Opinie o Generali Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Generali Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Generali Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Generali Polska w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
John

No cóż, jest coraz gorzej, brak podwyżek, coraz więcej pracy i obowiązków. Ciągłe awarie systemów. W ostatnim czasie nasilił się (usunięte przez administratora) Oczywiście za sprawą nowego zarządu. Takiego (usunięte przez administratora) jeszcze w tej firmie nie było. Brak jakiegokolwiek planu, zmieniają zdanie codziennie !!!!!!!!!!!!!! Brak poszanowania człowieka,

xxx

Po okresie zapaści w Generali Polska kilka lat temu ( firma mało nie zbankrutowana -takie były straty) spowodowanej gównianą jakością kadr zarządu, przez parę lat było ok. Ówczesna krytyczna sytuacja w firmie została bardzo dobrze opisana przez zwolnionych pracowników ubiegających się o świadczenia wyrównawcze oraz agentów na blogu http://generali.work (polecam lekturę wraz z forum). Wydawało się, że sytuacja się unormowała, a w zarządzie nauczyli się w końcu sztuki zarządzania. Niestety od około roku widoczny jest stopniowy rozkład strukturalny i powrót do braku dbałości o szczegóły. Widać, że nikt tego bajzlu należycie nie pilnuje. Być może ma to związek z odejściem z zarządu Jacka Malin...kiego. W dniu dzisiejszym na przykład cała sieć sprzedaży w Polsce nie pracowała - awaria systemu sprzedaży. Niby zdarza się w każdej w korporacji, ale Generali Polska jak coś spierd...li to z rozmachem. Konsultanci dłubali w nosach,a sieć sprzedaży dostała informację mailową, że rzekomo zmieniają im loginy i hasła do logowania. Co okazało się nieprawdą. Jaja jak berety. Trzeba mieć talent, aby takie "harcerskie" numery rodem z filmów Barei na cały kraj wywijać. Przydałby się kolejny aktywny blog pracowniczy, aby dokonania "nieoszlifowanych diamentów" z zarządu regularnie opisywać. Miłej pracy wszystkim.

Kandydat

Jakie są średnie zarobki likwidatora szkód komunikacyjnych?

@xxx

dziękujemy za twój wpis i podziwiamy Twoje "lekkie" pióro :) Oczywiście, jak napisałeś lub napisałaś, w każdej firmie zdarzają się problemy. My także nie jesteśmy od nich wolni. Niemniej, jak z nami pracujesz, to zapewne wiesz, że w takich sytuacjach nasz Zespół IT zawsze przesyła do wszystkich informacje o szczegółach zaistniałej sytuacji. Dziwi nas zatem, że uzyskałeś lub uzyskałaś błędne wiadomości. Przykro nam z tego powodu. Jeżeli lubisz swoją pracę oraz miejsce, w którym jesteś i jest coś, co Twoim zdaniem możemy robić lepiej, nie wahaj się zaangażować i działać. To właśnie niesamowita energia i pozytywne nastawienie naszych Pracowników sprawia, że możemy zmieniać świat Generali na lepsze i cieszyć się z tego, co razem udaje nam się osiągnąć :) Tobie również życzymy miłego dnia i udanej pracy :)

@Generali Polska

O czym Ty Dziewczyno piszesz? Rozkład strukturalny postąpił do tego stopnia, że menedżerowie regionalni od agentów dowiadują się, że są ich menedżerami, dyrektorom oddziałów nie chce się nawet do sieci rozesłać informacji, że są ich dyrektorami. Sieć nie wie w jakich oddziałach pracuje i jakim dyrektorom podlega. Sytuację w centrali łącznie ze skandalem informatycznym opisałem powyżej. Nie wiem za co M. Fed..a bierze kasę. Takiego dziadostwa nie było od lat. (PS Chodziło oczywiście o odejście z zarządu Adama M.)

@xxx

oprócz informacji przekazanej od Ciebie, nie otrzymaliśmy do tej pory żadnych niepokojących wiadomości o "rozkładzie strukturalnym". Niemniej, bardzo chętnie zbadamy zgłoszoną przez Ciebie sprawę. Dlatego też, prosimy, prześlij nam na adres opinie@generali.pl więcej informacji w tym temacie. Wyjaśnimy zgłoszony przez Ciebie przypadek. Raz jeszcze dziękujemy Ci za wpis :)

@Generali Polska

Co Ty, jaja sobie robisz? Dostałaś szczegółowe informacje co się dzieje, to czego jeszcze oczekujesz? Że Ci zrobię prezentację? Nie możesz informacji przekazać M. Fed..e, skoro on nie wie? Boisz się o stołek, czy, że Jaśniepan się obrazi?. Jak to problem sprawdzić skrzynki mailowe dyrektorów oddziałów oraz menedżerów (choćby losowo) i sprawdzić: jaka korespondencja do nich wchodzi, a jaka wychodzi do sieci i czy w ogóle coś wychodzi. Wiesz co Ci powiem: gó,,,no wychodzi. Jak Cię za rok zwolnią, bo nie będzie sprzedaży, to będziesz się dziwić, co się stało.

@xxx

Każdą poruszoną sprawę badamy i weryfikujemy. Ciebie poprosiliśmy jedynie o przesłanie dodatkowych informacji, które mogą być pomocne. Niemniej, nie musisz tego robić. Ubolewamy jedynie nad formą Twojej komunikacji. Rozumiemy, że „anonimowość” w Internecie sprawia, że pozwalamy sobie na więcej. Mając na uwadze nasz wzajemny szacunek, prosimy Ciebie o odnoszenie się do opisanej przez Ciebie sytuacji, bez obraźliwych słów.

@Generali Polska

Od naszej dyskusji w sierpniu 2020 sytuacja w firmie bardzo się poprawiła. Jest w końcu kontakt "centrala Generali -sieć sprzedaży". Wychodzą maile, w szczególności produktowe, są konkursy, jest akcja Łapacz (szkoda że coraz skromniejsza), znacząco poprawiła się likwidacja szkód i prawdopodobnie Generali jest obecnie liderem w jakości likwidacji szkód na rynku w Polsce. Ostatnia aktualizacja produktów (mieszkania, domy, komunikacja, GO) przesuwa Generali poziom wyżej na rynku. Co istotne widać w firmie synergię działań ( w końcu) co ułatwia pracę wielu pracownikom i agentom. Tylko dalej. Natomiast -zapytam publicznie. Co za ordynarne wałki już od dłuższego czasu z tym bez...pieczny.pl? Generali ma w tej spółce 51% udziału. Ale 51% do nie 100%, a innowacyjne produkty są kierowane do bez...pieczny.pl. ! Np. Oc dyrektora placówki oświatowej ma w ofercie jako dodatek do NW tylko bez...pieczny.pl, a nie ma tego oficjalna sieć Generali! De facto blokuje to sprzedaż produktu. Podobnie z ubezpieczeniem psa. Itd. Wygląda to tak jakby ktoś w zarządzie szykował sobie emeryturkę w bez...pieczny.pl, a z Generali robił spółkę wydmuszkę. Generali konkuruje samo ze sobą. Genialne. Kto personalnie odpowiada ze te działania na szkodę Generali i dlaczego jeszcze w firmie pracuje?

@xxx

dziękujemy Ci za komentarz. Zachęcamy do kontaktu i rozmowy ze swoim Przełożonym lub bezpośrednio z osobami zaangażowanymi w projekt Bezpieczny.pl

Lolita - przełożona
@Generali Polska

Też zastanawiam się 1) kto za to poleci 2) czy nowy Prezes dokładnie wie czym to pachnie i co ryzykuje w dłuższej perspektywie? Bo teraz sytuacja będzie taka: sprzedaż z sieci pójdzie częściowo do B. Będzie kasa dla kolegów z B. od tych 49% udziałów -to na pewno :). I co jeszcze? Kłopot w agencjach, ale oni już się z tym B. bujają od pewnego czasu w sensie takim, że wychodzą na gorszy sort kanału sprzedażowego. Tylko proszę mi nie pisać, że wdrożenie B. do sieci na jesień sprawę załatwia. Ale, żeby robić takie numery, że sieć AW I MA nie ma produktowo tego co ma B. i promować markę z udziałem własnym w spółce tylko 51% ? Ciekawe czy akcjonariat zagraniczny widzi tą całą "akcję". Ale z oddali tego kretowiska chyba jeszcze nie widać... Zobaczymy co ostatecznie z tego wyjdzie. Pozdrawiam

A.Z.
@Lolita - przełożona

Dobrze w końcu, że ta sprawa pojawiła się publicznie: "Szanowni Państwo (...) W związku z licznymi pytaniami od Państwa chcielibyśmy przekazać, że ubezpieczenie psa oraz inne produkty dostępne na platformie B... udostępnimy w portalu sprzedażowym (...) w trzecim kwartale tego roku." Jeszcze w Polsce nie było, aby oficjalnie trojana montować w strukturze spółki matki na oczach pracowników i całej sieci. Rodzina na swoim. Ktoś wie dokładnie, kto personalnie za to wdrożenie odpowiada (ł)? A Hod..iss wie, czy zajęty ważniejszymi sprawami i jeszcze nie załapał? A Sim..elli i Cir..a? Kto jest/był spiritus movens tego interesu?

@A.Z.

bardzo się cieszymy z naszej współpracy z Bezpieczny.pl - to dla nas strategiczny partner. W ramach naszych działań planujemy kolejne projekty, w ramach których udostępnimy ofertę Bezpieczny.pl szerokiej grupie agentów współpracujących z Grupą Generali. Gdybyś miał lub miała dodatkowe pytania, zachęcamy do ich zadania podczas spotkań z Prezesem lub skontaktuj się bezpośrednio z osobami odpowiedzialnymi za projekt Bezpieczny.pl w Generali.

Anna
@Generali Polska

Pytania już zostały zadane: 1) dlaczego Generali Polska osłabia swoją pozycję rynkową niszcząc własną strukturę sprzedaży przekierowując sprzedaż do Bezpieczny.pl w którym ma tylko 49% udziałów, czyli nabija kabzę jakimś kolesiom? 2) dlaczego innowacyjne produkty na które czeka cała sieć sprzedaży w Polsce oferowane są tylko w Bezpieczny.pl? 3) kto personalnie działa na niekorzyść spółki Generali: imiona i nazwiska osób pracujących w centrali Generali, którzy w Generali Polska "reprezentują" prywatne interesy 49% udziałowców spółki, a nie interesy akcjonariuszy Generali. Co oni z tego prywatnie mają lub co mogą mieć w przyszłości? Ilu jest takich decydentów-kretów czyli koni trojańskich w centrali na Postępu? 4) dlaczego pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w Generali Polska pracują na rzecz Bezpieczny.pl, w której Generali nie ma 100% udziału, budując wizerunek tej firmy zagrażający w przyszłości pozycji Generali Polska na rynku? 4) dlaczego Generali Polska z nową kadrą zarządzająca szybko zapomina o ogólnopolskim skandalu sprzed kilku lat, kiedy to firma była na tyle niewydolna, że aby przeżyć musiała zlikwidować większość oddziałów i zwolnić pracowników, co bardzo dobrze opisane jest na blogu: http://generali.work/ . A teraz mamy "powtórkę z rozrywki" w postaci wyprowadzaniu potencjału pracowników, spółki i wizerunku Generali do jakiejś firemki? Tylko proszę o rzetelne odpowiedzi, a nie eufemizmy.

@Anna

chętnie odpowiemy na Twoje pytania - zachęcamy Ciebie do ich zadania podczas spotkań z Prezesem - najbliższe już w maju! To doskonała okazja do rozmowy, wymiany opinii i uzyskania informacji z "pierwszej ręki". Życzymy Ci udanego i pogodnego dnia!

Anna
@Anna

Errata do punktu 1) . Oczywiście udziały Generali w Bezpieczny.pl to 51%

Klient
@Generali Polska

Taka....i jeszcze się podpiszę (usunięte przez administratora), a potem to nic, tylko mnie na bruk na Postępu wywalicie. Moja koleżanka już to w tym b.u przeszła. Scenariusz już ten znam. Dzięki,stoję z boku.

Zet
@..

Czy ktoś ma jakieś informacje wewnętrzne, jak długo rada nadzorcza będzie trzymać obecnego prezesa i zarząd? To już nie jest zabawne co się dzieje. Kiedy ten desant z PZU wyczyszczą?

prt Nowy wpis
@Zet

Dziś wprowadzili sprzedaż nowego GO. Brak jakichkolwiek materiałów w systemie sprzedażowym, nawet OWU. Amatorka na całego

Można pracować 100% zdalnie? Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Kandydat

Czy Specjalista ds. Social Mediów może pracować 100% zdalnie?

Tomasz

Co zrobiliście z tą firmą!!!!! Nieudacznicy pseudo fachowcy. Proszę o wskazanie jednego departamentu, którego nie zdewastowaliście !!!! Czy udziałowcy wiedzą jak się zabawiacie? Czym wytłumaczyć spadki? Czym wytłumaczyć odejścia ludzi?

JA
@Tomasz

zgadzam się bo tego ciągle doświadczam, jako agent

Momo
@Tomasz

Nie ma już tam fachowców, ostatni którzy zostali już złożyli wypowiedzenia. Zarząd Generali to zbiór niekompetencji a do tego nieuczciwi i zdemoralizowani. Jeżeli ktoś był na spotkaniach z prezesem to wie o czym piszę. Wstyd przed pośrednikami i partnerami!!! (usunięte przez administratora)

JA Nowy wpis
@Momo

Pełna zgoda, tak jest i wszystko się sypie....

John

@John

w każdym roku realizujemy program podwyżek w ramach którego Menadżerowie mogą wykorzystać przyznany na ten cel budżet. Zachęcamy do rozmowy ze swoim Przełożonym w tym temacie. Wszelkie niepożądane zachowania prosimy zgłoś niezwłocznie zgodnie z obowiązującą w naszej firmie procedurze. Gdybyś potrzebował dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami pisząc na adres opinie@generali.pl

janusz
Klient
@John

ponieważ jestem ma szczęście byłym już klientem tej firmy rozwiązałem współpracę z tą firmą ponieważ zaczęła mnożyć dokumenty aby wypłacić odszkodowanie życzę dalszego miłego tracenia klientów

Momo Nowy wpis
@John

W ciągu roku zdewastowali firmę

Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Generali Polska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kucharz Kebab
Handkraft Tomasz Motal
logo firmy Spawacz
GoWork Service GmbH
logo firmy Projektant w Zespole Instalacji HVAC
Biuro projektów SANMED sp. z o. o.
(4 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
Kandydat

Jakie są średnie zarobki likwidatora szkód komunikacyjnych?

Pewnie
@Kandydat

Pewnie minimalna krajowa albo ciągła rotacja pracowników, bo stale zamieszczają ogłoszenie o pracę do Warszawy i Lublina.

@Pewnie

Dzięki za odpowiedź, ale szkoda że nie jesteś tego pewien :/ Może ktoś to potwierdzi?

Nie warto
@Kandydat

Nie warto szkoda zachodu, ok 4000-5000 brutto

@Nie warto

Uważasz że to mało? A ile powinien taki likwidator zarabiać?

Nie warto
@Renata

Płaca netto 2900 a 3500 przy dzisiejszych cenach to dużo jak dla Warszawy? Powiedziałbym egzystencjalna. Z małym doświadczeniem start powinien być od 5500 - 6000brutto, a specjalista od 7000 brutto

Beata
Kandydat

Od rozmowy rekrutacyjnej na infolinie minęły ponad 2 tygodnie i nie dostałam żadnej odpowiedzi. Jeśli tak szanują osoby, które też dla nich poświęcają czas to się cieszę że tej roboty nie dostałam. Panie na rekrutacji były niemiłe. Jedna jakaś taka bez życia a druga obrażona na pół świata, że ktoś jej czas zabiera. Nie polecam do Generali nawet wysyłki CV. Szkoda czasu.

Vill
@Beata

Potwierdzam. Też nie dostałem odpowiedzi. Nie wiembw czym jest problem wysłać maila z odpowiedzią negatywną.

Kot
@Beata

To co się dzieje w tej chwili to tragedia. Dzisiejszy zarząd to jedna wielka porażka!!!!!! Nie psują nad niczym, na kluczowe stanowiska obsadzają ludzi z łapanki bez kompetencji. Najlepszy przykład pani Ola K dyrektor życia:) ktoś upadł na głowę. Musi być już bardzo źle. Pośrednicy obawiają się coś tam ulokować

@Kot

Skąd takie przekonanie że ci ludzie nie mają kompetencji na swoje stanowiska? Może podasz jakiś konkretny przykład?

@Kot

To zapewne kolejna koleżanka Pani Krysi zapewne jakieś spady z PZU.... wszystkie stanowiska w HR kierownicze i managerskie są poobsadzane po znajomości a kierownicy nie mają żadnych kompetencji. Dział HR w tej firmie to największe (usunięte przez administratora) żaden z kierowników nie ma kompetencji i wszyscy pod parasolem ochronnym. Wszyscy specjaliści , którzy byli czegoś warci uciekli przez mobbing niedowartościowanych kierowników i Pani Dyrektor

Były pracownik infolinii
@Beata

Nie dziw się że nikt nie odpowiada. Pracownicy maja więcej obowiązków niż włosów na głowie. PANI DYREKTOR, zarządzająca infolinią udaje koleżankę, klepie po ramieniu zq wykonana pracę, ale zapomnij o podwyżce.. o wszystko prosisz się po kilka miesięcy, no i rotacja na infolinii dzięki słabemu zarządzaniu maksymalna. Jeżeli lubisz robić 100000 rzeczy na raz i mieć ciągle dokładane zadania, to miejsce dla ciebie. Nikt nie docenia twojej wiedzy, jesteś tylko konsultantem..

Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
Kandydat

Jestem zainteresowana ofertą pracy na stanowisko młodszego specjalisty do likwidacji szkód NNW. Może mi ktoś opisać zakres obowiązków, zarobki, atmosferę?

kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.
Kandydat

Dzień dobry, na jakie wynagrodzenie brutto można liczyć na stanowisku likwidatora szkód komunikacyjnych? czy praca zdalna, hybrydowa jest obowiązkiem? czy stosowane jest jakieś dofinansowanie do pracy zdalnej?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jaka jest kultura pracy w Generali Polska?

Korpo

Cóż ...odradzam, zdecydowanie odradzam. Może Generali jako takie jest ok to Generali Agro, najnowszy twór jest tragicznym płatnikiem. Nikt nie zna zadań, planów. Dyrektorzy -oczywiscie nie każdy region to dramat, żadna wiedzą, ew.rzadza przetrwania, spływa jak po kaczce-mam na myśli problemy sprzedażowe, szkody, wykonanie planu. Główna p. Dyrektor....uuuuu.... Jak się określa CZARNA MAMBA ???? SAMI ZDECYDUJCIE, Przyszli LUDZIE jak śmie mawiac, niewolnictwo

Dejw
Kandydat

Jakie są przeciętne zarobki w likwidacji szkód komunikacyjnych?

grucha
@Dejw

3100 netto

Pracownik z dużym stażem

Czy to stabilne miejsce pracy-tak? Jak już jesteś zatrudniony zapomnij o realnej podwyżce. Jest niby proces podwyżkowy, który dotyka nie tych którzy ciężko pracują ale tych, którzy są blisko swoich dyrektorów. Dlaczego bo nikt świadomie nie poszedłby do tej pracy poraz drugi. Kompletny brak pomysłu na rozwój pracowników, brak wyznaczonych ścieżek kariery. Przy inflacji ponad 10% nawet nie ma propozycji wyrównania lub zbliżenia się do do podniesienia wynagrodzenia Czasem jest opcja podwyżki jak położysz papiery, ale zazwyczaj jest to za późno gdyż dany pracownik idzie rozwijać się gdzieś indziej. Realne i na zewnątrz organizacja wspierająca wiele akcji , ale nikt nie myśli o swoich pracownikach. Brak premii kwartalnych, świątecznych, wczasów pod gruszą.. Jest za to premia roczna u standardowego pracownika 400-500zl no przecież to jest poniżające. Jak można nie myśleć o pracownikach , aby dobrze się czuli w firmie i pracowali na wyśrubowane plany i cele strategiczne? Odejście fachowców jest o wiele droższe dla firmy w perspektywie długofalowej niż zatrzymanie i rozwój obecnego. Dlaczego tego nikt nie rozumie?

Joanna

To już jest koniec Generali. Nowy prezes to niekompetentny człowiek, otacza się również nieudacznikami.

z
@Joanna

Fatalnie dla spółki, że był powiązany wcześniej z LINK4 i PZU. Ciekawe jaką koncepcję mają na niego Cirina i Simoncelli:(usunięte przez administratora) Nie chcę go krytykować, bo pandemia i trudno w takich warunkach pracować, ale z perspektywy roku to w zasadzie po odejściu Fedyny nie widać, aby cokolwiek posuwało się do przodu. Stare (usunięte przez administratora) Poza przyblokowaniem desantu "chłopców" z(usunięte przez administratora) (opisane niżej) na kasę Generali Polska, dzięki przejęciu przez Generali 100% udziałów w(usunięte przez administratora) nie widać jakiś konkretnych ruchów. No, ale gdyby tego nie zrobiono to pośmiewisko byłoby na cały świat.

@Joanna

Nie myślałem że to tak szybko nastąpi.

Joanna

Gratuluję Hodkowi i Mankiemu rozwalenia życia w Generali. To tak jak z "dobrą zmianą":). Co to za (usunięte przez administratora)

generali.work
@Joanna

Cześć. Mamy prawie kompletny rozkład struktury. Co się dzieje? Najprostsze sprawy są problemem. Nie ma zarządu czy tam śpią? W tej chwili trzeba pilnie wymienić zarząd i prezesa. Za granicą tego nie widzą?

@generali.work

Obecnie został jeden dyrektor w korporacji grupowej. Rozwalili fachowcy wszystko. Powinni napisać poradnik, "Jak zdewastować firmę w 6 miesięcy" Autor Rr H:)

zainteresowana pracą
Kandydat

Stanowisko Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta infolinia przychodząca (praca zdalna) - czego się spodziewać? jakie zarobki? Z góry dziękuję za każde info.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Generali Polska? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Anonimos
@Pytanie

Nadgodziny wypracowuje się charytatywnie. Nie ma za nie wypłacanych środków, nie mozna również ich odebrać ze względu na nawał pracy. Nadgodzin w ciągu miesiąca jest sporo. Kadry nie mają o nich pojecia, ponieważ informacje o faktycznie przeproacowanych godzinach(a wszystko jest rejestrowane) nie wychodzą poza dany team.

@Pytanie

Zarząd HR udaje, że w tej firmie nie ma nadgodzin bo odpoczynek jest ważny. Nikt za nadgodziny nie zapłaci, jak masz spoko kierownika może pozwoli ci odebrać ale to jest nieformalne. (usunięte przez administratora)

Dobra rada
@Pracownik

Jak pracowałem było coś takiego jak regulamin pracy czy jakoś tak zapytaj w kadrach. W nim nadgodziny opisane. Jak dajesz się kierownikowi robić w trąbę i tyrasz nadgodziny bez pisemnego zlecenia to twoja wina, że Ci nie oddaje do odbioru lub nie płaci. Nie robi się nadgodzin bez zlecenia i tyle

odp. na nadgo
@Anonimos

Jak robisz za darmo poza standardowymi godzinami pracy, to Twoja wina. Osiem godzin pracy i nie powinno Cię być w biurze, inaczej problem narasta i nikt go nie dostrzeże. Nakręcanie wyników poprzez pracę poza godzinami pracy jest niestety spotykane w niektórych zespołach, żeby nadgonić terminy. Tylko po co? To kierownicy odpowiadają za wyniki zespołu, jak zawalają Cię pracą, której nie jesteś w stanie zrobić w 8 godzin, to ich problem. Pracujesz ile jesteś w stanie zrobić w 8 godzin i tyle. Bywają wolontariusze nakręcający wyniki nie wiadomo po co, skoro nie ma premii przynajmniej na likwidacji. Ludzie którzy pracują normalnie 8 godzin, bo cenią swój czas, potem dostają od kierowników słupki z excela że mało robią na tle innych, tych co siedzą po godzinach na wolontariacie. Dodam że obowiązków upychanych na likwidacji jest bardzo dużo. U mnie w zespole akurat jest tak, że jak jest nawał pracy, to dostajemy nadgodziny płatne, więc jak ktoś siedzi za darmoszkę po godzinach, to sam jest sobie winien. Mi by było szkoda zdrowia. Pozdrawiam

Lqlkw
@Pytanie

Ogólnie nie ma nadgodzin. W drodze wyjątku w zależności od działu wypłacane lub odbiór.

Wyczerpany

Nie polecam nikomu!! Plany zmieniają się z godziny na godzinę. Na stanowiskach kierowniczych są ludzie, którzy nie nadają się nawet do zamiatania podłogi! (usunięte przez administratora) w tym roku się bardzo nasilił. Brak pieniędzy na wszystko.

Tupaka
@Wyczerpany

A "Go...nia" jeszcze jest? Kameleon zawsze potrafi się odnaleźć-zakotwiczyć w otoczeniu. Ma miernota talent przetrwania.

Madame

Mam pytanie Co tak naprawdę dzieje się w Generali, że aż tyle odejść tutaj widzę ? Chciałam aplikować do tej firmy na doradcę jednakże zaczynam mieć mieszane uczucia co do tej firmy. Wcześniej pracowałam jako agent ubezpieczeniowy.

Piotr

Żegnaj Generali;) Nie polecam po ostatnich zmianach kadrowych nie ma innego wyjścia.

Mateusz
Kandydat

Witam, mam pytanie do osób pracujących w generali w Lublinie? Pracuje się zdalnie czy z biura? Chodzi mi konkretnie o likwidację szkód i sprzedaż.

@Mateusz

Nie polecam pracy w Lublinie. Aplikowałem na inne stanowisko przyjęli mnie na inne. Nie liczyło się moje wieloletnie doświadczenie w ubezpieczeniach. Szkolenia do kitu. Jakby za kare mieli Cię zatrudniac wkurzają się jeśli o cokolwiek zapytasz a masz prawo jako nowy pracownik. Zero konkretnych informacji. Co innego było na rozmowie a co innego jak zaczniesz pracować. Atmosfera okropna.. zwolnienie bez podania powodu, ciągle problemy ze sprzętem komputerowym za co winę ponosi pracownik a nie ten kto ten zły sprzęt wydał. Zero informacji na temat przedłużenia umowy. Kilka tygodni pracowałem bez umowy zanim ta tajemnicza przesyłka z umową przyszła. Szansy na podwyżkę i negocjacje warunków zerowe. Dostajesz niewiele ponad 2 tys na rękę i jeszcze oni uważają że i tak powinieneś być wdzięczny bo to wielki prestiż pracować za 2 tys. Duże układy między pracownikami- nowe osoby co mają plecy od razu dostają umowę na czas nieokreślony i na preferencyjnych warunkach a Tobą z doświadczeniem i wiedzą pomiatają. Firma wcale nie wstawia się za pracownikami. Nawet jak klient Cię zwyzywa nie masz prawa się rozłączyć- a w innych firmach to jest standard. Żadnych benefitow nawet jak masz wyniki. Liczą się tam tylko 3 osoby pupilki a reszta do wyzyskiwania. Jedynym plusem są widoki z dachu w biurze na Żadnych szans na rozwój czy awans. Jeśli nie masz innych perspektyw weź na przeczekanie z 2/3 miesiące najlepiej od razu iść na zdalną a potem jak najszybciej uciekać zanim Cię zwolnią bez podania powodu..

Xyy
@Mateusz

Możesz pracować i z biura i zdalnie w zależności jaka będzie decyzja koordynatora. Ogólnie nie polecam pracy. Aplikujesz na likwidatora a wciskają Ci status szkody na słuchawie. Obiecywanie że to tylko na okres próbny żebyś mógł przejść na likwidatora. Na przejście nie ma szans. Biorą tylko ludzi po znajomości na pewno likwidatorów itd. nie ma co winić pani HR z Warszawy bo ona nie ma pojęcia jaki bałagan jest w Lublinie i wyzysk. Zarobki bardzo marne. Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Generali Polska - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Generali Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Generali Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Generali Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Generali Polska?

Liczba opinii klientów firmy Generali Polska, to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Generali Polska