Dom Mody Fulara & Żywczyk

Kraków

Opinie o Dom Mody Fulara & Żywczyk

Hatun

Normalni szefowie i praca w której można wiele się nauczyć. Poza tym wciąż dzieje się coś nowego. Każdemu życzę takiej pracy!

Pracownica

Pracuję w tej firmie już klika lat i z ochotą rano wstaję do pracy :) Mam super szefów i współpracowników ...

Zoe

Super, że taki salon się tak rozwija i mimo iż widać ciągle nowe ogłoszenia to tylko dlatego, że tworzą nowe miejsca pracy a nie, że ktoś odchodzi.

iza

Ja widziałąm ich salon i byłam w nim. Suknie ślubne są przepiekne. Ceny może nie są najniższe ale uważam że chyba bardziej przystępne, chyba na kazda kieszen ponieważ wiekszosc po tyle kosztuje. Mozna umowic sie na przymiarki bez problemu.

cc

Od razu można się zorientować kto pisze takie beznadziejne opinie. Widać frustracje osób jak na dłoni. Unikać to raczej takich osób jak wy, a nie ich!!!

GOLCZAN855

Unikac takich pracodawców.Po takich pseudo panach można się wszystkiego spodziewac,uczyli się u najlepszych a dalej są cieniasami.wielcy celebryci!!!!

momo

Skoro tak często zamieszczają ogłoszenia to widać,że szukają najlepszych osób na stanowisko a tych nie ma tak wiele,prawda?

sd4

częstotliwość zamieszczania ogłoszeń, że kogoś szukają do pracy, mówi sama za siebie...jeden wielki żal. unikać jak ognia.

Zostaw opinię o Dom Mody Fulara & Żywczyk - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Mody Fulara & Żywczyk