Opinie o Tauron Wydobycie w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tauron Wydobycie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tauron Wydobycie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tauron Wydobycie w Jaworzno

Slusarz z kwk Paryz.

Witam .Złożyłem cv i jade na rozmowe. Jaką mam szanse po 20 latach przerwy na dole koledzy?

Ułan
@Slusarz z kwk Paryz.

Chłopie załatw sb dobra fuche odrazu najlepiej na powierzchni bo jak po takim czasie zjedziesz na dół to się za głowę chwycisz jaki teraz jest (usunięte przez administratora) na kopalnich i ludzie teraz

Slusarz z kwk Paryz.
@Ułan

Wiem. Zmienilo sie bardzo duzo! Technika poszla mocno do przodu! Napisz cos wiecej. Jak mozesz?

Ułan
@Slusarz z kwk Paryz.

Raczej chodziło mi o ten chaos na dole olewanie przepisów bhp brak sprzętu remontów i pociskanie robotami chcieli by niewiadomo ile a ludzi posyłaja garstke no jest teraz kryzys nie ma co ukrywać

Byku

Mam pytanie czy są przyjęcia i jaka kasa na początek

Kizo
@Byku

Jak nie masz opcji na inną spółkę niż tauron to możesz spróbować ale jeśli nigdy nie przcowales na kopalni albo jesteś osobą młoda to nie wiem czy jest sens iść na kopalnie nie wiem czy górnictwo w Polsce jeszcze się podniesie jest wyziskiwane z każdej strony więc chcąc nie chcąc to nie ma racji bytu więc może być tak że przerobisz 15 lat zamkną kopalnie braknie ci lat i stracisz czas i zdrowie pozatym ale jeśli jesteś młody i szukasz tam pracy dla zdobycia doświadczenia co może być pomocne w szukaniu ogólnie pracy to jak najbardziej polecam wiem że z takim problemem boryka się zawód elektryka nikt nie chce młodego niedoswiadczonego El a tu jest taki deficyt że można się łatwo dostać z tym łatwo mam namysli podfirme bo na kopalnie niby stałe potrzebują ale jakoś tak nadal wygląda to jakby po plecach przychodzili co do kasy był już wiele razy taki temat trzeba grzebnąć

ostry

Tauron zaczął szukać tych którzy wynoszą z kopalni ich mienie tak jak na Brzeszczach a tu na olx wystarczy wejść i kupisz wszystko co z kopalnią związane gumowce ubrania robocze kartki na węgiel urządzenia elektryczne np: (usunięte przez administratora)

Sug brzeszcze

Czy sug też dostanie większe kartki

@Sug brzeszcze

Pasują A4? Jak tak to do odebrania u sporysza

Sug
@Aro

Nie pasują bo mi się do portfela nie zmieszczą jak jesteś taki mądry aro

Michu
@Sug

Perspektywa zwiększenia dochodu miesięcznego dzięki podwyżce kartek no niestety niesie za sobą konsekwęcje w postaci jednorazowych wydatków na zakup nawego większego portfela w którym takowe większe kartki się zmieszczą pozdrawiam miłego dnia

Sug
@Michu

No niestety na kartki portfela nie kupię

@Sug

Jak to nie kupisz? Są portfele w intermarsche w libiążu w Trzebini nic tylko kupić za pierwsze nowe kartki a potem je w nim trzymać

Kicior
@Aro

Tak są i można kupić sam tam kupowałem a co do A4 to zawsze segregator albo taczka się nada na takie większe kartki

Kicior
@Kicior

*teczka. Sory t9

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ROBOTNIK TOROWY/CZYŚCICIEL WAGONÓW
Jaworzno
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
Dział tw

Panowie jaki będzie zarobek na stawce 86.25 dziewiąta grupa bo niewiem na ile mogę liczyć grupa niby spoko ale końcowy efekt wszystkich dodatków to zawsze jest magia. Zastanawiam się czy składać wypowiedzenie w obecnej firmie. Dzięki zgory za opinie

@Dział tw

A powiedz mi czy masz jakiś staż w górnictwie? I ile bo z tego liczy się kartę górnika jeden z najważniejszych dodatków.

Ryl

Witam mam pytanie czy w Tauron są jakieś bony paczki dla dzieci na święta? Jestem też zapisany w zzg i w kasie czy są jakieś dodatki na święta?

@Ryl

Będą paczki i końcem roku premia ponad 800zl

Ryl
@Kol

A paczki będą ze związków czy od Tauron tak jak na dzień dziecka?

@Ryl

Że związków to zależy do jakiego należysz bo w niektórych coś dadzą a z tauronu ma być paczka ale czy to będzie tylko na Mikołaja czy na św czy na oba to jeszcze nie wiadomo coś ma byc

@Kol

A napisałeś że w zzg nie zauważyłem. To nie wiem czy mają musisz zapytać

Szczęść Boże

Panowie jak z zarobkami na wydziale kolejowym. Zamierzam złożyć CV ze względu na to,że mam bliżej do roboty ale nie wiem czy warto odchodzić od prywaciarza.

@Szczęść Boże

Teraz to państwówka to dno ale ładnie można pościemniać jak w większości państwowek

Znawca

Ogólnie firma sug Z Jaworzna najgorsza firma płacowa miałem styczność z panią i prezesem w sufit na rozmowie wszyscy(usunięte przez administratora) zarobki grosze płacą nie polecam tej firmy nawet (usunięte przez administratora) na Wesoła nie nazekam ludzie omijajcie szerokim łukiem sug nie mają ludzi do pracy wystawiają ogłoszenia jeszcze (usunięte przez administratora)

@Znawca

Potwierdzam też miałem z tą panią styczność no nie zbyt miłi i nie ogarnięty jest a i w tej firmie rok się zmagałem z wypłatami słabymi tylko dlatego że miałem pochytane że przejdę pod kopalnie tak ty bym nigdy do sugu nie poszedł za te poeniądze

górnik

czesc dostałem propozycję przejscia na sobieski do działu tw jak tam zarobki? dodam ze pracuje w pgg staz dołowy 12 lat i mam obawy co by to nie był srzał w kolano

Prawda
@górnik

Przejście z PGG do Tauron Wydobycie, to tak jak byś sobie w głowę strzelił, a nie w kolano.

@górnik

A gdzie masz bliżej bo czasem jest tak że gdzieś zarobisz trochę mniej ale masz dużo bliżej i na jedno wychodzi pozatym realnie ci powiem jak ja na Brzeszczach zarobie 8 lat stażu kg 50 i 8 gr na oddziale wydobywczy ale nie jako górnik tylko specjalista od napraw hehe za zeszły miesiąc miałem wypłatę 3400 bez św z okrojona premia o 10 pro bo tak dyr sobie wymyślił kartka 20.25zl do tego mieliśmy już 2 razy dodatkowa premie w ciągu roku i mamy wiadomo 14 węgiel barburka kartę multi sport za 100 jak dobrze pamiętam a ty jak tam zarabiasz?

Zenujace
@górnik

Hehe ale ponoc w pgg zarabiaja mniej niz w tw taka byla wypowiedz pseudozwiaxkowca hutka (usunięte przez administratora).

Gornik
@górnik

Na sobieski mam 30 a do siebie 11km zarobki różnie bez świat bez węgla z dodatkiem rat. Min 3500zltak wychodzi z 4 w zastepie 4.5k ale warunki przej. Ciepło met. I tapania na rozmowę mnie już zaprosili do działu tw.

@Gornik

To można powiedzieć że podobna kasa tylko więcej na dojazd ale czasem warto dojechać gdzieś dalej i pracować w lepszych warunkach a jak tam jest na Sobieskim to nie wiem może ktoś się wypowie jakie są warunki pracy bo ja tylko Brzeszcze i Janine z tw zwiedziłem

@górnik

Byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej i możesz napisać jakie warunki finansowe Ci zaproponowano? Interesują mnie dodatkowe benefity i możliwość uzyskania deputatu węglowego. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Kaligula
@Bronisław

A może tak warto poszukać wysilić się tutaj wszystko pisze a nie ciągle o to samo każdy pyta masakra

Gornik

BBB

Z jednej strony przyjmują , z drugiej zwalniają , nie rozumiem tej polityki , jak można chcieć rozwiązać umowę z pracownikiem , który przeorał na tej kopalni 10,15 czy dwadzieścia lat i nagle się rozchorował bo miał operacje, wypadek czy może czasem go nie zgłosił a w następstwie się pochorował , a teraz mu się daje kopa w (usunięte przez administratora) , jak tak ma wyglądać program naprawczy w T Wydobycie to gratuluję pomysłu , jak żyję już trochę lat większego idiotyzmu nie widziałem . Pracownicy powinni teraz zgłaszać każde zdarzenie i wypadek , nie dajcie się (usunięte przez administratora) ludzie , za takie pieniądze śmieszne się pracuje , a tu presja prawie że mobbing , zwolnienia itp. ciekawe c czym nas jeszcze T ...zaskoczy.

Jajec
@BBB

A gdzie są w tym wszystkim związki? POzwalają zarządowi na takie działanie? To jest hore co pesesy wyprawiają, wydobycia nie ma to się wyrzywają na fizycznych. Chyba trzeba znow pojechać pod fontanne....

Emeryt
@BBB

To dopiero początek!!!!! Nasz Dudus dopiero się rozkręca, poczytajcie sobie co zrobił z załogą na sosnicy, jak ja zeszmacil i sprzedał sierpuchom!!!!!!!!!!...(usunięte przez administratora)!!!Tak latwo sie gi niepozbedziecie - nakezy do tzw.dobrej zmiany!$$$

Seba

(usunięte przez administratora) Widzimy się panowie w poniedziałek tylko żeby każdy był brać wolne pokażmy że nie jesteśmy zadowoleni

Witam, Mam prośbę do was Panowie. Dostałem telefon zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko szt. Zm ddział wiertniczy. Na co można w tauronie liczyć zarobki, dodatki, węgiel, 14. Proszę o obiektywne opinie. Pozdrawiam

@Tomek

Z dodatków są szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe i pakiet socjalny. Jeśli chodzi o deputat węglowy to takich szczegółów zapewne dowiesz się na rozmowie kwalifikacyjnej. Chętnie dowiem się jak Ci poszło i czy zostaniesz przyjęty.

Fafor
@Bronisław

Nie no Bronek napewno mu pomogłes dodatek to nie szkolenia coś tu nie tak chyba ani nic mu o kasie nie powiedziałeś. Ale ja mu powiem węgiel jest 8 ton w naturze albo do zapłaty w maju cena zależy od tego ile kosztuje na wadze więc jak się powinnaś kapnąc w lecie jest tańszy węgiel. 14 też jest no tu już fajna kasa od 4k się powinno zacząć barburka też podobnie i masz też bony za każdy zjazd 20.25 zł no a co do wypłaty to ci nie pomogę bo to już zależy do twoich preferencji a i w ciągu roku 1 może 2 razy jakąś premia koło 1-1,5 k brutto

Jakich pytan mozna sie spodziewac na rozmowie?

Ik
@Tomek

Też jestem ciekaw i do kogo jeszcze tauron dzwonił pomagamy sobie

Jsw sig

Panowie. Ja robię w jsw sig i dopiero co robię od 12 sierpnia dziś pasek 3250 za ile??? Za 14 dniowek w tym 10 ze szkoleniowego. Tak że zobaczcie jak się w kopalni jsw zarabia. Powtarzam pierwszy zjazd 12 sierpnia 3250 :)

@Jsw sig

Dowiadywałeś się może, czy wraz z rosnącym stażem pracy będziesz mógł liczyć również na ewentualną podwyżkę wynagrodzenia podstawowego? Ciekawi mnie, czy staż pracy ma w tej kwestii kluczowe znaczenie.

Jsw sig
@Bronisław

To na poczatek tak jako nowo przyjęty do sigu zarobki między 3500 a 4000 po pół roku poprostu pod jsw przenoszą i odrazu 1000 woedzej Ściana. Przodek od 5500 w górę. Z 4 sobotami 7 koła :) Tsk że tu staż i lata pracy się Tak nie liczą. Poprostu cza robić w jsw i sie zarobi dużo mamony

Ejdzej

Podobno ludzie się na dół przyjmują i rezygnują po kilku wypłatach młodzi zdolni ludzie to jest już upadek górnictwa z kilkoma pracowałem mieli chęci zapał do pracy i szybko się uczyli ale no cóż za coś muszą żyć a wokół jak sami mówili każdy z ich kolegów zarabia więcej od nich byli w szoku po 2 pierwszych wypłatach

@Ejdzej

Też byłem w szoku jak się przeszedlem z sugu pod tauron ja w sug miałem lepsze wypłaty niż pod kop ale jednak na koniec roku te dodatki rekompesuja wiele

@Ejdzej

Jak tak słabo płaca to poco o tam pracujecie ? trzeba mieć jaja i szukać gdzie indziej a nie tylko narzekać. PG Silesia potrzebuje górników firmy Jsw potrzebują do wyboru do koloru

@007

Wruc lepiej do szkoły i zacznij czytać ze zrozumieniem wypowiadasz się a jak widać nie wiesz o kim pisze ale ci to wytłumaczę pisze o młodych zaczynających przygodę z gornictwem ludziach nie o sobie ją mam dobrze płacone bo już tam robię dziesiąty lat kolego a oni mają porównanie bo ich rówieśnicy zarabiają więcej od nich na lżejszych stanowiskach na powierzchni mylse że już Ci nie będę musiał tego tłumaczyć i zrozumiesz o czym tu piszemy

@Ejdzej

Taki wyksztalcony a dalej siedzisz w tym bagnie i robisz za psie pieniadze powodzenia

@007

Oj gdybyś ty mój pit widział to byś z tej zazdrości pękł

@007

Nie każdy w Tauronie zarabia słabo bo przodowi na start bez świą startują od 5k na luzie a dodatki 14 barburka itd jak robi święta to ma w.... Jak kolega mówi widziałem pit przodowego z przodka nie chcę sklamać ale koło 2 razy więcej niż mój

masakra
@Ejdzej

wróć się piszę, dziesiąty rok , masakra....

@masakra

Weź się już tak nie podniecaj bo bardziej jesteś irytujący niż ten typ co pisać nie potrafi

Bart

Wruc???

AF
@Arek

Barbórka tak się pisze poprawnie

Dawid
@AF

Poprawiasz Arka, a sam nie piszesz poprawnie swoich zdań.

Riko

Kupię kartki zywnościowe

@Riko

Chętne sprzedam za 25 jak nie pasuje to wolę zakupy zrobić i kupić dzicia cukierki za to

On

Witam. Wczoraj dostałem telefon z tauron że dostałem się na kopalnie. Tylko mam czekać na drugi telefon w sprawie skierowania itp. Nie wiecie ile trzeba czekać na ten drugi telefon ?

Johan

Szczerze wspolczuje

@On

Jak widać kolega cię zniechęca ale nie przejmuj się tacy tam pracują co by brali a nic nie robią żeby było z czego brać poza tym przyjmij się sprawdź jak jest samemu i wtedy masz 2 drogi zostajesz albo nie co tu dużo mówić nic nie tracisz a jest to jakieś doświadczenie

@On

A z czekanie na tel jest różnie niekiedy czekają 2 tyg niekiedy miesiąc ale jak już dzwonili to pewne

On
@Bob

Dzięki Bob za odpowiedź. Tak jak mówisz nic nie tracę a chcę spróbować. W każdej pracy jest dużo ludzi którym nic nie pasuje i chcą za darmo kasę dostawać ;) mam nadzieje , że będzie git i uda mi się zaczepić na dłużej. Pozdrawiam

No
@On

Też dostslem tel pozalatwialem już papiery i od kilku osób słyszałem, Szału Nima.. Nigdzie niema szału, wszędzie trzeba robić czy to kopalnia czy prywaciaz.. Nie robiłem wcześniej na kopalni więc pewnie zderze się z rzeczywistością ale tak jak Ty kolego.. Co mamy do stracenia, piona!

rylus

czy ktoś się orientuje czy są jakies dotacje na rozpoczecie roku szkolnego ?? oraz ile wynoszą wczasy pod gruszą?

@rylus

Mam dobrą radę zadzwoń sobie do ewidencji i po problemie nie znasz nr to przez centrale i już.

Jakie zarobki w Tauronie za elektryka, elektromontera na powierzchni, a jakie na dole?

Ryll
@Nowy

Nie przyjmuj się,w całym tauronie wydobycie za fizola jeden wielki dramat

@Nowy

Nie słuchaj typa za elektryka na dole z 8 gr i 7 lat stażu za 20 dni roboczych 3200 + kartki 400 zł i dolicz sobie dodatki średnio jak rozlozysz ta kasę na miesiące to 1000 zł dodatkowo wpada czyli ja za zeszły rok według potu zarobiłem na miesiąc 4500 + 400 kartek żywnościowych no tak to wygląda jak nie masz stażu odejmij sb tak musle koło 700 zł a i to mówię o pracy na przodku za elektryka

Zostaw merytoryczną opinię o Tauron Wydobycie - Jaworzno

• Jak się pracuje w Tauron Wydobycie?

Zobacz opinie na temat firmy Tauron Wydobycie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tauron Wydobycie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tauron Wydobycie?

Kandydaci do pracy w Tauron Wydobycie napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tauron Wydobycie