Komis Sukien Ślubnych Nikol

Jaworzno

Opinie o Komis Sukien Ślubnych Nikol

Kasia z Mysłowic

witam Was dziewczyny, jestem zaskoczona tymi pozytywnymi wypowiedziami na temat tego komisu i "pani" która tam pracuje - no chyba, że sama sobie bije bonusy bo wie jaki za przeproszeniem ma tam "syf"!!! generalnie dla mnie jako klientki wcale się tam nie podoba, a sukienki w większości wymęczone i w beznadziejnym stanie - szkoda tylko było mojego czasu!!!! pozdrawiam i radzę omijać szerokim łukiem!!!

wiola

TRAGEDIA!!!!! faktycznie nie ma najmniejszego sensu, aby oddawać do niej suknie bo wisi bez sensu, a MY wszystkie tylko laluni nabijamy portfel, bo jak to nazywa "EKSPOZYCJA" sukni w salonie to już 19,99 zł czyli za 250 sukni ma na czysto prawie 5000 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a moją suknie odebrałam po 5 miesiącach pobytu w komisie gdzie nie było zainteresowania a poszła w miesiąc na portalu ogłoszeniowym bo mogłam wystawić ją za cenę jaka mnie interesuje bez 30% marży tej pożal się Pani!!!!!!

nikol

NIE POLECAM !!!! suknia wisi bez sensu a co miesiąc lasce trzeba płacić, prosty rachunek ma ok. 250 sukni po 15zł to w sumie 3750 zł ma na Nas na czysto, a i dokładnie jak sie suknie odbiera to wygląda jak "ścierwo" a jak sie [usunięte przez moderatora] daje suknie do komisu to podkreśla że musi być czysta - to niech czystą oddaje!!!!!! NIE POLECAM I OSTRZEGAM!!!!!

Calineczka

witam proszę uważać na ten komis!!! Suknie wystawione w nim nie są w żaden sposób zabezpieczone, a więc są narażone na oddziaływanie warunków zewnętrznych np. kurz, promienie słoneczne itp.!!! Taka suknia po paru miesiącach takiej ekspozycji wygląda tragicznie (a Pani jeszcze miłym głosem mówi, że: "suknię proszę dostarczyć do komisu wyczyszczoną") to niech i zwraca w stanie w jakim dostała!!! (moja po odebraniu wyglądała, że się płakać chciało)!!!! Co jest najlepsze to dowiedziałam się (całkiem przypadkiem), że ów wspaniała Pani w momencie kiedy ma już klientkę na suknie i nawet jak ją już sprzeda to ma czelność zadzwonić do osoby która sprzedaje i powiedzieć, że jest zainteresowanie tylko trzeba opuścić cenę!!!! SKANDAL!!!! NIE DOŚĆ ŻE BIERZE 30 % WARTOŚCI , 15 zł co miesiąc, to jeszcze tak potrafi wyzyskiwać z ludzi!!! NAPRAWDĘ DZIEWCZYNY Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM, LEPIEJ SPRÓBOWAĆ SPRZEDAĆ PRZEZ ALLEGRO LUB POSZUKAĆ INNEGO KOMISU!!!!

Zostaw opinię o Komis Sukien Ślubnych Nikol - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komis Sukien Ślubnych Nikol