4Life Direct

Opinie o 4Life Direct

Julita

@anonymous Podawanie dokładnej wysokości zarobków na forum jest niezgodne z regulaminem. Peter może napisać zakres ewentualnego wynagrodzenia. Czy jesteś zainteresowany pracą w firmie 4Life Direct? Na jakie stanowisko zamierasz aplikować? Może jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej i chciałbyś podzielić się swoją opinią z innymi użytkownikami?

Peter

Bardzo niskie zarobki co do pracy i kiepska atmosfera

anonymous
@Peter 09.04.2018 23:41

dokladnie jakie? Dla kazdego inne są niskie

Julita

@Peter Twoja opinia jest dosyć krótka, może warto ją rozwinąć? Poparte przykładami opinie cieszą się większym zainteresowaniem. Może udało Ci się dostrzec w 4Life Direct coś pozytywnego? Czy to dobre miejsce pracy dla osób bez doświadczenia, mogą w tej pracy zdobyć cenne doświadczenie? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji do ogólnego obrazu tej firmy.

Julita

@Bunny Z Twojego komentarza wynika, że największym minusem dla Ciebie w firmie 4Life Direct była wysokość wynagrodzenia. Wysokość pensji jest rzeczywiście istotnym czynnikiem motywacyjnym, ale warto zwracać uwagę także na inne korzyści dla pracownika. W firmie 4Life Direct mogłeś liczyć na szkolenia? Jak oceniasz swoje miejsce pracy pod względem komfortu pracy i dostępnych narzędzi? Aktualnie firma 4Life Direct poszukuje kandydatów na stanowiska Specjalista ds. sprzedaży ubezpieczeń w mieście Lublin i Warszawa. Oferty znajdują się m.in. na stronie GoWork.pl

Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną w 4Life Direct?

filiżankakawy2

Witam jakie są podstawowe zarobki na stanowisku doradcy klienta proszę o odpowiedz.

Robert

Słyszałem, że 4Life Direct to dobry pracodawca. Czy jest powód, że tak mało piszecie?

Bbbbb

Zgodnie z kodeksem pracy pracodawca jest zobowiązany dać 15 min przerwy na 8h pracy pracuje się tu 8.5 h aby każdy miał przerwę obiadowa i nikomu to nie przeszkadza. Praca jest fajna dużo obowiązków ale za siedzenie na (usunięte przez administratora) nikt nie płaci. Ja polecam gorąco jest super

bardzo słaby pracodawca

ooo, widzę, że skasowano mój wpis. a wiec, raz jeszcze, ocena merytoryczna tego pracodawcy: - nie mówią ci na rozmowie kwalifikacyjnej o tym, ze pracujesz nie o 8 a 8 1/2h, masz to wpisane w umowie! - nie mówią ci na rozmowie kwalifikacyjnej o tym, ze pracujesz w soboty! - nie mówią ci na rozmowie kwalifikacyjnej, że dodatkowe bonusy socjalne wymieniane w ogłoszeniu rekrutacyjnym są dodatkowo płatne (ściągają ci z pensji) - nie powiedzą ci konkretnie jakie parametry liczy się do bonusów, jest ich całe mnóstwo i sa nieczytelne nawet dla pracujących tam, ustawione tak, ze nigdy w zyciu ich nie zrobisz (zytnia - pracująca na poleceniach klientów) - twoje szkolenie wprowadzające jest poniżej krytyki, ktoś kto to przeprowadza (z listości a nie z powodu regulaminu gowork, nie napiszę, kto je robił dla nas) nie wie nawet polowy tego co jest potem w testach i co jest bardzo potrzebne w wiedzy jak juz pracujesz z klientem

zwyczajnieja
@Jaj 27.07.2017 11:32

A gdzie przerwy za pracę przy komputerze? Zapytaj w firmie- powiedzą, ze Twoja praca do takich nie należy i z tego tytułu ich nie masz. Dlatego odpracowujesz, to co "łaskawcy" dali w prezencie na lunch. Pan od BHP sprawdza czy kubki stoja na stole, a prawdziwe zasady, które powinny obowiązywać ma w głebokim poważaniu

Julita

@Twins - Jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Oczywiście, serwis ten służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy oraz jest platformą umożliwiającą wymianę informacji między pracownikami firmy oraz osobami nią zainteresowanymi. Jednak komentarze muszą spełniać zasady regulaminu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce 'regulamin' naszego serwisu : http://www.gowork.pl/regulamin Czy możesz napisać coś więcej na temat tego, co sprawia, że masz tak negatywną opinię o 4Life Direct? Konkretne informacje będą najbardziej cenne.

Twins

Brak szacunku do pracownika. Czasem lepiej 10tys zamiast na usuwanie opinii z GW przeznaczyc na pracownikow. Pracowałem nie polece.

Julita

Aktualnie dostępnych jest kilka nowych ofert pracy od 4Life Direct. Pracodawca wspomina w ogłoszeniu o dodatkowym wynagrodzeniu w zależności od osiąganych wyników. Jak wygląda system premiowania podczas pracy w tej firmie? Chodzi mi o stanowisko Doradcy Klienta.

Olek

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć coś o pracy doradcy klienta ? Czy zarobki są godziwe? Jakiś socjal jest w firmie? Jak atmosfera w firmie? Bardzo dziękuję

do znawcy

Panie znawco jednak praca na call center to praca ciągła przy komputerze. Na każdą godzine pracy powinno przypadać dodatkowe 5 minut przerwy - dodajmy 8*5 (tak, wiem to sie nie kumuluje) to daje nam 30 min dodatkowej przerwy. Także nie do końca jest to fair.

Olek

Dla mnie praca w 4Life Direct jest bardzo fajna. Lubię to co robię a do tego jeszcze całkiem nieźle zarabiam co więcej chcieć? Po co ciągle obserwujecie innych?

Ornamik

To jest wprost niemożliwe żeby taka fajna firma popełniała taki błąd.

Optymista

Mam pytanie i nadzieję, że otrzymam od kogoś informacje. Czy praca dla- specjalista ds. jakości w Warszawie jest jeszcze aktualna? Jakie wymagania stawia firma przed kandydatem? Jak się ogólnie pracuje w firmie? Czy można liczyć na umowę o pracę czy tylko zlecenie?

Jaj
@Optymista 20.06.2017 17:16

Sprawa nie aktualna, ale podobno i tak od razu było ustalone kto dostanie tę pracę, bo to jedna z lepszych fuch w call center, żeby odsłuchiwać rozmowy innych i je oceniać pod względem merytorycznym.

Optymistka

@bez przesady Zgadzam się z Tobą w zupełności. W każdej pracy można znaleźć coś niekorzystnego ale to zupełnie oczywiste i wystarczy nad tym popracować. Trzeba wypracować sobie schemat myślenia pozytywnego i jestem pewna że świat będzie dużo lepsze!

będziesz zadowolony

a ja akurat miło wspominam pracę w tej firmie. fakt faktem, nie miałam zadnych oczekiwań, robiłam swoje, zakumplowałam się z agentami, spotykamy sie na piwku i wspominamy. i to jest jedyna dobra strona, sprzedawcy. na resztę nie licz. wynagrodzenie minimalne, nie ma co marzyć o bonusach wymienianych w ogłoszeniach rekrutacyjnych. nie wypracujesz ich bo siedzisz na martwych bazach. na dziesięc podejśc osiem to ochrzan, że klient sobie nie zyczy kontaktu i juz wiele razy o tym mówił i prosi o wykreslenie.

Do Olga

słabo z Waszym PR. Klient starszy to nie jest klient "roszczeniowy" i zazwyczaj mu wszsytko "pasuje" bo połowy nie rozumie. to są moje spostrzeżenia, pracowałam u Was, mi było przykro rozmawiać z tymi ludźmi po drugiej stronie słuchawki. wszsytkich, których znam prywatnie, ubezpieczają sie na zycie w tych trzech topowych ubezpieczalniach. druga sprawa, to większość z tych rzeczy które tu wypisują inni to niestety prawda. zamiast się sprzeczac i usuwać wpisy na forum, podciągnicie się we współpracy z innymi wewnętrznie. to taka konstruktywna krytyka. wygląda na to, ze nie bardzo wiecie na czym polegają media społecznościowe. ja rozstałam sie z Wami w zgodzie, zostało mi zapłacone to na co sie umawialiśmy, ale wiem, ze nie należę do większości. spora grupa w ostatnich dwóch kwartałach rozstała sie z Wami z powodu niespełnionych obietnic, braku wsparcia, konfliktów i manipulacji.

dla tych nadal jeszcze nieświadomych

tutaj chodzi o wyciągnięcie kasy od razu, w pierwszej rozmowie. po to sprzedawca musi sto razy powtarzać czy "pan / pani zrozumiał?" i podkreslać ze rozmowa jest nagrywana. i mimo, ze starszy człowiek nie bardzo łapie o co chodzi, to grzecznie potwierdza. to jest takie samo obrabowanie starszego człowieka jak "metoda na wnuczka", tylko w białych rękawiczkach. nie bez powodu ta firma jest zarejestrowana poza granicami kraju i nie działa w oparciu o zezwolenia KNF (Komisja Nadzoru Finansowego) - nigdy takiego zezwolenia by nie dostała!!! apeluję do młodych ludzi, nie zatrudniajcie się tam (człowiek z doswiadczeniem od razu zakuma o co chodzi i takiej pracy nie podejmie). jesli potem wpiszecie sobie w cv doswiadczenie w tej firmie, żadna poważna instytucja finansowa was nie zatrudni!!! ostrzegajcie swoich rodziców i dziadków przed takimi procederami!!! poszukajcie sobie w wyszukiwarce "4life direct" i "sprawa dla reportera" - to jest jasno pokazane jak to wygląda w praktyce.

Jaj
@dla tych nadal jeszcze nieświadomych 30.05.2017 10:38

Jak to nie jest wpisana do KNF? Jeśli tak to jakim prawem podają się za firmę ubezpieczeniową?

Olga

Każda praca ma swoje dobre i złe strony. Przyjęła się ostatnio postawa roszczeniowa i nawet niektórym pasuje?

do optymisty

z zewnątrz trudno ocenić zakres działalności firmy. dopiero jak zaczynasz pracować orientujesz się z czym to się je. ja aplikowałem już jakiś czas temu, bardzo szybko zrezygnowałem. po ogłoszeniach, które pojawiają sie non stop takie same można zgadywać, ze nie tylko ja mam taką opinię. zakumplowalem sie z osobą, która mnie usiłowała wdrożyć (przy okazji: też już jej nie ma w tej firmie...), historie jakie opowiadała jeżą włos na głowie. nie tylko w kwestii samgo ściemniania klientom, ale i sposobu w jaki pracownik jest rozliczany. kiwają cię na każdym kroku, obiecują złote góry a wychodzisz z niczym. to jest bardzo cięzka praca i z czystym sumieniem moge powiedzieć ze sie starałem, robiłem tak jak mnie szkolono, a dostałem takie bazy, które były przeorane na wszystkie strony, nic sie nie dało z tym zrobić sensownego. więc i sensownych wyników nie było. ten model poprostu sie nie sprawdza - a jak mówisz wprost, to mija tydzien, dwa, i ci dziękują.

Optymista

4Life Direct ma określony zakres swojej działalności i jeśli komuś nie podoba się taka praca to nie rozumiem po co zgłasza się do firmy?

jesli zadawala cie najniższa krajowa

stanowczo odradzam pracę w tej firmie. nie mówią połowy rzeczy na spotkaniu rekrutacyjnym. twoje wynagrodzenie dodatkowe jest jedną wielką enigmą. a podstawa to najniższa krajowa. rotacja niesamowita. szkolenie które przeszedłem nie nadawało sie do niczego. aha, i zanim się tam zatrudnisz, sprawdz najpierw jakie cudowne produkty ta firma ma w ofercie i czy na pewno sam dla siebie byś je kupił. i jak bardzo byś się wściekł, gdybys dowiedział się, że twoja matka buliła latami na ten syf licząc że zapewni ci środki po śmierci. nie zapewni. ten, kto choć trochę zna się na ubezpieczeniach szybko sie połapie ;-)

Marek

Witam.Ogłoszenia tej firmy pojawiają się regularnie.Jaka jest podstawa ?

zytniaoddzial

Szkolenia- kawka,herbatka,papierosek tak wlasnie wyglada ich praca. Team liderzy ? Ci ci madrzy,sami odeszli. Na ich miejsce weszli nowi,ktorzy nie maja bladego pojecia o swojej pracy. Pracownicy ? Falszywi i zazdrosni,podpie**alacze. Tyle w temacie. Praca ? Jak Cie moge,gdyby nie ta chora spolecznosc to da sie tam zarobic. Trzeba miec twarda dupe i wiedziec czego sie chce,isc po swoje. Niestety,jesli masz jakiekolwiek wspolczucie to nie jest to praca dla Ciebie. Nawet babeczke 80 lat trzeba namowic na ub. na zycie za 300 zl miesiecznie na su 5tys. Bo co ? Trzeba ciac kazdego w c*uja bo inaczej TL bedzie obrywal za brak wynikow. Awanse,awansiki kazdy chyba dobrze wie co za tym idzie. Jednym slowem banda z*ebow,tyle w temacie ;)

Olga

@specjalista ds sprzedaży ubezpieczeń Myślę, że nie masz racji.

Legiony

Chętnie przyłączę się do @Pozytywnie ponieważ praca tu jest super.

Pozytywnie

Najlepsza firma w jakiej można pracować!!!! Rozwój, kasa, umowa o prace i benefity ;-). Nie bez powodu wielokrotnie nagrodzona została za najlepsze callcenter:))))) polecam tu prace na stanowisku doradcy ds ubezpieczeń. Super leaderzy, fajny i pomocny dział rozwoju i projektów, zasłużone awanse, dużo konkursów aż chce się tu pracować. Miło mi tworzyć ta firme i być docenionym:) pozdrawiam i zapraszam do wspólnej pracy w Warszawie:)!

Zostaw opinię o 4Life Direct - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4Life Direct