Green Caffè Nero

3 Dodaj merytoryczną opinię
Green Caffè Nero
counter
3 33 72 5 1
Smiechu warte
Pracownik

Pensja jak dla babci klozetowej (a nawet niższa) Zatrudniają tylko studentów i uczniów, żeby robić na nich kasę. Pracujesz z ludźmi bez jakiegokolwiek realnego spostrzeżenia na rzeczywistość (było tak w kilku lokalizacjach), mobbing, grafik robiony nie pod wszystkich pracowników a tylko tych, co się uczą. Jak się nie dostosujesz to wypier... kierownicy zmian i lokalizacji urwani z choinki. WSZYSTKIM odradzam pracę w tym miejscu. Już nawet w St*rbuc*sie lepiej są traktowani pracownicy... lepiej, no jak ludzie a nie bydło.

Albert
Klient

Dzisiaj w nocy byłem z kolega w Kawiarnii Nero na Krakowskim Przedmieściu chyba 27 Pracująca tam Ukrainka Powiedziała nam Zamykamy już i ze mamy się wynieść żenada Byłem od lat klientem ale już nigdy nie będę

Szeryfka
Klient
 Pytanie

Witam. Jestem zachwycona Waszą kawą, ale też zniesmaczona sytuacją, gdy widzę, jak miła dziewczyna czy chłopak przygotowują kawę, kanapki, podają ciacho, by następnie sprzątać toaletę. Czy tak ogromnej firmy nie stać na zatrudnienie ekipy sprzątającej?

Zobacz wszystkie opinie (72)

Barista 2018-07-26 16:19 przez qwe

Przebieg rekrutacji

Aplikujesz przez ich stronę, w moim przypadku po dwóch dniach zadzwoniła do mnie jakaś tam pani (nawet się nie przedstawiła) i zaprosiła na rozmowę. Zaznaczyła żeby zarezerwować sobie około dwóch godzin. Przez pierwszą godzinę opowiadała o tym jaka to cudowna firma, aż do zrzygania. Minimum 3dni pracy w tygodniu, umowa zlecenie stawka chyba zaczynała się od 14 brutto, ale nie jestem pewna. Pani która prowadziła rekrutację wypowiadała się o GCN jak o największym szczęściu, które ją spotkało w życiu, po czym gdy jedna z uczestniczek rozmowy powiedziała o koleżance, która tam pracuje i o niczym innym nie mówi tylko o pracy, to jestem w stanie uwierzyć, że poza pracą tam ciężko mieć własne życie tak jak ktoś to już wcześniej tutaj napisał.

Pytania

Żadnych konkretnych pytań nie było. W drugiej części poczułam się jak w przedszkolu, a nie na profesjonalnej rozmowie o pracę bo wyrzucono na stół przed nami obrazki i kazano na podstawie wybranych trzech opowiedzieć o sobie. Później podzielono nas na zespoły i kazano rysować jakieś plakaty. Myślałam, że to żart, ale patrząc na opinie tutaj, sama praca też jest jakimś nieśmiesznym żartem, więc tym bardziej cieszę się, że nie zdecydowałam się na nią.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Pracodawca

 Aktualność

Dominik Dobosz z Green Caffè Nero z tytułem Mistrza Polski Latte Art 2020.

Dominik z Green Caffè Nero związany jest od października 2016 roku. Zaczynał w naszych krakowskich kawiarniach w Galerii Krakowskiej i Szlak 77, gdzie awansował na Kierownika Zmiany i Maestro. Od ponad pół roku Dominik zajmuje stanowisko Coffee Hero w Krakowie i we Wrocławiu, czyli regionalnego eksperta odpowiedzialnego za jakość naszej parzonej i serwowanej kawy w kawiarniach.

Zawody Mistrzostw Polski Latte Art organizowane przez polski oddział SCA Poland (Speciality Coffee Association) odbyły się w dniach 24-26 czerwca. Gratulujemy wszystkim zawodnikom! Dominik będzie reprezentantem Polski podczas światowego finału. 
zdjęcia: SCA Poland

Green Caffè Nero