Green Caffè Nero

3 Dodaj opinię
Green Caffè Nero
counter
3 33 54 5 1
Ewelina
 Pytanie

Jaka jest atmosfera w pracy ?

Aldona

Czy obecnie poszukują Państwo pracowników?

Pytanie
 Pytanie

Czy Green Caffè Nero praktykuje "luźne piątki"?

Zobacz wszystkie opinie (54)

Barista 2018-07-26 16:19 przez qwe

Przebieg rekrutacji

Aplikujesz przez ich stronę, w moim przypadku po dwóch dniach zadzwoniła do mnie jakaś tam pani (nawet się nie przedstawiła) i zaprosiła na rozmowę. Zaznaczyła żeby zarezerwować sobie około dwóch godzin. Przez pierwszą godzinę opowiadała o tym jaka to cudowna firma, aż do zrzygania. Minimum 3dni pracy w tygodniu, umowa zlecenie stawka chyba zaczynała się od 14 brutto, ale nie jestem pewna. Pani która prowadziła rekrutację wypowiadała się o GCN jak o największym szczęściu, które ją spotkało w życiu, po czym gdy jedna z uczestniczek rozmowy powiedziała o koleżance, która tam pracuje i o niczym innym nie mówi tylko o pracy, to jestem w stanie uwierzyć, że poza pracą tam ciężko mieć własne życie tak jak ktoś to już wcześniej tutaj napisał.

Pytania

Żadnych konkretnych pytań nie było. W drugiej części poczułam się jak w przedszkolu, a nie na profesjonalnej rozmowie o pracę bo wyrzucono na stół przed nami obrazki i kazano na podstawie wybranych trzech opowiedzieć o sobie. Później podzielono nas na zespoły i kazano rysować jakieś plakaty. Myślałam, że to żart, ale patrząc na opinie tutaj, sama praca też jest jakimś nieśmiesznym żartem, więc tym bardziej cieszę się, że nie zdecydowałam się na nią.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Pracodawca

 Aktualność

1 czerwca otworzyliśmy nową kawiarnię w Warszawie w biurowcu Generation Park przy Rondzie Daszyńskiego. Zapraszamy na kawę!

Green Caffè Nero