Mega Pizza Marcin Sobiech

Jaworzno

Opinie o Mega Pizza Marcin Sobiech

Była osoba pracująca

Odradzam pracę w tej firmie!!! Załoga nie jest zgrana, szef osiedlem wcale się nie interesuje, tylko hutą, tak jakby mu tylko zależało na jednym lokalu. Ogólnie nie idźcie tam do pracy, jeżeli nie chcecie płakać po nocach, a w pracy mieć nerwy i nie móc spokojnie pracować. Jedynie to kurierzy są naprawdę spoko, choć też nie wszyscy. Ogólnie gdybym miał polecić komuś pracę tam, mówię stanowcze nie!!!

Nie wierzę w to co się tam wyrabia

Hmm widoczna dyskryminacja pracowników mimo tego, że się człowiek stara jak tylko może ale i tak źle. Żeby być lubianym trzeba zapierniczać jak bolid F1 i przede wszystkim palić papierosy, podkreślam palić papierosy wtedy będziecie mieć spokój, Ci co są niepalący jednym słowem będą mieli ciężko i tyle. Szkoda tylko, że starzy pracownicy uważają się za nietykalnych, a młodym chcą uprzykrzać pracę, a potem się dziwią, że młodzi pracy nie mają i jadą za granicę skoro tak jest. Myślę, że trzeba tam zmienić zespół rządzący i zarząd, a wtedy powinno być ok, bo niektórzy myślą jak tu kogoś innego udupić a na siebie nie dać nic powiedzieć.

rafal

mnie tez ten oszust marcin sobiech oszukal, ale w innej firmie, nie polecam

Widak

Szef uważa że jest najmądrzejszy a brakuje mu wiedzy o czymkolwiek. Pracownicy się zwalniają bo nie da sie pracowac za grosze. Musisz walić nadgodziny zeby minimalną pensję zarobić. Szef traktuje ludzi jak głupków czego na dluzszą metę wytrzać się nie da. Jedzenie coraz gorsze, klienci narzekają i jest ich coraz mniej, przez co od kilku miesięcy nie ma wypłat na czas. Odradzam pracę.

marcin sobiech

Jestescie firma spoko ale wykorzystujecie ludzi za pare groszy do pracy obiady sie popsuly przez to ze zmieniacie pracownikow

Blondi72

Pracowałam. Miałam umowę. Okazało się u lekarza że nie odprowadzili mi składek. Ani jednej!!! Nie polecam!!!

Zostaw opinię o Mega Pizza Marcin Sobiech - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mega Pizza Marcin Sobiech