F.H.U. ELEX

Jaworzno

Opinie o F.H.U. ELEX

Roksa

Witam, ta kobieta to jakas psychipatka.... Kupilismy okulary i po trzech dniach zeszla wierzchnia warstwa na "noskach". Ta wariatka powiedziala ze to jest brud... Reklamacji oczywiscie nie przyjela a mi powiedziala( doslownie) ze moge wsadzic sobie je w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tacy ludzie serio jeszcze istnieja? Tragedia

Ona
@Roksa 05.08.2017 12:37
Witam, ta kobieta to jakas psychipatka.... Kupilismy okulary i po trzech dniach zeszla wierzchnia warstwa na "noskach&quot...

Witam czy mogę prosić o kontakt na priv ?

LK

Nie kupujcie okularów słonecznych na pasażu Fashion House w Sosnowcu - firma Elex! Sprzedają tandetę za grube pieniądze i nie przyjmują reklamacji. Kupiłem tam okulary za 105 zł. Po 2 miesiącach przerdzewiały zawiasy i samoczynnie odpadł zausznik. Starsza kobieta - właścicielka firmy odmówiła reklamacji, twierdząc że uszkodzenie to moja wina. Zgłosiłem się do rzecznika konsumentów. Na wniosek rzecznika właścicielka odpowiedziała także negatywnie, twierdząc że za bardzo się pocę i mój pot przeżarł zawiasy. Bezczelne i chamskie babsko. Btw; lepsze okulary można kupić na giełdzie w Mysłowicach za 30 zł - nie kupujcie na pasażu Fashion House w Sosnowcu! Dla zainteresowanych przesyłam oryginał odpowiedzi na wniosek rzecznika konsumentów: (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o F.H.U. ELEX - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. ELEX