2 Dodaj merytoryczną opinię
2 32 69 5 1

Opinie o Generali Polska

A. Nowy wpis
Kandydat

O pracy w Generali nie mogę nic powiedzieć ale o procesie rekrutacji tak. Niestety nie traktują profesjonalnie kandydatów. Obiecują odpowiedź zwrotną, ale odpowiedzi brak. Naprawdę tak trudno napisać że dana osoba nie pasuje z jakiegoś względu?

Nowy wpis

@A.

Dzień Dobry, mamy wrażenie, że już odpowiadaliśmy na tak samo napisane pytanie. Będziemy wdzięczni za przesłanie na adres opinie@generali.pl informacji, które pozwolą nam sprawdzić szczegóły. Podeślij nam proszę swoje imię i nazwisko, wrócimy do Ciebie z odpowiedzią - jeżeli takowa nie dotarła.

xxx

Po okresie zapaści w Generali Polska kilka lat temu ( firma mało nie zbankrutowana -takie były straty) spowodowanej gównianą jakością kadr zarządu, przez parę lat było ok. Ówczesna krytyczna sytuacja w firmie została bardzo dobrze opisana przez zwolnionych pracowników ubiegających się o świadczenia wyrównawcze oraz agentów na blogu http://generali.work (polecam lekturę wraz z forum). Wydawało się, że sytuacja się unormowała, a w zarządzie nauczyli się w końcu sztuki zarządzania. Niestety od około roku widoczny jest stopniowy rozkład strukturalny i powrót do braku dbałości o szczegóły. Widać, że nikt tego bajzlu należycie nie pilnuje. Być może ma to związek z odejściem z zarządu Jacka Malin...kiego. W dniu dzisiejszym na przykład cała sieć sprzedaży w Polsce nie pracowała - awaria systemu sprzedaży. Niby zdarza się w każdej w korporacji, ale Generali Polska jak coś spierd...li to z rozmachem. Konsultanci dłubali w nosach,a sieć sprzedaży dostała informację mailową, że rzekomo zmieniają im loginy i hasła do logowania. Co okazało się nieprawdą. Jaja jak berety. Trzeba mieć talent, aby takie "harcerskie" numery rodem z filmów Barei na cały kraj wywijać. Przydałby się kolejny aktywny blog pracowniczy, aby dokonania "nieoszlifowanych diamentów" z zarządu regularnie opisywać. Miłej pracy wszystkim.

@xxx

dziękujemy za twój wpis i podziwiamy Twoje "lekkie" pióro :) Oczywiście, jak napisałeś lub napisałaś, w każdej firmie zdarzają się problemy. My także nie jesteśmy od nich wolni. Niemniej, jak z nami pracujesz, to zapewne wiesz, że w takich sytuacjach nasz Zespół IT zawsze przesyła do wszystkich informacje o szczegółach zaistniałej sytuacji. Dziwi nas zatem, że uzyskałeś lub uzyskałaś błędne wiadomości. Przykro nam z tego powodu. Jeżeli lubisz swoją pracę oraz miejsce, w którym jesteś i jest coś, co Twoim zdaniem możemy robić lepiej, nie wahaj się zaangażować i działać. To właśnie niesamowita energia i pozytywne nastawienie naszych Pracowników sprawia, że możemy zmieniać świat Generali na lepsze i cieszyć się z tego, co razem udaje nam się osiągnąć :) Tobie również życzymy miłego dnia i udanej pracy :)

xxx
@Generali Polska

O czym Ty Dziewczyno piszesz? Rozkład strukturalny postąpił do tego stopnia, że menedżerowie regionalni od agentów dowiadują się, że są ich menedżerami, dyrektorom oddziałów nie chce się nawet do sieci rozesłać informacji, że są ich dyrektorami. Sieć nie wie w jakich oddziałach pracuje i jakim dyrektorom podlega. Sytuację w centrali łącznie ze skandalem informatycznym opisałem powyżej. Nie wiem za co M. Fed..a bierze kasę. Takiego dziadostwa nie było od lat. (PS Chodziło oczywiście o odejście z zarządu Adama M.)

@xxx

oprócz informacji przekazanej od Ciebie, nie otrzymaliśmy do tej pory żadnych niepokojących wiadomości o "rozkładzie strukturalnym". Niemniej, bardzo chętnie zbadamy zgłoszoną przez Ciebie sprawę. Dlatego też, prosimy, prześlij nam na adres opinie@generali.pl więcej informacji w tym temacie. Wyjaśnimy zgłoszony przez Ciebie przypadek. Raz jeszcze dziękujemy Ci za wpis :)

xxx Nowy wpis
@Generali Polska

Co Ty, jaja sobie robisz? Dostałaś szczegółowe informacje co się dzieje, to czego jeszcze oczekujesz? Że Ci zrobię prezentację? Nie możesz informacji przekazać M. Fed..e, skoro on nie wie? Boisz się o stołek, czy, że Jaśniepan się obrazi?. Jak to problem sprawdzić skrzynki mailowe dyrektorów oddziałów oraz menedżerów (choćby losowo) i sprawdzić: jaka korespondencja do nich wchodzi, a jaka wychodzi do sieci i czy w ogóle coś wychodzi. Wiesz co Ci powiem: gó,,,no wychodzi. Jak Cię za rok zwolnią, bo nie będzie sprzedaży, to będziesz się dziwić, co się stało.

Nowy wpis

@xxx

Każdą poruszoną sprawę badamy i weryfikujemy. Ciebie poprosiliśmy jedynie o przesłanie dodatkowych informacji, które mogą być pomocne. Niemniej, nie musisz tego robić. Ubolewamy jedynie nad formą Twojej komunikacji. Rozumiemy, że „anonimowość” w Internecie sprawia, że pozwalamy sobie na więcej. Mając na uwadze nasz wzajemny szacunek, prosimy Ciebie o odnoszenie się do opisanej przez Ciebie sytuacji, bez obraźliwych słów.

Aplikant

O pracy w Generali nie mogę nic powiedzieć ale o procesie rekrutacji tak. Niestety nie traktują profesjonalnie kandydatów. Obiecują odpowiedź zwrotną, która po ok 3 miesiącach nadal nie dotarła do mnie. Oczywiście pisałem jaki jest status rekrutacji, otrzymałem odpowiedź, że jest zawieszona ze względu na pandemię, a jednocześnie ogłoszenie na to stanowisko pojawiło się ponownie. Mineły kolejne miesiące a odpowiedzi brak. Naprawdę tak trudno napisać że dana osoba nie pasuje z jakiegoś względu?

Tak2Nie

@Aplikant

dziękujemy Ci za wiadomość. Dbamy o to, aby informacja zwrotna trafiłała do naszych kandydatów lub kandydatek. Jeżeli tak się nie stało w Twoim wypadku, z góry za to przepraszamy. Przekazaliśmy już sprawę do naszego Zespołu Rekrutacji. Sprawdzimy szczegóły i prześlemy Ci więcej informacji w emailu.

Dzień dobry
@Generali Polska

Ja także nie otrzymałem informacji zwrotnej po rozmowie kwalifikacyjnej, a rozmowa odbyła się po Państwa wpisie zapewniającym że dbacie o to, aby kandydaci takie informacje otrzymywali. Dziękuje, miłego dnia.

@Dzień dobry

zgadza się, dbamy o to :) Proszę na adres opinie@generali.pl przesłać nam swoje imię i nazwisko. Sprawdzimy szczegóły i w razie potrzeby ponowimy przesłanie informacji. Jeżeli takowa nie dotarła, serdecznie przepraszamy.

Aktualność
Nowa Kampania Generali. Zależy nam na Tobie.

Jesteśmy bardzo dumni z efektów pracy naszego Zespołu Marketingu. Od dziś, startujemy z nową kampanią Generali - Zależy nam na Tobie. W naszych reklamach nie zabraknie koloru czerwonego, bo to właśnie za jego pomocą zamierzamy pokazać światu, że:
  • komunikujemy się sercem, duszą i rytmem;
  • czerwony, to nie tylko nasz kolor, to nasza pasja i energia jaką obdarzamy naszych Klientów
W reklamach wystąpią też nasi Agenci i Agentki. To właśnie oni, każdego dnia pokazują Klientom siłę lwa Generali. Spot pełen energii i pasji, którą chcemy pokazać już od dziś w telewizji, radiu i internecie :)

Tak1Nie1

Maciej Fedyna nowym Prezesem Zarządu Generali w Polsce

Warszawa – Podczas dzisiejszego (26 czerwca 2020 r.) posiedzenia Rady Nadzorczej Maciej Fedyna  z dniem 1 lipca 2020 r. został mianowany nowym Prezesem Zarządu spółek ubezpieczeniowych Generali Polska. Decyzja Rady Nadzorczej podlega zatwierdzeniu przez Komisję Nadzoru Finansowego. Maciej Fedyna, dotychczasowy Członek Zarządu odpowiedzialny za finanse w Generali Polska, zastąpi Andreę Simoncellego, który został powołany na nowego Przewodniczącego Rady Nadzorczej Generali T.U. S.A., Generali Życie T.U. S.A i Generali Finance Sp. z o.o.

Luciano Cirinà, Dyrektor Regionalny Austrii, Europy Środkowo-Wschodniej i Rosji oraz dotychczasowy przewodniczący Rady Nadzorczej Generali w Polsce, powiedział:
„Dziękuję Andrei Simoncellemu za jego zaangażowanie w przekształcenie Generali Polska w odnoszącą sukcesy firmę. Przez ostatnie pięć lat umacniał on pozycję rynkową Generali i uczynił z niej zdrową oraz rentowną firmę o bardzo wysokim współczynniku wypłacalności. Generali w Polsce nie tylko rozwijało się organicznie, ale także przejęło spółki Concordia Polska oraz weszło na rynek zarządzania aktywami, przejmując Union Investment, obecnie Generali Investments TFI. Andrea Simoncelli zbudował znakomity zespół profesjonalistów, którzy są gwarancją kontynuacji rozwoju Generali w Polsce. Gratuluję Maciejowi Fedynie objęcia tej ważnej funkcji i życzę mu powodzenia w nowej roli. Gratuluję również wszystkim członkom zarządu doskonałych wyników osiągniętych w ostatnich latach. ”

1 lipca 2020 r. Maciej Fedyna obejmie obowiązki Prezesa Zarządu trzech spółek: Generali T.U. S.A., Generali Życie T.U. S.A. i Generali Finance Sp. z o.o.. W spółce życiowej i majątkowej objęcie stanowiska Prezesa Zarządu wymaga zgody Komisji Nadzoru Finansowego. Maciej Fedyna jest także Prezesem Zarządu Concordii Polska T.U. S.A.

Andrea Simoncelli, nowy Przewodniczący Rady Nadzorczej Generali w Polsce, podkreśla:
„Bardzo się cieszę, że tę funkcję powierzono osobie  związanej z Generali Polska od 10 lat. Jestem pewien, że Maciej, wspierany przez innych członków zarządu, poradzi sobie z nową rolą i będzie kontynuował wzrost Generali w Polsce. Korzystając z okazji, chciałbym podziękować akcjonariuszom, szczególnie Luciano Cirinà, członkom EXCO i wszystkim pracownikom Generali Polska za zaufanie w ciągu tych latach, na kontynuację którego liczę w nowej roli”.

Maciej Fedyna, nowy Prezes Zarządu spółek Generali Polska, dodał:
„Bardzo doceniam zaufanie jakim obdarzyła mnie Rada Nadzorcza i akcjonariusze Generali Polska, powierzając mi tę odpowiedzialną funkcję. Liczę na dalsze zaangażowanie wszystkich pracowników Generali Polska w kontynuację wzrostu naszej firmy. ”

Maciej Fedyna jest związany z Generali Polska od marca 2011 r. Zaczynał pracę  jako Dyrektor Departamentu Controllingu, a w 2014 r. objął stanowisko Członka Zarządu odpowiedzialnego za obszar finansów. W listopadzie 2018 r. został jednocześnie Prezesem Zarządu Concordia Capital S.A. i Concordia Polska TUW - obecnie Concordia Polska T.U. S.A. Od tego czasu Concordia Polska stale się rozwija i osiąga bardzo dobre wyniki w swojej działalności, jednocześnie koncentrując się na integracji z Generali Polska. Efektem tego jest pełne prawne połączenie operacyjne Concordia Życie z Generali Życie, które zostało zakończone w ciągu jedenastu miesięcy od przejęcia oraz pierwsza w historii demutualizacja na polskim rynku, czyli przekształcenie Concordia Polska TUW w Concordia Polska T.U. S.A.

W związku z powołaniem Macieja Fedyny na stanowisko Prezesa Zarządu, Rada Nadzorcza postanowiła powołać z dniem 1 lipca 2020 r. Roberta Sagałę, Dyrektora Departamentu Aktuariatu Finansowego i Reasekuracji w Generali, na nowego Członka Zarządu, odpowiedzialnego za finanse w spółkach Generali Polska. Robert Sagała pracuje w Grupie Generali w Polsce od października 2008 roku i od samego początku jego kariera zawodowa rozwijała się w obszarze aktuarialnym. W listopadzie 2014 r. objął funkcję Głównego Aktuariusza w Generali T.U. S.A. i Generali Życie T.U. S.A. nadzorującego funkcję aktuarialną. Jego doświadczenie aktuarialne jest ważne dla zapewnienia lepszego zrozumienia rosnącej złożoności działalności ubezpieczeniowej.

Z dniem 1 lipca 2020 r. Rada Nadzorcza powołała Rajmunda Rusieckiego na członka zarządu Generali T.U. S.A. w celu nadzorowania przez niego integracji sieci sprzedaży Concordia Polska T.U. S.A. i Generali T.U. S.A., a także kanału bancassurance. Rajmund Rusiecki jest związany z Grupą Generali w Polsce od września 2011 r., a od kwietnia 2014 r. pełni funkcję Członka Zarządu odpowiedzialnego za sprzedaż w Generali Życie T.U. S.A. Od listopada 2018 r. jest również członkiem zarządu odpowiedzialnym za sprzedaż w Concordii.

Jednocześnie Gregor Pilgram odchodzi z Rady Nadzorczej Generali Polska.

Składy Rad Nadzorczych i Zarządów Generali PTE S.A. i Generali Investments TFI S.A. pozostają bez zmian.
chcępracowaćwgenerali

Dzień Dobry, Szanowni Państwo, na początku czerwca złożyłam CV na stanowisko w Państwa firmie, aplikacja została otworzona- taki status, kilka dni temu zmieniono status na rozpatrywana. Czy w takim razie istnieje prawdopodobieństwo, iż zostanę zaproszona na rozmowę o pracę:)?

@chcępracowaćwgenerali

status "rozpatrywana" oznacza, że osoba prowadząca rekrutację zapoznała się z Twoją aplikacją. Jeżeli Twój profil będzie zgodny z naszymi oczekiwaniami, z przyjemnością zaprosimy Ciebie na rozmowę. Niemniej, musisz wiedzieć, że do kolejnego etapu, zapraszamy wybranych kandydatów lub kandydatki. Jeżeli będziesz w tej grupie, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Trzymamy kciuki i dziękujemy Ci za przesłanie swojego CV :)

Generali Odpowiedzialnym Pracodawcą Liderem HR 2020

Generali zostało wyróżnione tytułem Odpowiedzialnego Pracodawcy Lidera HR 2020. Przyznane wyróżnienie potwierdza, że firma jest wiarygodnym i solidnym pracodawcą godnym polecenia, a także atrakcyjnym wyborem dla kandydatów.

Kapituła programu szczególną uwagę zwróciła na to jak Generali inwestuje w rozwój swoich pracowników. Doceniono szeroki katalog różnorodnych szkoleń wewnętrznych oraz projektów rozwojowych, w tym programy „Menedżer na start” oraz „Mini-Mobility”,  w ramach którego, na okres kilku miesięcy  pracownik może wyjechać do innego kraju, w którym Generali prowadzi swoją działalność. W uzasadnieniu zwrócono również uwagę na system rekrutacji wewnętrznych „Rozwiń Skrzydła z Generali”, który umożliwia pracownikom rozwój wewnątrz organizacji. Doceniono także to, że Generali zapewnia swoim pracownikom w czasie pracy bezpłatną naukę języka angielskiego.

Inwestowanie w pracowników i wzmacnianie ich kompetencji jest związane z jedną z wartości Generali – VALUE OUR PEOPLE. Odpowiedzialny Pracodawca, to nie tylko „slogan”, ale przede wszystkim sposób, w jaki na co dzień działamy i traktujemy naszych pracowników. Dlatego też, cieszymy się z wyróżnienia. W Generali chcemy budować partnerską, bazującą na otwartości i zaufaniu kulturę organizacyjną. Oferta szkoleń i programów rozwojowych, którą proponujemy, jest ważną częścią naszego szerszego podejścia do pracowników. Dążymy do tego, aby rozwijać ich mocne strony i wspierać ich na każdym polu. Ma to dla nas ogromne znaczenie gdyż, gdy nasi pracownicy osiągają sukces, osiąga go także nasza firma – powiedziała Krystyna Matysiak, członek zarządu Generali.

Jury konkursu zauważyło również zaangażowanie Generali w działalność na rzecz lokalnej społeczności. Firma od lat regularnie organizuje akcje krwiodawstwa, wspiera dzieci z wybranych domów dziecka i placówek opiekuńczych podczas świątecznych akcji czy bierze udział w programach mentorskich dla młodzieży.

Kapituła zwróciła również uwagę na zaangażowanie Generali w pierwszy w Polsce projekt „Hipotermii leczniczej w transporcie noworodków”. W ramach niego, także dzięki współpracy fundacji Generali The Human Safety Net oraz Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu i Dr hab. n. med. Jana Mazeli, prof. UM, Generali wyposażyło w specjalistyczny sprzęt do hipotermii leczniczej trzy karetki neonatologiczne w Polsce. Są to jedyne ambulanse w Polsce, które pomagają dzieciom z niedotlenieniem okołoporodowym już w czasie transportu do szpitala. Dzięki temu, że pomoc może być udzielona już w karetce, minimalizowane są negatywne skutki niedotlenienia, a noworodek otrzymuje szansę na prawidłowy rozwój.

Program „Odpowiedzialny Pracodawca Lider HR” adresowany jest do firm, dla których dbałość o warunki pracy i rozwój pracowników jest ważnym elementem strategii. Głównym kryterium wyboru laureatów programu jest szeroko rozumiana jakość zatrudnienia. Celem jest upowszechniane oraz propagowanie właściwych wzorców, modeli i strategii działań w zakresie polityki personalnej oraz strategii integracji spraw personalnych z celami biznesowymi. Nagrodę przyznaje Kapituła po ocenie zgłoszeń, zawierających szczegółowe informacje, dotyczące firmy jako pracodawcy.
Marceli

Wy tam sami sobie przyznajecie te nagrody. Generali jest chyba najgorszym pracodawcą i ubezpieczycielem w Polsce. Ludzie się skarżą na innych forach, podają liczne przykłady oszustw jakie dopuściła się ta firmia. Kompetencje zerowe, a kolejki do sądów za wasze przekręty coraz dłuższe i końca nie widać.

Tak2Nie

@Marceli

dziękujemy za Twój wpis. Szczerze mówiąc, nigdy nie słyszeliśmy o nagrodzie, którą można sobie samemu przyznać. Wyróżnienie Generali, jako Odpowiedzialnego Pracodawcy Lidera HR 2020, otrzymaliśmy po przeanalizowaniu naszych działań i inicjatyw, które podejmujemy zarówno dla naszych Pracowników jak i społeczności lokalnych. Potwierdza ono nasz kierunek i zobowiązuje do dalszych działań, dzięki którym możemy tworzyć wyjątkowe miejsce pracy. Nie wiemy, na podstawie jakich konkretnych doświadczeń masz taką opinię. Jeżeli jest coś, co moglibyśmy wyjaśnić lub pomóc Ci w konkretnej sytuacji, skontaktuj się nami na priv, pisząc na adres opinie@generali.pl

Marceli

Firma Generali sama sobie przyznajecie nagrody. Generali jest chyba najgorszym pracodawcą i ubezpieczycielem w Polsce. Ludzie się skarżą na innych forach, podają liczne przykłady oszustw jakie dopuściła się ta firmia. Kompetencje zerowe, a kolejki do sądów za ich przekręty coraz dłuższe i końca nie widać.

@Marceli

dziękujemy za Twój wpis. Szczerze mówiąc, nigdy nie słyszeliśmy o nagrodzie, którą można sobie samemu przyznać. Wyróżnienie Generali, jako Odpowiedzialnego Pracodawcy Lidera HR 2020, otrzymaliśmy po przeanalizowaniu naszych działań i inicjatyw, które podejmujemy zarówno dla naszych Pracowników jak i społeczności lokalnych. Potwierdza ono nasz kierunek i zobowiązuje do dalszych działań, dzięki którym możemy tworzyć wyjątkowe miejsce pracy. Nie wiemy, na podstawie jakich konkretnych doświadczeń masz taką opinię. Jeżeli jest coś, co moglibyśmy wyjaśnić lub pomóc Ci w konkrentej sytuacji, skontaktuj się nami na priv pisząc na adres opinie@generali.pl

chceprace

Czy w Generali są premie kwartalne czy roczne ( dotyczy centrali)? Czy generali ( poza pandemią) daje możliwość pracy zdalnej? Jeśli tak ile razy w miesiącu?

@chceprace

dziękujemy Ci za zainteresowanie się pracą w Generali. Szczegóły dotyczące wynagrodzenia, podajemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Jeżeli chodzi o kwestie związane z pracą zdalną, obecnie w większości pracujemy w tej formie. Po zakończeniu pandemii, będzie z pewnością ona stałym elementem naszej pracy.

chceprace
@Generali Polska

eh pewnie ze chciałbym pracować ale mimo powiedzmy mojego cv ktore w 80% pokrywa się z ogłoszeniem o prace, to nikt nigdy do mnie nie zadzwonił, a szkoda

@chceprace

może się tak zdarzyć. Kontaktujemy się z wybranymi osobami. Jak na adres opinie@generali.pl prześlesz nam swoje dane kontaktowe, będziemy mogli przekazać Twoją sprawę do Zespołu Rekrutacji. Sprawdzimy szczegóły i wrócimy do Ciebie z informacją.

Kandydat

Czy wszyscy pracownicy w firmie mają służbowy telefon oraz laptop? Chcę zaaplikować na stanowisko młodszego specjalisty.

@Kandydat

nie wszyscy pracownicy mają służbowy telefon lub laptop. Szczegóły dotyczące oferowanych narzędzi, możesz omówić podczas rozmowy. Gdybyś miał dodatkowe pytania, napisz.

HR Generali - #16HotChallenge2

Uwielbiamy się bawić w Generali. A gdy, jeszcze przy okazji możemy pomóc czy wesprzeć innych to angażujemy się na 100%!

Postanowiliśmy przyłączyć się do wspaniałej akcji #16HotChallange2 i domowymi sposobami, z dużym "dystansem" do siebie, nakręcić taki oto challange :)

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 127 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Generali Polska?

Aktualność
"Let's Go Talk" -  nowa inicjatywa, dzięki której możemy być jeszcze bliżej z naszymi Pracownikami

W Generali wystartowaliśmy z nową inicjatywą – "Let’s Go talk!" Przepis jest bardzo prosty – ciekawy temat na rozmowę, gość oraz Pracownicy. Wszystko to na żywo, co dwa tygodnie, podczas spotkania online.

"Dialog z Pracownikami wpisany jest w nasze DNA. Zawsze stawialiśmy na transparentną, inkluzywną oraz partnerską komunikację. I choć w naszym intranecie nie brakuje wielu interakcji, wzajemnej wymiany opinii czy dyskusji, to chcemy zrobić kolejny krok, aby być jeszcze bliżej naszych Pracowników. Stąd też pomysł na zupełnie nową inicjatywę. Szczególnie w czasach trwającej pandemii, możliwość kontaktu z innymi, rozmowy oraz budowanie ducha Zespołu jest niezwykle ważne. "Let’s Go talk" nie tylko uwalnia dobrą energię, ale też daje poczucie bycia częścią społeczności, jaką w Generali stworzyliśmy." - powiedział Paweł Wróblewski, odpowiedzialny za obszar komunikacji i zaangażowania.

Pierwszym gościem była Krystyna Matysiak - Członek Zarządu Generali odpowiedzialna m.in. za HR
Pierwszym gościem programu prowadzonego na żywo była Krystyna Matysiak – członek zarządu Genererali odpowiedzialna m.in. za HR. W spotkaniu wzięło udział ponad 320 osób. Krystyna opowiedziała o możliwych scenariuszach powrotu, o tym co może oznaczać dla nas “nowa normalność” czy też jak zarządzać rozproszonym zespołem. Odpowiedziała też na mnóstwo pytań, które w trakcie programu anonimowo mogą zadawać Pracownicy.

Program, w którym najważniejszymi osobami oprócz zaproszonego gościa, są Pracownicy.
"Let’s Go talk!" prowadzony jest w formacie talk-show. Do programu zapraszamy gości zarówno z wewnątrz organizacji jak i spoza. To co najważniejsze, "Let’s Go talk" współtworzony jest z Pracownikami. Dzięki możliwości wysyłania swoich rekomendacji, mają oni wpływ na to, kto będzie kolejnym gościem. Dodatkowo dużą wartością jest interaktywna część Q&A.
"Let’s Go talk" jest kolejną inicjatywą Zespołu HR Generali w ramach trwającej pandemii COVID-19. Oprócz wielu nowych szkoleń, indywidualnego wsparcia Menadżerów czy prowadzonych grup wsparcia dla Pracowników, oferujemy im możliwość bezpośrednich interakcji oraz budowania poczucia wspólnoty.

Kolejny gość
Kolejnym gościem "Let's Go talk", będzie Joanna Drosio-Czaplińska – psycholog, psychoterapeuta EMDR oraz publicystka. Będziemy rozmawiać o tym jak radzić sobie w kryzysie. Powiemy też, co może być dla nas wsparciem, a co zagrożeniem. Dodatkowo poruszymy temat dzieci. Jak je wspierać w tym czasie, na co zwrócić uwagę, czy jak pomóc im jak najlepiej przejść okres izolacji.
Ada

Dzień dobry,w ogłoszeniu na doradcę klienta nie do końca sprecyzowano obowiązki,których należy się spodziewać.Czy ta praca jest stacjonarna czy wykonuje się ją zdalnie?

@Ada

Ada, rozumiemy, że nie pytasz o obowiązki tylko o formę pracy. Obecnie, tak jak wszyscy w naszej firmie, pracujemy zdalnie.

alaf
Użytkownicy czekają na odpowiedź 245 dni.

i jak? jakies perspektywy?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 256 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Generali Polska?

Lenkaklocek

Byłam na spotkaniu z Panią menedżer z hr ws. rekrutacji na stanowisko rekrutera. Spotkanie trwało ponad 2 godziny. Oprócz rozmowy zostałam poproszona o wykonanie zadania. Oczywiście po spotkaniu nie dostałam żadnego feedback. Próbowałam skontaktować się z Panią menedżer ale bezskutecznie. Nie polecam. Trzeba było te 2 godziny z życia wykorzystać w inny sposób.

Tak5Nie

@Lenkaklocek

Przepraszamy Ciebie za zaistniałą sytuację, tak nie powinno się zdarzyć. Jak prześlesz nam na adres opinie@generali.pl swoje imię i nazwisko, będziemy mogli sprawdzić szczegóły związane z Twoją rekrutacją i wrócić do Ciebie z feedbackiem. Pozdrawiamy świątecznie :)

Tak3Nie2
@Generali Polska

W tym momencie feedback jest dla mnie bez znaczenia. Po 2 -3 msc .... Pani Sylwia bardzo nieładnie sie zachowala ignorując moje maila i odrzucając połączenia. Może nie powinna być kierownikiem w dziale hr z takim podejściem do ludzi ?

Tak3Nie

@Lenkaklocek

Rozumiemy Twoje rozczarowanie i raz jeszcze przepraszamy za zaistniałą sytuację. Pani Sylwia nie pracuje już z nami.

Tak5Nie1
Martyna

@Lenkaklocek A jakie pytania były zadawane i jakie zadanie było do rozwiązania ?

@Martyna

Niestety nie pamiętam pytan ale zadanie dotyczyło wywiadu behawioralnego. Pod każdą kompetencję trzeba było dac propozycje pytań do kandydata. Powodzenia !

Aktualność
Generali Partnerem na całe Życie dla Klientów - mocno inspirujący event za nami!

W Generali uwielbiamy uczyć się przez zabawę :) I to właśnie w ten sposób poznajemy bliżej naszą strategię oraz zachowania, którymi chcemy się kierować. Dzięki zdobytej wiedzy oraz pełni inspiracji podążamy w kierunku zostania Partnerem na całe Życie dla naszych Klientów.

Event, w którym do tej pory wzięło już ponad 200 osób wypełniony jest po brzegi pracą zespołową, wspaniałą atmosferą oraz niesamowitą energią, która pozostaje z nami na długo.

#LifeTimePartner #Simplification #Ownership #HumanToich #Innovation #Generali2021 #Generali
Tak3Nie1

Aktualność
Generali i Fundacja The Human Safety Net fundatorami pierwszego w Polsce sprzętu do hipotermii leczniczej w karetkach neonatologicznych.

Dzięki współpracy Generali Polska, Fundacji The Human Safety Net oraz Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, rusza pierwszy w Polsce projekt zastosowania hipotermii leczniczej w transporcie neonatologicznym.

Niemowlęta z niedotlenieniem okołoporodowym będą mogły zostać poddane leczeniu już w czasie transportu karetką do wybranego ośrodka medycznego. Specjalistyczny sprzęt do ratowania zdrowia i życia najmłodszych trafił do ambulansów w Poznaniu, Zielonej Górze oraz Bydgoszczy.
Tak1Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Generali Polska - Warszawa