PUT RABA II SA

Jaworzno

Opinie o PUT RABA II SA

Wykopany

jedna raba upadła i zara powstała druga. chyba kogoś wykolegowali. mnie sie pracowało dobrze ale kokosów dla fachowców nie było. z myciem aut to prawda ale to był zaszczyt umyć merca.

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@Bobo to może mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat mocnych stron tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w PUT RABA II SA.

Bobo

Pracuje w tej firmie już dłuższy czas i jestem bardzo zadowolony. Kontakt z przełożonymi jest cały czas bardzo dobry. Nie potwierdzam w żaden sposób negatywnych komentarzy.

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@adam 12, dlaczego uważasz, że P.U.T. RABA II upadła? Czy możesz napisać więcej na ten temat? Na jakiej podstawie wyciągnąłeś takie wnioski?

kometa
użytkownik zarejestrowany

Witam serdecznie .Niewiele negatywnych opinii słyszałem o tej firmie ostatnimi czasy. Pracownicy chwalili przede wszystkim tutaj ciekawą pracę i spełnienie się w życiu zawodowym. Mnie to przekonuje na maksa

pracownik raba

3 pierwsze opinie widac ze nie robiliscie w tej firmie bo nawet nie wiecie jakie warunki tam panowaly pracowalem tam przez kilka lat I byla to jedna z najlepszych firm. Widocznie jesli myles tam auta to znaczy ze tylko to unmiales robic Nic innego.

adam 12

hej znacie powody upadłości raby ?

Adam

Koniec - Raba w zasadzie już częściowo zbankrutowała.

jak ktoś chce będzie wiedział

No i się skończyło:) Ludzie na bruk:(

Fachowiec

Pracowałem w wielu firmach budowlanych i muszę stwierdzić , że Raba II jest jedną z najlepszych. Wypłata zawsze o czasie na koncie , wszystko na legalu żadnej pracy na czarno , nadgodziny płacą zgodnie z kodeksem tzn 50 i 100 %. Co do poprzednich wypowiedzi to chyba nawet wiem kto je zamieścił. Jakim ty jesteś budowlańcem ?!?! Poza myciem służbowych aut i biur nic więcej nie potrafisz , a wyrzucili cie z roboty bo miałeś bumelki i rano byłeś taki pijany , że nawet do przewozu nie mogłeś wsiąść. Poza tym plucie na kogoś kto ci tyle pomógł świadczy tylko o twoim poziomie. Jak to powiedział Miler do Ziobry - jesteś zerem. Co do wysokości wypłat to każdy ma tyle na ile zapracuje - po prostu w Rabi II potrafią docenić fachowców. Nie płacą za piękne oczka i kupę dzieciaków na karku. Jest całkiem dobrze - grubo powyżej tego co płacą inni.

Grzegorz

Haha mycie aut i pozbawianie ludzi godnosci, teraz nawet majstry każa sobie myć auta, żenada co sie tam dzieje, dobrze ze juz tam nie pracuje. Robia faktycznie z ludzi [usunięte przez moderatora]i parobkow!

Seba

Nie polecam!! Najpierw zrobią z Ciebie swoją prywatną własność, będziesz "sługą kierownictwa" (zmuszaja do mycie aut, jazda na miotle w biurze chociaz jestes budowlancem) , potem wsadzą Cię do magazynu aby dalj gnebic, a na końcu jak już nie będziesz im potrzebny to wywalą na "zbity pysk". A zarobki naprawde marne. Jeszcze raz NIE POLECAM !!!

nimo

Marna firma i marne zarobki.

Zostaw opinię o PUT RABA II SA - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUT RABA II SA