ERIS PARTNER SZCZECIN

Szczecin

Opinie o ERIS PARTNER SZCZECIN

Mmmmm

Pracowalam w tym instytucie i moge tylko napisac ze: wykorzystuja i wymagaja za marne grosze,trzeba pilnowac premii bo inaczej klamia ze sie nie wyrobilo obrotu,sa 3 szefowe z czego jedna ciagle kaze sie masowac za darmo i myc sobie glowe bo jej sie w domu nie chce,zero rozwoju gdyz sa stare maszyny i nic nowoczesnego,pensja od 1000 do 1300 zl i wymagaja dyspozycyjnosci oraz kosmetologa z doswiadczeniem,wysteoj z prl-u i ciagla zmiana kosmetyczek ktore uciekaja przez jedna z szefowych ktora wrecz stosuje mobbing wobec pracownikow. Duzo by tu jeszcze pisac, omijac szerokim lukiem.

Kasia
@Mmmmm 06.03.2017 20:06

dawno i nieprawda.Pozdrawiam

budek

a są jakieś oferty pracy od firmy Eris Partner Szczecin? Ja nie spotkałam nic nowego @anonim, a jeśli chodzi o umowę , to z tego co wiem podpisują umowę ale nie na wszystkich stanowiskach od razu, najpierw umowa na zlecenie a potem "się zobaczy"

Ktosik

Witam, pracowalem w tej firmie jakis czas.... co moge powiedziec .... wlasciwie naprawde duuuuzo. Firma oparta przynajmniej w tamtym czasie byla na pracownikach z rodziny wlascicieli.... czyli trzeba bylo bardzo uwazac co sie mowi, bo za byle co mozna bylo wyladowac na dywaniku... a ponoc mamy wolnosc slowa .. heh. Sama praca latwa i przyjemna by byla gdyby nie wlasciciele. Z pozoru i na poczatku bardzo sympatyczni, rozmowa kwalifikacyjna super, mozna bylo sie dogadac ze wszystkim, pozniej jednak juz nie bylo tak kolorowo - fakt kasa calkiem dobra nawet po odjeciu kosztow za utrzymanie ich auta co jest dla mnie bzdura (firma daje auto do rozwozenia ich towaru, zreszta dowalone Ople, ktore az dziw ze jeszcze jezdza - choc przynajmniej raz w tygodniu stalo w warsztatach) i za to jeszcze trzeba bylo im placic. Organizacja pracy beznadziejna, majac nad soba 2 szefow + osobe z obslugi klienta + przedstawiciela i kazdy mowi tobie co innego w stosunku do danego klienta - wsciec sie mozna - cokolwiek by sie tam nie robilo - zawsze bylo zle. Ogolnie firma dobrze prosperujaca, ale pracowac tam to poprostu [usunięte przez moderatora]

KIZZIU - 2009-03-06 12:35:47 Słowa kojarzące się z ERIS PARTNER SZCZECIN (solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca: Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .BARDZO DOBRY.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .ŻYCZLIWI.. . Najbardziej podobało mi się w ERIS PARTNER SZCZECIN: BIEG ZDARZEŃ pracowalam w tym instytucie, nie polecam!! Trzy wlascicielki, kazda czegos wymaga, a w zamian marne grosze....doslownie marne!! i najlepiej dostepnosc tak jak otwarte od 9 do 20, porazka. najgoresze, ze na rozmowie kwalifikacyjnej mowia zupelnie cos innego i co innego okazuje sie w trakcie pracy.

zainteresowany

jestem zainteresowany pracą w tej firmie czy ktoś jest w stanie opisać jak wyglądają zarobki, system premiowy? Koszty związane z użytkowaniem auta etc?

nowy

Jak wyglądają zarobki w tej firmie? System premiowy jak również koszty związane z użytkowaniem auta w celach prywatnych?

KIZZIU

Zostaw opinię o ERIS PARTNER SZCZECIN - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ERIS PARTNER SZCZECIN