Piomar Polska Sp. z o.o.

Opinie o Piomar Polska Sp. z o.o.

Zoja Nowy wpis

Hej. Na stronie ofert do biura nie ma ale widzę w komentarzach, że do niego się odnosicie. Widziałam, że kiedyś była dodawana oferta dla pracownika biurowego z językiem niemieckim. w zasadzie nie trzeba było mieć żadnego doświadczenia, było napisane, że można je zdobyć na miejscu. czy taki staż będzie jeszcze możliwy?

Jak się pracuje z ludźmi z Piomar Polska Sp. z o.o.?

Były pracownik Nowy wpis

Fatalnie, przekaz informacji brak, ludzie w "biurze" wszechwiedzący a nie mają pojęcia o prostych sprawach związanych z transportem. Kierowcy ok.

Z ostatniej opinii wynika, że to praca dla singli? Przynajmniej w ten sposób ją rozumiem. Te wspomniane zrywki w środku nocy dalej się zdarzają? jak należy je traktować? Jak jakiś dyżur? Jak to płatne wtedy? Czy w tym roku można tu zarobić?

Hubbs Nowy wpis

Dyspozycyjność 24 h za głodową stawkę. Świątek piątek czy niedziela. Stawka poniżej rynkowej.

@Hubbs

Piszecie o ofercie dla kierowcy na kraj czy międzynarodówkę? Ja akurat w ten pierwszy wariant targetuję. Chce być bliżej domu. jest szansa na przybliżenie tych dniówek? Nawet jeśli miałyby głodowe to mało mi to mówi

Adrian Hajduga

Ja, Adrian Hajduga przepraszam Panią Marię Wysocką Prezesa Zarządu spółki Piomar Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworznie oraz pracowników tej spółki za opublikowanie na stronie portalu www.gowork.pl anonimowego komentarza pod pseudonimem, który zawierał nieprawdziwe informacje mające na celu poniżenie i znieważenie firmy Piomar Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworznie w opinii publicznej.

Rozmowę kwalifikacyjną w Piomar Polska Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko KIEROWCA KAT.B?
Ala

Napiszecie wprost jak się zarabia? dla porównania również interesuje mnie to ile może wyjeździć sam Kierowca, ale głównie celuje w spedycje. Wiem ze teraz nie ma żadnej oferty, dlatego nie mam nawet jak sprawdzić widełki. czy opinia od strony biura by się znalazła?

Furiaty

W odpowiedzi na opinie zawarte przez innych użytkowników zbyt dużo wad tutaj znajdziemy ale tak zgadzam się z przedmówcami co do pracy jak i systemu 24h pod telefonem brak grafiku wynagrodzenie śmiech na sali o administracji nie wspomnę bo ręce opadają praca dla emeryta który ma dochód bo dla czlowieka którego jedynym utrzymaniem jest taka firma nie ma możliwości.... Nie w tych czasach aby żyć za kierownicą a traktować dom jak Hotel

Obrotny
@Furiaty

Głupie gadanie, praca jak praca. Jak się starasz to dobrze zarobisz. Za darmo przecież nikt ci nic nie da.

malboro.
@Obrotny

Prawda jest taka że płaca wcale nie jest adekwatna do wykonywanej pracy. Musisz być dostępny 24h. Za to że jesteś dostępny w dzień czy w nocy nikt Ci nie płaci. Bo już nie wspomnę że za pracę w godzinach nocnych nie otrzymujesz nic poza kilometrówkę. (usunięte przez administratora)

Julia
@malboro.

Piszecie Ty i @Furiaty, że płaca w Piomarze jest nieadekwatna, wcześniej ktoś pisał, że w porządku. To ile realnie zarabia kierowca w tej firmie? Takie rzeczy warto wiedzieć przed złożeniem CV, a teraz właśnie szukają kierowcy na kategorię B z elastycznym czasem pracy.

Wiech
@Julia

Uwierz ze zawsze szukają pracowników bo kto nie przyjdzie po kilku dniach rezygnuje. Na rozmowie (usunięte przez administratora) obiecuje gruszki na wierzbie, na umówię masz 210 zł wpisane a jak przyjdzie do wypłaty to da Ci tyle ile uważa. (usunięte przez administratora)

Marzena
@Wiech

Czy ktoś mógłby odnieść się do tego wpisu i rozjaśnić co oznacza 210 zł tym wpisie, chodzi o 2100 zł? Jak to możliwe że otrzymuje się tyle ile firma uważa, jak w takim razie dokładnie obliczane jest wynagrodzenie, na jakich zasadach? Nie do końca rozumiem.

@Marzena

Kierowcy zatrudnieni są na podstawie umowy zlecenia i rozliczani według stawki godzinowej. To kierowca decyduje o przyjęciu do realizacji określonej trasy, mogąc odmówić jej wykonania bez podania przyczyny. Wysokość wynagrodzenia zależna jest od ilości przebytych tras, co przekłada się bezpośrednio na wysokość wynagrodzenia.

Izabela

Twierdzisz, że z premedytacją już do końca tak będzie czy tylko ewentualnie na początku? i tak w sumie jeśli miałoby takie coś się dziać to jest do kogo z tym pójść? Z kim w razie czego można rozmawiać?

O co tu wyżej chodziło z tymi rozmowami? Macie jakieś konsultacje organizowane jeśli ktoś co do warunków pracy ma jakieś wątpliwości? Poza tym odnosisz się do opinii sprzed o ile dobrze widzę trzech lat. jakie ma ona przełożenie na dzień dzisiejszy?

Michal
@Piotr

Pracuje Jako kierowca i nie narzekam Trzeba być cierpliwym i musisz się wykazać dobra pracą i bezpieczeństwem osób przewożonych a jeśli ktoś obiecuje wierze ze dotrzyma obietnicy:) pozdrawiam cała firmę fajni ludzie :)

Ktoś pracował jako Kierowca c w Piomar Polska Sp. z o.o.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Do dziś za kółkiem jeździ się na zleceniu czy może weszło już UoP? Zastanawiają mnie tez ewentualne przyjęcia na spedycję, na głównej stronie co prawda nie ma ofert, ale wiem, że kiedyś na takim portalu wisiało ogłoszenie na międzynarodówkę. Mam doświadczenie, wiec ciekawią mnie aktualne warunki. jaka jest teraz sytuacja na dziale? kiedy ostatnio kogoś potrzebowano?

Jaka jest umowa w firmie Piomar Polska Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Kierowca zatrudniają na umowę zlecenie?

Tak, kierowcy zatrudniani są na podstawie umowy zlecenia

Tytus

Firma stosunkowo młoda ale za to ma dobre opinie więc jeśli kogoś interesuje praca to polecam.

Izyk

A jak wyglądaja płatności w tej firmie? Czy tam jak to sie mówi kasa sie zgadza i jakimi samochodami sie jeździ. Jak i również czy samochód jest do dyspozycji kierowcy.

Izyk
@Izyk

I zapewne praca 7 dni w tygodniu? Jak wygląda sprawa z dniami wolnymi?

Izabela

Tylko, że chyba po pracy nie ma obowiązku, żeby do odebrać? Tu nie ma może opcji na numer służbowy?

Polecam, zasady jasne i przejrzyste, a z szefostwem można się też bez problemu dogadać. Zarobki w porządku.

Wiech
@Andrzej

Andrzeju zapewne jesteś podstawiony przez kogoś z biura

Jaka umowa obowiązuje w Piomar Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Nie ma okresu próbnego. Otrzymujesz od razu umowę na czas nie określony. Z stawką minimalnej krajowej. Ale na to patrzeć nie możesz. Bo nie płacą ci za godziny a za KM.A umowa tak zwana smieciowaa.

Szymon
@były pracownik

I ile można realnie zarobić w Piomarze razem z dodatkami i premiami? Możesz podać jakieś konkretne kwoty? Czekam na Twoją odpowiedź!

@Szymon

Nie ma premii. A zarobisz tyle ile będziesz jeździł. Taki realny zarobek to miedzy 2000 a 3500zł

Szymon
@były pracownik

Są jakieś perspektywy na poprawę tych zarobków w Piomarze? I czy możesz mi też powiedzieć jakie jest tu podejście do pracowników? Jak się kształtują relacje? ;)

@Szymon

Jeżeli chodzi o szacunek. To raczej nie mam zastrzeżeń. A co do perspektyw wyższego zarobku. To szczerze wątpię.Za dużo emerytów tam pracuje. Którym nie zależy na normalnej godnej wypłacie bo robią to dla zabicia nudy itp. I tym samym indywidualnie ciężko jest coś wywalczyć. Oczywiście jakbyś się zdecydował to myślę, że takie obietnice padną. Ale ich realizacja to raczej mrzonka.

Katarzyna
@były pracownik

Na serio od razu dostaje umowę na czas nieokreślony? I każdemu pracownikowi tak dają? To niezła rekrutacja musi być. Pewnie sprawdzają wszystko??

Rafał
@Katarzyna

Posiadasz może numer do firmy?

Interesujące

Pytanie czy ktoś z Państwa jest w stanie podesłać tu umowę zlecenie z firmą ? Oczywiście bez danych osobowych

Magda

@zeus o jakich umowach mówisz ?

Zadowolony

Pracowałem w kilku firmach i w sumie polecam. Zgadzam się z innymi, że jak się starasz, to i dobrze zarobisz. Z kierownictwem można się dogadać.

Łucja

Nie wiem, o co Ci chodzi. Przecież dla niektórych praca w firmie Piomar może odpowiadać i nie ma w tym niczego dziwnego. Ty akurat jesteś zdania, że nie jest to godny polecenia pracodawca. Ale właściwie dlaczego? Możesz rozwinąć ten temat?

Agnieszka

@Jakub a w jaki sposób jest sprawdzana prędkość?

Zostaw merytoryczną opinię o Piomar Polska Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Piomar Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piomar Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piomar Polska Sp. z o.o.?

Piomar Polska Sp. z o.o.