Opinie o Tauron Wydobycie w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tauron Wydobycie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tauron Wydobycie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tauron Wydobycie w Jaworzno

Spawacz###

Jakie stawki na slusarz spawacz na powierzchni. Jak atmosfera I na jakim sprzecie spawacie. Z gory dzieki

Ssss

Z rozmowy
@Gibcio

I jak dzwonili?

Kamil

Nie jest łatwo dostać się do dobrej firmy. Jak już ktoś pracuje to wie, że jest dobrze!!

Normalny

Jak wygladaja zarobki na przeróbce na Sobieskim

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Mistrz lakierni
ZRE Katowice
Pgg

Mam propozycje przejscia pod tauron sobieski na sciane ,aktualnie pracuje pod pgg na bielszowicach i mecza mnie juz dojazdy ,jestem z jaworzna osiedla i zarabia bez swiat i wegla 4300 i fakjny pakiet socjalny pgg family ile moge zarobic tu w jaworznie i jak z socialem iledofinasowania na wczasy ,sa jakies doplaty do szkoly dla dzieci ,czy jest bilet

iuu
@Pgg

2800-3000 bez świąt

Scan
@iuu

Zarobki były większe w 2012 13 roku od tego czasu w dół a średnia krajowa wzrosła o 50 procent na obiecują ci a jak się zatrudnić z mamy cie

pyrek

Szkoda czasu. Nabór na stanowisko na powierzchni. Totalny brak szacunku dla kandydatów. Mimo zapewnień podczas rozmowy, że każdy kandydat otrzyma informację o wynikach - brak jakiejkowiek informacji zwrotnej. Można było od razu powiedzieć, że konkurs z góry ustawiony.

Gibcio

Witam mam rozmowę o pracę w czwartek jakie zarobki na przeróbce

Mlody

Panowie na rozmowie byłem w Październiku..Dzwonili do mnie po wstepnej rozmowie w Listopadzie na stanowisko NTA jako elektromonter na powierzchni. Jakos kontaktowali sie ze mna 5 Listopada.Powiedziałem że zdecyduje sie do 14 Listopada.Pracy odmówiłem powody: 2900 Brutto na i po okresie próbnym.To daje wedlug kobiety z ktora rozmawialem 2060 zl W trakcie barborki stawka wynisi 3900 brutto Dodaje temat po w grudniu albo sie nie dodał albo zistal usuniety. Pozdrawiam

nowa@2

Rozmowa kwalifikacyjna z 26.11.2018 na stanowisko inspektor na powierzchni w ZG Janina - finał: na końcu rozmowy otrzymałam informację, że wszyscy kandydaci zostaną o jej wyniku poinformowani do dwóch tygodni (czyli ok. 10 grudnia). Z uwagi na brak kontaktu do dnia dzisiejszego zadzwoniłam do Tauron Wydobycie; otrzymałam odpowiedź cytuję: "przykro mi/nam, ale nie przeszła Pani pozytywnie rekrutacji". P.S. Mam pytanie do pozostałych kandydatek - czy zostały Panie poinformowane o zakończeniu rekrutacji?

Michałek
@nowa@2

Standard czyli brak szacunku do przyszłych i obecnych pracowników, dajesz z siebie wszystko a pieniądze biorą konfidenci i rodzina

Aga

Zarobki śmieciowe

Ooonnn
@Aga

Mozesz konkretnie napisac. Jak wyglada socjal. I co tak zle jest za spawacza

somnambulik

Praca w Tauron Wydobycie to praca z przyszłością. 3 zakłady górnicze i zbyt na wydobyty węgiel gwarantowany przez elektrownię. Przeprowadzane inwestycje pozwalają myśleć o dorobieniu 25 lat na dole by uzyskać wysoką, górniczą emeryturę. Solidny zarobek, możliwość pracy w weekendy, posiłki profilaktyczne, barbórka, ostatnio wypłacona ekstra premia. Trudno w kilku zdaniach przedstawić wszystkie zalety tego pracodawcy, ale przynajmniej próbowałem.

@somnambulik

Piszesz o pracy górnika pod ziemią, a jak skomentujesz to co poniżej napisano? Wychodzi na to że w wielu przypadkach mobbing, znajomości i układy, standard to niskie zarobki i brak szkoleń a co za tym idzie rozwoju.

somnambulik

Proponuję patrzeć szerzej. Tauron ma słabszy moment, prawda. Ale znajdźcie mi proszę pracodawcę który dla przeciętnego, młodego człowieka ma lepsze warunki do zaoferowania w promieniu jaworzno-sosnowiec-dąbrowa. Wynagrodzenia przeważnie niższe, częste zatrudnianie przez pośrednika, warunki samej pracy potrafią być również równie szkodliwe i bardziej wyczerpujące aniżeli na kopalni. Proste porównanie: praca w przewozie dołowym albo w szybowym zestawiona z przerzucaniem ton szyb/tarcz hamulcowych w saint gobain/brembo. I na pewno nikt za pracę w specjalnych strefach ekonomicznych nie przechodzi na wcześniejszą emeryturę :-) Układy, znajomości i nepotyzm - sama prawda :-) Ale to powszechna choroba trawiąca firmy z udziałem skarbu państwa. Za czasów mojej młodości taki KGHM to było eldorado, a teraz? Dla chętnych KGHM Zanam, i z tego co mi wiadomo, warunki mniej więcej takie same jak na Tauronie :-)

janik
@somnambulik

Ludzi zwalniają się na potęgę bo inne spółki płacą lepiej, ale nie tylko płaca się liczy ale także kompetentna kadra kierownicza której tu widać wyraźne braki oraz traktowanie pracownika a tutaj jak po tutejszych wpisach widać że jest bardzo źle

Nierozwój
@somnambulik

Z jaką przyszłością? Mówimy tu i teraz! Co ci z barbórki i czternastki skoro comiesięczna wypłata nie starcza na przeżycie! Układ zbiorowy zatwierdzony w 2006 stawki zaszeregowań niezmieniane od 2014! Wiesz za ile ludzie tu pracują? Chyba że jesteś jednym z tych marnych naganiaczy któremy płacą za wypisywanie głupot! Fakty są takie że masa ludzi zwalnia się z pracy, a kandydaci gdy usłyszą na rozmowie ile będą zarabiać to więcej nie przychodzą.

@Nierozwój

Skoro masa ludzi się zwalnia, a nowi nie chcą przyjąć, czy znaczy to, że Tauronowi niebawem zabraknie ludzi do pracy? Zastanów się, proszę, nad tym co piszesz. I naprawdę nie jestem jednym z "marnych naganiaczy" i nikt mnie nie opłaca. W sporze używa się argumentów, nie inwektyw i pomówień. Przyznałem 1 wpis wcześniej, że firma ma słabszy moment. Ale liczy się również przyszłość - za rok, dwa lata, pięć lat i więcej. Dlatego wolę Taurona w ramach grupy energetycznej niż PGG nadmuchaną sztucznymi podwyżkami, która to firma klęknie nieuchronnie już niebawem. Nie słyszałeś ile problemów z alokacjami mają ludzie z zamykanego Wieczorka? Nie chcą ich na pobliskich kopalniach, bo "nie ma miejsca". I po raz kolejny zapytam: gdzie Twoim zdaniem powinien pracować przeciętny młody człowiek np. z jaworzna albo sosnowca? Jaką firmę byś mu polecił, zakładając że nie jest on informatykiem albo medykiem?

srk
@somnambulik

chwalisz wydobycie a co powiesz że wspomniane przez ciebie kopalnie prawie nie wydobywają węgla! taka janina dla przykładu ma wydobycie 100 ton dziennie gdzie wcześniej było kilka tysięcy sobieski ledwo zipie brzeszcze jeszcze ratują ten dramat całości ale z tego co się słyszy to to wszystko do srk i to ma być przyszłość?

@srk

Uważasz, że Janina z budowanym nowym poziomem wydobywczym oraz Sobieski z rozpoczętą inwestycją w postaci nowego szybu są kandydatami do SRK? Nie uważasz, że brzmi to raczej nieprawdopodobnie? Kopalnie maja problemy, zgoda. Ale własnie dzięki temu, że są w grupie energetycznej, ma kto finansować te deficyty. A w przyszłości liczmy, że będzie lepiej.

Olo
@somnambulik

Czy Ty aż tak jesteś tempy czy udajesz ograniczonego intelektualnie.

Grl
@Nierozwój

Taka jest prawda. Teraz to lepiej w biexronce zarobisz . Co ci z 14 stki i węgla, jeżeli przez cały rok wegetujesz.

@Olo

Szanowny Olo, poczułbym się bardziej zmiażdżony Twoją ripostą gdybyś potrafił ją ubrać w poprawna polszczyznę. Popracuj trochę nad poprawną pisownią i gotów będę na intelektualne boje z Tobą na tym forum. Pozdrawiam i życzę wytrwałej pracy!

były
@somnambulik

chyba jesteś synem prezesa albo pomyliłeś spółki

Olo
@somnambulik

Jak się czyta te zniewiesciale wypowiedzi napisane przez zniewiescialego chłopczyka to ręce opadają. Gdyby kopalnia miała takich geniuszy intelektualnych jak Ty to by szybko padła. Po przeczytaniu Twojego wpisu na tym portalu chyba nie tylko mnie w tym utwierdziles.Trzeba wcześniej ciężko popracować i poznać realia od środka a nie wypisywać farmazony.

robin
@somnambulik

Zyjesz w krainie fantazji człowieczku..pracuje w Tauron na powierzni i ostatnio dostałem wypłate 2400zł...w tym mam węgiel 393 zł oraz przepracowaną niedziele....kobieta w biedronce zarabia te same pieniadze..o warunkach pracy nie wspomne..

@srk

Co ty gadasz janina jechala na dwie sciany przyjedz zobacz jakie zwaly wegla mamy,teraz zbroimy nastepna ok stycznia ruszy i zazbrajanie nastepnej wiec nie pisz ze we wrzesniu dawalismy 100ton imbecyku reszta ma racje bo zarobki stoja w miejscy

@somnambulik

Tak przyszlosc ale jak tak dalej bedzie to kto bedzie pracowal ????u nas na Janinie ludzie sie zwalniaja bo nie ma ludzi pracuje sie za 2-3zarobki kazdy wie na poziomie od 7,-8lat jak na scisnie ja zarobie 3,700z 6swietami

On
@somnambulik

Polecilbym mu w zakladach ktore po 1995 roku zarobki balcerowicz and inni np:fablok najwieksza w europie produkcja lokomotyw i tak dalej ty nie dorozwoju ,a Tauron traci wyszkolonych pracownikow jak ich zastrzyma????panowie na start 2100 to hahaha i do widzenia stary piszesz o glupotach

miro@
@Nierozwój

dają się rąbać przez związki i pracodawcę powinna się zainteresować prokuratura fikcyjnymi stanowiskami jak garstka górników pracujących bezpośrednio na węglu ( wydobyciu ) ma utrzymać takie zaplecze biurokracji

Gosc

Czesc. Jakie zarobki dla spawaczy na powierzchni. Pozdrawiam

On

Blagam wy Dr...bile nie piszcie taking glupot !!!w tauronie zarabia sie od lat ani mniej !!!!!I dla tego masowo masowo podkreslam zwalniaja sie ludzie a wy piszecie tak bo jestescie z zarzadu ,jaka przyszlosc za ile za 2500 lib za 3000 w scianie z 10letnim stazem ,jak widza co piszecie to mam ubaw ciekaw kto wam za to place !!!!

daremne podania
@On

masowo sie zwalniają - no ciekawe, chyba nie sa potrzebni po prostu, bo nowych bez znajomości nie chcą zatrudniac. Najwyraźniej są oni zbędni. może automatyzacja taka dobra że ludzi nie wpuszczaja za brame?

Taki

Czy wiadomo cos o swietach pod firma od kwietnia podobno ma to wejsc

Martin30

Witam bardzo dobre zarobki pod ziemia tylko pracy nie mozna dostac bo nie mam zmajosci domino kwalifikacje i doswiadczeenia.

Witam Brać Górnicza pracuje ktoś jako Próbobiorca ? Jak tak czy idzie coś zarobić i jakie ogólnie warunki. Z góry dziękuje za odpowiedz.

helter
@Tomek

Cześć, głównie kobiety pracują jako próbobiorcy bo to strasznie nisko opłacane stanowisko. Dwóch kolegów których znałem na tym etacie to jeden na emeryture tyle co poszedł drógi przeniósł się na dół bo rodziny nie mógł utrzymać. Nie polecam Ci tego stanowiska chyba że szybko się przeniesiesz na lepiej płatne. Więcej niż 2tysie nie weźmiesz a praca na zmiany i wekeendy też.

@helter

Dziękuje za odpowiedz. W takim razie Pani na rozmowie zabardzo podkoloryzowala wszystko spróbować można najwyżej tak jak mówisz przeniosę się jak najszybciej jak będzie okazja gdzie jest w miarę ok

były

(usunięte przez administratora) .Niekompetntny dozór. Moje sugestie dla Tauron Wydobycie: zrobić niezapowiedzianą wizytę PIP iWUG Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Już nic się nie da zrobić

Pracus

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Lepiej placic pracownikom.Pracownik pracujacy na powierzchni zarabia tragicznie.

Agata.

Chciałam jeszcze pod kreślić że atmosfera jest istotną i podstawową sprawą , w każdej pracy, że szacunek kierownictwa do każdego pracownika , wymaga z racji zajmowanego stanowiska, brak szacunku do pracownika , to brak szacunku do samego siebie , Można posiadać wyższe wykształcenie , a może się zachowywać jak (usunięte przez administratora) , bo inteligencja nie idzie w parze z wykształceniem ,

Agata.

Wszystko jest na ogół w porządku , tylko Mnie jedno nie pokoi że nikt z zarządu nie przyjmuje petentów , moje marzenie to rozmowa z prezesem z Panem Zdzisławem Filip, bo górnictwo to ciężki kawałek chleba , i szacunek dla Górników w moim imieniu , ale tych na dole i powierzchni , Proszę o spotkanie , bo nie wiem dlaczego wszyscy prezesi i dyrektorzy to boją się rozmowy z ludzmi , czy boją się usłyszeć prawdę o ich życiu prywatnym i ciężkich warunkach, materialnych i bytowych , bliskość załogi z kierownictwem to połowa sukcesu . Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Tauron Wydobycie - Jaworzno

• Jak się pracuje w Tauron Wydobycie?

Zobacz opinie na temat firmy Tauron Wydobycie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tauron Wydobycie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tauron Wydobycie?

Kandydaci do pracy w Tauron Wydobycie napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tauron Wydobycie