Opinie o Abx 2 Bus Milena Bem w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Abx 2 Bus Milena Bem. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Abx 2 Bus Milena Bem o rekrutacji.


Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abx 2 Bus Milena Bem w Jaworzno

Małowazne Nowy wpis
Pracownik

Dziś pan który robił trasę Parzymiechy Częstochowa o 9.41 był bardzo nie miły pokazuje legitymację a on wymyśla że to nie moja i podrobiona jak na zdjęciu wszystko dokładnie widać i zaczął komentować że córeczka tatusia i tym podobne

Pasażer Nowy wpis
Inne

Miałem okazję jechać kilka razy jako pasażer, w busie "Nowym" trzy osoby a kierowca jedzie jak by na wyścigach był.W automacie to i można cisnąc.

Eldrivero
Były pracownik

Umowa z najniższej, reszta pod stołem. Wypłata tylko do ręki, zapomnij o przelewie. Obcinanie dniówek za urlop. Z resztą i tak ciężko go dostać kiedy chce pracownik. Traktowanie kierowców z łaską, że możesz pracować. Brak funduszu socjalnego, brak PPK, brak firmowej odzieży, żadnych dodatków na święta. Kierowca myje auto 2 razy w tygodniu czy deszcz, czy zima i mróz, oczywiście za darmo. Na plus to nowe samochody i wypłata na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Abx 2 Bus Milena Bem - Jaworzno

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Abx 2 Bus Milena Bem?

  Zobacz opinie na temat firmy Abx 2 Bus Milena Bem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Abx 2 Bus Milena Bem?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abx 2 Bus Milena Bem
2/5 Na podstawie 1 ocen.
 • 75
  46-325 Jaworzno
 • NIP: 5761502887 REGON: 161431689
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Abx 2 Bus Milena Bem
Przejdź do nowych opinii