Elektromonter-Jaworzno Sp. z o.o.

Opinie o Elektromonter-Jaworzno Sp. z o.o.

Elektryk

Jest to najlepsza firma w jakiej pracowałem za granicą. Dobre wypłaty. ( nie do osiągnięcia przez większość praodawców u których pracowałem). Zachowany czas pracy. ( jest cas na pracę i czas na odpoczynek). Ekipa bardzo dobra, nastawina na efekt zespołu. Ludzie zachowują się przyzwoicie i unikają niepotrzebnych nieporozumień. Brygadzisci starają się jak mogą, pomimo różnego typu trudności. Nie jest idealnie, ale jest o wiele lepiej niz innych firmach.

Dla mnie to jest wszystko w porządku polecam Firmę znajomym i mam dobre zdanie wszystko w porządku 100% Tak .Pracowałem w innych firmach i naprawdę były gorsze warunki itp

Malik

Zasada prosta firma zatrudnia i płaci za pracę. Warto docenić , że to spoko firma!

@Tomas

To już w tej sprawie już się pozmieniało kolego jedziesz za kasę kierowca ma płacone :) a wyjazdy są tak ustawiane żebyś można wypocząć na hotelu pracuję to wiem jak jest :)

Od pomocnika elektryka oczekuje się tu wykształenia średniego. Ale piszą też w zakładce praca, że mile widziane doświadczenie zawodowe oraz świadectwo kwalifikacyjne SEP, uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych. No to pozostaje się tylko dowiedzieć, na ile faktycznie te umiejętności i uprawnienia są mile widziane? Ile zarobię, jako pomocnik bez uprawnień SEP, a ile z SEP do 1 kV?

Kocur Nowy wpis

Premie mówią że będą - jeszcze nie było od kiedy pracuję. Nawet na tak zwanego karpia firma woli oszczędzać i ma w (usunięte przez administratora) swoich pracowników. Najlepiej mają ci którzy są z rodziny brygadzistów i biur. Jeżeli chodzi o kasę to stoi w miejscu pomimo wielkich starań od strony pracowników. Są tacy co nic nie robią a zarabiają po 2/3 euro więcej na h - wiadomo dlaczego i od kogo są ... Taka moja opinia. Odchodzą najlepsi pracownicy bo są niedoceniani. Ale najważniejsze aby w rodzinie się wszystko zgadzało

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Elektromonter-Jaworzno Sp. z o.o.?

Pracownik biura Nowy wpis

Dzień dobry. Poza oczywistymi wymaganiami, które zazwyczaj są zawarte w ogłoszeniu o pracę, w zależności na jakie stanowisko się aplikuje (tj. wykształcenie, doświadczenie i uprawnienia w przypadku elektryka), cenimy pracowników, którzy rzetelnie wykonują swoje obowiązki, są chętni do nauki, komunikatywni oraz odnoszą się do innych z kulturą i szacunkiem. Pozdrawiam

@Pracownik biura

Dlaczego chęć do nauki jest istotna? Czego można się w tym zakładzie nauczyć i w jaki sposób? Przez codzienne wykonywanie swoich obowiązków, czy nie tylko?

@ były pracownik

Omijać szerokim łukiem!!!! Dają umowy na 3mce a jak już muszą dać na stałe to zwalniają bez skrupułów niezależnie od wyników pracy. Tylko rodzinka zostaje, reszta pracowników do zwolnienia. Zatrudniają nowych tylko na kilka miesięcy i aut.. żenada

Pracownik biura
@@ były pracownik

Większość naszych pracowników ma już umowy na stałe. Nie każdy urodził się, by być elektrykiem. Umowy na czas określony są po to, by sprawdzić, czy ktoś ma predyspozycje do wykonywania tego zawodu. Jest to czas na zweryfikowanie umiejętności i poznanie pracownika jako osoby. Każdy kto rzetelnie wykonuje swoje obowiązki, jest chętny do nauki i kulturalny ma większe szanse na pozostanie w firmie. Każdy nowozatrudniony jest świadomy ryzyka, że może nie sprawdzić się w nowym zawodzie. Wtedy umowa nie jest przedłużana. Zwalnianie pracowników, którzy osiągają dobre wyniki w pracy, nie leży w interesie firmy.

Elektromonter-Jaworzno Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Zatrudnimy Elektryków - praca za granicą. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Jaką umowę oferuje Elektromonter-Jaworzno Sp. z o.o. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Ślusarz.

Dzień dobry. Zatrudniamy pracowników tylko na umowę o pracę ( okres próbny = umowa na czas określony). Nie mamy ofert na stanowisko ślusarz. Jeżeli uruchamiamy jakieś ofert to najczęściej na elektryka lub pomocnika elektryka. Pozdrawiam

Helena
@Pracodawca

A zatrudniają państwo osoby zaraz po szkole? Takich elektryków do przyuczenia? Syn szuka czegoś w zawodzie i może mógłby przyjść z CV?

Edyta

Hej, a czemu ktoś miałby omijać i rezygnować z zatrudnienia? Podaj powód, dlaczego tak uważasz. Jakieś problemy z wypłacalnością czy coś innego? Mogę tylko zgadywać.

@Helena

Dzień dobry. Jeżeli jest zapotrzebowanie na budowie to zatrudniamy też osoby po szkole, ale na stanowisko pomocnika elektryka. Wszystko zależy od rodzaju prac, jakie są wykonywane na budowie. Na stanowisko elektryka trzeba mieć SEP oraz minimum 2-letnie doświadczenie. Pozdrawiam.

@Edyta

Dzień dobry. Mamy sporo pracowników, którzy pracują u nas od dawna i sobie chwalą. Wypłaty są zawsze na czas oraz pracownicy często dostają premię. Trzeba solidnie/rzetelnie pracować, a nie udawać, że się pracuje lub unikać pracy, gdy przełożony nie patrzy, to nie ma problemu z nawiązaniem długiej współpracy. Pozdrawiam

Maksiu
@Pracodawca

Sprawdziłem Państwa stronę i rzeczywiście są tam ogłoszenia dla elektryka i pomocnika elektryka. Można zatem uzyskać wyjaśnienie, czy zatrudniając się, jako pomocnik uzyskałbym tutaj uprawnienia SEP?

Edyta

Cześć, proszę o podanie stawki aktualnej na elektryka oraz formy, na jakiej są zatrudniani. Preferuje pracodawca jakąś konkretną umowę? Mam nadzieję, że znajdzie się jakaś obeznana osoba tutaj dobrze.

Elektromonter-Jaworzno Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Paryż zatrudnia na stanowisko Projektant instalacji elektrycznych. Czy ktoś był już na rozmowie i podzieli się wrażeniami?

Dzień dobry. Firma Elektromonter-Jaworzno Sp. z o.o. nie prowadziła i nie prowadzi rekrutacji na stanowisko Projektant instalacji elektrycznych. Pozdrawiam.

Chicken

Pracowałem w firmie ponad 2 lata w Polsce i za granicą, ale niestety musiałem się zwolnić ze względu na przeprowadzkę. Firma zdecydowanie godna polecenia, wypłata się zawsze zgadza a w dodatku można liczyć tez czasem na różne dodatki. Kierownictwo to zależy gdzie i ma kogo się trafi ale poza paroma drobnymi wyjątkami brygadziści są spoko, i ludzie z którymi pracowałem to naprawdę pozytywne osoby. Środki bezpieczeństwa są zachowane i jest nacisk na bezpieczną prace. Robota dobra, firma stawia na jakość wykonanych prac.

Przemysław
@Chicken

Od czego te dodatki zależą? To premia za wyniki czy uznaniowa?

Ted
@Przemysław

Najlepiej zapytać w firmie.

Olson

Witam moje pytanie dotyczy szczepień na covid? Mianowicie trzeba być zaszczepionym czy nie koniecznie ? I czy na chwilę obecną są przyjęcia do firmy ? Pozdrawiam.

Biuro
@Olson

Witam. Na chwilę obecną nie ma przyjęć do firmy, ale można przesłać swoje CV (jak tylko ruszy rekrutacja to będziemy się kontaktować). Jeżeli chodzi o wyjazdy zagraniczne, to ze względu na restrykcje wprowadzone w państwach, w których pracujemy, szczepienia są wymagane. Pozdrawiam

@Biuro

W sumie to moglibyście przyjąć więcej ludzi - kolejne kontrakty startują a tu nie ma z kim pracować ;)

Mr.NoName
@Biuro

Potwierdzam, wincyj ludzi nam trzeba! Dodatkowy sprzęt też by nie zaszkodził. Zgłaszamy brygadzistom ale temat umiera na etapie magazynu w Polsce. Może czas na zakupy??

Przemysław
@Mr.NoName

Szkoda że nie ma przyjęć, bo byłbym zainteresowany. Jakby coś się ruszyło to dasz znać? Płacą tu na tyle dobrze że warto się interesować?

pan
@Przemysław

Jak się ruszy to będzie ogłoszenie.

Gabriela
@pan

A gdzie najlepiej szukać ogłoszeń?

Jakie godziny pracy obowiązują w Elektromonter-Jaworzno Sp. z o.o.?

BrzydkiBurak

Zależy od kontraktu i limitu godzin w danym kraju. W Niemczech bodajże 7:30-18:00, sobota 7:00-14:00, we Francji 7:00-16/7:00-15:00, sobota 7:00-12:00 bo mają chory limit godzin, w Szwecji jeśli dobrze pamiętam 7:00-19:00 ale soboty wolne i dwie przerwy 1,5h. Co kraj to inne zasady.

@BrzydkiBurak

kolego nie wiesz nie pisz głupot

@pracownik

Pracowałem w każdym z tych krajów więc chyba wiem w jakich godzinach?

@BrzydkiBurak

Kolego, niewierze to co piszesz same bzdury.

Julia

A jaka jest w takim razie prawda?

@Julia

Prawda jest taka że gościu pisze bzdury na temat Firmy. Firmy się rozwija ma dobrze płaci i nie ma co narzekać

@BrzydkiBurak

To kolego chyba to było bardzo dawno

Gabriela

O, to są jakieś nowe oferty pracy skoro się rozwijacie?

Apoconick

"były pracownik" firma godna pożałowania, niestety wypłaty na czas to nie wszystko. A to chyba jedyna ich zaleta. Poza tym innych zalet brak. Od kiedy obowiązuje zasada żeby podatek był naliczany dwukrotnie czyli przez polski urząd skarbowy i zagraniczny. Poza tym nie idzie się doprosic aby firma co miesiąc przedstawila pasek tj. dowód uzyskania należnego wynagrodzenia ilość faktycznie przepracowanych godzin / dniowek podatku jaki został naliczony za dany okres rozliczeniowy, wysokości świadczeń diety na podstawie pracy w delegacjach oraz szereg innych być może istotnych dla pracownika informacji. Firma nie nalicza czasu pracy w momencie gdy pracownik znajduje się już w firmowym samochodzie w drodze do miejsca docelowego pracy. Tymsamym nie płaci czasu dojazdu a przecież przy oddelegowaniu ten czas winien być naliczany jako czas pracy. To tyle z mojej strony radze sie poważnie zastanowić przed podjęciem współpracy z firmą elektromonter Jaworzno.

Brzydki_Burak
@Apoconick

Paski bez żadnego problemu wysyłają na maila. Wystarczy napisać do biura wiadomość i jest tego samego dnia bądź następnego. Więc tu nie siej fermentu. Co do czasu pracy w trakcie dojazdu to aż sam chętnie sprawdzę jak to w przepisach wygląda.

księżyc
@Apoconick

Jak to czytam co ty piszesz to są same bzdury .Kto komu płaci za dojazd o sorki jest jeden zawód taki .Kosmita lecący na księżyc postawić flagę na nim :)

@Apoconick

Głupoty piszesz gościu. Pasek (z ilością godzin, nadgodzin, dni diety) i inne zaświadczenia są wystawiane i przesyłane szybko i sprawnie.

Mr.NoName
@Apoconick

Przykład: W siedzibie firmy przyjęto stałe godziny pracy od 8:00 do 16:00. W takim wypadku podróż odbywana między tymi godzinami zostali pracownikowi zaliczona do czasu pracy. Natomiast przejazd przed godziną 8:00 lub po godzinie 16:00 nie będzie wliczony do czasu pracy, gdyż podczas podróży pracownik nie wykonuje pracy. Więc po co bzdury pisać?

Witam , jeżeli ktoś chce się nabawić nerwicy i wyostrzyć głos to zapraszamy , więcej pseudo kierowników którzy sami zakładają białe kaski ledwo mówiąc po polsku A co dopiero po angielsku , zero dogadywania się , brak konkretnej pracy , I obrabianie komuś (usunięte przez administratora) to podstawa , zapraszamy!

BrzydkiBurak

Oho. Kolejny co się pewnie ostatnio pożegnał z pracą :)

Lidia

Bardzo dużych ataków w jednym komentarzu ale bez żadnych konkretów. Mógłbyś rozwinąć chociaż jeden wątek? Dlaczego mówisz "brak konkretnej pracy"?

@Lidia

Firma elektryczna A na godzinkach sprzątać trzeba ;)

Bożena

Ale sprzątać po sobie samym tak? Rozumiem, że nigdy nie myślano tutaj o zatrudnieniu kogoś do takich rzeczy?

Edyta

Jak wyglądają aktualnie zarobki na rękę w firmie Elektromonter, czy ktoś mógłby napisać? Bardzo chciałabym poznać szczegóły na temat zatrudnienia w tej firmie i będę wdzięczna za każde info. Pozdrawiam serdecznie.

@Edyta

Są dobre zarobki zagranicą od 12.50 euro do 16 euro brutto plus dają spanie oraz transport

Noname

Zarobki dobre??? ???? Raczej nie. Zmieniłem pracę gdzie rok temu i na dzień dobry dali mi 22 euro brutto . Zjazdy 3 na 1 albo 6 na zależy ode mnie jak chce zjechac a nie jak w elektromonterze czasem 4 badz 5 tyg zjazd na marne 4 dni . Spanie?? Kiepskie w jednym pokoju nawet 4 osoby jak na zoolstocku np. I 2 kuchnie na 4 pietra gdzie są tylko 2 kuchenki masakra jakaś teraz mam sam pokoj z łazienką a kuchnie tez sa wspólne ale mege więcej kuchenek itp

Noname

Dobre zarobki?? Rok temu się zwolniłem i dostałem na dzień dobry 22 euro brutto więc jednak są kiepskie. Noclegi np zoolstocku na frankfurcie i wgl na domkach to ok 3 osoby w pokoju czasem 4 osoby a ja mam jednosobowy pokoj z łazienką więc noslegi kiepskie są a najważniejsze zjazdy ja mam teraz 3 na 1 albo 6 na 2 zależy ode mnie jak chce zjechac a w elektromonterze bez znaczenia czy bylem 4 tyg czy 5 czasami 6a tak zjeżdżałem na marne 4 dni ????‍♂️ masakra teraz niby 5ale powinny robic zjazdy w piątki po pracy a powroty w niedziele tydzien pozniej wtedy miałoby to sens a nie ze w czwartki wyjazd a powrót we wtorek z rana zeby przed przypadek ktoś nie poszedł w środę po podróży do pracy

Noclegi

Julia

Czy firma zawsze wysyła pracowników zagranicę? Z tego co widzę, to Elektromonter-Jaworzno szuka osób ze Śląska i okolic, więc przypuszczam, że możliwa jest też praca w Polsce. Byłabym wdzięczna, gdybyś wyjaśnił jak dokładnie to wygląda.

pan_nikt

Wszyscy czytający i szukający pracy muszą zrozumieć że dobre pieniądze są na zachodzie dlatego firmy wysyłają w większości ludzi tam. I tak też robi Elektromonter. Wiadomo że jedzie się zarobić ale też trzeba pracować żeby zarobić więc jeśli masz słabe punkty, mocno słabe, które przeważają to nie dzwoń po pracę do Nas, bo nie chcemy byś musiał wracać za swoją kasę. Ale jeśli potrafisz miarkować i pracujesz to warto się zatrudnić. Ludzie są różni ale jeśli nie robisz pod górkę to każdy wyjazd jest dobrym koleżeńskim "wypadem". A jeśli znasz angielski bądź niemiecki to nie zastanawiaj się i przychodź bo będziesz miał lepiej. I nie miej za złe stawkę na umowie, bo będziesz miło zaskoczony przed dziesiątym. Tak, firma jest wypłacalna i każdego zaskakuje miło. Więc jeśli chcesz wyjechać i trochę zarobić, a przy tym praca dla ciebie nie jest problemem to przychodź do Nas bo pracy jest w brud :)

@pan_nikt

Cześć, a jak firma zaskakuje jeśli chodzi o wynagrodzenie? Czy są doliczane jakieś dodatki do miesięcznej pensji w Elektromonterze? Mógłbyś napisać na ten temat coś więcej?

@Julia

Poszukują pracowników do pracy w Polsce i za granicą. O jakie stanowisko konkretnie pytasz? Bo poszukują głównie elektryków i pomocników z doświadczeniem :)

Emilia

Ile trwa w Elektromonterze wdrożenie pomocnika w obowiązki? Czy od początku wykonuje się jakieś samodzielne prace na takim stanowisku czy faktycznie jest to tylko pomoc? Jak wygląda zakres obowiązków i po jakim czasie można awansować na stanowisko wyżej?

@Emilia

Szef znienacka lubi rzucić premią. Codziennie podaje się imienne raporty z wykonanych prac, które docierają do Big Bossa. Osoby wyróżniające się wydajnością są doceniane. Proste

@Noname

Pewnie jeden z tych co odszedł i wrócił po 3 miesiącach bo nagle inna firma przestała płacić :)))))) Było już takich wielu.

@Julia

W 99% praca jest za granicą. Głównie Niemcy. Była również Holandia, Szwecja a ostatnio jest Francja. W Polsce też są kontrakty ale firma wysyła głównie za zachodnią granicę.

@Emilia

Wbrew pozorom prace przy trasach kablowych (75%) są proste - wdrożenie to 2-3 dni i wiadomo o co biega. Reszta to zdolności mnualne, które ktoś ma a ktoś inny nie. Do prowadzenia kabli idą osoby w środku stawki. Łączenie rozdzielnic, pomiary i inne wymagające sporej wiedzy prace wykonywane są przez "starych" doświadczonych pracowników.

N8ck
@pan_nikt

Pus

Bolek

Pracuje juz 6 miesięcy jestem zadowolony dojazd na dany projekt autami służbowymi wyplaty na czas dobra i miła atmosfera zjazdy do domu co 3-4 tygodnie

Elektryk

Zastanawiam się dlaczego firma ma opinię 0? Dlaczego jest tak mało komentarzy, chociaż więcej było zanim się zatrudniłem? Jeszcze niedawno firma prosiła o wpisy na goworku, a tu jakoś dziwnie wszystko znika? Jak ufać takim opiniom? Czyżby firma moderowała to forum?? Jakieś szemrane to wszystko, jak i wiele rzeczy w tej firmie zresztą

Mr.Nobody

Firma raczej nie ma dostępu do moderacji. Niech obsługa GoWork potwierdzi.

Emilia

Trochę zastanawia mnie to Twoje ostatnie stwierdzenie na temat firmy.. Jakie rzeczy masz na myśli? A co do usuwania wpisów to wydaje mi się, że usuwane są tylko takie, które naruszają regulamin forum i tyle :P Nie doszukiwałabym się w tym drugiego dna..

Anonymous

Firma nastawiona tylko i wyłącznie na bicie kasy dla właściciela zero poszanowania człowieka. Praca za granica w delegacji na umówię w PL najniższa krajowa składki emerytalne i inne najniższe możliwe. (usunięte przez administratora) i alkoholizm A ludzie kapuja jeden na drugiego Brygadziści wzięci z pod sklepu chyba bo co jeden to lepszy od drugiego Błędy jak dzieci byleby były metry były podane Zjazd do domu po miesiącu na śmieszne 3 dni Stanowczo odradzam

Robol
@Anonymous

Kapowanie jeden na drugiego to podstawowa wtej firmie i droga do osiągnięcia lepszej pozycji w firmie

Brzydki_Burak
@Anonymous

Informacja o najniższej krajowej i zaniżanych składkach czy podatkach to kłamstwo. Sprawdzone na zus.gov.pl i wszystko jest płacone jak należy.

nick

Bzdury tu wypisujesz

Stary_pracownik
@nick

Właśnie taka jest prawda, że jeden donosi na drugiego, a szef całą tą karuzele śmiechu nakręca

@Stary_pracownik

Piszesz głupoty kolego :D

@Anonymous

Do wszystkich pracowników mających doczynienia z tą firmą urlopy oraz zwolnienia lekarskie były naliczane z najniższej krajowej a powinny być naliczane ze średniej z wpływuw na konto według pip więc jak wam policzyli urlop po sto parę zł za dzień to wałek z ich strony pozdrowienia dla ciuszka nie ładnie oszukiwać ludzi.

@Anonymous

W firmie pracownicy są wysyłanie na podstawie oddelegowania a nie delegacji więc Anonymous piszesz bzdury. Składki również.

@Elektryk

Masz stare i błędne informacje.

Bzyk

Witam czy firma płaci delegacje na wyjeździe?

@Bzyk

Nie

@Bzyk

Witam. każdym kraju, do którego wyjeżdża pracownik, otrzymuje On stosowny aneks o pracę dotyczący oddelegowania pracownika do danego kraju. Wynagrodzenie jest wypłacane w złotówkach, po przeliczniku, zgodnie z tabelami NBP.

ananim

Pracownik - jeśli jesteś faktycznie pracownikiem doczytaj aneks o oddelegowanie. To nie boli.

Znawca

Szczerze polecam tą firmę każdemu nowemu pracownikowi,wystarczy mieć sepa,nie trzeba nic umieć ,przestoisz 10 godzin pod rusztowanie,a i tak zarobisz tyle samo lub więcej od starych pracowników tej firmy

Przychodzi taki jeden z drugim (Manekin za Witryny) kodeks pracy wyuczony jak tabliczka mnożenia, co rok nowe CV inna firma zero chęci, umiejętności, nie wspominając o zaangażowaniu... :/ A dupę chce wznosić ponad chmury Jego jedyną inicjatywą z którą wyszedł, przez cały okres zatrudnienia było napisanie tutaj negatywnego posta...BRAWO! Student, hydraulik, czy doświadczony elektryk ....każdy startuje na Fifty Fifty tylko z różną stawką (lizanie dupy nie pomaga) Która już jest korygowana po pierwszym miesiącu pracy, bo nie oszukujmy się, czasem wykwalifikowani ludzie z papierami są słabsi od studenta, więc wszystko zależy od nas samych. Aaa firma i tak robi szkolenia Brygadziści hym... kiedyś liczyli grosze jak na tamte czasy dziś siedzą na grubych stołkach i liczą grube Stówki Ktoś pisał ze z pod sklepu..Hehehe Ale niestety długoletnią pracą wypracowali sobie stanowiska, a przede wszystkim swoim podejściem, zaangażowaniem, lojalnością właśnie którego dużo brakuje innym osobą. Znam firmę więcej jak 10 lat, kiedyś pracowałem później 6 lat przerwy...A od 4 miesięcy znów Aaa że jestem z tego samego Miasta miałem przyjemność obserwować jak się szybko zmienia i rośnie :) Mam również znajomych którzy do dnia dzisiejszego tam pracują :) Więc można powiedzieć ze jestem na bieżąco :D Dużo plusów może 2 minusy, ale i tak wszystko zależy co jest dla Kogo ważniejsze Więc nie sugerował bym się Najgorszą opinią czy Najlepszą :) ZŁOTA RADA .....trzeba spróbować samemu i się przekonać

Zostaw merytoryczną opinię o Elektromonter-Jaworzno Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Elektromonter-Jaworzno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elektromonter-Jaworzno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektromonter-Jaworzno Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elektromonter-Jaworzno Sp. z o.o.