2 Dodaj opinię
2 30 31 5 1

Opinie o Generali Polska

Aktualność
3 edycja akcji honorowego oddawania krwi za nami! Zebraliśmy 18 litrów krwi!

Aż 18 litrów krwi zebraliśmy podczas 3 edycji akcji honorowego oddawania krwi. Wzięło w niej udział 56 osób, z czego 39 zostało zakwalifikowanych do oddania krwi. W poprzednich edycjach zebraliśmy już ponad 35,5 litra krwi!

- Jedną z wartości Generali jest działanie na rzecz społeczności, w których żyjemy. Dla naszych klientów, ale nie tylko, chcemy być partnerem na całe życie, dlatego regularnie bierzemy udział w akcjach niesienia pomocy najbardziej potrzebującym. U podstaw ubezpieczeń leży idea pomagania osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Z tego powodu organizujemy, promujemy i zachęcamy do udziału w akcji oddawania krwi. Wierzę, że dzięki temu uda się pomóc osobom w sytuacji zagrożenia życia, w tym także tym najmniejszym i najbardziej bezbronnym, czyli noworodkom - komentuje Krystyna Matysiak, członek zarządu Generali TU SA. - Nie ma nic ważniejszego, niż dzielenie się tym, co najcenniejsze. Dlatego cieszę się, że wielu naszych pracowników dołączyło do akcji oddawania krwi i również w ten sposób wsparło ideę niesienia pomocy – dodaje.

W Generali pomagamy przez cały rok

Akcja oddawania krwi, doskonale wpisuje się w we wdrażany na całym świecie przez Generali program, którego celem jest wspieranie osób i społeczności w trudnej sytuacji - The Human Safety Net. Jednym z projektów realizowanych w ramach The Human Safety Net jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom asfiksji, czyli zespołu niedoboru tlenowego u noworodków. Część krwi zebranej podczas akcji 30 lipca zostanie przeznaczona na potrzeby tych właśnie dzieci.

Więcej informacji o międzynarodowej inicjatywie Generali The Humans Safety Net znajduje się na stronie:

Gecon ma moc!

Gecon, portal dla pracowników Generali Polska, został wyróżniony w konkursie Power of Content Marketing Awards 2019 w kategorii Portal Pracowniczy.

- Wyróżnienie to jest potwierdzeniem, że wdrożenie modelu partnerskiej, opartej na zaufaniu oraz angażującej komunikacji, a przede wszystkim wytrwałość w realizowaniu przyjętej strategii to właściwy kierunek.  Cieszymy się, że nasze rozwiązanie zostało docenione przez zewnętrznych ekspertów, ale jeszcze ważniejsze dla nas jest aktywne korzystanie z Gecona przez naszych pracowników.  Dzięki nieszablonowemu podejściu do komunikacji, nasz Gecon stał się źródłem wiedzy, wzajemnej pomocy, inspiracji oraz przestrzenią do wspólnej integracji oraz wielu interakcji między naszymi Pracownikami  - mówi Krystyna Matysiak, członek Zarządu Generali TU SA.

Power of Content Marketing Awards jest konkursem organizowanym przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska od 2008 roku. Jego celem jest upowszechnianie wysokich standardów w tworzeniu polskich projektów content marketingowych poprzez wyróżnienie i promowanie najlepszych z nich. Jury konkursu składa się z ekspertów w dziedzinie content marketingu, public relations, projektowania prasowego, fotografii, grafiki oraz dziennikarstwa.

Aktualność
Generali Partnerem na całe życie!

To jeden z filarów naszej strategii, którą podczas ostatniej konferencji w Barcelonie "Becoming Life Time Partner" mogła bliżej poznać część naszych koleżanek i kolegów.

Krysta, Ewa, Wojtek i Magda wrócili do nas pełni energii, z wieloma pomysłami, a przede wszystkim zarażeni inspirującymi inicjatywami, które teraz krok po kroku będziemy wdrażać.

Fajnie jest pracować z nami! Poznając nasze koleżanki i kolegów z innych części świata, możemy nie tylko dzielić się wiedzą, ale też korzystać z najlepszych sprawdzonych praktyk. Współpraca zespołowa wpisana jest w nasze DNA  :)

Tworzymy zaangażowane Zespoły!

Praca zespołowa, budowanie partnerskiej, pozytywnej atmosfery, otwartość oraz dzielenie się odpowiedzialnością to filary, na których nasi Menadżerowie i Menadżerki budują współpracę w Zespole.

Na zdjęciu możecie zobaczyć początek listy sprawdzonych praktyk, dzięki którym tworzymy zaangażowane zespoły. Fajnie jest pracować z nami :) Stawiamy na taką atmosferę pracy, aby każdy z nas mógł lub mogła bazując na swoich mocnych stronach, rozwijać skrzydła z Generali :)

Aktualność
Uczymy się od najlepszych! Wiemy, jak nie dać się zhackować :)

Co to był za ekscytujący dzień! Ponad 300 naszych Pracowników wzięło udział w widowiskowym wykładzie na temat bezpieczeństwa w sieci. @Konieczny Piotr z firmy Niebezpiecznik w lekki, zabawny, mocno merytoryczny sposób pokazał nam jak nie dać się zhackować.

Cieszymy się, że w Generali mamy okazję uczyć się od najlepszych.

Aktualność
Nowocześnie, kreatywnie i inspirująco!

W Generali stawiamy na pracę zespołową. Razem możemy osiągnąć o wiele więcej niż samemu. Tym bardziej cieszymy się, że podczas spotkań, warsztatów czy spotkań będziemy mogli wykorzystać nowe interaktywne tablice, które już od jutra pojawią się w naszym biurze w Warszawie :)

Dzięki nim możemy łatwo przesyłać notatki, wspólnie na nich notować czy też inspirować się podczas spotkania.

Cieszymy się, że nasze IT wspiera nas w tym, abyśmy mogli działać simpler, smarter i faster :)

Aktualność
Z nami zawsze czujesz się bezpiecznie!

Bez względu na to czy jest się naszym Klientem czy pracuje się w Generali - zawsze można czuć się z nami bezpiecznie :)

Wszystko za sprawą naszego wspaniałego Rescue Team! :)

Należą do niego Pracownicy, którzy ukończyli  kwalifikowany kurs udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Zdobyta przez nich wiedza oraz szerokie uprawnienia (np. możliwość używania rurek ustno-gardłowych) pomagają im skuteczniej nieść pomoc w razie potrzeby.

Dodatkowo, aby nasi ratownicy i ratowniczki byli lepiej widoczni, stanowiska ich pracy oznaczone są takimi czerwonymi strzałkami jak widać na zdjęciu.

Dołącz do nas, czuj się bezpiecznie i rób to co lubisz :)  Aplikuj już dziś! -->KLIK

Aktualność
Zespołowo, pysznie i uroczyście :)

Nic tak nie przynosi radości jak wspólne świętowanie. W Generali nie brakuje momentów, w których wspólnie celebrujemy ważne chwile i momenty.

My, dzisiejszy dzień zaczęliśmy od życzeń, uścisków oraz rozkoszowania się pysznymi, własnej roboty ciastami, które przyniosła nasza koleżanka z okazji swoich urodzin.

Och jak żałujemy, że choć kawałka nie możemy Wam przesłać za pośrednictwem GoWorka :)

Koniecznie się z nami podzielcie jak to wygląda u Was?
Radek

Jest jakiś powód takiej ciszy? Podpowiedzcie czy jest sens aplikować?

@Radek

Radek, pewnie! Śmiało wysyłaj swoje CV :) Jakbyś miał jakieś pytania, pisz śmiało. A przy okazji pod tym linkiem znajdziesz więcej informacji na temat naszych benefitów -->https://www.generali.pl/kariera/profesjonalista.html Jak się zdecydujesz na wysłanie aplikacji, trzymamy kciuki za pomyślny proces rekrutacji!

Mariusz

Cześć, czy możecie powiedzieć, jak wygląda praca w firmie?

@Mariusz

Cześć Mariusz, fajnie, że napisałeś. Co chciałbyś konkretnie wiedzieć? Jakie stanowisko/Zespół Ciebie interesuje?

Aktualność
Ciepło się z Wami witamy!

Bardzo się cieszymy, że od dziś jesteśmy z Wami na GoWorku! Witamy się z Wami z taką samą mocą oraz pozytywną energią jaka towarzyszyła nam  podczas ostatniej imprezy firmowej.

Warto dołączyć do naszego Zespołu, nie tylko z uwagi na takie wydarzenia :) Generali to miejsce, w którym rozwiniesz swoje skrzydła.

Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania aktualnych ofert pracy i bycia tutaj z nami! Gdybyście mieli jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało. Chętnie na wszystkie odpowiemy :)
Tak4Nie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Generali T.U. S.A.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Witold

Zastanawiam się dlaczego tak długo nikt nie pisał? Taka dobra atmosfera i praca w firmie? Może ktoś napisać jak przebiega rekrutacja do firmy?

rooney

firma Generali Finance poszukuje doradcy klienta do wielu miast w Polsce, @kinia. Oferują szkolenia, przyjazne miejsce pracy, atrakcyjny system prowizyjny, aplikuj, może to praca dla Ciebie

Tak10Nie

lola

what_a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie pracowałąm u nich tak jak pisałam. Ale po samych konsultantach widać, że im tam dobrze. Akurat z jednym się dosyć częśto kontaktuje w sprawie ubezpieczeń i kiedyś gadaliśmy że ja zupełnie nie nadaje sie do takiej pracy na co on odparł, że w takich warunkach jakie są u nich każdy by chciał pracować nawet jeżeli nie ma do tego smykałki. Pozdrawiam :)

what_a_f...

~lola, ~baska, ~kotek, rozumiem że polecacie pracę w Generali, bo jesteście zadowolonymi klientami ? czy tylko mi coś tu nie gra ?

baska

Dokładnie :) Ja jestem zadowolona i każde ubezpieczanie nawet mojego domu mam właśnie od nich. Mnie się podobają warunki, bogata oferta no i renoma tez swoje robi...

lola

Takie gadanie. Fajna firma, nie składałam do nich cv. Nie pracowałam u nich. Ale ubezpieczenia wykupuje i na życie i OC + AC. Kompetentni nie wydaje mi sie zeby pracownicy byli niezadowoleni. Jakoś z uśmiechem obsługują klientów.

mnms

~Żółw, czy możesz ten komunał poprzeć rzeczowymi argumentami ?

Aro

ogłoszenie na administratora aplikacji wisi już drugi miesiąc, pewnie jak zwykle budżet mizerny a wymagania z księżyca, do tego socjal na zasadzie zapłać sobie sam za wszystko a my się pochwalimy, że mamy pakiet :)

Pink

Pakiet socjalny: karta do centrum medycznego, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport (sam płacisz, firma może zwróci), zniżki na produkty Generali. W pakiecie nie ma wczasów pod gruszą, dopłat do kolonii, paczek świątecznych, żeby było jasne.

ola

Ja co prawda nie pracowałam w generali, ale mam agenta, który jest naprawdę kompetentny, zna się na rzeczy nie nie narzeka na pracę

igors

Jeśli pracują Państwo, bądź pracowali w Generali, mam propozycję dodatkowego zarobku. Wszystkich agentów zapraszam do kontaktu: i.suchodolski@kancelaria-lex.org

xxx

Pracowalem w generali dlugo , po zmianach w zarządzie w 2014 r wszyscy dobrzy pracownicy uciekają z tamtad , niskie zarobki, wykorzystywanie maksymalnie pracowników , praca po godzinach bezpłatna , brak benefitow zlikwidowany nawet fundusz socjalny , nie dajcie się zwieść wspaniałym ofertom w ogłoszeniach rekrutacyjnych

kammy

No dobrze, czym generali T.U. się zajmuje raczej wiekszość zainteresowanych osób doskonale wie, pytanie raczej jak oni obecnie traktują swoich pracowników? Bo to znane i nie małe towarzystwo ubezpieczeniowe, to się zastanawiam nad atmosfera wewnątrz, czy aby nie ma zbyt dużego wyścigu szczurów, ciśnięcia co chwile o wyniki i to coraz wyższe progi?

azA

Mi podczas wywiadu telefonicznego powiedziano o podstawie 3500 bruto + prowizje. Tylko samo to że się nie spodziewałem wywiadu telefonicznego.

Yrdek

A jak tam jest z pracą w księgowości w Warszawie? ile płacą na umowę zlecenie? warto się starać do księgowości czy sobie darować?

wilhelm

Nie ma szans na praktyki w Generali w trakcie roku, są tylko organizowane podczas wakacji, bo takie informacje znalazłem na stronie interentowej. chciałbym żeby mi ktoś to potiwerdził, teraz będę miał martwy okres an uczelni to chciałym to ogarnąć i zaliczyć sobie praktyki w tej firmie, wiecie coś o tym?

Kozak

Witam. Nowy Oddzial w Lbn. Umowa o prace na 2 lata. Przy dobrych wiatrach z premia dostanie sie 1700 na reke. Musisz wykonac wszystkie swoje obowiazki, dopiero mozesz wyjsc z pracy. Nadgodziny nieplatne. Ogolnie atmosfera zalezy od przelozonego. Ja trafilem na wredna gowniare ze wsi i nie zycze tego nikomu by tam pracowal. Nie wiem jak tak tepa osoba zostala wyznaczona na to stanowisko. Bez niej zycie bylo by piekniejsze.

hiero
@Kozak

Poldek to nieźle trafiłeś... a ja właśnie ubiegam się u nich o pracę i czekam na jakiś kontakt... Mam nadzieję że ja nie będę miał takich doświadczeń. @ Kozak - mówisz że z pracy można wyjść jak skończysz swoje obowiązki. A jak ktoś wcześniej się wyrobi? Nikt nie robi wyrzutów, że wychodzisz wcześniej od innych?

uprzejmy

(usunięte przez administratora) Maciej - mogę potwierdzić to umową zlecenie - po kilku miesiącach dostajesz podwyżkę na poziomie 80 zł na rękę. Macieju, nie chodzi o stanowisko likwidatora czy rzeczoznawcy, tylko zespół zajmujący się sprawami organizacyjnymi oraz rejestrujący nowe szkody. Odrobienie tych godzin następuje po 16 lub przed 8.

Zostaw opinię o Generali Polska - Warszawa

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie