"SAKHO" Sp. z o.o.

Sosnowiec

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 11 ocen.

Opinie o "SAKHO" Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "SAKHO" Sp. z o.o.

admin

Pracujesz w firmie "SAKHO" Sp. z o.o. albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!

Nick
@admin 03.08.2015 00:15
Pracujesz w firmie "SAKHO" Sp. z o.o. albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, n...

Praca za grosze!!!! A wymagania duże ,zero jakości wszystko robione na szybko! Stare maszyny wiecznie się psują nie warto tam co kolwiek Szyc! Kobiety tam pracujące urobione przez prezesa ,boją się odezwać ! Praca za najniższą krajową i 1 dzień na L 4 i masz po premii! Żadnych premii na święta ! Nie ma funduszu socjalnego ,a pracuje tam 300 osób.Ten pajacyk który zwie się prezesem to facet spoza Sosnowca,zawsze przed urlopem lub świętami robi zabrania z załogą i tłucze ludziom do głowy że za mało się starają,mało szyją i przez to nie ma pieniędzy hehe,a to wszystko dzieje się zawsze od kilku lat by nie wypłacić ludziom kasy na święta lub urlop ,a jedynie zabrać z premii!!!!! Ten zakład powinien być porządnie skontrolowany na różnych płaszczyznach!!! Syf i nic więcej ,handlują tam czym popadnie aby sobie dorobić! Bo normalnie to zarobki po 1300 zł!

Zostaw opinię o "SAKHO" Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "SAKHO" Sp. z o.o.