Opinie o Tauron Wydobycie w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tauron Wydobycie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tauron Wydobycie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tauron Wydobycie w Jaworzno

Zbyszek

Jaworzno dołączajmu się do kolegów z Janiny, czy dalej chcecie być okradani Związki precz, jutro idę wypisać się.

Bob
@Zbyszek

Tak już widzę jak się wypisujesz hhehehe

JEŚLI BY KTOS JECHAŁ NA BRZESZCZE PROSZĘ O POMOC W DOTARCIU JESTEM Z JAWORZNA MARCIN MÓJ NUMER TELEFONU POWYŻEJ POCZĄTEK 501 SZKOLENIE 8 GODZINA BRZESZCZE

Witam były już telefony z pod tauronu o pracę?

FIOR
@Zainteresowany

Tak dzwonili już

21.07.2019 szkolenie na Brzeszczach o godzinie 8 praca na Sobieskim jeśli by ktoś jechał z Jaworzna proszę dać znać nie mam jak dojechać na szkolenie proszę o pomoc

@Marcin

Na co kolego to szkolenie?

Na przyjęcie do pracy o 8godzinie na Brzeszczach z sugu mi dzwonili

@Marcin

Jeśli.by kolega jechał to proszę o pomoc w dotarciu na szkolenie ?

@Marcin

Ale to masz przyjęcie pod tauron?

@Z rozmowy

Pod sug normalnie tu masz muj numer telefonu jak co (usunięte przez administratora)

@Marcin

Aha, jak coś to Ci zadzwonię jestem z chrzanowa

@Z rozmowy

Do piątku proszę o kontakt telefoniczny co i jak POZDRAWIAM

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. spawalnictwa
ZRE Katowice
logo firmy Specjalista ds. Zakupów
ICB Pharma Sp.j.
Tak

Panowie i panie my na Janinie nie zjechslismy wszystkimi, zmianami!!!!! Tylko do wody i likend też w pon zobaczymy chyba zjedziemy na podziały i zobaczymy jak potoczy się rozmowa z prezesem,

Edward

Słabe wypłaty bo za miesiąc maja płacić 800 brutto, także musieli zabrać żeby ciemnogrodowi oddać, nic nie da narzekanie na forum i tak i tak będziecie robić.

Ktoś
@Edward

Mogą płacić, ale też nie muszą. Do tego 700 brutto

Ryll

UWAGA.INFO DLA WSZYSTKICH CHCĄCYCH PODJĄĆ PRACĘ W TAURON WYDOBYCIE.JEZELI CHODZI O ZAROBKI TO SPÓŁKA TAURON WYDOBYCIE JEST NAJGORSZĄ SPÓŁKĄ GÓRNICZĄ W POLSCE JEZELI CHODZI O ZAROBKI NA STANOWISKACH DOŁOWYCH I TYLE W TEMACIE.

na spokojnie
@Ryll

no nie do konca kolego. W PGG 19 dni pracy + 1 święto i wypłata 3079. Kolega z przodkowego mnie zszokował - 6 świąt i 3900 do wypłaty gdzie miał 20 dniówek 1,8!!! myślisz że mozesz to przelicytować? watpie

Wasza stara

na Grzegorzu praca wre, nawet w weekendy robia, nowy blok jeszcze troszku , świetlana przyszłość się nam kroi także nie wierze w brednie które piszą na stronach internetowych ITP. jedna wielka ściema straszenie ludzi jak zawsze , święta pod sug kto chce szybowcy nie muszą robić pod sug, tylko ryle. postraszyli , takze (usunięte przez administratora) swieta splacac kredyty betony

Ryll
@Wasza stara

Co z tego ze szybowcy nie muszą jak wielkie g.....no zarabiacie na szybowym.W całym tauronie zarobki śmiechu warte.Jedynie nadsztygarzy i maszynisci wyciągowi ktorzy są pisani z etatu nadsztygara dobrze zarobią.A najlepiej śmiać mi się chce w barbórke czy 14 stke jak widać bidoków z taurona jak wydają pieniądze w galenie

RYL

CZY KTOŚ ORIENTUJE SIE CZY KONIE STOJA POD KOPALNIA I PO ILE SKUPUJA KARTKI:?? BEDE WDZIECZNY ZA INFO

Kutaskozla

Mistrzowie kiedy Grzegorza otwierają, a kiedy zamykają Janine Brzeszcze i Piłsudski.

Poseł
@Kutaskozla

Prędzej Ciebie zamkną jak Janinę i Brzeszcze, nie masz takiego dużego immunitetu jak te dwie kopalnie razem wzięte.

@Poseł

Zobaczymy za 5 lat mistrzu, a kredyt trzeba spłacać

j e b a c t a u r ł o n

i dobrze że uciekają już do(usunięte przez administratora) ludzi uciekło , nie ma czego tu szukać

On

Panowie.nastepni pracownicy uciekaja lub chca odejsc ,one robi sie nic dla.poprawy zarobkow!!!! Uciekajcie jak macie tylko gdzie za 3tys w scianie to smiech

Zygmunt III Waza

Tak dalej prowadzić gospodarki, w zakresie energetyki i spraw klimatu, nie można – mówi Andrzej Kassenberg, Instytut na rzecz Ekorozwoju, ekspert Koalicji Klimatycznej, gość programu Michała Niewiadomskiego. Tauron ostatnio ogłosił nową strategię. Firma ma zamiar uciekać od węgla. – Do głosu zaczynają dochodzić ludzie, którzy myślą jak świat się zmienia i w którym kierunku idzie. Odważnie postanowili odejść od tego, co przynosi im straty. Chcą się pozbyć nietrafionych przedsięwzięć. Chcą postawić na coś co za kilka lat będzie dawało im szansę na biznes. Uważam to za pierwszą jaskółkę, może też kolejne koncerny pójdą w tym kierunku. Innego wyjścia nie mają – mówił Kassenberg. Koszty uprawnień do emisji CO2 rosną. Pod dywanem mamy zamiecione śmieci w postaci zamrożenia cen energii. – Należy się spodziewać, że to pęknie. Tak dalej prowadzić gospodarki, w zakresie energetyki i spraw klimatu, nie można. To, że cena za uprawnienia do emisji CO2 sięgnie 40 euro za tonę, a może więcej, wiadomo od lat. Należało się do tego przygotować, a nie obudzić w grudniu 2018 r. – mówił Kassenberg. Rosną też ceny polskiego węgla, chociaż na świecie on tanieje. Sprzedając uprawnienia do emisji CO2 Polska uzyskuje dochody. – Tylko dlaczego wydajemy je na to, żeby utrzymać emitowanie? To jest absurd. Należałoby je wydać na efektywność energetyczną, rozwój OZE, zwłaszcza energetyki obywatelskiej – stwierdził gość.

wróżbita maciej

Wiem jak będzie Najpierw Janinka od warzywniaka pójdzie pod młotek potem Brzeszcze a Jaworzno będzię pompować żeby blok energetyczny śmigał puki zaś nie zaczną fedrować albo coś się wypierd o l i , Jaworzno zamkną po tym jak wybudują grzegorza i rozwiną całą infrastrukture , albo w najgorszym wypdaku nie będzie grzegorza w Polsce wygaszą wszystkie kopalnie , a wtedy jak płacą za tonę węgla od putina 200 pln to wtedy wujek putin ciach po 600 sie należy ciach grzejecie gazem ciach cena do góry i znów Polaczki cebólaczki będą wydymane przez innych .

Gumiok

Wypłata maj 2019 r 2800 netto jedno święto w kwietniu 2019 3000 netto 3 swięta (p o j e b a n y) zakład pracy też złożyłem wypowiedzenie , staż 5 lat

kotek Budrysek

Chcą pozbywać się kopalni. Wiadomo tylko, że nie Brzeszczów. Lekko chora sytuacja. Po co te setki milionów wydawane na szyb na Sobieskim i poziom wydobywczy na Janinie? Ewidentnie, ktoś nie potrafi tym wszystkim dowodzić.

Kieriwnik

Proces rekrutacji to farsa. Zostałem kierownikiem działu szkód górniczych bez informacji o zarobkach i systemu wynagrodzeń. Dzisiaj telefon 'to co nie jestem zainteresowany'? Jestem tylko nie wiem czym... HR do zwolnienia...

Górnik

Cześć szukam osób dojeżdżających do pracy z okolic Oświęcimia

bolek
@Górnik

ja z chelmu sl.Tez szukam kogos na wspolne dojazdy

Mito

Witam czy ktos nie przeszedl badan u Pani okulistki w elvicie na gwarkow?

Rysiek
@Mito

Badania wstępne czy okresowe?

Mito
@Rysiek

Wstepnemi

Bolek

Czy ktos dostal juz telefon po rozmowie o prace? Chodzi mi o prace na sobieskim.

@Bolek

Tak były już telefony

Bp
@Rychu

A kiedy byłeś na rozmowie?

@Bp

2 tygodnie temu i zadzwonili donie że się nie dostałem

Oczekujący
@Bolek

Ja też byłem na rozmowie i nie dzwonili do mnie. Szczerze mówiąc nigdy nie słyszałem żeby dzwonili z odmową tylko albo przyjmują albo cisza. A to nie moja 1 rozmowa.

@Oczekujący

Też byłem zdziwiony myślałem że się dostanę jestem kombajnista tasmiarzy a rozmowa kwalifikacyjna poszła mi średnio jak zobaczyłem że dzwoni Tauron myślałem że się dostałem a tu nic nie przyszedł pan pozytywnie procesu rekrutacji to usłyszałem od kobiety

Oczekujący
@Rychu

A kiedy dzwonili? No nic pozostaje mieć nadzieję, że kiedyś w końcu się uda... :|

edek
@Oczekujący

Mam potwierdzone info ,ze jeszcze nie ma pelnej listy kandydatow dzwonilem w piatek do Pan ktore zajmuja sie rekrutacją niby do tygodnia to jeszcze mialo potrwać.

@edek

Rozmawiałem z solidarnością podobno brakuje im chętnych do pracy w przodku około 60 osób ma być przyjętych do roboty ale brakuje im 20 chętnych do nowego oddziału i mają dzwonić do końca miesiąca ile w tym prawdy się okaże

Bp
@Rychu

Dziś dzwoniłem i rekrutacja jeszcze nie zakończona, więc cza czekać

ddd
@Bp

mega dlugo to trwa...

edek
@ddd

dostal ktoś dzis telefon ja dostalam z info ze mnie przyjeli na Sobieski

@edek

Na jaki oddział?

@Yo

Skladalem na gornika.Dzownili dzis z centali z info ze mnie przyjeli i beda sie teraz kontaktowac juz babki z sobieskiego z info o badaniach irp

@Edek

Aha no to gratuluję a robisz na kopalni?

@Yo

Tak mialem doswiadczenie. A Ty tez startowales?

Tak

@Yo

I co? A. Masz doświadczenie?

I nie dzwonili

@Yo

Pododobno rekrutacja jeszcze trwa więc może będą dzwonić

Ciekawy
@Z rozmowy

I jak dzwonili do kogoś?

@Ciekawy

Ja się dostałem i tez czekam na telefon w sprawie przydziału i badań

Zostaw merytoryczną opinię o Tauron Wydobycie - Jaworzno

• Jak się pracuje w Tauron Wydobycie?

Zobacz opinie na temat firmy Tauron Wydobycie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tauron Wydobycie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tauron Wydobycie?

Kandydaci do pracy w Tauron Wydobycie napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tauron Wydobycie