Generali Polska

2 Dodaj merytoryczną opinię
Generali Polska
counter
2 32 78 5 1
Wykolejeniec
Kandydat
 Pytanie

Witam, dzisiaj ukazało się ogłoszenie o pracę dotyczące obsługi linii przychodzącej w Generalicja - bez sprzedaży. Pozwoliłem sobie wysłać aplikację na to stanowisko. Moje pytanie jest takie, czy kwota wynagrodzenia podana w ogłoszeniu na portalu OLX jest ostateczna? Kolejne pytanie, czy po przepracowania trzech miesięcy można liczyć na podwyzke? Czy istnieje możliwość awansu, a jeżeli tak to realnie po jakim czasie?

Erin
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś pracował z was na infolinii przychodzącej w generali? Jak ocenia taka pracę? Ostatnio widziałam ogłoszenie na takie stanowisko, ale że w życiu nie pracowałam przy ubezpieczeniach to jestem biała w tym temacie.

nnn
Kandydat
 Pytanie

Witam Proszę o informacje, opinie na jakie warunki pracy i płacy może liczyć pracownik mający doświadczenie w ubezpieczeniach, praca w likwidacji,regresach itp.? Dziękuje za odpowiedź Pozdrawiam

Zobacz wszystkie opinie (78)

Pracodawca

 Aktualność

Nowa Kampania Generali. Zależy nam na Tobie.

Jesteśmy bardzo dumni z efektów pracy naszego Zespołu Marketingu. Od dziś, startujemy z nową kampanią Generali - Zależy nam na Tobie. W naszych reklamach nie zabraknie koloru czerwonego, bo to właśnie za jego pomocą zamierzamy pokazać światu, że:

  • komunikujemy się sercem, duszą i rytmem;
  • czerwony, to nie tylko nasz kolor, to nasza pasja i energia jaką obdarzamy naszych Klientów
W reklamach wystąpią też nasi Agenci i Agentki. To właśnie oni, każdego dnia pokazują Klientom siłę lwa Generali. Spot pełen energii i pasji, którą chcemy pokazać już od dziś w telewizji, radiu i internecie :)

Generali Polska