Opinie o RISER Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie RISER Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie RISER Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RISER Sp. z o.o. w Jaworzno

Madzia Nowy wpis
Inne

Dzień dobry interesuje mnie praca jako specjalista ds. ofertowania. Doświadczenie z tego stanowiska już mam i to dwuletnie więc wpisuje się idealnie we wskazane teraz kryteria. Czy jest ktoś w stanie opisać atmosferę na dziale? jest dla mnie bardzo istotna

1
Administrator Nowy wpis

W RISER Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Specjalista Ds. Umów. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Kaśka Nowy wpis
Inne

Wspominają ogólnikowo o studiach a czy do pracy jako Specjalista ds. umów trzeba mieć jakąś konkretną specjalizacje? Tego bym się chciała dowiedzieć, żeby nie czekać na marne na zaproszenie na rekrutacje, bo się nie nadaję powiedzmy.

2
anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Julia
Inne

Tak zapytam z ciekawości. Z jakiego powodu zakończyłeś współpracę z tą firmą?

39
Były pracownik
Były pracownik
@Julia

Z powodu traktowania pracowników poniżej godności, oraz kultury. (usunięte przez administratora)w tej firmie to codzienność, poza tym w firmie masz być na 5:30 a płacone masz od 7. Czasy niewolnictwa minęły, tylko riser jakoś o tym chyba nie slyszał

41
Michał
Inne
@Były pracownik

Czemu półtorej godziny wcześniej? Nie bardzo rozumiem i to jeszcze za free. Weź wytłumacz o co chodziło.

33
Były pracownik
Były pracownik
@Michał

Dlatego że trzeba załadować samochody do wyjazdu na budowę, i wyjechać. Oczywiście za darmo bo w tym czasie przecież nie pracujesz. Płacone masz dopiero od godziny 7 bo o tej zajezdzasz na budowę. Budowy okamerowane i cały czas ktoś patrzy czy przypadkiem ktoś w pracy się nie obija.

36
Cieśla
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Ogólnie jakiś gość nie ma pojęcia o budownictwie a jest dyrektorem czy jakimś tam na sztukę w biurze.Zero kultury i pojęcia o organizacji pracy ,taki typ z pod ciemnej latarni .

Pytania

Zarobki minimum to odpowiedż na pytanie najważniejsze .Czas pracy przed 6 do zjazdu ,czyli nic konkretnego w odpowiedzi

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Łódź
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
(62 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Kompletnie brak poszanowania pracownika i jego czasu. Firma chciałaby mieć wszystko zrobione na czas terminowo, ale sami nie płacą terminowo, przeciągają po 3-4 tygodnie po czasie upływu opłat faktur. Kompletnie nie wypłacalni. Jak ktoś prowadzi własną małą firmę to nie polecam bycia podwykonawcą firmy Riser, ponieważ wszelkie leasingi czy ZUSy musicie pokryć z własnych pieniędzy, nie liczcie że firma na czas Wam wypłaci.

36
Julia
Inne

Czytając, jacy to ludzie z biura są źli, wnioskuję, że to panowie budowlańcy piszą. A jest tu ktoś, kto mnie oświeci, ile zarabia Młodsza Specjalistka w Dziale Technicznym? Firma szuka, ja w sumie mam gotową aplikację. Ale jednak wolę znać stawkę wcześniej.

33
Dealernj
Pracownik
@Julia

Minimalna krajowa+ nadgodziny darmowe.

29
Asdfg
Pracownik
@Dealernj

No i obowiązkowe zamiatanie placu po pracy ;)

31
Jaworzno
Kandydat

Nie polecam.

31
Luzak
Były pracownik

Firma dramat nie polecam wszystko co tutaj napisane to prawda firma druciK obecnie szukaja ale nie dajcie się złapać będziecie na 100 procent żałować

38
anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

Pytanie
Inne
 Pytanie

A to w końcu mają dużo kasy czy są na skraju upadku? Bo się pogubiłem

35
Emerytowany policjant
Inne

Kolos na glinianych nogach korzysta z podwykonawców ,ukraińskich i naszych .(usunięte przez administratora).Podwykonawcy są marni bez sprzętu i ludzi odpowiednich ,(usunięte przez administratora)

43
Obecny pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Emerytowany policjant

Teeee... emerytowany milicjant ! Jeśli jesteś taki (usunięte przez administratora) to pokaż jak się to robi. Zastąp kierownika na budowie, czy to faceta czy kobietę. (usunięte przez administratora) ze kobieta na budowie zarządza. A przepraszam, co może pokazać byle emerytowany milicjant z grupą inwalidzką ????. jesteś taki poinformowany, bo opróżniasz nam ToiToje ?

46
Dorota
Inne
@Obecny pracownik

No tak... I generalnie z tego wynika, że kobiety nie mogą tu liczyć na poszanowanie czy to raczej takie jednorazowe przypadki się zdarzają?

41
Opetator

Firma jest slabiutka ludzie przychodza na 5;50 wychodzą o 16 i mają płacone za 8 godzin. Brak nadgodzin brak socjalu ciuchy robocze dop po miesiącu A na budowie nie ma nawet gdzie umyć rak. Stawka między 16 a 19 zł za godz i umowa od najniższej krajowej. A traktowanie jak.. . . Hamy i prostaki odradzam

48
Nick
Pracownik
 Pytanie
@Opetator

No cóż, jak się śpi w koparce to czego można więcej oczekiwać? To i tak dobra stawka za spanie ????

33
Koparkomann
Kandydat
@Nick

To co operator ma sobie sam robotę na koparkę stworzyć.....front robótpajacu ma buć zapewniona...jak nie ma to godziny pisać i zęby zaciskać...czytać kodeks pracy!!!!

31
Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Koparkomann

Kolejny bezmyślny (usunięte przez administratora)Gdzie się tacy rodzą ? W kapuście ? Wielki operatorzyna się znalazł. Przecież jak jest aż tak źle to się zwolnij. Chyba że nie znajdziesz nigdzie roboty bo jesteś aż takim (usunięte przez administratora)Ty ! Może Oni Cię trzymają z litości ????

40
Koparkomann
Inne
 Pytanie
@Pracownik

Ale trzeba być debilem zeby takie bzdury pisać....z jakiej litosci???? Ja pracuje na swoim a tu uczestniczę na gościnnych występach..slucham co blazny bez pojęcia wypisują takiejak ty z 5 róznych kont....Pomocniku murarza ucz się fachu bo zostaniesz zawsze pomocnikiem...hahaha...Padłem

42
Nick
Pracownik
 Pytanie
@Koparkomann

W regulaminie jest zapisane "spanie w koparce" pajacu!?

30
Ktosiu
Były pracownik
@Pracownik

Bo Ci żyłka pęknie. Nie napinaj się tak

29
anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Beata
Inne

To jak tego dyrektora technicznego zatrudnili w ogóle? Po znajomości czy co?

42
bara
Pracownik

Zgadza się, ten człowiek to totalny cham, nie powinien nawet przebywać z ludźmi, totalne zero... po prostu burak, a jeszcze o innych by tam można dużo epitetów napisać

43
Brawo trafione w 10
Były pracownik

Wszystko pięknie i trafnie opisane

38
anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Inżynier socjolog
Pracownik

Dzięki temu przynajmniej pracę wreszcie znalazłeś po Nowoczesnych metodach prowadzenia stada bydła mlecznego…

43
Michał
Inne
@Inżynier socjolog

Jak to miał być żart to raczej nieśmieszny. A ty jakie studia skończyłeś że tak kpisz z innych? Lepiej pomóż i powiedz jak tu płacą? Bo jak słabo to nie będeę sobie zawracał głowy wysyłaniem CV.

42
Pracownik
Były pracownik
@Inżynier socjolog

Jesteś człowieku żałosny i brzmisz jak panie pracujące w marketingu, które nie mają o nim pojęcia. Jestem magistrem inżynierem budownictwa i bez problemu znalazłem pracę w znacznie większej formie niż riser z trzy razy wyższą pensją. Napisałem tylko prawdę o tej firmie, bo sam zaczynając tu pracę chciałbym wiedzieć z kim będę miał do czynienia.

46
anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Michał
Inne

Minimalna stawka więc pewnie chodzi o najniższą krajową. Nie można zarobić nic więcej? A praca po godzinach jest lepiej płatna, czy bez szans?

47
Old
Pracownik
@Michał

Bez szans, tylko niska wypłata.

46
Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Jakie są warunki pracy w biurze? Firma szuka kierownika działu sprzedaży do Jaworzna i Katowic, rozważam kandydować. Czy ktoś może wie coś o warunkach i zarobkach?

31
odpowiedz
Kandydat
 Pytanie
@Zainteresowany

a nie łatwiej po prostu zaaplikować albo napisać do nich maila? tutaj przeczytasz od niezadowolonych, że jest do bani a pieniądze zarobisz lepsze na targowisku. A od pracowników przeczytasz, że jest mega super i nawet Bezos ostatnio aplikował ale jest za cienki... Równie dobrze możesz zapyta o prognozę pogody na przyszłe wakacje

36
Sylwia
Inne
@Zainteresowany

I co dostałeś się, pracujesz? Jeśli tak to napisz jaką masz umowę i jak pierwsze wrażenia :)

30
Pracownik ze stażem >5 lat
Pracownik

Firma pozytywna, finansowo solidna, nigdy nie było opóźnień z płatnością. Patrząc na komentarze niżej - pamiętajcie że kij ma zawsze dwa końce. Jak robisz swoją robotę, jesteś w tym dobry, to jakoś nie narzekasz na Risera.

32
Kamila
Inne
@Pracownik ze stażem >5 lat

Serio, nie uważasz, że to, że nigdy nie było opóźnienia wynagrodzeń to jest plus? Przysz tez podstawa, jaką musi spełnić pracodawca. Są w ogóle jakieś rzeczywiste plusy? Bo to trochę logika „dobry pan, nie bije” :P

36
Pytanie
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w RISER Sp. z o.o.?

20
anonim

(usunięte przez administratora)

Operator

Święta prawda. Każdy kto cos umie ucieka stamtąd. Traktowanie zarówno pracowników jak i podwykonawców oraz stosunki międzyludzkie w tej firmie są poniżej dna i metea mułu

36
Michał
Inne

Witam. Obecnie poszukuje dobrego wykonawcy do budowy domu w okolicach Dąbrowy Górniczej. Proszę o kontakt. virtual11@o2.pl

27
Były pracownik A ...
Pracownik
 Pytanie

Tłumaczy zawsze się winny .A jaki masz komentarz na temat zarobków i składek ZUS ??? Atmosfera w pracy zła a wręcz patologiczna jest od lat , kadry mało rozgarnięte ,sprzęt to złom a nie nowa flota maszyn . Uczciwość to słowo nie praktykowane w tej firmie .Podwykonawcy to większości zbieranina dziadostwa i amatorów , tak wygląda ta firma od zewnątrz .WIEM pracowałem tam pewien czas ,strata czasu ,nerwów dla paru marnych złotych [[2500 ] tak to wygląda z mojego doświadczenia .Nic w Jaworznie nie jest tajemnicą że firma ma złą opinie od lat ,chociaż wiele inwestycji wykonuje na Śląsku to i tak widome jest że jest żle w RISER .Wina właściciela i kadr w biurze ,liczy się zysk a nie człowiek .

Bob Budowniczy z Jaworzna
Inne
@Michał

Weż sobie Riser skoro czytasz forum a nie szukasz kogoś na tym forum . Tandeta u nich pewna a koszt powali ciebie z nóg . Gościu wiedz jedno jak nie masz znajomych to masz problem z pobudowaniem domu .Bierz ich a poznasz fachowość tej (usunięte przez administratora) dewelopperskiej .

39
Konan
Inne

@martyna i nic pozytywnego? Ani jeden aspekt nie jest tutaj pozytywny?

30
martyna
Inne

Potwierdzam firma (usunięte przez administratora) a jakby w tym dnie był jeszcze dół to i tak by do niego wpadli. Ludzie poniżej kultury osobistej, najlepsze są siostrzyczki, królewny jedna głupsza od drugiej, jeszcze lepszy pan dyrektorek MM on to nawet na majstra się nie nadaje. (usunięte przez administratora) totalne zero. tam nie ma z kim normalnie porozmawiać.

43

Zostaw merytoryczną opinię o RISER Sp. z o.o. - Jaworzno

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w RISER Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy RISER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w RISER Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy RISER Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w RISER Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RISER Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 60 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Inwalidów Wojennych 8
  43-603 Jaworzno
 • NIP: 6321893938 KRS: 0000242469
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
RISER Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii