Generali T.U

Opinie o Generali T.U

anonym

stiopa
@anonym 01.02.2012 21:03
Bez komentarza, jak wyżej. Czy ktoś kto pracuje w firmie Generali w call center może opisać jaka jest praca i płaca?....

jeśli chodzi o pracę tutaj to ze swojej strony polecałbym .

Play

Ty młotku nie widzisz że tu chodzi o opinie na temat podjęcia pracy w Generali ... :/ bez komentarza ... Pytanie z mojej strony ?? Praca w charakterze agenta kompleksowego ... dobrze myślę że chodzi tu o podkoloryzowaną i inaczej nazwaną akwizycje ?? Prowadzony jest w całej Polsce nabór na agentów kompleksowych Generali ja jestem z Łódzkiego po nowym roku mam rozmowę ... czekam na opinie ...

zoja

Podzielam opinie na temat firmy, czekam podobnie na wypłatę odszkodowania ponad miesiąc.Mam wrażenie ,że osoba kompetentna , która zajmuje się moją sprawą nie odbiera telefonów.A tak wogóle to mam wątpliwości czy w tej firmie ktoś pracuje(nie ma możliwości dodzwonienia się , albo ktoś odbierze telefon i czekasz na zbawienie nabijając kase za telefony).Ja na pewno złoże skargę w centrali -tylu młodych ludzi czeka na pracę . Odradzam firmę!!!!

mie zadowolony

czekam juz 34 dzien po zgloszeniu szkody nie stety brak wyplaty odszkodowania i zero odzewu ze strony generali, dodzwonienie sie graniczy z cudem. NIE POLECAM TEJ FIRMY PONIEWAZ PODCZAS WILOLETNIEGO DOSWIADCZENIA Z INNYMI UBEZPIECZYCIELAMI GENERALI WYPADA BARDZO ZLE, KOMPETENCJE LUDZI CO ZAJMUJA SIE MOJA SPRAWA SA BARDZO NISKIE......... ODRADZAM GENERALI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Generali T.U - Triest

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Generali T.U