Dom Mody Fulara & Żywczyk

Kraków

Opinie o Dom Mody Fulara & Żywczyk

Eva

Pracowałam w tym salonie przez dłuższy czas - niestety musiałam zrezygnować z pracy ze względu na przeprowadzkę do innego miasta. Bardzo żałuję, że nie mogę pracować już w tak sympatycznej atmosferze - ponieważ z dziewczynami tworzyłyśmy naprawdę zgrany zespół.

Lila

Pracuje już kilka dobrych lat z projektantami i jestem bardzo zadowolona z pracy.A z tego co widzę klienci też są bardzo zadowoleni więc nie rozumiem kto i po co pisze takie bzdury .

Mon

Osoba pisząca takie ostre wypowiedzi powinna zastanowić się czy aby sama czegoś nie spieprzyła...a że piszesz to ty czyli M........to wiadomo twoja odpowiedzialność jest zerowa. I każda osoba, która marzy o świetnej pracy i jest solidna to zawsze znajdzie dobra pracę, oczywiście jeśli jesteś odpowiedzialnym i suwerennym pracownikiem. Takich pracowników szukają pracodawcy. A że są osoby takie jak ty M.... to niestety rodzą się problemy. Nawet po charakterze pisma można odgadnąć kto to pisze.

foxy

Potwierdzam, jeśli nie chcecie być zmuszeni do składania pozwu w sądzie pracy, to unikajcie jak ognia. Ogólnie rzecz biorąc amatorszczyzna, pozerstwo, prymitywne próby dorobienia się kosztem pracowników i klientów, którzy kupują badziwie za ciężkie pieiądze. Plus fatalna atmosfera i totalna nieumiejętność zarządznia personelem. Ogromne wymagania, a pensja koniec końców oscyluje w okolicach najniższej krajowej. Mobbing gratis.

Mery
@foxy 19.11.2013 11:17

Lepiej się tego nie dało ująć, wyzysk i mobbing.

Patka
@Mery 10.10.2016 15:26
Lepiej się tego nie dało ująć, wyzysk i mobbing.

Polecam współpracę z tymi Projektantami. Współpracuje z tą firmą od kilku lat i w 100% wywiązują się z ustaleń wszelkich umów. Od klientów również można usłyszeć szereg dobrych opinii o obsłudze i sukniach jakie oferują. Przyjemna atmosfera i z czystym sumieniem godna polecenia.

nehi

Bardzo, bardzo odradzam. Częstotliwość, z jaką szukają kolejnych pracowników, mówi sama za siebie.

Zostaw opinię o Dom Mody Fulara & Żywczyk - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Mody Fulara & Żywczyk