4Life Direct

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o 4Life Direct

Pracodawca

 Aktualność
W 4Life Direct trwa obecnie jeden z największych konkursów, w którym do wygrania jest wyprawa do RPA.
Jest to kolejna już podróż do tego regionu, gdyż na taką wycieczkę nasi pracownicy mieli okazję już się wybrać w ubiegłych latach. Znamy już pierwszych uczestników tegorocznego wyjazdu. Gratulujemy wszystkim i czekamy na kolejne osoby!

Pracodawca

@lut

Cześć, Firma 4Life Direct sp. z o.o. jest zarejestrowana w Polsce i działamy w naszym kraju od 2009 roku. Więcej informacji na stronie: https://www.4lifedirect.pl/kim-jestesmy/ Nawiązując do wspomnianego RPA - Nasi pracownicy mają możliwość wzięcia udziału w licznych konkursach, w których do wygrania są m.in. nagrody rzeczowe, wyjazdy krajowe, jak i zagraniczne np. do Barcelony, Dubaju czy też właśnie do RPA. Zachęcamy do aplikacji, a w przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z działem rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

Arkadiusz
Pracownik
 Pytanie

Pracę w 4LD zacząłem od marca b.r, jak oceniam? Praca jest wymagająca, narzucająca pozbycia się niektórych nawyków i cech. W tym miejscu ceni się punktualność oraz zaangażowanie do pracy. Dzięki pracy w 4LD moja cierpliwość jest na wyższym poziomie. Dzięki niej nauczyłem się, że konsekwentne dążenie do celu i regularność popłaca. Praca pozwala mi rezalizować moje pasje. Jak wspomniałem, praca jest wymagająca i czasami potrafi dać w kość, natomiast jest to oczywiste, że w każdej pracy pracodawca wymaga. Jedyne co chciałbym zmienić? Podejście do każdego pracownika w sposób indywidualny. Sprawdzenie w czym czuje się dobrze i kierowanie go w tym kierunku by stał się jeszcze lepszy. Szczerze cieszę się, że znalazłem się w tym miejscu i mogłem sprawdzić swoje siły w sprzedaży. Największą zaletą tego miejsca jest atmosfera i masa gadżetów, dzięki którym można zapomnieć, że jest się w pracy.

9

Pracodawca

@Arkadiusz

Cześć Arkadiusz, dziękujemy za Twój wpis. Jest nam bardzo miło, że znalazłeś czas, by podzielić się swoją opinią. Cieszymy się, że dzięki naszej pracy rozwijasz się i realizujesz pasje. Zadowolenie naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne, dlatego Twoje spostrzeżenia są dla nas bardzo cenne. Staramy się do każdego podchodzić indywidualnie i z pewnością zwrócimy na to jeszcze większą uwagę. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia :)

Były agent
Były pracownik

Przepracowałam w 4Life trochę ponad rok, przyjęli mnie bez doświadczenia gdyby nie to, że musiałam się przeprowadzić to chciałabym zostać w tej firmie. Nie miałam wcześniej styczności z ubezpieczeniami, wszystkiego nauczył mnie Robert podczas szkolenia :) w całym biurze super atmosfera jest luźno i nie ma niepotrzebnych spięć nawet z kierownikami. Pierwsze tygodnie były trudne (bo wcześniej nie sprzedawałam) ale miałam wsparcie kierowników za co im dziękuję. Spoko benefity i dało się wyciągnąć spory bonus sprzedażowy. Polecam dla wszystkich, którzy są związani ze sprzedażą albo chcą w niej stawiać swoje pierwsze kroki :) jedyne co mogliby zlikwidować to dress code, ale nie jest on jakoś bardzo uciążliwy.

19

Pracodawca

@Były agent

Dziękujemy bardzo za opinię i miłe słowa :) Życzymy samych sukcesów na drodze zawodowej. Polecamy się na przyszłość! Zespół Rekrutacji 4 Life Direct

Auu
Były pracownik

Hej, ku złamaniu schematu wystawiam opinie jako osoba zadowolona ;) Kilka miesięcy w firmie przepracowałam, wiadomo, bywały lepsze i gorsze dni, mniejszy i większy stres, jak to w pracy - szczególnie, kiedy zrealizowania jest plan. Ale całokształt czasu spędzonego w 4life oceniam na 5 ;) jestem mega wdzięczna i team leaderom, szkoleniom i całej reszcie osób, od których dużo się nauczyłam i dostawałam sporo wsparcia i uwagi (przesyłam uściski!). PS do kandydatów - nie zrażajcie się opiniami na tym portalu, bo piszą je tylko "pokrzywdzone" osoby, które nie przeszły szkolenia bądź okresu próbnego - a to naprawdę nie jest trudne, jeśli nie masz na wejściu wywalone i słuchasz chociaż trochę, co przełożeni mają Ci do powiedzenia ;)

13

Pracodawca

@Auu

Dziękujemy za ten komentarz:) Bardzo miło nam to czytać - szczególnie, że komunikacja i wsparcie to te elementy współpracy, które są dla nasz szczególnie ważne :) My również ściskamy i życzymy cudownego dnia! :)

Nowa osoba
Pracownik

To może od początku. Rozmowa kwalifikacyjna z Melanią, bardzo rzeczowo i miło. Oceniam ją jako osobę bardzo pozytywną i bardzo profesjonalnie reprezentującą firmę. Drugi etap, rozmowa z Robertem uśmiechnięty bardzo sympatyczny. Moim zdaniem właściwa osoba we właściwym miejscu.3 etap to szkolenie z Mateuszem. Jest bardzo cierpliwy, kompetentny z poczuciem humoru, szkolenie nie było nudne. Szczegółowo potrafi wszystko wytłumaczyć. Wszyscy w biurze są przyjacielsko nastawieni, panuje rodzinna atmosfera. Oczywiści jest nastawienie na wynik ale przecież to sprzedaż. Nie sprzedajemy za darmo.

20

Pracodawca

@Nowa osoba

Dziękujemy za ten komentarz:) Takie wpisy dodają nam skrzydeł - i oczywiście spieszymy przekazać Twoją informację zwrotną wszystkim zainteresowanym :) Dobrego dnia i pięknego tygodnia!

Ula Nowy wpis
Inne
 Pytanie

4LifeDirect zatrudnia tylko konsultantów i doradców, czy jest też nabór na pracowników biurowych?

Nowy wpis

Pracodawca

 Pytanie
@Ula

Cześć Ula, dziękujemy za Twoje pytanie. Oprócz rekrutacji do Działu Sprzedaży, szukamy również pracowników do Działu Płatności Składek. Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do kontaktu pod adres mailowy: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy serdecznie

Pytanie Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Hej, czy Robert nadal u was pracuje? prowadzi szkolenia/jest coachem?

Nowy wpis

Pracodawca

 Pytanie
@Pytanie

Cześć, dziękujemy za Twoje pytanie. Niestety Robert już u nas nie pracuje, natomiast jeżeli jesteś zainteresowany pracą u nas to zapraszamy! Pracują u nas świetni trenerzy, którzy podczas szkolenia nauczą Cię wszelkich technik sprzedażowych i rozwiną Twoje umiejętności. Zainteresowany? To zapraszamy rekrutacja@4lifedirect.pl. Pozdrawiamy i Życzymy wszystkiego dobrego, zespół 4Life Direct

Sebastian
Kandydat

Praca tylko dla wybrańców. Mimo wieloletniego doświadczenia w call center nie otrzymałem pracy.

Pracodawca

@Sebastian

Cześć, dziękujemy za Twoją opinię, każda jest dla nas cenna. Cieszymy się, że do nas zaaplikowałeś i mogliśmy Ciebie poznać. W 4Life Direct doświadczenie jest cenne, jednakże nie jest wyznacznikiem otrzymania oferty pracy. Decyzja dotycząca zatrudnienia podejmowana jest podczas etapu rekrutacji. Wybrane osoby uczestniczą w szkoleniu, podczas którego otrzymują dużą dawkę wiedzy oraz zadania, które przygotowują ich do pracy na wybranym przez siebie stanowisku. Stawiamy m.in. na zaangażowanie, chęć rozwoju i otwartość. Życzymy sukcesów w dalszej drodze zawodowej 4Life Direct

Kamil
Były pracownik

Szkolenia niestety nie są na wysokim poziomie, prowadzą je byli konsultanci. To było moje drugie podejście, wcześniej chwile pracowałem bo mnie przekonały właśnie szkolenia, 2 lata temu trenerzy byli na wysokim poziomie.

Pracodawca

@Kamil

Cześć, dziękujemy za Twoją opinię. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowane i kompetentne osoby, a program szkoleniowy opracowywany jest tak, by jak najlepiej przygotować przyszłych konsultantów do pracy na wybranych przez siebie stanowiskach. Podczas szkolenia uczestnicy zdobywają szeroką wiedzę z zakresu ubezpieczeń, rozwijają swoje umiejętności m.in. sprzedażowe, ale również już od samego początku integrują się z przyszłymi kolegami i koleżankami z pracy. Szkoleniowcami są także osoby, które zaczynały u nas od stanowiska konsultanta. W firmie stawiamy na rozwój i dajemy zatrudnionym u nas osobom możliwość awansu i rozwijania swojej kariery w strukturach spółki. Większość naszej kadry kierowniczej również zaczynała od pracy konsultanta. Możliwości i ścieżki rozwoju są u nas szerokie, z czego jesteśmy dumni. Życzymy Tobie sukcesów w dalszej drodze zawodowej, 4Life Direct

Malwa
Inne

Teraz w ogłoszeniu dla Konsultanta ds. telesprzedaży widziałam wzmiankę o tym, że doświadczenie w zasadzie jest tylko mile widziane. jeśli to prawda to od jakiej podstawy zacznie osoba, która już ponad 2 lata zajmuje się podobna funkcja?

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Jakie przykładowe pytania są zadawane? Czy są jakieś zadania do wykonania?

Pracodawca

@Zainteresowany

Cześć, dziękujemy za Twoje pytania. Prosimy o kontakt z działem rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl Nasi specjaliści odpowiedzą Tobie na pytania dotyczące przebiegu procesu rekrutacyjnego do firmy. Zachęcamy również do aplikowania na oferowane przez nas stanowiska. Pozdrawiamy 4Life Direct

Andzia
Inne

Hej, nie wiecie może czy nie próbowano albo czy nie planują wprowadzić trybu hybrydowego na stanowisku Junior Digital Marketing Specialist? Myślę o aplikowaniu na ofertę, jest w niej oznaczona praca stacjonarna a niestety do Chmielnej mam trochę daleko. będzie szansa na zmianę w tym zakresie?

Pytanie
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w 4Life Direct?

Pracodawca

@Pytanie

Cześć, dziękujemy za Twoje pytanie. Zatrudnione u nas osoby mają możliwość skorzystania z takich benefitów, jak m.in. dofinansowanie do zajęć sportowych, dofinansowanie do nauki języków czy prywatnej opieki medycznej. Ponadto, w biurze organizowane są liczne konkursy z nagrodami, a nasi pracownicy mają możliwość wygrania m.in. zagranicznych wycieczek, czy sprzętów RTV i AGD. Zapraszamy do aplikowania lub bezpośredniego kontaktu z Działem Rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl. Z chęcią odpowiemy na dodatkowe pytania. Pozdrawiamy 4Life Direct

anonim
Inne
@4Life Direct

Dzień dobry, a mogą państwo coś więcej powiedzieć na temat tych konkursów, jakie kryteria brane są pod uwagę? Zastanawia mnie też czy nowa osoba, która załóżmy jeszcze jest na okresie próbnym również może wziąć w nich udział, czy to raczej benefit dla pracowników z określonym stażem.

Zoja
Inne

Co to są za te wysokie bonusy o których pojawia się wzmianka w kilku komentarzach? Odniesiecie się do nich? widzę oferty dla konsultantów i myślę o pracy, przydałaby mi się jednak jakaś bieżąca opinia, macie tez przy tym jakieś porady?

Pracodawca

@Zoja

Cześć, dziękujemy za Twoje pytanie. Zatrudnione u nas osoby otrzymują stałe wynagrodzenie w połączeniu z systemem bonusowym. Nasi pracownicy wykonują swoje obowiązki w oparciu o indywidualny plan sprzedażowy, w momencie jego realizacji otrzymują premię za uzyskane wyniki. Zapraszamy do aplikowania lub bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl. Z chęcią odpowiemy na dodatkowe pytania. Pozdrawiamy 4Life Direct

kasia
Kandydat
 Pytanie

wypłata wynagrodzenia jest na koniec miesiąca czy 10-tego?

Pracodawca

@kasia

Cześć, Dziękujemy za Twoje pytanie. Wynagrodzenia płatne są do 10 dnia każdego miesiąca, jeśli dana osoba jest zatrudniona na umowę o pracę. W przypadku osób, które mają umowę zlecenie, wypłata następuje 15 dnia każdego miesiąca. Dodatkowo, konsultanci mają możliwość zdobycia atrakcyjnych bonusów. Jeśli masz dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

anonim
Inne

Cześć :) Gdzie radzicie aplikować, na stanowisko doradcy klienta czy na konsultanta? Doświadczenie mam tu i tu. Widełki są prawie identyczne, dlatego mam zagwozdkę. Ponoć praca jako konsultant jest zdalna, a czy doradca klienta ma chociaż możliwość pracy hybrydowej? Jak wygląda podejście do pracownika, szczególnie podczas wdrożenia?

Pracodawca

@anonim

Cześć, dziękujemy za Twoje pytanie i zachęcamy do aplikacji na: rekrutacja@4lifedirect.pl. Pracujemy w formie stacjonarnej. Nasze biuro znajduje się w centrum Warszawy przy ul. Chmielnej 132/134. Wdrożenie obejmuje m.in. profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy na wybranym stanowisku. Uczestnicy otrzymują dużą dawkę wiedzy oraz wskazówek, dzięki którym mogą rozwinąć swoje kompetencje i nabyć nowe umiejętności. Zachęcamy do aplikacji i przekonania się samemu, jak wygląda praca u nas. W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt na mail: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

Ciekawa
Inne
@4Life Direct

Czy doradcy maja dużo pracy? mam na myśli to, że nie angażują się praktycznie w udzielanie odpowiedzi a sama byłabym ciekawa oceny warunków z perspektywy osoby zatrudnionej. ;) widzę teraz parę ofert i również planuje aplikować jak poprzednik. Może wiec ktoś kto ostatnio dołączył opowiedzieć o wrażeniach z rozmowy oraz samym wdrożeniu w zakres obowiązków?

anonim
Inne

Co to znaczy, że pracy jest bardzo mało? :D no właśnie widzę, że są ze cztery oferty wystawione i biorę je pod uwagę. To w takim razie jeśli podają widełki dla doradcy liczone od 4,5 do 12 tys a podkreślacie przy tym, że pracy jest mało to na bieżący okres dużo ponad to 4,5 tys się nie wyciągnie?

@Kandydat
Kandydat

Pierwsza wizyta w firmie była bardzo pozytywna. Rozmowa wstępna, ćwiczenie pokazywała, że każdy sobie poradzi. W trakcie pojawienia się w firmie wraz z innymi Kandydatami oprowadzono nas po firmie. Na koniec dostaliśmy informację, że jedna z osób (kobieta, z którą mieliśmy spotkanie) zadzwoni do nas około 10:00. Bo to zawsze jest w ich stylu. Otrzymałem odpowiedź negatywną, ale to nie jest niesmaczne. Dostałem automat na skrzynkę pięć godzin później. Poprawcie się albo nie kłamcie. Powodzenia innym kandydatom!

Pracodawca

@@Kandydat

Cześć, dziękujemy za Twoją opinię, każda jest dla nas ważna. Cieszymy się, że zauważyłeś wiele pozytywnych aspektów i dziękujemy za docenienie. Każda osoba, która do nas aplikuje, bez względu na wynik rekrutacji, zawsze otrzymuje informację zwrotną. Nieustannie się rozwijamy i automatyzujemy procesy, które mają na celu m.in. wsparcie pracy naszych współpracowników. Przykro nam, że informacja zwrotna była dla Ciebie powodem do niesmaku. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by kandydaci otrzymywali odpowiedź tak szybko, jak to możliwe. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego, 4Life Direct

Pytanie
 Pytanie

Czy firma 4Life Direct w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Basia
Kandydat
 Pytanie

Czy jest to zespół wyłącznie młodych ludzi czy osoby w srednim wieku też są przyjmowane do pracy?

Pracodawca

@Basia

Cześć, Dziękujemy za Twoje pytanie. Zatrudniamy osoby w różnym wieku. Dla nas liczy się Twoje zaangażowanie i umiejętności. Jeśli masz ukończone 18 lat, zachęcamy do aplikacji na oferowane przez nas stanowiska. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy na: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

Jaśka
Kandydat
 Pytanie

Czy jest stała podstawa do wyplaty? Czy jest ona również uzależniona od sprzedaży?

Pracodawca

@Jaśka

Cześć, dziękujemy za Twoje pytanie. Zatrudnione u nas osoby otrzymują stałe wynagrodzenie. Wraz ze stażem pracy w Dziale Sprzedaży wzrasta również podstawa. Dodatkowo, w zależności od wybranego stanowiska, pracownicy mają możliwość otrzymania atrakcyjnych bonusów. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

Pytanie
 Pytanie

Jak szefostwo w 4Life Direct traktuje ludzi?

Pracodawca

@Pytanie

Cześć, dziękujemy za Twoje pytanie. W 4Life Direct tworzymy różnorodny zespół i tak samo różnorodne są osoby na stanowiskach kierowniczych. Każda z nich ma swój niepowtarzalny styl i sposób zarządzania, niemniej jednak wszyscy kierujemy się takimi zasadami jak szacunek, praca zespołowa, uznanie, uczciwość i profesjonalizm. Te wartości towarzyszą nam każdego dnia. W pracy oceniane są rezultaty i zaangażowanie pracownika niezależnie od jego wyglądu, przekonań, płci, wieku, wyznania itp. Każda z zatrudnionych osób ma szansę na rozwój i awans w strukturach firmy, a rekrutacja wewnętrzna ma pierwszeństwo przed zewnętrzną. Zachęcamy do aplikacji i przekonania się samemu, jak wygląda praca u nas. W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt na mail: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

Donatan Wick
Kandydat

Jeżeli chcesz (lub masz zamiar) pracować w 4LD: POZYTYWY: + dobra lokalizacja pod względem wizualnym - biuro przy ścisłym centrum, + restauracje w zasięgu ręki, + kuszący system premiowania, + wielkość biura i ilość pracowników (jeśli ktoś lubi pracować w większym gronie), + ludzie, którzy powiedzą co i jak masz zrobić żeby było dobrze, + dobra atmosfera. NEGATYWY: - trudna lokalizacja pod względem logistycznym - jeżeli jesteś spoza Centrum i masz daleko do stacji Metra podróż tutaj w godzinach pracy (8 - 16:30) będzie wyzwaniem (40-65 minut), - brak miejsc parkingowych dla pracowników - najlepiej korzystać z komunikacji jeśli można szybko dotrzeć na miejsce (pod budynkiem dostępne jedynie płatne i często zatłoczone miejsca dla wszystkich), - przeciętna podstawa "na rękę", - częsta praca w nadgodzinach, - jedna, godzinna przerwa, dzięki której musisz zostać pół godziny dłużej w pracy (logiczne), - system powiadamiania po etapach rekrutacyjnych: w razie niepowodzenia nie zadzwonią - wysyłają maila lub sms. DODATKOWA INFORMACJA: Ciężko się tu dostać jeżeli nie pracowało się wcześniej w branży ubezpieczeniowej oraz jeśli nie znasz nikogo, kto pracuje lub pracował w tej firmie. Byli i obecni pracownicy są najlepszym źródłem informacji odnośnie dwóch etapów kwalifikacyjnych. Jeśli masz za małą wiedzę lub dopiero zamierzasz zacząć przygodę z "ubezpieczeniówką" - przygotuj się na odmowę.

Pracodawca

@Donatan Wick

Cześć, dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii i cenne komentarze. Cieszymy się, że zauważasz tak wiele pozytywów w naszej firmie. Rekrutujemy zarówno osoby z doświadczeniem, jak i bez. Każdy kandydat, który do nas aplikuje przechodzi wstępne szkolenie, podczas którego nabywa wiedzę na temat firmy i oferowanych za naszym pośrednictwem produktów, ale także rozwija swoje umiejętności sprzedażowe. Wiele osób zaczynało u nas nie mając doświadczenia w branży, a dzięki pracy, zaangażowaniu i determinacji, dziś są doradcami odnoszącymi wiele sukcesów zawodowych. W 4Life Direct pracują jedni z najlepszych konsultantów w Polsce, o czym mogą świadczyć m.in. regularnie przyznawane firmie prestiżowe nagrody za wysoką jakość obsługi klienta. Tworzymy zespół ludzi z pasją i nieustannie dbamy o jak najlepszą atmosferę w biurze. Zależy nam, by każdy pracownik miał możliwość rozwoju, dlatego tez większość naszej kadry kierowniczej pochodzi z rekrutacji wewnętrznych i awansów. Zatrudnione u nas osoby mają możliwość otrzymania wysokich bonusów. Nasi konsultanci mają również możliwość wygrania wielu nagród rzeczowych (np. RTV, AGD, Smartfony) i wycieczek zagranicznych m.in. do Barcelony czy RPA. Nawiązując do lokalizacji - biuro 4Life Direct znajduje się w centrum Warszawy i można do nas dotrzeć nie tylko samochodem czy metrem, ale również pociągiem (5 min pieszo do stacji kolejowej), tramwajem, autobusem, a także rowerem (do dyspozycji pracowników jest w pełni wyposażona szatnia rowerowa). W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy serdecznie 4Life Direct

Pracodawca

 Aktualność
W 4Life Direct trwa obecnie jeden z największych konkursów, w którym do wygrania jest wyprawa do RPA.
Jest to kolejna już podróż do tego regionu, gdyż na taką wycieczkę nasi pracownicy mieli okazję już się wybrać w ubiegłych latach. Znamy już pierwszych uczestników tegorocznego wyjazdu. Gratulujemy wszystkim i czekamy na kolejne osoby!

lut
Kandydat

Firma pochodzi z RPA więc zapraszają do siebie

Pracodawca

@lut

Cześć, Firma 4Life Direct sp. z o.o. jest zarejestrowana w Polsce i działamy w naszym kraju od 2009 roku. Więcej informacji na stronie: https://www.4lifedirect.pl/kim-jestesmy/ Nawiązując do wspomnianego RPA - Nasi pracownicy mają możliwość wzięcia udziału w licznych konkursach, w których do wygrania są m.in. nagrody rzeczowe, wyjazdy krajowe, jak i zagraniczne np. do Barcelony, Dubaju czy też właśnie do RPA. Zachęcamy do aplikacji, a w przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z działem rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

Dzwonimy!
Kandydat
 Pytanie

Czy 4ld sprzedaje teraz szkolenia a nie ubezpieczenia? bo widziałem na ich profilach, że zapraszają na zapisane się na szkolenie sprzedażowe. Ile takie szkolenie kosztuje? Jakie tematu są poruszane?

Pracodawca

@Dzwonimy!

Cześć, Dziękujemy za Twoje pytanie. Podczas szkoleń wstępnych kandydaci poznają firmę, uczą się technik sprzedażowych i zdobywają wiele cennych umiejętności. Za takie szkolenie kandydat nic nie płaci. Po jego ukończeniu pracownik otrzymuje nagrodę finansową, zgodnie z zawartą umową szkoleniową. Po zatrudnieniu pracownik ma pulę szkoleń do wyboru, jak również możliwość zgłoszenia ich zapotrzebowania. Zachęcamy do aplikacji. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z działem rekrutacji: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

Magda
Kandydat
 Pytanie

W jakich godzinach pracują Sprzedawcy?

Pracodawca

@Magda

Cześć, dziękujemy za Twoje pytanie. Konsultanci pracują trzyzmianowo w godz. 8:00 - 19:00. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji na: rekrutacja@4lifedirect.pl Pozdrawiamy 4Life Direct

Zostaw merytoryczną opinię o 4Life Direct - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w 4Life Direct?

    Zobacz opinie na temat firmy 4Life Direct tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w 4Life Direct?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 11 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy 4Life Direct?

    Kandydaci do pracy w 4Life Direct napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4Life Direct
Przejdź do nowych opinii