Amtra Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Amtra Sp. z o.o.

Aneta

Widzę, że firma potrzebuje: specjalistów ds. szkoleń i serwisu, pracowników sekretariatu, magazynierów i pracowników produkcji http://www.amtra.pl/kariera Chętnych do pracy zachęcam do zapoznania się z wywiadem z Dyrektorem Generalnym Amtra, który m.in opowiada o rekrutacji w firmie. Myślę, że będzie Wam łatwiej po przeczytaniu przejść ten stresujący moment, czyli rekrutację i dostaniecie pracę.

Nie mam nick'a

Czy ten serwis służy wymianie faktycznych doświadczeń i udzielaniem opinii pracowników obecnych, byłych i przyszłych kandydatów, czy też uległo to zmianie i teraz Pracodawcy mają rozwiać wszelkie wątpliwości reprezentując sami opinie o pracy w firmie ?. Nie oceniam tego. Moim skromnym zdaniem, żadna wypowiedź Pracodawcy nie spowoduje, że kandydaci nie będą poszukiwali jednak informacji z drugiej strony - to jest logiczne i oczywiste oraz nie ulegnie zmianie. Natomiast budujące wartość firmy i wartościowe w tym wszystkim jest to, iż kandydat dzięki udzielonemu przez Pracodawcę wywiadowi, zdobywa większą wiedzę o firmie od źródła i jest w stanie stwierdzić czy identyfikuje się z potencjalnym Pracodawcą. Świadomy kandydat może po prostu wziąć udział w procesie rekrutacji i przekonać się osobiście jak będzie wyglądała jego przyszłość i kariera w firmie. Zachęcam - Amtra Sp. z o.o. solidny i rzetelny Pracodawca.

Nie mam nick'a
@Nie mam nick'a 23.10.2017 22:48

W poprzedniej wypowiedzi wkradł się błąd ..... Czy ten serwis służy wymianie faktycznych doświadczeń i udzielaniem opinii pracowników obecnych, byłych i przyszłych kandydatów, czy też uległo to zmianie i teraz Pracodawcy mają rozwiać wszelkie wątpliwości reprezentując sami opinie o pracy w firmie ?. Nie oceniam tego. Moim skromnym zdaniem, żadna wypowiedź Pracodawcy nie spowoduje, że kandydaci nie będą poszukiwali jednak informacji z drugiej strony - to jest logiczne i oczywiste oraz nie ulegnie zmianie. Natomiast budujące wartość firmy i wartościowe w tym wszystkim jest to, iż kandydat dzięki udzielonemu przez Pracodawcę wywiadowi, zdobywa większą wiedzę o firmie od źródła i jest w stanie stwierdzić czy identyfikuje się z potencjalnym Pracodawcą. Świadomy kandydat może po prostu wziąć udział w procesie rekrutacji i przekonać się osobiście jak będzie wyglądała jego przyszłość i kariera w firmie. Osobiście zachęcam - Amtra Sp. z o.o. to solidny i rzetelny Pracodawca.

Aneta

Osoby szukające dodatkowych informacji na temat pracy w firmie zachęcam do zapoznania się z treścią wywiadu, którego dla serwisu gowork.pl udzielił Dyrektor Generalny Amtra Sp. z o.o. ( http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,25307,wywiad-jaroslaw-nowakowski ) Znajdziecie w nim odpowiedź na pytania takie jak: Czego oczekują (...)od kandydatów do pracy? Jakie korzyści płyną z pracy w firmie? Czy istnieje możliwość odbycia stażu?

Desperados

Szukam pracy i spotkałem się z kilkoma PH WD-40,ale mówią że to "syf,kiła i mogiła " .

Aneta

@3erpracujesz dalej w Amtra Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków pracy w firmie?

3er

@iza hmm wiesz co no teraz to tylko poszukuja przedstawiecili handlowcyh w dwoch wojewodztwach oferowana jest tutaj umowa o pracę, pensja podstawowa + premia od osiąganych wyników oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji- system szkoleń wewnętrznych :)

znam temat

cały czas szukaja naganiaczy terenowych ale to tyrka za grosze i gorace etaty taka tam rotacja, to robota dla desperatów!

xyz

* drugim (poprawka do poprzedniego wpisu)

xyz

Rozmowy były we wtorek w hotelu NOBO, było bardzo sporo chętnych,(rozmowa była konkretna, zakres obowiązków, teren, liczba wizyt, warunki finansowe, więc spoko bo w większości firm szczegóły podaja na drógim etapie lub jak sie zdecyduja na danego kandydata, a tutaj kawa na ławe!) odpowiedź była już w piątek, niestety mimo zapewnienia o zatrudnieniu ostatecznie firma nie stworzyła tego stanowiska pracy i wszystko sie rozwiało! A szkoda bo mogło być fajnie! Cała historia na temat rekrutacji w Łodzi do firmy Amtra. Pozdro

poszukujący

Witam,czy coś wiadomo o rekrutacji na ph Łódź detal?Rozmowy były przeprowadzane miesiąc temu i żadnej informacji zwrotnej.Jeżeli ktoś wie coś na ten temat niech napisze.Może ktoś już został zatrudniony,a może ta rekrutacja to był tylko kit.Byłem na kilkunastu rozmowach ostatnio i zawsze była informacja zwrotna.

lolo

do kolegi "h". Pracujesz w Amtra czy pracowałeś ,że masz takie info? co to znaczy duże wymagania? duże plany sprzedażowe?kierownicy których regionów normalni? jak to jest z jazdą prywatna ich autem? odliczają coś? ile gdzin dziennie trzeba jeżdzic? ile wizyt? w 10 godzin można zamknac dzień? opinie na tym portalu są bardzo stare więc nie wiem czy można się nimi sugerować? wszystkie negatywne wydaja sie takie z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nikt nie pisze o konkretach. jeśli ktoś może naświetlić jak wyglada praca ph z takimi produktami to poprosze.

Liliput

Amtra amtrą ale do Bottari potrzebują. Tam ostatnio dużo etatów wolnych się porobiło !!!

lary7

Było ogłoszenie do Amtry na PH na łódzkie jeszcze ze dwa tygodnie temu. Już go nie ma wiec pewnie kogoś znaleźli. Skoro mówisz ze szukają księgowych to znaczy ze kiepsko finansowo stoją? czy, że będą ciąć koszty? Zastanawia mnie praca PH z takimi produktami? mam kilka lat doświadczenia w FMCG i to jest ciągłe ciśnienie i zapierdziel! Ma ktoś doświadczenie w takiej branży jak Amtra? jak to wyglada w takich firmach? wiem ze jest jeszcze Parys, Boll, Wurth, Melle. Pytam z ciekawości bo może czas się przekształcić z FMCG?

lolo

Czy ktoś pracuje w tej firmie jako PH? -Ile można tam realnie na ręke zarobić? -ile wizyt dziennie? -czy tymi produktami da się pohandlować? - czy to co mówia na rozmowie kwalifikacyjnej pokrywa sie w realu? czy jest pracy i obowiazków znacznie wiecej?

poszukiwacz

"de best" a ja myślałem ze "the best"? Czyli widzę żę niczego konkretnego sie tutaj nie dowiem? Pozdro

Kasa kasą... Fura furą... Ale atmosfera jest "de best" :)

h
@:) 16.01.2016 00:06
Kasa kasą... Fura furą... Ale atmosfera jest "de best" :)

Duze wymagania za 2000 tys.0 rozwoju i zamiast kasy do ręki darmowa wóda na imprezach...Trzeba dawac łapówki kierownikom sklepów zeby cos sprzedac. Na kierowniczych stanowiskach ( usunięte przez administratora )

poszukiwacz

Witam. Jestem zaproszony na rozmowe do firmy Amtra. Rozmowa we wtorek w ŁOdzi w hotelu. Czy ktoś może powiedziec jak wygla da u nich taka rozmowa, co proponują, jak podstawa,ile wizyt dziennie i czy to zasady pracy jak w korpo czy troche lużniej. Telefonicznie dostałem juz info ze teren do obsługi dosyć spory. Dodam ze mam doswiadczenie jako PH w FMCG(piwo) jakiw auto proponują(bardziej chodzi mi techniczny stan niż lans), czy to dostawczak czy osobowe kombi? no i jak to realnie wygląda z realizacja targetów i planów? produkty maja raczej znane na rynku ale czy przedstawiciele sa mile w idziani na punktach czy klienci maja uraz? Prosze o konkrety a jesli nie wiesz albo sie domyślasz to nie pisz! Pozdro dla wszysztkich szukajacych pracy!

rafal

Rozumiem ze firma się za mnie wstydzi i usuwa komentarze moje i pracowników, lecz musicie znać prawdę...

rafal

Ja tylko proponowałem 5000 zł + lód... resztę Sobie wypraszam.

sssa

Możecie też poszukać w tym kierunku pracy na stronach internetowych... Mi się udało znaleźć na stronie rekrutacyjnarewolucja.pl ;) sporo ofert z wielu branż

Madzia
@sssa 30.01.2015 15:00

...... i dlatego koleżanko, nigdy dla Ciebie miejsca w tej firmie nie było i nie będzie.

nowy
@Madzia 02.02.2015 08:34

Praca w amtra to jedna wielka porażka. Od kiedy zostały wprowadzone zmiany czyli stanowisko kierownika zajął gościu który jest ajwieksza wazelina dr wszyscy odchodzą. A on w akcie desperacji nawet wydawania do parysa by ich ściągnąć gdyż najlepsi pracownicy odeszli. A on sam jest w czarnej ... I tylko siedzi na GPS i sprawdza kazdego i wyciska z ciebie ile się da za marne 2tys szuka Deb...którzy na to pójdą. Więc jeśli chcecie byc popychadlami to idźcie do tej firmy ale nie polecam. Każdy kto tam pracuje jest bo jest ale,ale żeby to była praca która zadawala to by się grubo zastanowił.

ph

Warto pchac się do tej fimry ?? Szukają ph na rynek nowoczesny ??Jakie warunki, auto itd ??

donana

jaka płaca taka praca !!!!!!!!!!!!!

gosc

praca za grosze [usunięte przez moderatora]

Hanys Przodowy

ja bym tam w firmie ze Sosnowca nie ryzykował zatrudnienia, przeca to pierońskie gorole i jak nic coś nawywijają

zainteresowany

Teraz pojawiło się ogłoszenie o prace na PH - zachodnia polska. Ktoś coś może więcej powiedzieć...o atmosferze, kasie itd ??

ph

Zarobki to marna podstawa 2500brutto.Z premia to mozna wyciagnac z 2200 na ręke.Kpiny biorac pod uwage ze za takie pieniadze jest sie przedstawicielem od sieci zachodnich jak i detalu.Za internet trzeba samemu płacić,laptop własny,zero pakietu medycznego [usunięte przez moderatora]

Ja

Jeśli masz takie kwalifikacje jak poziom Twoich wypowiedzi, to się nie dziwię, że nikt Cię nigdzie nie zaprasza.

luk

a jak z kasiorką dalej te 2100 netto czy moze jest jakaś realna szansa na wyzsze zarobki???

Obecny PH

Zmiany ? Tak, raczej na lepsze. Firma się rozwija i zatrudnia nowych pracowników. Obsługujemy coraz większą ilość klientów, chcąc zachować tem sam standard wizyt. Zdrowe podejście, a nie jak w niektórych np. spożywczych firmach. Reszta tak jak opisane powyżej, ale raczej te pozytywne strony. Do zobaczenia ;)

an

Witam Czy ktoś może orientuje się jak wygląda obecnie praca w Amtra? Widziałam ze prowadzą rekrutacje na kilka województw, czy zaszły tam jakieś drastyczne zmiany,zwolnienia? Z góry dziękuje za info w tej sprawie.Pozdr

pracująca

No tak nieźle nieźle ciekawa jestem w której firmie przedstawicielskiej nie ma teraz GPS i gdzie tak świetnie się zarabia , bo jakoś nie kojarzę , ale cóż jeżeli ktoś uważa , że praca PH polega na jeżdżeniu i załatwianiu własnych spraw to życzę powodzenia . I naprawdę żenujące te wypowiedzi bez podpisów :))))

merch11

pracowałem już w korporacji i u nich jest fair, [usunięte przez moderatora] przynajmniej wiesz czego chca bo gdzie indziej to jest sztuka dla sztuki

OnA

eeee no bez sciemy to spoko, kasa nie za wielka ale nikt o pierdoły sie nie czepia. Z MG mozna sie dogadać. ja nie miałam/mam problemów. kumplara pracuje dla koncernu tam to jest [usunięte przez moderatora] i wskazniki. Ekipa z Sosnowca tez jest Ok

hameczek

patrzac na was cos mi smierdzi nie wiem czy warto pracowac dla takich niekt nie chce nic powiedziec z was jaka atmosfera jaka kasa

ciekawy

odpowiedź skłania się w jedną stronę.. ale jeśli możesz udzielić jakichkolwiek informacji byłoby super, pozdro!

stary

Jak widzisz nikt nie odpowiedział na twoje ogłoszenie , pytanie dlaczego

ciekawy

ostatnio pojawiło się ogłoszenie na zastępce kier. logistyki, macie jakieś opinie na temat ego stanowiska w firmie? nowe miejsce pracy, czy zmiana dotychczasowego pracownika?

kzywy ryj

slyszalam, ze nie ma ograniczen w zarobkach jak znasz kilka jezykow to mozesz zarobic na slasku w eksporcie smialo z 13 tys zlotych brutto, a amtra no nie wiem

kzywy ryj

eksporter - 2010-08-16 17:48:33 Widze, ze Amtra robi nabór na stanowisko Export Managera. Możecie napisac jakiej kasy można się spodziewać na tym stanowisku? Nie wiem czy aplikować czy nie. Z góry dziekuje WIDZIALEM OGŁOSZENIE AMTRY NA STANOWICHO EXPORT MANAGERA jaka KAPUCHĘ ONI MOGĄ DAĆ????? rynek spoko oferuje 10 000 brutto zl, delegacje? DIETY? JAKIE AUTO DAJE [usunięte przez administratora]? jakie wymagania????

fallus

w eksporcie to okolo 14 tys zł brutto, bo jak nie to nikogo nie znajdą ale i tak to mało

zostawiona

Nie polecam pracy na stanowisku spec. ds. rozwoju rynku. [usunięte przez administratora]przekracza jakiekolwiek pojęcie! Dno nie podejście, przedmiotowe traktowanie ludzi, nie szanowanie urlopów jeszcze trochę i będziecie Dziewczyny musiały [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dawać w punktach za wystawkę faceów wd40 bo Pan Dyrektor i drugi Dyrektor i zastępcy Dyrektorów wymyśla to na naradzie. Firma z samymi dyrektorami tylko Dyrektor zastępca Kierownik i zastępca a zamiast pracować w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sobie wchodzą. Uciekajcie Dziewczyny.

eksporter

byly pracownik

masz gps i czasami sprawdzają gdzie jesteś uwazaj szczególnie na poniedziałki bo jest narada i pan[usunięte przez administratora]szaleja

ciekawski

a jak jest z tym gpsem bo jestem ciekawy???? Ja byłem na rozmowie parę dni temu i sam nie wiem czy ta firma jest ok>? ale która jest w tych czasach ok he,he pozdrawiam dzięki za info

Olsen

a coś na temat wielkopolski? i w ogóle jaka jest atmosfera w firmie, ludzie w porządku czy raczej każdy sobie?

nie powiem bo mnie zwolnia :)

Dostaniesz całe województwo. Rozmowę będziesz miał najprawdopodobniej( usunięte przez administratora )rywatnie spoko koleś. Lubi kawały z filmów polskiego humoru :P Zarobisz po okresie próbnym 2100zł netto. Awanse podwyżki - zapomnij ( usunięte przez administratora )) Powodzenia i może do zobaczenia................ Aha auta to skody fabie. Ale nie wiem co dostaniesz.

waldi

Mam zaproszenie na rozmowę,czy możecie cos więcej powiedziec o zarobkach faktycznych,o samochodzie służbowym,terenie na jakim sie pracuje chodzi mi o północny wschód Polski.

N_i_c_k

Dzień dobry. Chciałam tylko napisać, że zarobki zupełnie nie adekwatne do wymagań. Ale cóż. Nie tylko tu. Takie czasy. Co do wyścigu szczurów. A gdzie teraz przedstawiciele wyścigu takiego nie maja? Taki to typ pracy. Jednakże skoro mój przyjaciel pracuje tez jako przedstawiciel, tez odwala to samo, też ma samochód służbowy i telefon też "układa i kontroluje półki detalu" a zarabia dwa razy tyle - ocena pracodawcy - MIERNA. Szkoda.

anonim - 2010-02-18 11:59:20 wyscig szczorow. ogromne wymagania nieadekwatne do zarobkow duzo wiecej obowiazkow niz przedstawienie na rozmowie kwalifikacyjnej, [usunięte przez administratora] trzeba harowac 12-14godzin dziennie by wyrobic, pracodawca nieustannie monitoruje pozycje pracownikow przedstawicieli przez gps za drobne uchybienia w trasie obcina wyplaty nie pomagaja tlumaczenia korki czy kolejki u klientow... wyscig szczorow i jeszcze raz wyscig szczorow Się zwolnij i idź odpoczywać w innej robocie :)

Zostaw opinię o Amtra Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amtra Sp. z o.o.