ale musisz mieć mega znajomości a jak nie to raczej przeróbka a jeśli chodzi o kasę to się musisz zastanowić bo jak wejdziesz na yt to na ostatnim spotkaniu z dyrekcja na janinie jedna z kobiet pokazała pasek nawet 2 tys nie zarobiła co prawda słaby miesiąc był no ale czy w dzisiejszych czasach jest normalne za pracę w takich warunkach? Przemysł sobie do tego masz barburka 14 węgiel różne premie dodatkowe niby ci się uzbiera a też kartki ci się należą żywnościowe więc to twój wybór zawsze możesz się przyjąć zobaczyć jak to wszystko i zwolnić

jo

W brzeszczach wydobywa się węgiel energetyczny typ.33

@jo

Ale nie dało by się go przerobić na koksujacy? bo na jednym ze szkoleń gadali że się da ja nie wiem bo się na tym nie znam jestem slusarzem

ad
@Hary

Brzeszcze posiadają 20 mln ton węgla koksującego typ 34 w złożach według publikacji z 2010 roku.

Klamiecie
@robol

Plus 400 zl ksrtki to wychodzi ok 3.5 tys jak malo to sa inne zaklady proste

Arni
@Klamiecie

Ja w zeszłym miesiącu 4 św i 3680 do tego 21 kartek po 20.25 i 100 na pkzp rata i nie narzekam ponad 4 można powiedzieć wpadła do tego mogę pomyśleć że zarobiłem jeszcze dodatki które mi wypłaca w częściach razem daje mi to dodatkowe 1.5k czyli ponad 5.5k za zaszły miesiąc więc gdzie ja bym na lini tyle dostał więc spoko ja zadowolony

Klamiecie
@Arni

No wlasnie a polowa gornikow zapomina o dodatkach tylko podaje gole pensje zenada dla nich 400 zl za kartki to nie dochod? To co to jest pytam. Nie licze juz wegla 14 i barborki bo dla wieksxosci ryli to tez nie dochod ciemna masa naprawde jak mozna byc az tak glupim

Dział tw
@Adam

Jaka masz stawke

Wesoła
@Klamiecie

Kartki to nie dochod. Nie płacisz z tego podatki i składek ZUS. To Twój posiłek REGENERACYJNY kumasz kolega??

Jur
@Wesoła

Ja kupuje za to proszek do prania ręczniki papierowe w sumie cała chemię do domu i co niby mam to jeść no nie a tak to odpada mi to i nie kupuje z wypłaty nie zrozumiałeś kolegi bo ty mówisz teraz jak jest od strony prawnej o on jak to w życiu wygląda kumasz?

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Ozjasz

Byłem na rozmowie w październiku 2019 mamy styczeń 2020 ale łaskawcy nie potrafili nawet dać znać dostałeś robotę czy nie widać jak traktują potencjalnego kandydata ...nie polecam

Tw

To jest forum tauron wydobycie wiec cyk i spadaj z tego forum. A tak w ogole to w jsw mozna pracowac i nie umiec czytac?.Zeby tauron od jsw nie odroznic smiech na sali.

@Tw

Ja mu wybacze bo to typowy górnik bez perspektyw na rozwój osobisty więc jeśli słabo czyta to nie wiadomo jak z jego matematyką czyli uważam jego komentarz za nie wartościowy aby poświęcać na niego czas

Kizo

Brat robi na jsw i się z ciebie śmieje jak mu to przeczytałem więc jak chcesz siać propagandę i chciałbyś tu kogoś zdenerwował to raczej źle trafiłeś hahaha

Dani z janki
@Kizo

Szusteczka przez u no spoko z polskim tez kiepsko typowy nieuk, ciemnogrod i zacofanie ale o swoich marzeniach niech pisze gdzie indziej. Boze skad sie takie kretyniatka biora i wspolczuje jsw ze ma takich pracownikow jezeli to cos tam w ogole pracuje.

Teodor

Wiecie czy firma ma jakąś ofertę pracy ? jak atmosfera w firmie?

Rafu
@Teodor

Ofert sporo atmosfera no zależy jak na to patrzeć jedni sb chwalą inni nie wszystko zależy od tego czego ty oczekujesz od nich

Miko

Witam mam pytanie gdzie mogę wykupic bony świąteczne z sug

@Miko

Tam gdzie kartki żywnosciowe

@Miko

Taki mały problem bonów się nie wykupuje je porostu dostajesz za zjazd albo z jakiejś kolazju np święta więc od to cała filozofia a realizujesz je w wyznaczonych przez sug sklepach idź poproś o wykaz sklepów bez problemu ci wydrukuja będziesz mógł sobie jeździć co miesiąc do innego poczujesz się jak turysta

Gołota

Witam panowie pracuje od maja mam pytanie czy 14tka zostanie mi wyliczoną jak Barbórka czy jej nie dostanę

@Gołota

To zależy od tego czy przed popalbia pracowałeś w sugu bo jeśli nie to nie należy Ci się a jeśli tak to masz szansę powalczyć o 14

Abdul

Chopy, jak sytuacja na przodkach? 4tys idzie zarobić za czarne dni czy trzeba z 2 święta zrobić na taką wypłatę? Staż dwa lata dołu i kurs na kombajn chodnikowy. Odezwijcie się w komentarzach, dzięki.

Cyka blyat
@Abdul

No z tymi 4 tys bez św może być ciężko z tym stażem ale jak masz ulgę podatkowa to na luzie a jak nie masz to na kombajnie myślę że 3.5 na spokojnie powinieneś wyjść bez św

Edek

A orientuje się ktoś ile mniej więcej dostanę Barbórki zatrudniłem się w kwietniu.Barborka jest obliczana od stycznia tak?

@Edek

Nikt ci na to pytanie nie odpowie musisz być cierpliwy i czekać na przelew albo uzupełnij dane bo to pytanie brzmi tak jak bym ciebie zapytał: ty stary mam działkę jak myślisz ile ma powierzchni? A nawet jaj nie widziałeś czyli musiałbyś podać ile zrobiłeś od stycznia do października bo za tan okres jest to liczone i ile miałeś dni przepracowane to wtedy ci policze albo sam możesz wzór masz na układzie zbiorowym tw ale biorąc pod uwagę że masz tam z 3 tys średnio i z 20 dni średnio w miesiącu jesteś to około 4 tys powinieneś na rękę wziosc bez problemu a jeszcze mi powiedz czy przed tw pracowałeś w sugu?

@Hagie

A jak od kwietnia to sb 3/4 policz 3 k i myślę że to możliwe że dostaniesz tylko pisz czy w sugo robiłeś i przeszłe z dnia na dzień do tw bo sug to ta sama firma

@Hagie

Już nie miałem wczoraj czasu bo jak pracowałeś w sugu to jest tak że to tak jakby spółka tauronu więc praca tam się wlicza jako ciągłość pracy w tw teraz już chyba za późno żeby ogarnąć cało barburka ale nie masz w tw całego roku może być tak że ci powiedzą że nie masz 14 bo od kwietnia pracujesz i teraz tak w jakiej kopalni pracujesz jak na Brzeszczach to załatwiaj to w sierpniu 80 a na innych to nie wiem ale chodzi o to że sug to poniekąd spółka tw więc ten okres pracy wlicza się w tw czyli masz w ich spółkach przepracowanych cały rok i masz prawo do 14 tylko musisz mieć ciaglasc nie ze się zwolniles i 2 tygodnie na bezrobociu i pod tw bo wtedy mogą nie uznać i nie możesz mieć porzucenia pracy

@Hagie

Nie nie pracowałem w sugu.Dniowke urlopowa mam 209zl.Zarobki ok 4 tys gornik.Srednio 5 świat.

@Edek

To ładna barburke powinieneś dostać jak jeszcze święta robiłeś to myślę że na luzie 4 k weźmiesz barburki a ja jak się przyjmował kilka lat temu to za 2 miesiące na rękę około 900zl dostałem

@Hagie

Dzięki jutro się przekonam.

Ash

Czesc. Poprawily sie cos zarobki? Bo czytajac wpisy z lata to slabo u Was jest. Mysle przeniesc sie z innej kopalni z racji na dojazd. Ile mniej wiecej zarobie w przodku z 2-4 swietami. Aktualnie biore z 4000 5l pod ziemia.

Krecik
@Ash

Spokojnie 5 pocałujesz,jak tyle swiąt

Juzik
@Krecik

Gdzie chyba chyba jak dostanie stawkę nadsztygara najwyżej co dostanie to 4k z tymi 5 św o ile będzie 22 dni robocze

Sug brzeszcze

Czy sug też dostanie Barbórke

Toto
@Sug brzeszcze

Musisz zapytać najlepiej związki ale wątpię żebyście coś dostali jeszcze nie słyszałem żeby w sugu była Barbórka a szkoda bo może by było więcej chętnych do pracy tam

Sug
@Toto

No niestety bony znów i w określonych sklepach do wykorzystania 450 lub 550 zł w zależności od dochodu ta sama praca co ludzie z taurona a różnica prawie 100 proc

Toto
@Sug

No tak wy jak macie coś dostać i kopalnia też to kopalnia ma ok 100% więcej a zakład ten sam ale sug miał być niby taka firmą przejściowa żeby sprawdzić ludzi i wzi@ść tych którzy się nadają pod kop zamiast tego stawki się firma która wykorzystuje ten fakt żeby zatrudnić dla kop tańszych pracowników i zwiększyć administrację w ten sposób robiąc niby inna firmę a tak naprawdę to jedno

Gołota

Witam zbliża się Barbórka wiecie może kiedy ma być przelana

@Gołota

W grudniu o ile się nie myle

Taurek

Pod koniec maja.

@Taurek

Tak masz rację potwierdzone info dziś się dowiedziałem ale są plusy bo będzie większa bo policzka do maja a następna normalnie w grudniu będzie też za cały rok czyli 2 razy na pół roku zapłacą czyli nasza korzyść i do tego co pół roku kasa ja już zaciera ręce przyszły rok obfity będzie

Oj
@Adamek

Hmm policzka do maja no coz do szkoly z powrotem

@Oj

Piszę na tel z t9 więc czasem samo wrzuca ale tak patrzę na twoją wypowiedź i chyba w jednej ławce będziemy siedzieć bo są takie znaki interpunkcyjne jak przecinek więc popatrz na siebie zanim kogoś innego ocenisz kolego i ja również nie stawiam przecinków zaoszczędzę ci pisania

@Adamek

Nie tylko przecinków brakuje...

@Mi

Chodzi mi o @oj

Zostaw merytoryczną opinię o Tauron Wydobycie - Jaworzno

• Jak się pracuje w Tauron Wydobycie?

Zobacz opinie na temat firmy Tauron Wydobycie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tauron Wydobycie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tauron Wydobycie?

Kandydaci do pracy w Tauron Wydobycie napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tauron Wydobycie