Generali Finance Sp. z o.o.

Opinie o Generali Finance Sp. z o.o.

ann2

Niestety szukają za możliwie najniższą stawkę.

NIE

Odradzam pracę w Generali. Kierownicy nie mają szacunku do pracowników, w pracy panuje ciężka atmosfera. Wypłata w tej firmie to jedna wielka loteria, jednego miesiąca zarabiasz więcej innego mniej, mimo, że umowa gwarantuje stawkę stałą. Jeżeli ktoś zdecyduje się na pracę w tej firmie to musi przywyknąć, że raz zarobi więcej od swojego kolegi a raz więcej. Odpowiedzi od Kadr skąd tak nie równe wypłaty nie dostaniesz. To co napisała Agata w pierwszym komentarzu to 100% prawdy. Pozytywne komentarze piszą prawdopodobnie Panie z Kadr, które szukają kolejnych frajerów do pracy za grosze w miejscu gdzie na każdym kroku próbują Cię oszukać a o urlopie nie ma co marzyć chyba, że masz rodzinę lub partnera w Generali, który z góry wszystko CI załatwi, wtedy możesz liczyć na "ludzkie" traktowanie.

Karoll12

Ciekawe jaka atmosfera panuje w kadrach i jaki jest kierownik?

marta

http://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-sprzedazy-i-obslugi-klienta-warszawa,oferta,4194857 Hej, a co sądzicie o tym ogłoszeniu? jak ma się ono do rzeczywistości? ile można zarobić? pozdrawiam

ja

Jakiś czas temu szukali/(ją?) frajerów do SD na umowe zlecenie. Śmieszna stawka. Przestrzegam wszystkich przed stratą czasu.

agata

hej Generali Warszawa ul.Postępu dział kadry i płace - bardzo trudno z tymi paniami pracować, b.oficjalne i niechętne do pomocy, interpretujące prawo pracy zawsze na korzyść pracodawcy, a nie pracownika, postrzegające innych jako potencjalnych konkurentów.(wyścig szczurków w prawdziwym wydaniu)(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Generali Finance Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Generali Finance Sp. z o.o.