Echo Sklep Gabriela Roczkalska-Drożdż

Jaworzno

Opinie o Echo Sklep Gabriela Roczkalska-Drożdż

zosia

Sklep dalej istnieje z atrykułami dzieicęcymi, wież ze prowadza również komis. Zastanwiam się jaki maja tam asortyment, ponieważ potrzebuję zrobić ,,małe'' zakupy na szczytny cel, czy ktoś z obecnych i odiwedzajacych to forum jest w stanie mi doradzić i polecic?

xy

Jeśli ktoś ma szacunek dla siebie, nie powinien tam iść pracować. Złe traktowanie jest na porządku dziennym. Cała firma to porażka, ale jaki pan taki kram ! :)

eli

[usunięte przez moderatora] brak socjalnego i najniższa krajowa, czasami marna premia. Ogólnie beznadzieja !

Katarzyna

Zarobki marne, kierownictwo beznadziejne, nie wiem gdzie to słyszałeś ale szukaj pracy w TESCO albo nawet w innym asortymencie. Nie trać czasu. Warunki socjalne skandaliczne. Lepiej można też zarobic w Biedronce.

Zostaw opinię o Echo Sklep Gabriela Roczkalska-Drożdż - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Echo Sklep Gabriela Roczkalska-Drożdż