Opinie o Eris Partner Katowice Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Eris Partner Katowice Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eris Partner Katowice Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eris Partner Katowice Sp. z o.o. w Katowice

Emila Nowy wpis

Hej, jakie zarobki teraz wychodzą na obsłudze klienta? widziałam ofertę ale nie zostały podane a tu we wpisach ktoś ze dwa lata temu stwierdził, że wychodziły słabo. Do dziś może wystąpiły już jakieś konkretne podwyżki?

Frania Nowy wpis

Nie polecam, atmosfera niby fajna ale ale się nie zarobi

Miśka Nowy wpis

@Darek a czemu odszedłeś w takim razie?

Darek Nowy wpis
@Miśka

@Miśka - Dostałem lepszą propozycję pracy. Chciałem się rozwijać. Mam wyższe stanowisko, ludzi pod sobą i większą odpowiedzialność.

Czym Eris Partner Katowice Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Darek

Pracowałem w tej firmie prawie 5 lat. Poszedłem na wyższe stanowisko do innej firm, więc wykorzystałem swoją szansę. Były to jedne z lepszych lat jakie przeżyłem na nauce jako przedstawiciel. Świetna atmosfera, cudowni ludzie. Wspaniałe wyjazdy integracyjne. Nie wiem, jak jest teraz, ale myślę że warto. Co do negatywów, idealnie zawsze nie było, ale gdzie jest tak naprawdę? Powodzenia.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Eris Partner Katowice Sp. z o.o..
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Staszek

Może wiecie czy firma prowadzi rekrutacje? Jakieś newsy byłyby mile widziane.

snake

bzdury do potęgi.... 1. Podstawę ph trudno nazwac marną a prowizja od sprzedaży niejednokrotnie jest większa od podstawy, nie mówiąc już o dodatkowych nagrodach i premiach kwartalnych-robisz plan to zarabiasz, dodam, że plany są realne i nawet nowi handlowcy je wykonują. Być może kiedyś było inaczej, na chwilę obecną firma jest w TOP 3 POLSKA. 2. Nikt się nie czepia wskazań GPS jeśli wykonujesz zadania. Możesz robić plan siedząc nawet w domu jeśli tylko potrafisz. To samo sie tyczy ilości wizyt- nie jesteś w stanie robić 20 chyba że masz w danym dniu jedną miejscowość i akurat masz tam 20 klientów :) 3. Odliczanie za paliwo.... oczywiście że tak. jezdzisz samochodem, który jest własnością firmy, skoro używasz go prywatnie to tankujesz jak swój. Ale nie płacisz OC, nie płacisz za przeglądy, a jak się coś zepsuje to nie naprawiasz za swoje. To mega uczciwe podejście, nie uważasz? 4. Szefostwo jest po stronie handlowców. Masz problem to masz wsparcie i to w każdej kwestii. Nawet prywatnej. 5. Zespół handlowców jest mega zgraną ekipą, tak samo zespół "biurowy"- fantastyczni ludzie. Wszyscy którzy kombinowali jak zarobić a się nie narobić przeszli do historii :) Reszta ma się świetnie i dobrze zarabia. 6. Firma nie zmieniła nazwy ani branży 7. I najważniejsze - atmosfera, szacunek do ludzi i zasady fair są w tej firmie na pierwszym miejscu. Uczciwość i zaangażowanie działają w obie strony. 8. Oczywiście można się przyczepić do drobiazgów, nie ma perfekcyjnych firm, ale zmieniło się dużo na ogromny plus odkąd sięgam pamięcią i praca w Eris Katowice oraz sama firma jest bez zarzutu. Pozdrawiam wszystkich malkontentow i niezadowolonych z życia i siebie byłych pracowników. I nie.... nie jestem Prezesem :) jestem handlowcem zadowolonym z pracy.

henryk

bzdura

Adasko
@snake

Piszesz bzdury i na bank nie jesteś PH no chyba że początkującym handlowcem bez doświadczenia lub z kadry Menagerskiej. Jestem handlowcem z 6 letnim doświadczeniem czyli nie jakoś wybitnie doświadczonym ale poparty udokumentowanymi sukcesami. Strasznie wkurzają mnie takie komentarze. 1. Samochód służbowy jest zawsze w każdej szanującej siebie i przede wszystkim handlowców dodatkiem do wynagrodzenia. 2. Za samochód służbowy ustawowo płaci się 250zł (ściągają z wypłaty) w zamian albo masz nielimitowane kilometry prywatne lub masz limit 500-1000km. (zależy od firmy). Tą opłatę ponosi każda osoba, która posiada samochód służbowy w Polsce (chodzi o podatki dla skarbu Państwa). Jeśli myślisz że tej opłaty nie ponosisz bądź chcesz nabrać przyszłych PH to wystarczy spojrzeć na pierwszy pasek z rozliczenia miesięcznego. 3. Pisanie, że płacisz za kilometry prywatne, bądź stosowane w praktyce bez przywilejowego limitu km jest najważniejszą oznaką, że PH nie jest w tej firmie szanowany tylko ma być maszynką do robienia kasy. 4. Nie jestem pracownikiem tej firmy i nigdy nie byłem, ale czytając twój post też nim nie będę i każdemu niedoświadczonemu handlowcowi odradzam.

Milka
@snake

Snake wypisujesz same herezje. Nie majace kompletnie pokrycia w rzeczywistosci. Pzdr

Snickers
@snake

Ewa zjedz Snickersa bo nie jesteś sobą :)

Maja

Dlaczego przestaliście się aktywizować na tym forum. Czy może jest coś, co ostatnio wydarzyło się w Eris Partner Katowice i jest warte poruszenia w tym wątku? Warto, żebyście nie zaprzestawali prowadzenia o tym pracodawcy. Każda Wasza informacja będzie przydatna dla innych użytkowników.

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Eris Partner Katowice Sp. z o.o., jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Ponoć p. Joanna teraz dobrze płaci i wszyscy pracownicy są bardzo zadowoleni :)

Co oznacza dla Ciebie dobrze placi?

Maja

@Nick użyłeś słowa "ponoć", czy masz informacje odnośnie zarobków z pierwszej ręki, czy jest to raczej Twoje przypuszczenie? Wiele osób, które korzysta z tego forum, na pewno szuka informacji na ten temat, także taka wiedza z pewnością będzie cenna.

Robert

Ostatnio pracownicy bardzo rzadko piszą. Jaki jest powód?

PH

Witam, zauważyłem, że aktualnie firma Eris Partner Katowice poszukuje przedstawiciela handlowego, mógłby ktoś się wypowiedzieć jak sytuacja w firmie jeśli chodzi o takie stanowisko. Pracował ktoś? jakieś uwagi, plusy, minusy, czy warto wogóle tracić czas dla tej firmy?

Maja

@hmmm a masz informację, że firma nie zatrudnia już ani nowych, ani stałych pracowników? Może ktoś z forumowiczów może zweryfikować te informacje? To bardzo ważne dla forumowiczów, a już w szczególności tych, którzy aktualnie poszukują oferty pracy.

Hmm

tam jeszcze ktoś pracuje?

Maja

Pracujesz w Eris Partner Katowice? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

pytajacy

WITAM Czy ktos moze napisać jak wygląda raca PH w firmie tj. - jakie plan czy możliwe do realizacji( i pytam jako nauczony pracy a nie lewar ) - jaka atmosfera - na jakie pieniądze można liczyć ( jaka podstawa, premia) -jakie auto i czy można używać prywatnie Za szczere odpowiedzi z góry dziekuje

awa

nie nie mają tez sprawdzałam, wlasnie tez mnie to zastanowilo tym bardziej, ze sa ardzo dosiwadczona firma w branzy i rekrutuja bardzo dobryc kandydatów do działu kadry managerskiej

Halik

Słyszałem, ale ja juz mam fajna prace ;) Pytam bo mijałem ladna dziewczynę wlasnie w toyocie ostatnio i nie byłem pewien czy to PH z erisa. Avensisy ??

Halik

Jaka flota w erisie, ktoś wie moze czym śmigają PH ?

teodor

swięte słowa

snake

Bog widzial i nie grzmial jak co niektorzy walki krecili az milo.... a szkoda bo stracili na tym obecni pracownicy i dobre i imie firmy.

Reksio
@snake

Twoja postawa absolutnie pokazuje, że jesteś aktualnym pracownikiem a w szczególności pracownikiem nieco wyższego szczebla, bo najwyższy już zajęty. Co do wałków o których wspominasz - zastanów się jak rzucasz oskarżenia. Nie bez powodu wiecznie pojawiają się ogłoszenia EP Katowice na portalach z ofertami pracy... A i jeszcze jedno: żal jaki słyszy się od klientów na temat EP Katowice też nie bierze się z powietrza a mam z nimi styczność do tej pory...

Zostaw merytoryczną opinię o Eris Partner Katowice Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Eris Partner Katowice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eris Partner Katowice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eris Partner Katowice Sp. z o.o.