Amtra Sp. z o.o.
2 69 71 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czy Amtra Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Igor Nowy wpis

Za leżenie nikt nie płaci. Zawsze można zapytać o niektóre zagadnienia lub poczytać dokładnie ofertę a nie narzekać!

Pffff Nowy wpis
@Igor

Czyżby jakiś „pan dyrektor” ? Ps. Celowo z małej litery.

Obywatel Nowy wpis

Ja kiedyś byłem na rozmowie do sprzedaży akumulatorów i straciłem paliwo i czas. Warunki porażające a zadań od hu...ja wszystko oczywiście na działalności

TakNie1

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii. Czy poziom wynagrodzeń uległ zmianie?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Waldi

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Każdy popełnia jakieś błędy!

Maciek

Ta firma to śmiech na sali! Jakieś 2 lata temu robili rekrutację w Łodzi, akurat szukałem pracy, poszedłem na rozmowę, generalnie nic szczególnego normalna rozmowa. Zadzwonił do mnie po kilku dniach rekruter i mówi że jeśli nadal jestem zainteresowany to mogą mnie zatrudnić. Oczywiście się zdecydowałem. Miał być nowy Opel Astra, telefon i wszystkie te inne tematy. Kasa słaba bo chyba jakieś 2300 netto podstawy. No i fajnie! dogadaliśmy co i jak, ja już odmawiałem inne zaproszenia na rozmowy no bo Amtra to już pewniak. Przysłali mi skierowanie na badania, badania zrobiłem. Umówiłem się z moim przyszłym kierownikiem już konkretnie na dany dzień, że jadę z Łodzi do Sosnowca pociągiem, tam szkolenie, odbieram auto i działamy. I nagle dzień przed moim wyjazdem, (zaznaczam że miałem już zrobione badania i zapewnienie na mailu o zatrudnieniu) dzwoni mój przyszły "kierownik" i mówi ,że bardzo mnie przeprasza ale zmieniły się plany i nie zatrudnią mnie jednak! Ręce mi opadły. Przepraszał, gadał jakieś brdury! Oczywiście pieniądze za badania mi oddali ale musiałem się o nie upominać telefonicznie! Masakra! Obiecali mi super paczkę z kosmetykami do auta w ramach przeprosin, nic do tej pory nie dostałem a minęło chyba że dwa lata! Więc ta firma to jakaś kpina! Tak się zastanawiam czy może nie iść z tym do jakiegoś prawnika? Może bym coś ugrał?

Tak1Nie

cichy

Nie ma nic wspólnego że decydując się w tego typie pracy bo to jest bzdurą kompletną.

cichy

pretensje?? chyba nie umiesz czytać.

Cezary

Decydując się na pracę w tego typu firmie wiemy co robimy. Do kogo teraz pretensje?

cichy

witam zainteresowanych warunki są w firmie są następujące 3*** brutto podstawa 8**brutto premia uznaniowa czyli możesz dostać lub nie musisz do 1*** brutto premia handlowa jest benefit multisport ale to jedno z niewielu rzeczy co można dostać reszta nie ma co się chwalić bo nie ma nic ponadto praca jak wszędzie i każdy z pracowników wie ciężko się pracuje nikt tego nie unika i ma się pomysły aby wpływać na sprzedaż. wygląda tak: -sprzedajesz/ -wykładasz towar/ -inwentaryzacje robisz klientom/ -układasz półki/ praktycznie masz 2 etat na sklepie za free... bo to obowiązek jest/ - wiadomo pozyskanie klientów problem jest z czasem/ -obsługa duże markety i mniejsze/ - podpisywanie umów/ u -układanie półek/ -zwroty/ - reklamacje cała biurokracja/ -zdjęcia wszystkiego robisz/ -GPS/ - i oczywiście po pracy jest praca maile/raporty/excel/ wszystko najważniejsze - oferty klientom co robisz oczywiście nie musisz robić bo to twój czas ale z samego rana opr...i sapanie i grożenie utrata praca to norma wśród firm w Polsce które nie dość ze nie płaca to nie szanują ludzi i standardowy tekst takich jak ty jest tysiące na Twoje miejsce. - budowa standardów półkowych i sprzedażowych na półce - przeprowadzanie promocji, standy, woblery układanie cen u klientów - akcje wymyślane z centrali itp. Firma działa w chaotycznie i w bałaganie. Polecenia są nagminne i sprzeczne, Klienci próbują standardowo ugrywać. Klienci wolą sami zamawiać towar i wiecznie tłuamczenie o wszystko brak szkoleń, owszem jak sobie kupisz za 1000 np. to będziesz miał ze strony firmy zero.. po prostu kolejny obóz....i wszystko zakłamane polskie buractewo do potęgi... jak ktoś chce może spróbować. tego jest tyle na rynku bagna ze to czy inna forma ludzie muszą powiedzieć dość zapomnieli kto buduje rynek i że za prace się wynagradza a nie stawkę niewolniczą. Każdy z nas ciężko pracuje i wiele wkłada ale uważam ze dość tego skoro ludzi się nie szanuje każdy ma wybór specyfika jak FMCG podobnie wygląda. A podwyżki jak są to grosze ale ich nie ma...

Tak7Nie

Aneta

@Cezary i dobra jest wypłata, która Ci satysfakcjonuje, w firmie Amtra? @cichy dziękuję za dłuższą opinię o pracy w firmie, jednak nie możesz sobie pozwolić na porównywania miejsca pracy do obozu koncentracyjnego. Szczególnie ze względów historycznych. Jest na forum regulamin i nie mogą takie treści być tutaj akceptowane.

@Aneta

masz racje za to słowo przesadziłem, ale resztę to jest rzeczywistość w polskiej kroporacji gdzie po prostu słabe sa pieniądze a człowieka traktują jak bezwartościowy przedmiot

Cezary

Nawet ciężka praca jeśli jest zrekompensowana dobrą wypłatą to jest wszystko ok!!

Aneta

Widzę, że firma potrzebuje: specjalistów ds. szkoleń i serwisu, pracowników sekretariatu, magazynierów i pracowników produkcji http://www.amtra.pl/kariera Chętnych do pracy zachęcam do zapoznania się z wywiadem z Dyrektorem Generalnym Amtra, który m.in opowiada o rekrutacji w firmie. Myślę, że będzie Wam łatwiej po przeczytaniu przejść ten stresujący moment, czyli rekrutację i dostaniecie pracę.

Nie mam nick'a

Czy ten serwis służy wymianie faktycznych doświadczeń i udzielaniem opinii pracowników obecnych, byłych i przyszłych kandydatów, czy też uległo to zmianie i teraz Pracodawcy mają rozwiać wszelkie wątpliwości reprezentując sami opinie o pracy w firmie ?. Nie oceniam tego. Moim skromnym zdaniem, żadna wypowiedź Pracodawcy nie spowoduje, że kandydaci nie będą poszukiwali jednak informacji z drugiej strony - to jest logiczne i oczywiste oraz nie ulegnie zmianie. Natomiast budujące wartość firmy i wartościowe w tym wszystkim jest to, iż kandydat dzięki udzielonemu przez Pracodawcę wywiadowi, zdobywa większą wiedzę o firmie od źródła i jest w stanie stwierdzić czy identyfikuje się z potencjalnym Pracodawcą. Świadomy kandydat może po prostu wziąć udział w procesie rekrutacji i przekonać się osobiście jak będzie wyglądała jego przyszłość i kariera w firmie. Zachęcam - Amtra Sp. z o.o. solidny i rzetelny Pracodawca.

Tak2Nie
Nie mam nick'a
@Nie mam nick'a

W poprzedniej wypowiedzi wkradł się błąd ..... Czy ten serwis służy wymianie faktycznych doświadczeń i udzielaniem opinii pracowników obecnych, byłych i przyszłych kandydatów, czy też uległo to zmianie i teraz Pracodawcy mają rozwiać wszelkie wątpliwości reprezentując sami opinie o pracy w firmie ?. Nie oceniam tego. Moim skromnym zdaniem, żadna wypowiedź Pracodawcy nie spowoduje, że kandydaci nie będą poszukiwali jednak informacji z drugiej strony - to jest logiczne i oczywiste oraz nie ulegnie zmianie. Natomiast budujące wartość firmy i wartościowe w tym wszystkim jest to, iż kandydat dzięki udzielonemu przez Pracodawcę wywiadowi, zdobywa większą wiedzę o firmie od źródła i jest w stanie stwierdzić czy identyfikuje się z potencjalnym Pracodawcą. Świadomy kandydat może po prostu wziąć udział w procesie rekrutacji i przekonać się osobiście jak będzie wyglądała jego przyszłość i kariera w firmie. Osobiście zachęcam - Amtra Sp. z o.o. to solidny i rzetelny Pracodawca.

Tak5Nie

Aneta

Osoby szukające dodatkowych informacji na temat pracy w firmie zachęcam do zapoznania się z treścią wywiadu, którego dla serwisu gowork.pl udzielił Dyrektor Generalny Amtra Sp. z o.o. ( http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,25307,wywiad-jaroslaw-nowakowski ) Znajdziecie w nim odpowiedź na pytania takie jak: Czego oczekują (...)od kandydatów do pracy? Jakie korzyści płyną z pracy w firmie? Czy istnieje możliwość odbycia stażu?

Tak3Nie

Desperados

Szukam pracy i spotkałem się z kilkoma PH WD-40,ale mówią że to "syf,kiła i mogiła " .

Aneta

@3erpracujesz dalej w Amtra Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków pracy w firmie?

3er

@iza hmm wiesz co no teraz to tylko poszukuja przedstawiecili handlowcyh w dwoch wojewodztwach oferowana jest tutaj umowa o pracę, pensja podstawowa + premia od osiąganych wyników oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji- system szkoleń wewnętrznych :)

znam temat

cały czas szukaja naganiaczy terenowych ale to tyrka za grosze i gorace etaty taka tam rotacja, to robota dla desperatów!

xyz

* drugim (poprawka do poprzedniego wpisu)

xyz

Rozmowy były we wtorek w hotelu NOBO, było bardzo sporo chętnych,(rozmowa była konkretna, zakres obowiązków, teren, liczba wizyt, warunki finansowe, więc spoko bo w większości firm szczegóły podaja na drógim etapie lub jak sie zdecyduja na danego kandydata, a tutaj kawa na ławe!) odpowiedź była już w piątek, niestety mimo zapewnienia o zatrudnieniu ostatecznie firma nie stworzyła tego stanowiska pracy i wszystko sie rozwiało! A szkoda bo mogło być fajnie! Cała historia na temat rekrutacji w Łodzi do firmy Amtra. Pozdro

poszukujący

Witam,czy coś wiadomo o rekrutacji na ph Łódź detal?Rozmowy były przeprowadzane miesiąc temu i żadnej informacji zwrotnej.Jeżeli ktoś wie coś na ten temat niech napisze.Może ktoś już został zatrudniony,a może ta rekrutacja to był tylko kit.Byłem na kilkunastu rozmowach ostatnio i zawsze była informacja zwrotna.

lolo

do kolegi "h". Pracujesz w Amtra czy pracowałeś ,że masz takie info? co to znaczy duże wymagania? duże plany sprzedażowe?kierownicy których regionów normalni? jak to jest z jazdą prywatna ich autem? odliczają coś? ile gdzin dziennie trzeba jeżdzic? ile wizyt? w 10 godzin można zamknac dzień? opinie na tym portalu są bardzo stare więc nie wiem czy można się nimi sugerować? wszystkie negatywne wydaja sie takie z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nikt nie pisze o konkretach. jeśli ktoś może naświetlić jak wyglada praca ph z takimi produktami to poprosze.

Liliput

Amtra amtrą ale do Bottari potrzebują. Tam ostatnio dużo etatów wolnych się porobiło !!!

lary7

Było ogłoszenie do Amtry na PH na łódzkie jeszcze ze dwa tygodnie temu. Już go nie ma wiec pewnie kogoś znaleźli. Skoro mówisz ze szukają księgowych to znaczy ze kiepsko finansowo stoją? czy, że będą ciąć koszty? Zastanawia mnie praca PH z takimi produktami? mam kilka lat doświadczenia w FMCG i to jest ciągłe ciśnienie i zapierdziel! Ma ktoś doświadczenie w takiej branży jak Amtra? jak to wyglada w takich firmach? wiem ze jest jeszcze Parys, Boll, Wurth, Melle. Pytam z ciekawości bo może czas się przekształcić z FMCG?

lolo

Czy ktoś pracuje w tej firmie jako PH? -Ile można tam realnie na ręke zarobić? -ile wizyt dziennie? -czy tymi produktami da się pohandlować? - czy to co mówia na rozmowie kwalifikacyjnej pokrywa sie w realu? czy jest pracy i obowiazków znacznie wiecej?

poszukiwacz

"de best" a ja myślałem ze "the best"? Czyli widzę żę niczego konkretnego sie tutaj nie dowiem? Pozdro

TakNie

Kasa kasą... Fura furą... Ale atmosfera jest "de best" :)

h
@:)

Duze wymagania za 2000 tys.0 rozwoju i zamiast kasy do ręki darmowa wóda na imprezach...Trzeba dawac łapówki kierownikom sklepów zeby cos sprzedac. Na kierowniczych stanowiskach ( usunięte przez administratora )

poszukiwacz

Witam. Jestem zaproszony na rozmowe do firmy Amtra. Rozmowa we wtorek w ŁOdzi w hotelu. Czy ktoś może powiedziec jak wygla da u nich taka rozmowa, co proponują, jak podstawa,ile wizyt dziennie i czy to zasady pracy jak w korpo czy troche lużniej. Telefonicznie dostałem juz info ze teren do obsługi dosyć spory. Dodam ze mam doswiadczenie jako PH w FMCG(piwo) jakiw auto proponują(bardziej chodzi mi techniczny stan niż lans), czy to dostawczak czy osobowe kombi? no i jak to realnie wygląda z realizacja targetów i planów? produkty maja raczej znane na rynku ale czy przedstawiciele sa mile w idziani na punktach czy klienci maja uraz? Prosze o konkrety a jesli nie wiesz albo sie domyślasz to nie pisz! Pozdro dla wszysztkich szukajacych pracy!

rafal

Rozumiem ze firma się za mnie wstydzi i usuwa komentarze moje i pracowników, lecz musicie znać prawdę...

Zostaw opinię o Amtra Sp. z o.o. - Sosnowiec

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie